ברוכים הבאים, אורח

הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה
(0 צופה) 

נושא: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה 3329 צפיות

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122511

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אין עליך אחי.
ריגשת.
תמשיך ככה!

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122513

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים. ומרגש. נהניתי לקרוא. והזדהיתי במאה אחוז. כאילו הטקסט בא ממני.

אני רוצה לחשוב שאם אבא שבשמיים היה עונה לי הוא היה עונה ככה:

בני היקר והאהוב מכל הבנים!
אכן הגעת לעולם הזה, נשמה יקרה וחזקה מפז, כדי לתקן. לתקן מה שפגמו וקילקלו עשרוץ מאות ואלפי שנים דורות בני האדם מדור המבול דרך דור הפלגה ועד לדורנו אנו..

שלחתי אותכם, את הבנים הכי חזקים שלי למלחמה הכי שפלה והכי קשה.. יותר קשה מכל דבר אחר שמישהו עובר בעולם הזה...

אני יודע את הכאב ואת הקושי כי אני יצרתי אותו...
אני יודע שאתם לא הייתם רוצים את הניסיון הזה ובעל כורחכם קיבלתם אותו.. 
אני יודע שהייתם מוותרים עליו ועל השכר שלו..
ובכל זאת אני בוחר להשאיר אותכם בניסיון הזה.

כי מישהו צריך לעבור אותו ולתקן ולהחזיר ניצוצות של קדושה שאבדו בין הקליפות. ואף אחד אחר חוץ מכם לא יכול..

רק בכם יש את תעוזות הנפש הנדרשות.. כדי לוותר.. להצליח לגעת ולהפסיק.. לטעום לדעת את טעם החטא ולהילחם בכל הכוח לא לחטוא שוב..

אני יודע שאתם נופלים לפעמים.. אני יודע שאתם לא תמיד מצליחים..
אני אוהב אתכם גם כשאתם נופלים.. ואני עוד יותר שמח לראות אותכם קמים אח"כ שוב ומתחילים מההתחלה ועולים שוב על הדרך.

אוהב אותך בן יקר, גאה בך, לא רק כשאתה עומד בניסיון אלא גם אחרי שאתה נופל וקם. גאה בך תמיד.

שלך אבא שבשמיים.

כמובן שאני בשום נקודה לא בא לשחק את אלוקים חס ושלום, אבל כך אני מדמיין את השיחה שלי איתו כשאני ברגעי משבר.

אוהבים !

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122533

והנה עוד יום עובר לו. 
כפי שכבר רשמתי בצהרים, ממש לא יום פשוט ומתפלל שהמשך השבוע יהיה חלק ומדהים. אך מהיום הזה אני יוצא מחוזק ויותר מאמין בעצמי ובכוחות שה' נתן בי. אם אני הולך לישון ואני נקי- זו ברכה גדולה. 
תודה לכולם על התגובות והקריאה. אין לכם מושג (או אולי כן ​) מהי ההרגשה... 

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122534

• beliver
  • דירוג פלטיניום

תמשיך ככה אח!
מאמינים בך ושואבים ממך כוחות

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122549

15 ימים הצלחתי לעמוד בזה. מאז שהתחלתי ליפול לפני שנה, הזמן הגדול ביותר של נקיות היה 15 יום. האמנתי, קיוויתי שהפעם אצליח יותר. אבל היצר הרע נותן את כל הפגזים שלו ביום ה 16. ואכן, נפלתי. 

נפלתי ברגעים שכבר איבדתי את התקווה שוב. ברגעים שאני כבר אומר- אם זה לא יקרה היום אז זה בטוח יקרה מחר. אז אין לי סיכוי לנצח. בוא לפחות נהנה. ואכן, לשניה קטנה נהנתי. נזכרתי בתחושה. אבל אח"כ, שוב דפקתי את הראש בקיר. החלום לנצח את הדבר הזה שוב התערער. שוב צריך לשאוב כוחות מאני לא יודע איפה ולהתחיל מחדש. מילא כוחות, אך מהיכן האמונה שאכן אצליח. 
אני מסתכל על ההודעה של אתמול. על המלחמות שבהמם נלחמתי- והצלחתי. אך היום, כמו סמרטוט. תוך כדי יום לימוד ומתוך מצב רוח מפוקס, נפלתי. המון פעמים נפלתי, אך שוב ושוב אני שואל- מי אומר שזה לא יקרה שוב. מאסתי בדרך הזה. אך לא מצאתי דרך אמיתית וטובה יותר. כרגע, הכי חשוב שלא ליפול יותר. שלא לנצל את הנפילה הזו לקטסטרופה, כפי שקרה בחודשים האחרונים. 

בשבועיים האחורנים הייתם איתי, נתתם לי גב ופידבק חיובי. ובאמת זה עזר. במקומות שאין איתי אף אחד, כשרק אני נלחם נגד עצמי, עזרתם והייתם איתי בצורה מדהימה. תודה, תודה ושוב תודה. 
מקווה שאצליח בעז"ה להתחיל הכל מחדש. בא לי למחוק את היומן הזה ולהתחיל אותו מחדש. חלמתי על יומן נקי, יומן שכולו רצף אחד של נקיות. זה כבר לא יקרה. מקווה שזו תהיה ההודעה האחורנה בסגנון הנופל. מכאן והלאה רק עולים. 

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122550

• beliver
  • דירוג פלטיניום

מאמין בך מאוד ומחזק אותך.
תמשיך ככה, 
אל תיפול לייאוש ולאט לאט...
תצא אל האור בעזרת ה'

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122554

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי!!
גם אני נפלתי לפני כמה ימים והכאב והייאוש מוכרים..
15 יום זה מדהים אחי רק התחלת את התהליך וכבר כמעט שברת את השיא שלך הנפילות האלה הם שלך ואין לך מה לחלום על למחוק אותם הפוך תשקיע במחשבה על הנפילה מתי זה קרה האם הרגשת לפני זה שזה הולך לקרות מה אולי היה עוזר לך להצליח לעבור את זה וכו'..
תן חיוך יהודי אהוב הקדוש ברוך הוא אוהב אותך כמה שזה מייאש ומבאס תן חיוך ותתחיל מהתחלה!! 
מאמינים בך!! 

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122555

לאחר עוד שעתיים של חשיבה, הגעתי למסקנה- שאולי נפלתי. אבל ניצחתי בכל כך הרבה מלחמות בימים האחרונים. אז אולי לא הצלחתי לשבור את השיא האישי. וכן, שוב נפלתי וטימאתי את עצמי. אבל, ניצחתי המון. ניצחתי במלחמות ששנה שלמה אני חושב לא הצלחתי לעמוד בהם. אומנם הפלאפון שלי מסונן, אבל יש כל כך הרבה פלאפונים בבית שלא מסוננים- וב"ה לא נגעתי בהם, ולא רציתי לגעת- זה ניצחון יום יומי. אז אולי נמאס לי ליפול ולקום מחדש, אך גם נמאס לי מהרחמים העצמיים והבכי הזה המלוה אותי לאחר כל נפילה. כזה שמכניס אותי למטה וגורם לי להתנזר מלימוד יום שלם. 
אז מכיוון שעוד מעט אפשר לחזור לשמוע קצת שירי שמחה, אתן לעצמי את הרגע של השמחה ואמשיך בעבודה. בשורות טובות לכולם!

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122609

ציפיתי, קיוויתי והתפללתי שאסיים את היום בטוב. אומנם לא הכל היה בו רע ורגע הנפילה היה קצר. אך היא היתה. והנפילה העיבה על היום כולו. כמעט כמו תמיד, אחרי נפילה אחת מגיעה גם השניה. זה התחיל אתמול והיום חוויתי את רעידות האדמה המשניות. רעידות שיפסיקו כשאצליח לייצב את עצמי, בעז"ה במהרה. 
מקווה לבשורות טובות. 
לילה טוב לכולם.

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122611

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

חיבוק אחי !

מקווה שתצליח לצאת מהגל הזה ושתצליח להתמיד בהחלמה.

זה לוקח זמן אבל זה יבוא בעזרת השם !

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122612

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

נפילות הן חלק מתהליך ההחלמה.
אנחנו חווים כאב, שמראה לנו עד כמה חוסר האונים שלנו מוחלט למול התאווה.
צריך להמשיך בדרך, אין ברירה.
מחזק אותך מכאן
אל תתיאש

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122617

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אח יקר. אוהבים.

מאות פעמים אולי אף יותר הייתי שם.. בדיוק בנקודה הזאת שאתה נמצא בה...

בסוף הייאוש השתלט. לחלוטין.

גם היום אני לא זוכר את המקום הזה... היצר הרע אלוף בלהשכיח את הרע הזה שאחרי עד שזה ממש לא מובן ובלתי מוסבר איך אפשר לשכוח את זה?? אבל אפשר וזה הנשק של היצר.. לא רק שאפשר אלא אי אפשר לזכור באמת..

גם היום הראש שלי אומר לי בלי הפסקה כל רגע ורגע ללכת להשתמש...

לא זוכר בכלל את הרע ואת הסבל... איכשהו בכוח האנרציה של התכנית אני שורד עוד יום ועוד יום.. בלי כוחות..

אוהבים אותך אחי. תהיה חזק. אל תישבר.. אנשים היו בנקודה הזאת אלפי פעמים עד שעלו על דרך.

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122713

שבוע טוב!
כמה ימים יחסית שקטים עברו עלי. השתדלתי להתנתק מכל דבר שקשור לתאווה. גם מהאתר המדהים הזה. לא להתבאס, לחשוב או לבכות על הנפילות שהיו. פשוט לאזן ולהמשיך הלאה. 
ב"ה חזרתי לאיזון ולמצב רוח נפשי טוב. עם המצב רוח הזה אני מתחיל את השבוע. בעז"ה השבוע נתחיל את הישיבה, ומקווה שזה רק יוסיף אופטימיות ורוח נכונה למצברים הריקים. 
תודה לכולם!

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122726

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תשאר עימנו!

אם הייתי מכיר את האתר בהיותי בחור ישיבה.... מעניין איפה הייתי היום מבחינת החלמה.

בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122812

זה קצת מוזר, אבל הפחד מפני נפילה בימים שלפני חג השבועות הכניסו אותי לדמיונות שאולי כדאי ליפול השבוע, ואז זה יהיה פחות קשה. הצלחתי לשרוד את הדמיונות האלו כמה ימים אבל אז בלי משים נפלתי. לא ראיתי תמונות או משהו. אפילו בלי זה, נפלתי. אני ודע שזה נשמע טיפשי וחסר הגיון, אבל ברגעים של נפילה אין לי הגיון- כל הדמיונות כשרים. 
אז הצלחתי לשמור רק על כמה ימים ואז נפלתי שוב. ותוהה לעצמי, האם אני עושה משהו לא נכון?

זמן ליצירת דף: 0.76 שניות

Are you sure?

כן