ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 27836 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128148

• יכול להצליח
  • רצף ניקיון נוכחי: 27 ימים
  • חבר קבוע

מתרפא.. אתה תעשה 120% מאמץ והשם יעשה הטוב בעיניו...

רק רוצה לומר שאני די חדש פה ואתה אחד האנשים שהכי נותנים לי כאן השראה, כי זה ברור כמה זה קשה לך וכמה נסיונות יש לך ובכ"ז אתה מעל שנה נקי!
אתה דוגמא חיה ליכולת להצליח בסיעתה דשמיא ושאפשר להתרפא...

שתדע שאתה ממש עוזר פה לזיכוי הרבים...
גמר חתימה טובה לך ולכולם!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128150

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתרפא!
אני מאמין באלוקים שיכול להושיע אותך ובך שאתה יכול להשתנות ולעשות.
מתפלל שתנצל את יום כיפור- היום הקדוש שמסוגל לחולל פלאים ותהפוכות, היום השטן לא שולט ותצליח לחולל מהפך נוסף לשנה מחוברת נקייה ומפוקחת במיוחד.

גמר חתימה טובה!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128152

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 528 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמןןןן

תודה רבה לכם! מאוד!

גמר חתימה טובה.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 4 שבועות #128184

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים, וגמר חתימה טובה לכולם.

היום ה-411 לנקיות.

אסירות תודה, הייתי במצב מאוד מאוד קשה עד ממש לכניסת יום כיפור.. ממש ממש עד הרגע האחרון במקלחת האחרונה שלפני הצום כבר מצאתי את עצמי מלטף את האיבר להנאתי ותוך כדי גדילתו עד שחשבתי ממש לאונן ורצו לי מחשבות בראש של לאפס וכו'..
וזה לא פעם ראשונה שזה קרה.. זה ליווה אותי כל השבוע הסיטואציות האלה.. במיטה בלילה בבוקר בצהריים בשבת... מלא פנטזיות בלי הפסקה עד שלא יכלתי לצאת מזה וכבר גמרתי בדעתי שאחרי סוכות אני הולך להשתמש שוב ולהיעלם לתקופה ..
וכמובן שאי אפשר באמת לדחות את זה לזמן מסויים כי הראש אומר אם כבר תעשה אח"כ אז למה לא עכשיו ??

מרגיש שעברתי המון תהפוכות... מראש השנה הקדוש ולימים נוראיים שאחריו שהיו ממש נוראיים עבורי... הגיע יום כיפור הזה שנכנסתי אליו דיי בלחץ ובפחד... וממש עד הרגע האחרון של כניסת כיפור עוד הייתי מפוצץ במחשבות תאווה...

אסירות תודה שנכנסתי לכיפור והתחלתי להתפלל בעיקר בעיקר על המצב הזה.. על העובדה שאני לא רוצה ליפול אבל רואה את זה מגיע בלי יכולת לעשות שום דבר..
עיקר התפילות שלי היה על גאולה (משיח) ועל הנושא הזה של עזרה מול היצר הרע והתאווה.

היה לי קשה מאוד ביום כיפור עצמו, חזרתי משחרית עם כאב ראש נוראי שרק הלך והתגבר והפך למיגרנה מטורפת שלא יכלתי לתפקד ממש החזקתי את הראש ונאנקתי מכאבים עד שבסוף כעבור כמה שעות נשברתי ולקחתי כדור.
פעם ראשונה בחיים שזה קורה לי ...

ואסירות תודה שבאמת בזכות התכנית, הצלחתי להתמודד ישר עם המחשבות של היצר שנכנסנו לי, שהנה גם ככה שברת את הצום, אז תפסיק כבר לצום בשביל מה לצום גם אל תלך להתפלל... יותר טוב... לך לשוטט ותאונן ולך תשתמש בתאווה ואישתך תחשוב שאתה בבית הכנסת וכל מיני מחשבות כאלה זדוניות שהוא הכניס לי לראש... אבל אסירות תודה שבזכות התוכנית לא נכנסתי להלקאה עצמית... וידעתי להגיד לעצמי שאלוקים אוהב אותי. ושזה היה רצונו. אחרת הוא לא היה שולח לי כזה כאב ראש אדיר שהרצון שלי באמת היה לנגוח בקיר כדי שיהיה את הכאב של המכה מהקיר שהוא יהיה פחות מהכאב שבתוך הראש...

אסירות תודה שהייתי מאוד מחובר בכיפור, ובתפילות. ולא, לא יצאתי כמו בראש השנה שיצאתי בהרגשה שהנה זהו אני לא צריך תכנית יותר ולא צריך חברים יותר...
להיפך, יצאתי בהרגשה שהכל מאת השם, אבל אני צריך וחייב לעשות כל מה שביכולתי. ושאני יודע שיהיו גם רגעים קשים. וברגעים האלה אני צריך את החברים. את הקבוצה. את הטלפונים. את התכנית. את הצעדים.

קצת מתקשה בימים האחרונים כי הספונסר דיי נעלם לי בשבועות האחרונים אז אני דיי בלי ספונסר... צריך לדבר איתו ולראות מה קורה ולאן זה הולך... נראה לי שהבנאדם בעצמו לא כ"כ רוצה יותר להיות ספונסר ואין לו זמן ואני סתם נופל עליו .. 

עוד דבר, חזרתי לעשן במוצאי כיפור.

הרגשתי שההימנעות הזאת מהסיגריה פשוט גורמת לי לדברים לא טובים.. גם הבעסה שאני לא מעשן שאני צריך להתמודד איתה וגורמת לי לרצות לברוח משיעמום לדברים אחרים (ולא טובים)
וגם העובדה שמסתבר שעישון קצת מוריד את החשק המיני ...
כבר כמה ימים אחרי שהפסקתי לעשן התחלתי לחוות כל מיני תופעות וגירויים שלא הרגשתי המון שנים... וכמעט שהגעתי לאוננות ככה סתם עם עצמי בלי פורנו בלי כלום רק בגלל הזיקפה וההשתפשפות של האיבר במכנסיים... (כמו שחבר פה ציין שקורה לו)
אז זה דברים שלא קרו לי שנים! ופתאום מצאתי את עצמי שם כמעט כל יום במצב הזה ....

אז אני זוקף את זה לזכות העישון ! העישון סיגריה פוגע באון הגברי ללא ספק ובחשק המיני !

וכרגע אני צריך את הפגיעה הזאתי חחחחחחחח

אחד הדברים ההזויים שאי פעם מישהו יכתוב אני בטוח ....

זהו בקיצור, מתחילה שנה חדשה, תיכף סוכות שזה ה-חג בה' הידיעה... גן עדן עלי אדמות עבורי של שבוע ...

מתפלל לאלוקים שיעזור לי לא לחסום אותו, להישאר מחובר, להישאר במחשבות טובות ובפעולות, ולהימנע מלפעול על תאווה. כי בשניות אני מתדרדר חזרה למטה למקום ההוא שהייתי לפני כיפור... שהחלטתי שאחרי כיפור אני משתמש... או אחרי סוכות.... או גם וגם ....

אוהב אותכם ותודה שאתם איתי בדרך !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 4 שבועות #128188

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אלוקים אוהב אותנו ומדבר אלינו כל הזמן בדרכים שונות, לפעמים זאת ממש צעקה או ההרגשה שהיינו צריכים לחוות- ממש הצלה.
ולפעמים בכל זאת אני פשוט אוטם את האוזניים ומתרכז בדברים אחרים ולא מקשיב למסר.

הייתה תקופה שהתחלתי פעולות על תאווה וישר באותו רגע התחילו לי כאבי בטן מטורפים כמה ימים שחילצו אותי מהבו שנפלתי אליו.
שנבין ונזכה לעשות את הדבר הנכון.

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 4 שבועות #128189

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני תמיד מתבלט האם להיות "עסוק" תמיד פותר שזה לא פיתרון אלא בריחה.

חזיתית אי אפשר מול היצר הרע...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 4 שבועות #128190

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 109 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתרפא יקר. אני שמח מאוד לשמוע שאתה חש הקלה.

אבל אל תשכח שגם עם העישון - היו לך קריזים קשים מנשוא...

תמשיך להחזיק חזק מאוד

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 4 שבועות #128217

מתרפא היקר!
אני שמח שחזרת אלינו!
אני עוקב אחריך...
באדיקות יש לומר...
מאד שמח שאתה מחובר והקריז הגדול של הימים הנוראיים (תרתי משמע...) עברו...
אני עדיין חושב שכל הענין עם הסיגריות הוא לא רלוונטי לעכשיו...
אחי, עזוב!!
שחרר!!!
יש לך דברים יותר חשובים על הראש...
אמנם כדאי לך להוריד את המינון...
אני למשל הייתי מעשן מגיל 14, בערך... 10 סיגריות ביום...
מישהו פעם אמר לי שבגיל כזה הריאות עדיין לא סיימו להתפתח...
אבל עדיין אני ישראלי...
חחח...
ותראה לי ישראלי ישיבע בוחער שלא מעשן מגיל 14...
זה אנחנו... חחח...
אגב: נזכרתי בבדיחה, "רק ישראלי שתגיד לו :"אחי, תיזהר מהקיר, השנייה צבעתי אותו." - יהיה חייב לבדוק את זה...
עוד אחת:  רק ישראלי יבדוק אאודי R8 עם בעיטה בצמיגים...
חחחח....
בכל אופן ...
אני בשנה האחרונה לאט לאט הורדתי את המינון...
והורדתי...
והורדתי...
דחיתי פה סיגריה ושם סיגריה...
והיום אני מעשן אולי אחת ל3 ימים או לשבוע!!
ו...
כן... כן...
אני יודע ש'אלן קאר' טוען שאתה רק מזיק עם אתה עושה ככה וכו' וכו'
תכלס עלי זה עבד!
ואתה יודע למה?
כי לא אמרתי לעצמי את המשפט הכל כך מלחיץ הזה:
"היי חברים הפסקתי לעשן"
"ועכשיו תמחאו לי כפיים" - חשבתי לעצמי בטיפשותי.
הההלללווווו!!
זה לא מעניין לאף אחד את התחת, עם הפסקת או לא,
זה פשוט עוזר לך לפרוק את הלחץ שיש במשפט הזה!!
ותו לא!
אז זהו...
שאני לא אמרתי לעצמי את המשפט הזה...
והנה אני עדיין 'מעשן'...
אבל בתכלס...
ב 8 חדשים האחרונים שזה 240 יום !!
קניתי אולי 3 קופסאות (שהם 60 סיגריות) שמתוכם חילקתי מלאאאא, (באופן יחסי... חחח...) כי בתכלס אני לא מעשן... ומה כבר יש לי לעשות איתם...
אז זה מה שיש לי לומר בנושא.
אני מחכה לך כאן כל יום.
תכתוב יותר.
תשתף.
זה עוזר לי!
מאד!
אוהבים.
הלוחם613.

הלוחם613.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 3 שבועות #128249

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אחי!!! תודה רבה על התמיכה והעידוד מזדהה עם כל מילה.

היום ה-412.

יום קשה, מאוד.

התחיל מאתמול בלילה שהיו אמורים להיות יחסים עם האישה שבסוף נדחו עקב עייפות וחוסר חשק שלה..
קמתי בבוקר מבואס.

בדרך לעבודה עברתי בשוק לקנות משהו לסוכה ותרתי אחרי עיניי אחרי המראות ברחוב...
עד שנתקלו עיניי לפתע במושא תאווה מאוד רציני עבורי..

לא הצלחתי לוותר (אפילו לא היה שם קרב..) והתחלתי לעקוב אחריה במשך כעשר דקות.. עד למקום מגוריה.. שם המתנתי עוד חצי שעה בחום בשמש היוקדת כשאני כולי מזיע שמא היא תצא אולי ואיתקל בה שוב... חוסר שפיות..

בסוף ויתרתי ונסעתי לעבודה.

הפלאקי נפתח בשעה 13:58 ואני רק ספרתי את הדקות לרגע שהוא ייפתח כדי להיכנס לכל טוב שיש לעולם האינטרנט להציע לי כדי לתדלק בעוד תאווה...
שיתפתי על זה ושיתפתי אבל לא הייתה לי נכונות לוותר כלל...

כחצי שעה לפני שנפתח כבר התחלתי לתדלק. נכנסתי לאתרים ולפורומים אמנם בלי תמונות אבל המון המון מלל וטקסט וסיפורים וכו'... בהמתנה לרגע המיוחל שהפלאקי יורד.

בסוף 2 דקות לפני... בהחלטה לא שפויה החלטתי להרים טלפון לחבר ותיק המלאך השומר שלי היחידי שאני יודע שיכול באמת לגרום לי לרצות לוותר.

הסיכוי היה אפסי... אבל עשיתי את השיחה אמרתי לעצמי מקסימום זה לא יעזור תסיים איתו את השיחה תרמה אותו שאתה סוגר את הפלאקי ותיכנס...

אבל אסירות תודה זה נתן לי כוחות וסגרתי את הפלאקי.

ניצלתי בנס.

בערב הלכנו לטייל בפארק... המון מושאות תאווה בחורות בבגדי התעמלות מינימאליים וגופות חטובים והיה לי קשה מאוד...

עכשיו בבית עם יצר מטורף להיכנס מהפלאפון של אישתי תיכף כשהיא תיכנס להתקלח לאתרי זוהמה... מתפלל לשפיות לוותר שם. ושנזכה להיות ביחד בערב ממקום של קדושה. אמן.

אוהבין ותודה שאתם איתי בדרך !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 3 שבועות #128252

• פלימו
  • רצף ניקיון נוכחי: 86 ימים
  • דירוג כסף

תשמור על עצמך אחי זה לא שווה את זה...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 3 שבועות #128257

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

חזק ואמץ!  חזק ואמץ!  חזק ואמץ!

מאמין בך ואוהב אותך.

ה' עוזר ויעזור

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 3 שבועות #128261

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
אז ויתרתי על זה באסירות תודה.

במקום זה סידרתי את כל הבית והחדרים של הילדים. צחצחתי להם שיניים קראתי סיפור השכבתי לישון.

ואז נכנסנו למיטה אני ואישתי ותוך כדי היחסים היא הצליחה להגיד משהו שיוציא אותי מדעתי ויבעס אותי עליה לגמרי..

אני לא יכול לפרט כאן זהו לא המקום.. אבל אוכל להגיד שהרגשתי כפיות טובה אדירה מצידה כלפיי הסיפוק המיני שלי... וזה אחרי שאני מאוד מאוד התאמצתי על מנת לספק אותה ואף הצלחתי..

זה הפרס שלי על היום הזה ועל כל המעשים הטובים שלי..

אני מלא בטינות כלפיה. כעס. שנאה אפילו..
אמרתי לה שהיא ממש ממש ביעסה אותי שתדע.. והיא שוב סיננה "נראה איך אתה היית מגיב אם הייתי הולכת אחרי גברים ברחוב כדי להסתכל עליהם"

כאילו כל פעם שיש ויכוח או ריב או משהו שלא מוצא חן בעיניה היא שוס שולפת את זה.. ואת האמת שממש נמאס לי לשמוע את זה...
אמרתי לה שתמשיך להתנהג ככה בהתעקשויות המפגרות האלה ונראה לאן נגיע..

יצאתי מהבית בכעס לעשות סיבוב ולהירגע.. דיברתי עם חבר תכנית.. אסירות תודה שבעבר יציאה אחרי ריב כזה הייתה משמעותה דבר אחד - שוטטות במקומות של זונות... והפעם זה לא הלך לשם אלא למקום של החלמה.

קראתי את הפוסט של טהרני.. הוא הזכיר שמה פצצות שהולכות ונערמות ובסוף או מתפוצצות או שמשכחים אותם ע"י תאווה.. ושהתכנית נותנת אפשרות שלישית לפרק את הפצצה..

מאוד אהבתי את המשל הזה. מאוד.

תוך כדי השיתוף עם החבר הבנתי שהכעס שלי נובע מריכוז עצמי, מחוסר קבלה של האחר, מגאווה מתאווה ומרצון שדברים יתנהלו איך שאני רוצה ובלי שינויים.
התובנה הזאת לצערי עוד לא עזרה לי להירגע ופה כנראה נכנס גם הפגם אופי של התמסכנות והתקרבנות... בא לי לכעוס ולהיות ברוגז איתה כמה ימים.. להעניש אותה.. להעניש את עצמי ולסבול.
בא לי להגיד לה שאני לא רוצה שנשכב יותר בכלל שאני לא צריך טובות מאף אחד... ולהתמודד עם מציאות כזאת שלא שוכבים יותר. שאין יותר מין בחיים שלי בכלל...

מחר אשב לכתוב צעדי 4 בצורה מסודרת בע"ה. ואח"כ אמשיך לצעדים 5-6-7. מתפלל שזה יעזור לשחרר אותי מהטינות הנוראיות האלה.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 3 שבועות #128265

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 30 ספט' 2020 21:05:

במקום זה סידרתי את כל הבית והחדרים של הילדים. צחצחתי להם שיניים קראתי סיפור השכבתי לישון.

ואז נכנסנו למיטה אני ואישתי ותוך כדי היחסים היא הצליחה להגיד משהו שיוציא אותי מדעתי ויבעס אותי עליה לגמרי..

אני לא יכול לפרט כאן זהו לא המקום.. אבל אוכל להגיד שהרגשתי כפיות טובה אדירה מצידה כלפיי הסיפוק המיני שלי... וזה אחרי שאני מאוד מאוד התאמצתי על מנת לספק אותה ואף הצלחתי..

אמרתי לה שהיא ממש ממש ביעסה אותי שתדע.. והיא שוב סיננה "נראה איך אתה היית מגיב אם הייתי הולכת אחרי גברים ברחוב כדי להסתכל עליהם"

כאילו כל פעם שיש ויכוח או ריב או משהו שלא מוצא חן בעיניה היא שוס שולפת את זה.. ואת האמת שממש נמאס לי לשמוע את זה...

יצאתי מהבית בכעס לעשות סיבוב ולהירגע.. דיברתי עם חבר תכנית.. אסירות תודה שבעבר יציאה אחרי ריב כזה הייתה משמעותה דבר אחד - שוטטות במקומות של זונות... והפעם זה לא הלך לשם אלא למקום של החלמה.

קראתי את הפוסט של טהרני.. הוא הזכיר שמה פצצות שהולכות ונערמות ובסוף או מתפוצצות או שמשכחים אותם ע"י תאווה.. ושהתכנית נותנת אפשרות שלישית לפרק את הפצצה..

תוך כדי השיתוף עם החבר הבנתי שהכעס שלי נובע מריכוז עצמי, מחוסר קבלה של האחר, מגאווה מתאווה ומרצון שדברים יתנהלו איך שאני רוצה ובלי שינויים.
התובנה הזאת לצערי עוד לא עזרה לי להירגע ופה כנראה נכנס גם הפגם אופי של התמסכנות והתקרבנות... בא לי לכעוס ולהיות ברוגז איתה כמה ימים.. להעניש אותה.. להעניש את עצמי ולסבול.
בא לי להגיד לה שאני לא רוצה שנשכב יותר בכלל שאני לא צריך טובות מאף אחד... ולהתמודד עם מציאות כזאת שלא שוכבים יותר. שאין יותר מין בחיים שלי בכלל...

מחר אשב לכתוב צעדי 4 בצורה מסודרת בע"ה. ואח"כ אמשיך לצעדים 5-6-7. מתפלל שזה יעזור לשחרר אותי מהטינות הנוראיות האלה.

אחחחח   מבין אותך אחי ומשתתף איתך.

אבל כל הכבוד על הדברים הגדולים שעשית היום ועל הרצון לעשות צעדים - זה מראה שאתה מחובר ומפוכח למרות הכל. זה משמח מאוד.

מה עם ספונסר?  כדאי לך לרענן שם משהו ואולי יתרעננו העניינים גם אצלך.

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 3 שבועות #128282

וואו!
יצר הרע אחי, תוקף אותך ללא רחם,
אתה חייב לדעת שאתה במתקפה לא פשוטה עכשיו בכלל!!
אתה חייב משהו שיזנק אותך קדימה...
איזה מנוע חדש....
אני חושב שאולי כדאי שתחשוב על משהו שייתן לך זינוק מהכיוון של הפעולות...
אולי ספונסר חדש...
אולי להגביר את הקבוצות...
אני מאמין שאתה יודע מה כבר יכול לעזור לך...
אתה חייב לעלות על מטוס קרב....
כי הטנק כבר לא כל כך מספיק ומספק...
אז תפתח את החופה...
תתניע...
ותמריא...
מצפה לשמוע.
עוקב באדיקות..
אני ממש ממש מתחזק ממך ואני בטוח שככה כולם...
ואל תשכח ש"כל הגדול מחבירו יצרו גדול ימנו" זה ממש ככה.
אשרייך!!
אוהבים!!
הלוחם631.

הלוחם613.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 חודשים, 3 שבועות #128315

• mitmoded
  • רצף ניקיון נוכחי: 64 ימים
  • דירוג זהב
מתרפא כתב on 30 ספט' 2020 21:05:

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!

מיום ליום אני מתחיל לחשוב שאתה ה"בינוני" שהתניא דיבר עליו
כל ההזמן במלחמות אין סוף אבל אף על פי זה לא מפסיד 

הייתי שמח אם היית שולח את הפוסט של טהרני..

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים, 3 שבועות על ידי mitmoded.
זמן ליצירת דף: 0.91 שניות

Are you sure?

כן