ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 24169 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124587

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה לאל!!! אין מילים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124598

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב

מדהים אחי! פשוט מדהים!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124628

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 469 ימים
  • דירוג פלטיניום

רוצה לשתף שאני ביום נוראי ולא בא לי לכתוב ולשתף אבל אני עושה בכל זאת...

קמתי עם עצבות נוראית חוסר מצברוח וממ דכאון עייפות וכבדות...
הלחץ בעבודה מהמשימה החדשה גורם לזה להתעצם עוד יותר..

איפסתי את ספירת הנקיות המשנית שלי היום.

אחרי אינספור כמעטים וויתורים בכוח השריר פשוט נסעתי בבוקר לתחנה מרכזית לאיזור שכל הזונות רחוב שם כדי להסתכל וללגום. לאיזור שאסור לי להיכנס אליו. לקו האדום הזה..

זה לא מילא אותי.. ולא הרגיע אותי.. ולא פתר לי את הבעיה ולא העלים לי את הדכאון..
להיפך.. הרגשתי חרא לפני שנכנסתי והרגשתי חרא כשיצאתי..

מה ששונה מהפעמים הקודמות שהפעם גם הרגשתי תוך כדי...

בד"כ כשכבר הייתי שם בתוך התאווה הייתי מרגיש את הסם זורם בורידים... החושים מתקהים והדכאון היה נעלם לפחות בזמן שאני שם..

הפעם זה לא קרה.. זה לא עזר לי לשכך את הכאב...
כאילו לקחו לי את הדופמין מתוך זה ונשאר רק תאווה מסריחה ומגעילה.. (וזה ממש מגעיל הזונות שם נרקומניות שפשוט בא להקיא...)

בכל זאת האי שפיות שלי גורם לי לרצות לחזור לשם עוד פעם לעוד סיבוב...

אפילו לא בא לי לפתוח פורנו ולאונן... אני מרגיש שזה ממש לא יעזור לי להעביר את הבעסה.. אבל אני כבר לא יכול לשאת אותה... אז מנסה בכוח אולי איזה בחורה חצי ערומה תעשה לי את זה.. וזה פשוט לא עובד לי יותר..

אני מתפלל לשפיות אני לא יודע מה לעשות.. אני במצב לא טוב הראש משתולל ממש מאבד שפיות ומאבד אחיזה במציאות.. 
הראש שלי לוקח אותי למחשבות של לחצות גבולות לעשות דברים שאף פעם לא עשיתי.. לחצות קווים אדומים.. להשתמש ממש להשתמש באמת לשבור את כל הכלים העיקר שתעבור הבעסה... להתחיל עם בנות ברחוב לנהל רומן מהצד ללכת למועדון חשפנות לטוס לחו"ל לברוח להשתחרר...

למות..

היום חבר יקר וותיק ששמע אותי שלח לי הודעה..
"תראה מה קרה לך מאתמול בבוקר... רק ראית הלבשה תחתונה"

התגובה הראשונית הייתה הכחשה... מה זה קשור בכלל?
אחרי זה הגיעה כנות.. יש מצב שזה המחלה שמדברת...
אחרי זה ממש הגיעה הסכמה...

אשכרה תראה לאן הגעתי..
תראה מה פעולה על תאווה עושה לי.. מה כניסה לאתר כזה שיש בו שלט אין כניסה עבורי עושה לי...

הלכתי להתפלל מנחה... כדי שבדרך לבית הכנסת אולי אראה כמה מושאי תאווה...
בכיתי בתפילה פשוט בכיתי..

אנא עזור לי אבא.. פשוט עזור לי.. אני כבר לא יודע מה לבקש אפילו אני לא מבין מה לבקש כדי לצאת מהמצב הזה.. אני לא יודע על מה עליי להתפלל בכלל... לא יודע בכלל מה צריך לבקש מה הדבר הנכון...
אז פשוט תעזור לי אבא כי אני מתרסק...

אוהבים וסליחה על הדרמטיות.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124629

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג זהב

מתרפא, 
אני חושב עליך! כל הזמן, 
מזדהה עם כל מלה שאתה כותב, כל מלה
לא משנה מה יהיה אוהבים אותך! 
מחכה לשמוע בשורות טובות ממך! 
ואני מבטיח לעשות היום פעולה טובה או שתיים המוקדשות לזכותך, 
אוהבים 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124636

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2482 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אוהבים מאוד מתרפא. אבל ממש!
מזדהה עם התחושה הרעה שתוך כדי השימוש. בהמשך הדרך זה עבר לי גם ללפני השימוש. ביחד עם ההתלהבות הקטנה מזה שאני הולך להתרגש עכשיו מהשימוש, באה התחושה הקשה של אחרי. של זה שאני כבר יודע איך זה אחרי.

זה עדיין לא עוזר לי להימנע מזה. מבקש בנוכחותכם שנמצא תמיד בתוכנו את הכוח, לבקש את הכוח ממי שיכול לתת לנו אותו. רק היום. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124638

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אי אי אי מתרפא....
קטונתי מלדבר אליך בעת כזאת....
מחכים לראות כיצד יפול דבר (בדרך כלל זה נגמר טוב...)

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124643

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 125 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתרפא יקר! אין מילים...
מאחוריך ומתפלל עליך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124659

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 469 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבה רבה חברים.. אין לי מילים פשוט להביע את אהבתי אליכם.. כל אחד ואחד.. מי שכאן מי שבהודעות הפרטיות ומי שבטלפון..

היום קיבלתי הודעה מאוד מאוד מחממת את הלב.. שנתנה לי המון כוח.. המון כוח לוותר ולהמשיך את היום הזה בלי ליפול.

עבר עליי יום מאוד קשה.. אפילו במהלך הבוקר החלטתי לפתוח את הפלאקי.. שמחר אוכל להיכנס לאתרי תאווה מפורשים.. 

אסירות תודה שבאמת איפשהו אחרי תפילת מנחה כנראה שאלוקים שמע את תפילותיי והחליט להקל עליי מעט. שאוכל לנשום..
התחלתי לנסות לעבוד. על המשימה החדשה.. לנסות. ניסיתי והתחלתי להתקדם. וסיימתי את היום עם תכנון ראשוני שמחר אשתף עם הבוס והצוות ונראה מה דעתם. אבל לפחות יש התקדמות! ישבתי וחשבתי ותכננתי ודיברתי עם הגורמים הרלוונטיים וציירתי על הלוח וכתבתי משהו יצרתי משהו.  אבירות תודה לאלוקים בא לי לבכות אני מסתכל על הציור שציירתי על הלוח ולא מאמין שעשיתי את זה..

לפני הנסיעה הביתה האובססיה התחילה להרים ראש לשוטט. התקשרתי לחבר יקר ועברתי איתו את כל הדרך ישירות הביתה.
עזרתי בבית, מקלחות השכבה של הילדים ויצאתי לקבוצת הערב שלי של יום שלישי.

בדרך התקשר אליי חבר יקר לליבי שנפל היום אחרי 120 ימים. עודדתי אותו והתעודדתי מכך בעצמי.

כשהגעתי לקבוצה גיליתי שיש היום חברה חדשה שהגיעה פעם ראשונה לקבוצה..
היא הייתה דיי מושכת.. חשופה.. ועוד איזה פרט בנוגע ללבוש שאני לא רוצה לפרט מפאת כבוד המקום וכבודכם.. אבל פרט לבוש שמאוד מדליק לי את האובססיה...

לא יכלתי להישאר שם.. ידעתי שזה לא נכון ולא בריא לי כרגע לשבת בסיטואציה הזאת שהיא יושבת ממש מולי לבושה כך.. ועוד לחשוב שהיא מכורה למין כמוני? וביום כזה?? שבדיוק שיתפתי בבוקר שהראש אומר לי ללכת לחפש רומנים?!?! מה יותר "מושלם" מהסיטואציה הזאת עכשיו בשביל זה??

ידעתי שעליי לברוח משם.. לברוח מהר ככל האפשר... אבל לא יכלתי לא היה לי נעים לקום וללכת מה גם שאני המלווה חברים של הקבוצה ובטח מצפים ממני עוד לדבר איתה אחרי הקבוצה ולהחליף איתה מספרי טלפון וכו'..
מצטער.. אבל כנראה שאינני יכול למלא את התפקיד הזה אם הוא יכלול קשר עם נשים. לא כרגע לפחות.. לא יודע אם אי פעם...
ככה ישבתי קפוא במקומי במשך מספר דקות.. עד שבאסירות תודה חבר יקר התחיל להתכתב איתי.. שיתפתי לו את הסיטואציה וזה נתן לי כוחות לקום ולצאת. ונסעתי הביתה.

אני גאה בעצמי שידעתי לברוח כשצריך גם כשהמחלה באה לי בתוך ההחלמה. יש ימים שפשוט אי אפשר להיות גם בקבוצה כנראה. זה רצון אלוקים עבורי אני בטוח.

כשהגעתי הביתה ויתרתי על מבטים על מושאי תאווה בנות בבגדי ספורט שעשו הליכה לידי על המדרכה. הרגשתי טוב.

מתפלל לאלוקים להרגיש טוב גם מחר. לשים בצד את מה שעשיתי היום ואת התאווה והפעולות שעשיתי והרעל שהכנסתי לגוף. להתגבר. להתבגר. לבקש מאלוקים עזרה ולוותר על פעולות תאווה ולסיים את היום נקי.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124660

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא הבנתי את הסיטואציה בקבוצה לגמילה מהתמכרות למין יושבים בנים ובנות יחד כשהבנות לא לבושות בצניעות.. מה הלו"ז?
איפה הרציונל נכנס כאן?

ובלי קשר חולים עליך מתרפא אתה גיבור גדול שהקדוש ברוך הוא יאיר את חייך ויעזור לך לחיות בקדושה ושלווה גמורה... 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124663

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
יהודי מתוק כתב on 30 יוני 2020 20:11:

לא הבנתי את הסיטואציה בקבוצה לגמילה מהתמכרות למין יושבים בנים ובנות יחד כשהבנות לא לבושות בצניעות.. מה הלו"ז?
איפה הרציונל נכנס כאן?

כן, אה?

"פוסט מודרניזם"... ראש בקיר.... בסוף נשבר הראש....

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124668

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג זהב

אתה גדול מתרפא!
איזה אומץ חכתוב אחרי יום כזה! 
 עשית צעד ענק שויתרת על החלמה לצורך החלמה!! 
אוהב אותך ומתחזק ממך

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים על ידי עשר שמעון.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124671

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

עשר שמעון אף אחד לא זלזל אל תגיד סתם רק ניסיתי להבין את ההיגיון..
ואני לא מסכים איתך בחייאת לפי דבריך גם סינון זה לא כזה קריטי כי תמיד אפשר לקנות עוד פלאפון...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124672

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 752 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום מתרפא !!

ממש חזק וברוך על הויתור עם המכורה הזאת. לדעתי זה נס מוחלט !!

השם שמע את כל התפילות שלך !!

אני גאה בך מזה יותר ממה שאני עצוב על זה שאיפסת את הספירה המשנית !!

בהצלחה אחי !!

נדבר מחר בעזרת השם !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124674

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2482 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
SA הוא ארגון שבמוצהר אינו מזוהה עם שום דת, אם כי בפועל בארץ הרוב הגדול של חבריו הם חרדים. המדיניות של הארגון היא שבאופן כללי הקבוצות פתוחות לשני המינים, אם כי קבוצה שבאופן עצמאי רוצה להתארגן כקבוצה למין אחד רשאית לעשות זאת.

זה אכן נושא מסובך ומורכב, בייחוד בתחילת הדרך בתכנית. נקודה אחת שחשבתי עליה הרבה בהקשר הזה היא, שמייסדי תכנית SA באו מחברה שבה מפגשים בין גברים לנשים במסגרות שונות הם דבר שבשגרה. לעומת זאת, עבור אנשים כמוני, ועבור חרדים נוספים, עצם הסיטואציה של ישיבה עם נשים בכפיפה אחת באווירה קלילה, היא סוג של חציית גבול ויש בה משהו מיני.

נקודה חשובה נוספת היא הכאב של המכורות, שהוא כנראה גדול יותר משל המכורים, ובייחוד כאשר מדובר באשה דתייה או חרדית. אם אנחנו חושבים לעצמנו "מה נסגר איתנו?" אבל מבינים באיזה שהוא מקום שהרבה אנשים נכשלים בפגם הברית, ולא לחינם נתכנה העוון המר, גם העוון הידוע וכו' וכו'. איך תרגיש חרדית נשואה שנכשלת ולא מצליחה להפסיק? מספר הנשים שמגיעות להחלמה הוא מועט מאוד, וכפי שהמצב הינו כרגע, אין להן כל כך אפשרות אחרת מאשר להשתתף בקבוצות מעורבות, אם הן חפצות להתחבר לתכנית בצורה רצינית ומשמעותית. זה לא אומר שאני באופן אישי לא צריך לעזוב את הקבוצה כפי שעשה מתרפא...

בכל אופן חשוב לציין, כפי שכבר נאמר, שהנוכחות של נשים בקבוצות היא מזערית ואפסית, במיוחד בערים התורניות יותר.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 חודשים #124678

וואו

המתרפא אתה נותן לי כוחות עצומים!!!
אחראים כללים: testchart1, למען הסדר הטוב
זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן