ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 37004 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 חודשים #143391

יש לי תקופה ארוכה טינות על קבוצת אנשים מסויימת, שיתפתי עליהם וכתבתי עליהם לא מעט צעדי 4. אבל אני עדיין מרגיש שמאד מאד קשה לי להרפות בענין הזה, כי כל יום ויום מתחדשות הסיבות לטינות. זה כמו שיעמוד כל יום ויום וישבור לי את הבית. וזה מאד קשה לי הענין הזה.
אסירות תודה שעשיתי הערב פעולה מסויימת שהיא פעולה הפוכה בענין הזה, ואני מתכונן לעשות עוד פעולה דומה הערב. מתפלל להשתחרר מהטינות, ולקבל את האנשים הללו, לקבל את המחלה שלהם, לקבל את השוני שלהם ממני, ואני מוסר לאלוקים את כל הפחדים שיש לי בעקבות מה שאותם אנשים עושים.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בין הזמנים תשפ"ב לפני 1 חודש #143615

אסירות תודה על בין הזמנים עמוס מאד.
אסירות תודה שיש לי הרבה הזדמנויות להיות יותר עם אשתי, עם הילדים ועם כל המשפחה. אסירות תודה שכבר למעלה משבוע אנחנו שומרים על חמש גיסים שלי, וב"ה אנחנו מצליחים לעשות להם תוכניות שיעניינו אותם.
אסירות תודה על שאני יכול להיות ליד תאווה, ובקושי לדעת שהיא קיימת שם. אני יכול לחיות את ההווה ואת הדבר האמיתי, בלי לברוח לתאווה, לפנטזיה ולדבר שאינו אמיתי.
אסירות תודה שאני יכול לחזור מטיול ולבכות ולדמוע מאסירות תודה, ולא לחזור מטיול ולהמשיך לחוות אך ורק את התאווה שהיתה ולא את הטיול והחוויה עצמה.
אסירות תודה שאני גם לומד בבין הזמנים, וגם עושה פעולות וכתיבה, אמנם פחות מביום יום אבל בכל זאת אני עושה, וממשיך להיות מחובר.
אסירות תודה על כתיבה של כמה צעדי 4 היום בבוקר, שב"ה מאד שחררו אותי, והחזירו אותי למקום הנכון, לפורפורציות הנכונות, ולשפיות.

תודה לך אבא אוהב על הניסים הגדולים שאתה עושה בחיים שלי.
מתפלל לעוד יום אחד נקי, שפוי, רגוע ושלו. ובתפילה להיות נוכח היום בלילה במנגל המשפחתי, ולנפנף את המנגל ורק את המנגל, ולא לנפנף אנשים וילדים, בידיי או לחילופין בפי....

תודה רבה לכולכם
אוהב אתכם וצריך אתכם

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

תגובה: בין הזמנים תשפ"ב לפני 1 חודש #143616

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 36 ימים
  • חבר ותיק

תודה על השיתוף מעודד מאוד,

בהצלחה 

מי ייתן ואוכל גם ללמוד את הצעדים 

עולים לירושלים - מזמור לתודה לפני 1 חודש #143647

אתמול ביקרתי באטרקציות בירושלים במתחם בשם "עולים לירושלים".
כמה דקות אחרי שנכנסתי עם משפחתי והילדים למתחם, אני רואה את אחד החברים ב-SA מירושלים, שקיבל אותי פעם הראשונה לקבוצות SA. זאת היתה בשבילי קבלת פנים נעימה ונחמדה.
בהמשך נכנסתי שם למופע בשם "מזמור לתודה", ואני רואה אף את אותו חבר נכנס לשם, בין אלפי האנשים הרבים שהיו שם.
התחבר לי מאד לפגוש שם שוב ושוב את אותו חבר, ולהשתתף יחד במופע שהנושא שלו כ"כ נוגע לנו, לומר שוב ושוב תודה.
אסירות תודה על כך, ואסירות תודה על הרבה נוכחות עם אשתי והילדים, ושאר בני המשפחה שהייתי איתם שם.

בין הזמנים תשפ"ב לפני 1 חודש #143649

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום

מרגש מאד, אסירות תודה

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן