ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 19311 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 ימים, 20 שעות #127879

• הלוחם613
  • רצף ניקיון נוכחי: 30 ימים
  • דירוג כסף

מתרפא היקר!!
אותי לימדו פה החברים,
להתמקד בהחלמה שלי ולא של אחרים,
אבל עדיין אחרי שאני רואה מה אתה מספר אחרי 7 ימי מפוכחות וכמעט 400 ימי נקיות!!
זה נשמע שמאד מאד קשה לך עכשיו... 
אני חושב שלא נותר לי ברירה אלא להצטרף להודעה של משתוקק ושל גידי היקרים,
אתה חי במקום מאד קשוח אחי...
מאד...
זו עיר שלא קלה לאף אחד מאיתנו...
אני לא רואה אפילו 5 % ממה שאתה נתקל במהלך היום,
בכמות ובאיכות... חח
אתה שואל אותי מה לעשות?
לזרוק את כל החיים? העבודה? המשפחה? ולעבור למקום אחר?
לא יודע,
שאל את הרב שלך.
אבל ממה שאני יודע, אחד הדברים שהכי בודקים בענין מקום עבודה, זה האם יש סביבה רוחנית טובה, לגברים ונשים כאחד,  ואת הכסף והפרנסה שלך אתה תקבל בין כה וכה...
מזונותיו של אדם קצובים לו...
אבל אם אתה באמת רוצה להפסיק עם ההתמודדות הישירה הזו אחי,  שכל בוקר תופחת לך בפרצוף אחי, 
אתה חייב לחשוב על לעבור למקום עם טיפה פחות התמודדויות,
בשביל ובשביל הילדים,
בסוף עם השנים הם גדולים יותר וחוקרים יותר.
לא מתקטנים...
לפחות בפעם האחרונה שבדקתי...
אני מאד אוהב אותך!!
ממש ממש תומך בך.
וזה בא הכי הכי ממקום של אהבה והערכה.
אתה יודע את זה.
הלוחם613.

הלוחם613.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 ימים, 4 שעות #127886

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 398 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים! תודה רבה על התגובות העצות והאכפתיות!

סיכום של אתמול רק כעת (בגלל שהפורום נפל בלילה..)

היום ה-0 למפוכחות.

ספירה משנית 397 ימים ללא פגם הברית.

החלטתי לאפס את הספירת מפוכחות.
הייתי בקבוצה בערב, וכל מהלך ההתחלה של הקבוצה אני מתלבט עם עצמי האם להצהיר על 8 ימי מפוכחות? או יום אחד? (הפעולה על תאווה אתמול אחרי ההיא בכביש) או שמא בכלל אני לא מפוכח כעת בגלל כל המבטים שהיו לי היום על העובדות במשרד? 

תוך כדי כל הלבטים האלה .. כשבראש גם רצים לי סצינות מסרטי פורנו ושימושים מהעבר... פתאום אני קולט שאני כמה דקות נמצא בקבוצה אבל לא נמצא בכלל... 
ואני קולט שכן.. אני לא מפוכח בכלל.
אני מרגיש לא מפוכח.. מרגיש את הבעסה של אחרי שימוש.. אז כנראה שאני משומש.

אז החלטתי שאני מאפס את המפוכחות.

אני חייב להבין ולהפנים ולהכניס טוב טוב לראש ולורידים - אם אני לא מוותר על מבטים כבר בהתחלה שלהם אני מאבד מפוכחות אח"כ ומגיע לרצון להשתמש. זהו. לא משנה כמה זמן אני נקי... בסוף זה יכריע אותי.

מתפלל לאלוקים לשפיות. לחיבור. ליכולת ולרצון לוותר על המבטים האלה והמחשבות והפנטזיות שקופצות בלי הפסקה ובלי שליטה עם כל מראה של בחורה לא צנועה שעוברת מולי.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!

אז נכון להיום (ב-24 שעות האחרונות) :

פעולות: כתיבה בפורום. כתיבה יומית. 9 שיחות טלפון עם חברי תכנית. קבוצה טלפונית. קבוצה חיה.
מספר מעידות: 1
קושי: 5

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 ימים, 4 שעות #127887

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 2002 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

אוהבים מתרפא היקר, לא הייתי כאן כ"כ בשבועיים האחרונים וגם עכשיו אין לי הרבה זמן, אבל עברתי מלמעלה על ההודעות שלך, מאחל לך הצלחה רבה, ושאלוקים יכוון בדבר הנכון בשבילך.
וגם תודה על הכנות.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 ימים, 4 שעות #127889

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 688 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתרפא היקר !

שמח שהפורום חזר !

בהצלחה להיום !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 ימים, 3 שעות #127894

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך, תודה על השיתוף והכנות.

אני גם שמתי לב שהפורום נפל ואפילו התחילו לי לרוץ מחשבות בראש אם עכשיו כל מה שכתבתי פה את כל החיים שלי נעלם, חחח רק מראה לי כמה נהייתי אובססיבי לפורום הזה לאחרונה, כל רגע נכנס ובודק..

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 5 ימים, 2 שעות #127896

• זקוק למחילה
  • רצף ניקיון נוכחי: 31 ימים
  • חבר חדש

מחזק את ידייך מתרפא,אתה אדם מדהים עם נשמה מטורפת,איזו גדלות!
מקווה שבעזה תזכה להיות מפוכח בשמחה ומתוך קדושה וטהרה!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 ימים, 20 שעות #127904

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2410 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אוהבים. מזדהה. 

ואגב, אם אפילו הפורום נפל אתמול בלילה, אז מה יהיה עלינו?... 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 ימים, 20 שעות #127905

• gidi
  • דירוג פלטיניום

חחח נכון, כנראה החיבור שלו לא היה תקין, אבל העיקר שהוא הצליח לקום חזרה יחד עם כל מה שהיה בו קודם. אז כנראה שכל אחד יכול ליפול ואם קרה זה עדיין לא הסוף.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 ימים, 13 שעות #127910

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 16 ספט' 2020 12:40:

אוהבים. מזדהה. 

ואגב, אם אפילו הפורום נפל אתמול בלילה, אז מה יהיה עלינו?...

חחחחח אוהביםםםם

שטויות נפל אחרי 947835 ימי נקיות... קטן עליו

היום ה-1 למפוכחות. 
398 ימים ללא פגם הברית.

אסירות תודה באמת יום לא קל שהתחיל מאוד קשה עם המון פנטזיות דמיונות ורצונות לפעול על תאווה וללגום. הרבה מבטים בהיותי בדרכים.. שמאלה ימינה על המדרכות. שמאלה ימינה במשרד.

אסירות תודה שלקראת אחה"צ זה התחיל אט אט להירגע. שיתפתי במרץ כל היום. גם על הרצון לעשן סיגריה (היום 5 ימים נקי מעישון סיגריה אסירות תודה לבורא עולם) קינחתי בקבוצה בערב, אחריה שיעור תורה, והמצברוח השתפר פלאים.

מתפלל לאלוקים לעזרה ליום נקי ומפוכח. ללא פעולות תאווה. אסיר תודה שלא פתחתי אתרים לא טובים ואסורים ולא נסעתי לשוטטות מזה 23 ימים...

אסירות תודה שאני זוכה להגיע לראש השנה בפעם השנייה בחיי נקי. לפחות מהמעשה עצמו...

מתפלל לאלוקים עבורי ועבור כולם לשנה טובה שנה בריאה שנה מפוכחת שנה של קדושת המחשבה והעיניים. שנה שבה נוותר כל רגע ורגע כל יום ויום על התאווה ועל הרצון להשתמש בה.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!!

פעולות: כתיבה בפורום. כתיבה יומית. 5 שיחות טלפון עם חברי תכנית. קבוצה טלפונית. קבוצה חיה. כתיבת צעדי 4. שיחה עם הספונסר.
מספר מעידות: 0
קושי: 4

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 ימים, 12 שעות #127913

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • דירוג כסף

אוהבים !!

שמח לשמוע. גם אצלי זה מעניין איך במשך היום ההרגשה יכולה להשתנות פלאים !

שנה טובה ומבורכת אחי !!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 ימים, 12 שעות #127916

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 99 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 16 ספט' 2020 19:12:

אסירות תודה שאני זוכה להגיע לראש השנה בפעם השנייה בחיי נקי. לפחות מהמעשה עצמו...

ממש כיף לשמוע!

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 ימים, 4 שעות #127951

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

סיכום יום האתמול, כי הייתי עייף ונרדמתי מוקדם

מאפס את ספירת המפוכחות.

ספירה משנית 399 ימים לשמירת הברית.

היה יום מורכב.

יש ימים מסויימים שהם מועדים לפורענות מבחינת מצברוח \ ריבים עם האישה \ חוסר סבלנות \ פעולות על תאווה, בכללי יצר הרע שמתגבר ובא להרוס ולהשמיד ולהפריע.

הימים האלה ה"מסוגלים" לבלאגן הם ערבי שבת, ערבי חג (בעיקר בעיקר ראש השנה) וערבי טבילה של אישתי.

השנה, מחר, יהיה שילוב של כל השלושה עבורי. כל השלושה נפגשים.

הריבים הכי קשים שהיו לי עם אישתי היו דווקא בערב ראש השנה...
אחריהם במקום השני הפיצוצים שלפני כניסת שבת... שהיצר מגיע להפריע...
וכמובן איך אפשר שלא להזכיר את ליל הטבילה שגם שם תמיד סמי היקר בא להפריע (סמי - ס"מ) ולחבל...

כמה פעמים שהייתי נקי תקופות ונופל איכשהו דווקא בליל הטבילה...

אז השנה שלושתם קורים לי בבת אחת. ואני מרגיש את סמי... מרגיש אותו טוב טוב...
מנסה בכל הכוח...

היה לי יום קשה אתמול.

זה התחיל שיצאתי עצבני מהבית בבוקר בלי סיבה אמיתית.. סתם כעסתי על האישה מבלי סיבה.
בדרך לעבודה כמעט אף חבר לא ענה לי.. אז הבחורה הראשונה שראיתי (חצי ערומה בצידי הדרך מחכה לטרמפ) פשוט העיפה אותי ועשיתי פרסה כדי לעבור לידה שוב ואז גם הגדלתי לעשות עליתי על המדרכה ירדתי מהקטנוע והלכתי לעמוד לידה כדי להסתכל עליה מקרוב וללגום את גופה החשוף.

איבדתי את המפוכחות שלי כבר בבוקר...

אסירות תודה שבאמת בלי כוחות ויתרתי על לסוע לשוטט בתחנה מרכזית ושות' ונסעתי ישר לעבודה.

היה לי יום לא קל גם בעבודה. אבל ברוך השם אסירות תודה לאלוקים לא פעלתי על תאווה ולא נגעתי בפלאקי או במחשב לצרכי תאווה. עבדתי. סיימתי משימות. עזרתי לחברי צוות. הייתי ממוקד. גם מבחינת סיגריה כמעט ולא הרגשתי צורך לעשן.

לקראת סוף היום קרה דבר שהסעיר אותי מאוד והכניס אותי לאובססיה מטורפת..

יש בחורה במשרד שהיא מושא אהבה עבורי מעבר להיותה מושא תאווה.
כמדומני ששיתפתי עליה בעבר, אבל אם לא אז הגיע הזמן.
יש לה את כל הנתונים שאני אוהב ובוחר על פיהם בד"כ את בת הזוג שלי- האישה עימה אני רוצה להתחתן.
העיניים שלה, המבט, החן, ההליכה, הדיבור... משהו בה קוסם לי ברמות אחרות ופשוט גורם לי לרגש של התאהבות ולא לרגש של תאווה..
לצורך העניין בשביל להסביר - הרצון הוא לחבק אותה ולנשק ולא לשכב איתה...
​הרצון המיידי הוא לרגש. לחיבה. לחיבור. ולא למין...

היא גורמת לי להתרגשות פנימית אמיתית כל פעם שהיא לידי... כל פעם שאני רואה אותה..
אני לא יודע ואף פעם לא ידעתי להסביר למה עם רוב הבנות שנראות טוב וחשופות יש לי התרגשות בפנים של תאווה אבל פה ושם לעיתים רחוקות מגיעה מישהי שדווקא לא נראית הכי טוב בעולם (לא מדובר בדוגמנית) ופתאום אליה יש התפרצות אדירה של רגש - כאילו היא זיווג עבורי שלי ואני מתרגש כלפיה...
זה כאילו משהו עמוק יותר מתאווה גופנית.. כי כפי שהסברתי היא לא מלכת היופי... אבל זה משהו בעיניים... משהו שמגיע מהעיניים ואומרים שהעיניים זה חלון לנשמה... אולי הנשמה מרגישה משהו אולי יש איזה חיבור נשמתי קוסמי בינינו?! לא יודע... אף פעם לא ממש הבנתי את זה אבל מה שבטוח זה שאני נשוי והיא נשואה אז חיבור שכזה כמובן שלא נועד לקרות אלא ממקור היצר הרע שיכול להיות שהוא זה שמתבל כאן את הכל וגורם לזה להיראות ככה.

בכל אופן !

אנחנו לא מדברים או משהו אני והיא... אני משתדל להתחמק כל פעם שאני רואה אותה בגלל התופעות האלרגיות שאני מרגיש בגוף כל פעם שהיא לידי בצורה בלתי נשלטת... והעיניים שלי פשוט נמשכות לשלה בצורה אוטומטית וכפוייה...

שיתפתי פעם אחת בעבר שהיא באה עם שמלה מאוד חשופה... ואז גם קלטתי שיש בה חלקים אחרים שאני אובססיבי כלפיהם שאצלה הם מושלמים... (בד"כ היא לא לבושה חשוף) ושהיא קלטה אותי מסתכל עליה ואז הלכה ושמה של לבן על החלק העליון שלה...

אז אתמול אחה"צ היא פתאום מופיעה אצלי במשרד שלי, עם בקבוק קולה מזכוכית ופותחן, כשהיא עטופה שוב כל כולה בשל הלבן הזה ונראית כמו חרדית לגמרי (מכוסה כל כולה מכף רגל עד ראש) וביקשה ממני לפתוח לה את הבקבוק...

פתחתי לה היא שמחה אמרה תודה והלכה.

ואני... מאותו רגע נכנסתי לאובססיות מטורפות...

למה היא באה דווקא אליי מכל המשרד?? היה מלא אנשים היום... למה דווקא אליי? ועוד היא לבשה את השל הלבן... כלומר שהיא תכננה לבוא אליי דווקא...
ואני ישבתי במשרד לבד בחושך אפילו לא הדלקתי את האור! כלומר אי אפשר היה לדעת שאני שם בכלל אלא אם כן מראש היא ידעה שאני נמצא היום... ולמה שהיא תלך את כל הדרך מהמשרד שלה עד למשרד שלי כשיש לה אופציות הרבה יותר קרובות אליה? של אנשים שהם גם חברים שלה ואוכלים איתה צהריים??

בקיצור אכלתי סרטים מפה ועד ההודעה החדשה ונכנסתי לאובססיה שהיא רוצה אותי שהיא גם מרגישה את כל מה שתיארתי מקודם.... והאובססיה שיגעה אותי ללכת אליה למשרד לדבר איתה להגיד לה משהו...

התחלתי להסתובב במשרד כארי בכלוב.. ואז היא יצאה דיברה בחוץ עם אנשים בלי השל הלבן וקלטתי שהיא חשופה לגמרי והתחלתי להביט לה על הגוף המושלם שלה ולהתגרות ולעוף לגמרי.....

נכנסתי לתוך טראנס של גירוי מטורף שהראש אותו רגע רצה להשתמש איתה ולא משנה מה יהיה המחיר!!

רציתי להתגרש ולהתחתן איתה !

ידעתי שאני מאבד שפיות ידעתי שזה יצר הרע ידעתי שאני מאבד אחיזה במציאות...

ירדתי למטה. התקשרתי לחבר. רעדתי בשיחה איתו רעדתי מרוב הקריז והאמוק שנכנסתי אליו.

אבל שיתפתי שיתפתי הכל.

כשסיימתי זה לא הפסיק והיא המשיכה לשבת שם עם גופה החשוף והמושלם... הלכתי לחדר שלי ירדתי על הברכיים והתפללתי לאבא שבשמיים!!!

אבאאאאאאאאאא
אני חסר אונים!!! אין לי סיכוי!!! זה חזק ממני! אין לי סיכוי.

התפללתי שישחרר אותי מהאחיזה של היצר הרע כשאני כורע על ברכיי.

ואסירות תודה שזה עזר והשתחררתי.

אח"כ כשהלכתי הביתה הראש לא עזב אותי שאיכנס אליה למשרד להגיד לה שנה טובה וחג שמח...
אבל כדי שזה לא ייראה מוזר שאני נכנס פתאום דווקא אליה עברתי דלת דלת בכל המשרדים של החברה להגיד שנה טובה רק כדי שאוכל להגיד גם לה מבלי שזה ייראה מוזר... (חוסר שפיות)

מתפלל לאלוקים להישאר בחיבור. לא לאבד שפיות. לוותר על כל מחשבה פנטזיה או רצון שקשור אליה או לאף בחורה אחרת.
זה הכל פנטזיה - אשליה - כלום שהיצר הרע מוכר לי כדי שאשתמש. כדי לחבל בשלום הבית עם אישתי. כדי לנתק ביני לבין בורא העולם.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך !!!

פעולות: כתיבה בפורום. כתיבה יומית. 5 שיחות טלפון עם חברי תכנית. קבוצה טלפונית.
מספר מעידות: 2
קושי: 5

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 ימים #127953

• mitmoded
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג כסף

וואו 
אתה פשוט השראה אחי

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 ימים, 18 שעות #127960

• gidi
  • דירוג פלטיניום

ווואווווו אחייי
חחחחחח הרגו אותי מצחוק 2 הסיטואציות ההזויות (זה שהיא ניגשה עם בקבוק פתחת והיא פשוט הלכה והשאירה אותך ככה והקטע של לעבור דלת דלת ולהגיד שנה טובה)- לא צחוק עליך כמובן אלא מתוך ההזדהות העמוקה ראיתי את זה קורה לי וזה פשוט הזוי ומצחיק.

לא יודע אבל ממש ממש הזדהתי מצליח להבין את זה לגמרי וזה ממש קושי עצום באמת אפילו הרבה יותר מפשוט בחורה שניראית באמת טוב לדעתי.

אני חושב שזאת התחפושת הכי אימתנית של היצר שממש קשה לזהות, אולי רק אחרי זמן של פעולות ושיחרור וגם אז לא בטוח, שיתפתי לאחרונה שעזר לי במקרה דומה אתמול -אומנם נמוך בהרבה הרבה רמות מכך פשוט להתפלל בכוונה על לקבל את המילוי הזה דרך אלוקים ולא דרכה.

זה לא פשוט וכרגע לא יודע מה להגיד מעבר.
תמשיך לשתף אותנו ואת החברים בטלפון בצורה חיה, לזכור ולהבין שהמחשבה סך הכל לא שפויה ואמן שאלוקים ישחרר אותך מכך. 
שלא יביא אותנו לא לידי ניסיון ולא לידי ביזיון!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 ימים, 18 שעות #127961

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מקרה דומה גם קל מה שהיה לי בעבר הספונסר אמר לי משהו שנשמע לי נכון- זאת עוד תחפושת של התאווה שמגיעה בצורות שונות, אבל לתאווה זה לא משנה איך ומה,  המטרה שלה היא בסופו של דבר להגיע למצב שאתה משתמש.

אחראים כללים: testchart1, למען הסדר הטוב
זמן ליצירת דף: 1.06 שניות

Are you sure?

כן