ברוכים הבאים, אורח

מתפלל רוצה להצליח להתגבר.. אנא חזקו . תבורכו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתפלל רוצה להצליח להתגבר.. אנא חזקו . תבורכו 354 צפיות

מתפלל רוצה להצליח להתגבר.. אנא חזקו . תבורכו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130485

• עושה דברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 101 ימים
  • חבר חדש

אז שלום, אני כאן באתר כשבועיים. לקחתי על עצמי את אתגר ה 90 יום. לא קל. זמן רב לא הייתי נקי כזו תקופה ויש בי רצון עז להצליח. אני מגיב כאן כדי לקרוא ממכם מתמודדים אהובים על דרכים, עצות, עידודים , חיזוקים ועוד איך צולחים את התקופה הזו.
אספר שאני נופל בצפייה בתדירות של כ 3 פעמים בשבוע. כל פעם יכולה להימשך כשעתיים ויותר. אני כואב את מצבי, טרם זכיתי להינשא וכבר אני עוד מעט מסיים את שנות ה 30 לחיי וזה לא מוסיף כח ויכולת.. ההתמודדות היא כפולה ומכופלת במצב עדין שכזה. ימי ושנותיי ידעו עליות ומורדות. אני זוכר את ימי העליות ומכוון לשם. תודה חברים.

תגובה: מתפלל רוצה להצליח להתגבר.. אנא חזקו . תבורכו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130486

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך וברוך הבא!

תודה רבה על השיתוף והכנות, כל הכבוד על הפתיחות ועל הצעד האמיץ!

מאחל לך ומתפלל עבורך להצלחה ביציאה מהסם הממכר ומההתמכרות הנפוצה ביותר בעולם כיום.
ללא ספק הגעת למקום הנכון.

אוהבים!

תגובה: מתפלל רוצה להצליח להתגבר.. אנא חזקו . תבורכו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130489

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום
הצלחה רבה אחי היקר!!!

מציע לך בשלב הראשון להתחיל לחסום את כל הפירצות שיש בבית והטלפון האישי שלך . נכון זה לא יהיה נעים אבל זה מהלך הכרחי אם אתה רוצה להצליח.

אוהבים תמשיך לעדכן.

תגובה: מתפלל רוצה להצליח להתגבר.. אנא חזקו . תבורכו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130500

• עושה דברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 101 ימים
  • חבר חדש

תודה על תגובתכם , מחזק מאוד. נותן תחושה של יציאה מהלבד והבועה הלא בריאה. אכן שמתי פלאקי למחשב הודות למתרפא. ב"ה אני עומד לבנתיים בניסיון. מתקשה שלא יכול ללכת לאיזה מקווה להתקדש יותר, מאז פרוץ הקורונה  הייתי רק פעם או פעמיים. אני חושב שעיקר ההצלחה שלי לבנתיים שאני מנסה לשבור את הפיצול הפנימי בין חיים שאני חי בחוץ- עבודה, חברים, משפחה ועוד לבין התאווה הגדולה אליה אני חושף רק את עצמי. מן חיים כפולים. השיתוף כאן עוזר. אני מתפלל בכל נימי נפשי שאצליח באתגר

תגובה: מתפלל רוצה להצליח להתגבר.. אנא חזקו . תבורכו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130504

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על התקנת הפלאקי! 
זהו החלק הראשון בפאזל. ההבנה שאני חסר יכולת מול האינטרנט הפתוח מול המחשב. חסר אונים ולא יכול לנצח את זה בכוח. הרחקת הסם זריקת הבקבוקים שלי.

עכשיו מתחיל החלק השני, ההתמודדות עם הרצון לשימוש שמגיע, ניסיון לא לברוח מהרגשה רעה לשימוש. אני עושה זאת ע"י שיתוף חברים וכתיבה. כמובן שיש עוד מלא כלים חלקם גם מופיעים במדריך באתר.

אוהבים אותך ותודה על הכוח שאתה נותן לנו!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן