ברוכים הבאים, אורח

אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם.
(0 צופה) 

נושא: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. 6489 צפיות

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119118

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי !

אשריך ואשרינו שהגענו בזכות המחלה שלנו למקום הנפלא הזה !

אתה משתף ומוציא לאור את הכל, וזה ממש מצויין ! אתה בדרך הנכונה ! בזמן של קשיים במיוחד חייבים את החברים !

ומה שאתה מתאר שהקב"ה תמיד מזמין לך עצירות, זה ממש אחד הניסים שקורים ובלעדי לחברי התכנית שנכנעים אליו !

בהצלחה אוהב אותך וצריך אותך !

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119126

שלום חבר יקר!
לא אוסיף דברים, החברים שלפני (שאני עפר לרגליהם) אמרו את כל מה שהיה לי לומר
אני רק רוצה להגיד שאני מזדהה מאוד עם הדברים שכתבת, ושאני גם איתך בדרך
רק תמשיך לבוא ולשתף.
בעניין הפחד מחשיפה, אני גם פוחד מאוד להיחשף, ורק אז הבנתי איזה הזוי זה שהייתי מוכן להשתמש ולראות גם במקומות הומי אדם ולפעמים ליד משפחה (!) ולא עניין אותי להיתפס
הלוואי שיתפסו אותי מנסה להתרפא ולא חס וחלילה מנסה להשתמש..
אוהב וצריך

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119135

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

גוש
אוהב מאד לקרוא את הדברים החכמים שלך
זה עוזר לי מאד בהבנת תוכנית 12 הצעדים
עוד תובנה ועחד אחת מקרבת אותי להיות בתהליך התמידי של ההחלמה.
כשהייתי משתמש "כבד" לא פחדתי להיתפס. הייתי צופה בפורנו בעבודה כשמסביבי עובדים אחרים.
היום אני לא מפחד להיתפס בהחלמה בדיוק כמו שכתבת

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119138

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה על התובנות חברים!
מסכים עם כך שבזמן חיפוש הריגוש, המחשבה האם אתפס או לא אכן עולה בדעתי אך זה לא ממש מפריע לי להמשיך עם זה. באותם רגעים אני כמו נרקומן המחפש איך להתפרק ולתת ל-יצר "להשתחרר" ממני סוף כל סוף.
מה שאצלי מפעיל את הטריגר הזה זה התמודדויות עם כל מיני בעיות בחיים. בין עם אשתי, בין עם הגרושה שלא מפסיקה למרק לי עוונות , בעבודה.
אם אני לא פותר בעיות או לפחות מתחיל לפתור בעיות ובמקום זה דוחה לעוד מעט או פעם אחת, "זה לא כזה בהול לעכשיו" וכך מותח את זה עוד ועוד, זה פשוט מצטבר עם עוד בעיות אחרות שעולות עם הזמן ומלחיץ, מטריד ומעסיק אותי עד לרגע שאני מרגיש שזה גדול עליי ורוצה להשתחרר מכל העומס הזה ולכן בורח לאותו מקום שנראה שיכול לשחרר אותי ממחשבות אלו וכמובן באופן רגעי.
הרבה פעמים אני מוכן לוותר על דברים משמעותיים רק מפני ש-צורכים ממני מאמץ ו-לו הקטן. גם אם מדובר בנזק כספי מכיוון שפשוט אין לי כוח להתמודד. זה אני בכל אופן.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119141

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה עם התחושות...

וגם אני פעמיים הייתה לי פאשלה בעבודה..
פעם אחת הראש צוות בא לדבר איתי כשהמחשב פתוח על תמונות עירום לחצתי על הx לסגירה והמחשב פשוט החליט להיתקע...

הלכתי למות באותו יום והראש צוות שלי היה עוד יותר מובך ממני...

אחר כך הלכתי ואמרתי לו ששלחו לי במייל חברים שפרצו לאיזה מפורסמת ושלחו תמונות עירום שלה וזה רק סיקרן אותי לראות...

בפעם אחרת במשרד אחר היו לי 3 מסכים, מסך אחד פונה לחדר שכולם רואים אותו, מסך שני באמצע ומסך שלישי עם הפנים אליי והגב אל כולם - קרי המסך הפרטי שלי

פעם גלשתי בו בפורנו והייתי כל כך שקוע שרק בסוף הגלישה שמתי לב שקפץ לי פופ אפ במסך הראשי שכולם רואים עם תמונות עירום...

אין לי מושג כמה זמן זה עמד שם ואם כולם ראו או לא אני מניח שכן ואף אחד פשוט לא אמר כלום מרוב הבושה...

קברתי את עצמי מרוב בושה

למחרת התקנתי פופאפ בלוקר כדי שזה לא יקרה יותר וחזרתי לפורנו..

כמה הפחד והבושה לא מנעו ממני אף פעם את הדברים האלה זה פשוט לא נתפס...

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119144

משתמש1 כתב on 22 נוב' 2019 13:32:

תודה רבה על התובנות חברים!
מסכים עם כך שבזמן חיפוש הריגוש, המחשבה האם אתפס או לא אכן עולה בדעתי אך זה לא ממש מפריע לי להמשיך עם זה. באותם רגעים אני כמו נרקומן המחפש איך להתפרק ולתת ל-יצר "להשתחרר" ממני סוף כל סוף.
מה שאצלי מפעיל את הטריגר הזה זה התמודדויות עם כל מיני בעיות בחיים. בין עם אשתי, בין עם הגרושה שלא מפסיקה למרק לי עוונות , בעבודה.
אם אני לא פותר בעיות או לפחות מתחיל לפתור בעיות ובמקום זה דוחה לעוד מעט או פעם אחת, "זה לא כזה בהול לעכשיו" וכך מותח את זה עוד ועוד, זה פשוט מצטבר עם עוד בעיות אחרות שעולות עם הזמן ומלחיץ, מטריד ומעסיק אותי עד לרגע שאני מרגיש שזה גדול עליי ורוצה להשתחרר מכל העומס הזה ולכן בורח לאותו מקום שנראה שיכול לשחרר אותי ממחשבות אלו וכמובן באופן רגעי.
הרבה פעמים אני מוכן לוותר על דברים משמעותיים רק מפני ש-צורכים ממני מאמץ ו-לו הקטן. גם אם מדובר בנזק כספי מכיוון שפשוט אין לי כוח להתמודד. זה אני בכל אופן.

התגובה שלך גרמה לי להיזכר בכל כך הרבה מצבים מהחיים שלי והודעות של חברים אחרים פה בפורום. ברוך הבא!! אנחנו כולנו באותה סירה של בריחה לתאווה. אצל רוב המכורים מה שמזין את ההתמכרות זה הבריחה מהחיים. בתונית אנחנו מקבלים אומץ משיתוף חברים ספונסר. בתוכנית אנחנו מקבלים כח מאלוקים לעשות גם את הדברים שפחות נעימים לנו, ודווקא כשאנחנו מתחילים "לטפל" בבעיות שלנו אנחנו חווים שחרור ושלווה והתאווה משתחררת גם כן
אם החיים טובים, אז לא צריך לברוח חח

אוהב וצריך!!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119151

• משתמש1
  • דירוג זהב

אני קורא את ההודעות שלכם מתרפא וגוש פסטר ומחייך לעצמי.
מתרפא מזכיר לי סיטואציה שאני חווה בעצמי כיום בעבודה. אני מוצא את עצמי לא מעט פעמים אל מול המחשב בעבודה מחפש גירויים במשך שעות רבות ואני כמעט בטוח שהחבר לצוות יודע על כך אך לא מספר. אני מתבייש נורא מעצם המעשה ופוחד נורא שזה יתגלה. מה גם שזה יגרום לחילול השם גדול מאוד מעצם החזות שלי המראה על אדם חרדי ירא שמיים. אוהב אותך מתרפא ומזדהה לגמרי עם כל שכתבת כאן!
גוש פסטר, כמה נכונים הם דבריך. ההזדהות של האנשים בפורום עם אחרים כאן בפורום מפליאה אותי לראות כמה אנחנו באמת באותה הסירה.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119153

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

כמוני כמוך... גם אני עם חזות חרדית... מאוד מפחד מהחילול השם וממה יחשבו עליי...

גם אם לא הייתי דתי הייתי מתבייש בזה עד מוות אז עוד יותר כשאני עם חזות כזאת...

יש לנו מחלה ואנחנו לא אשמים בה.. נזרקנו לזרועות שלה בעל כורחינו והיום שאנחנו מבינים את זה אנחנו מנסים לעשות הכל כדי להחלים...

שהשם יהיה בעזרנו אמן

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119159

• משתמש1
  • דירוג זהב

מהבוקר מחפש איך להעביר את הזמן. כל רגע מכניס משהו לאכול. עוגיות, קפה, ועוד עוגיות. גולש באינטרנט, בודק מיילים. יש לי משימות לעשות ואיך לי ראש לזה. אתמול הייתה לי שיחה ארוכה עם אשתי אשר נמשכה לתוך הלילה וכעת מאוד עייף.
איך אני מתמקד בעבודה?

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119161

• aviyodea
  • דירוג זהב

משתמש יקר,

לא הייתי בפורום תקופה, וקראתי את כל מה שכתבת  (כולל התגובות) מההתחלה עד הסוף..

שמח מאוד שאתה כותב את רגשותיך ומחשבותיך, ומתכתב עם החברים כאן.

מאוד מזדהה עם מצבך, הריסוק הזה של אחר הנפילה, הופך אותנו להיות האדם הכי מבואס מעצמו, נותן לנו הרגשה ממש של סמרטוט כמו באמרת.

אבל האמת היא שהאופטימיות נמצאת מצידו השני של המטבע, הויתור ליצר והחוסר להתאמץ ולהשקיע הם אלא שמובילים אותנו לנפילה ולהבנה שאומרת 'אני כ"כ חלש וחסר אונים'. אבל דווקא הנקודה הזו בדיוק היא תחילת הרפואה והיא זו שמתחילה את צעד 1 בצורה יציבה וחזקה. ואז צועדים וצועדים ורואים שעושים פעולות טובות ומחלימים ואוהבים את עצמינו עם כל מה שיש בנו, מכירים בפגמים ומנסים לפוטרם ומתקדמים. אוהבים גם את האחרים ואת החיים בכלל...

שנזכה!! בכל אופן אתה בדרך!!!

אוהב אותך ומאחל לך המון הצלחה!!!

יש לך מלא כוחות, ההוכחה לזה, היא שאנשים בדיוק כמוך היו באותו מצב שלך וחשבו שאין להם כוחות, אבל האמת שהמחלה בפעולה כולנו עייפים וגמורים בלי כוח לכלום, אבל כשאנחנו בהחלמה, יש כוחות של טוב וניתנה והשתלמות גדולים..

בהצלחה!!!

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119162

• משתמש1
  • דירוג זהב

תודה רבה על החיזוק aviyodea!
מרגיש היום ממש ריקני. מחפש משהו למלא את החלל הזה ולא רוצה להגיע לתאווה הזו שבהחלט יכולה למלאות לי את כל היום.

אנא השם תעזור לי!

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119171

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

מזדהה מאוד...

לאחרונה אפילו הגעתי למסקנה שזה הגורם המרכזי שלי לשימושים...

לא מסוגל לעבוד רק מחפש לברוח ולאן כבר יש לברוח?...

ממליץ לך להתחיל לעלות לקבוצה הטלפונית או ללכת לקבוצות חיות להיפגש בעוד אנשים כמוך ולהחליף מספרי טלפון גם עם אנשים מהפורום אתה יכול ולהתחיל לשוחח עם אנשים אחת לחצי שעה שעה שיחה.

ובקשר לאי הרצון לעבוד מזדהה מאוד מה שעוזר לי זה לבקש מהקב"ה שייקח ממני את העצלנות הכבדות והעייפות ויעזור לי להשתחרר מהם ולוותר עליהם רק להיום ולהגיע במרץ השתוקקות אהבה והנאה לעבודה ולעבוד בהתלהבות. רק הקב"ה יכול לעזור לי עם זה וברוך השם הוא עוזר.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119173

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך משתמש !

אני בטוח שבעזרת הצעדים תתחיל להכיר יותר את עצמך ואת המוטיבציה האמיתית שלך ותוכל בעזרת השם להגיע לרוגע ושלווה אמיתית.

בהצלחה אחי !!

תמשיך לשתף אותנו וכו הכבוד על ה6 הימים הנקיים, לא מובן מאיליו בכלל !

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119177

• משתמש1
  • דירוג זהב

תודה רבה על העצות מתרפא!
תודה רבה קדושת על החיזוקים!
חיזקתם אותי מאוד.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 5 חודשים #119203

• aviyodea
  • דירוג זהב
משתמש יקר,

לכל אחד ממנו את הפגמים שלו, ולכל אחד כוחות משמיים לתקנם ולהתרפא.

מאחל לך שבורא עולם יתן לך את הכלים הנכונים לרפא את עצמך מכל הקשיים, רק מציע כמה דרכים:

1. להיכנע לשעמום- לא לוותר ולא להיבהל מלהשאר משועמם, בסופו של דבר זה קושי שלא דורס מאמץ גופני אמנם הוא דורש מאמץ מנטלי חזק, אני סומך עי ומתפלל שה' יעזור לך.

2. למלא את החוסר- מאמין שכבר חשבת על זה וכבר ניסית.

3. לחיות את העוצמה החזקה שלך לעמוד מול השעמום ולא לוותר לו, תשמח מזה, תעמיק בזה ותעריך את זה, רוב העולם היה נכנע אליו ואתה לא נכנע!!! המחשבה הזאת כשלעצמה יכולה לחזק.

4. וכמובן העצה הכי טובה היא של מתרפא להתפלל.

תוכל לשלב את כולם יחד

בהצלחה אחי היקר!!
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן