ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 62372 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 3 חודשים #145341

ערב טוב
אני רוצה לשתף בקצרה, שבס"ד די חזרתי לשיגרה אחרי השיפוצים והמגורים במקום אחר, למרות שברוב הזמן הייתי באותה שיגרה של כולל וכו'.
הרבה מאד זמן לא הלכתי ללמוד בכולל ערב עוד טרום השיפוצים, ואני רוצה בעז"ה הערב לחזור לזה, אני מתפלל לאלוקים לקבל את הכוחות הגופניים והנפשיים והרוחניים לענין הזה, ולקבל את כל מה שיקרה לי שם. אני רוצה לזכור שאני לא צריך להיות מושלם, לא בכמות הזמן שאלמד ולא בכמות התוכן ולא באיכות התוכן ולא בשום דבר, אני רק צריך להתנהל לפי הכוחות והיכולות שלי, ולהתפלל לצמיחה, לגדילה ולהתקדמות בכל תחום ונושא שהוא.
אסירות תודה שאתמול אשתי יצאה ליום עיון מטעם העבודה, שהיא אמרה לי לפני כמה זמן שהיא רוצה  לנסוע, וכמובן הסכמתי לה למרות שבשביל זה הייתי צריך בערב לטפל ולדאוג לילדים וכו', ואחרי הכנס שהיה שבוע שעבר שמאד נהניתי אמרתי לאשתי שאני עוד יותר רוצה שהיא תסע ותהנה, אמנם זה לא דומה כלל להווי והשמחה שהיה בכנס, אבל קצת פינוקים לא יזיק לאף אחד, ואסירות תודה שהיא נסעה אתמול ונהנתה, וגם לי היה בסה"כ די קל עם הילדים בס"ד.
אני אסיר תודה על זה שאני חווה את החיים שלי ואת החיים שלה, ורוצה שיהיה לי גם דברים נחמדים ומהנים, ולא רק לי מגיע כאלו דברים..
גם בכולל אני בס"ד מאד נהנה, ואסירות תודה שלמרות שמאד מאד קשה לי לעשות את הפעולה הזאת, מסרתי בימים האחרונים 'חבורה' בכולל לכמה אברכים, למרות שיש לי במקום הזה הרבה מאד פחדים וחששות ושאר פגמי אופי כאלה ואחרים, אך לפני שמסרתי את החבורה הפכתי את ההתסכלות שלי משלילי לחיובי, ובמקום להתמקד בפחד מה יחשבו על מה שאני יאמר, חשבתי על אסירות תודה שיש לי מה לומר, שאני יכול להרגיש שאני יודע ומכיר את הסוגיה, ואני חושב עליה ושקוע בה, ואני לא שקוע בתאווה ושאר דברים ורק מגיע מידי פעם לבקר בגמרא, ועוד כהנה וכהנה אסירויות תודה, שעזרו לי לגשת למקום הזה בצורה הרבה יותר קלה וטובה בס"ד.
אני מתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי, ולקבל את הנכונות וההכוונה לפעולה הנכונה הבאה.
תודה רבה לכם חברים יקרים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 3 חודשים #145355

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 23 ינו' 2023 18:20:

ערב טוב
אני רוצה לשתף בקצרה, שבס"ד די חזרתי לשיגרה אחרי השיפוצים והמגורים במקום אחר, למרות שברוב הזמן הייתי באותה שיגרה של כולל וכו'.
הרבה מאד זמן לא הלכתי ללמוד בכולל ערב עוד טרום השיפוצים, ואני רוצה בעז"ה הערב לחזור לזה, אני מתפלל לאלוקים לקבל את הכוחות הגופניים והנפשיים והרוחניים לענין הזה, ולקבל את כל מה שיקרה לי שם. אני רוצה לזכור שאני לא צריך להיות מושלם, לא בכמות הזמן שאלמד ולא בכמות התוכן ולא באיכות התוכן ולא בשום דבר, אני רק צריך להתנהל לפי הכוחות והיכולות שלי, ולהתפלל לצמיחה, לגדילה ולהתקדמות בכל תחום ונושא שהוא.
תודה רבה לכם חברים יקרים

ערב טוב,
אני רוצה לשתף שאתמול בערב לא הלכתי בסוף לכולל ערב, משום סיבה. פשוט ישבתי בבית ולא יצאתי לכולל ערב.
אני מתפלל לקבל את הנכונות לצאת עוד מעט מהבית לכולל ערב, ומאידך אני רוצה לשתף אסירות תודה על כך שאני יכול להיות כנה ולשתף בזה אתכם וחברים אחרים, ולא רק אתכם, אלא גם את אשתי אני משתף בקושי שלי, ואני לא מנסה לשמור על "כבודי" ולומר לה שאני רוצה ללכת לכולל ערב אבל יש לי כל מיני אילוצים וכדו', וזה אחד מהמתנות הגדולות שקיבלתי בתוכנית, שאני מכיר את מקומי ואני לא בוש מאחרים ולדבר איתם על המציאות האמיתית שלי. בלי לספר סיפורי אלף ולילה כאלה ואחרים.
תודה רבה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 3 חודשים #145366

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 24 ינו' 2023 18:44:

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 23 ינו' 2023 18:20:

ערב טוב
תודה רבה לכם חברים יקרים

ערב טוב,
אני רוצה לשתף שאתמול בערב לא הלכתי בסוף לכולל ערב, משום סיבה. פשוט ישבתי בבית ולא יצאתי לכולל ערב.
אני מתפלל לקבל את הנכונות לצאת עוד מעט מהבית לכולל ערב, ומאידך אני רוצה לשתף אסירות תודה על כך שאני יכול להיות כנה ולשתף בזה אתכם וחברים אחרים, ולא רק אתכם, אלא גם את אשתי אני משתף בקושי שלי, ואני לא מנסה לשמור על "כבודי" ולומר לה שאני רוצה ללכת לכולל ערב אבל יש לי כל מיני אילוצים וכדו', וזה אחד מהמתנות הגדולות שקיבלתי בתוכנית, שאני מכיר את מקומי ואני לא בוש מאחרים ולדבר איתם על המציאות האמיתית שלי. בלי לספר סיפורי אלף ולילה כאלה ואחרים.
תודה רבה

בוקר טוב
אז בס"ד אתמול הלכתי לכולל ערב, אני מתפלל מאד לה' שזה ימשיך בעז"ה הלאה, ואני מתפלל לזכור שאני לא צריך להיות מושלם, ואני צריך לקבל את מה שאני ומי שאני, לא משנה מה בדיוק יהיה איתי בקרוב בענין של הכולל ערב, ומאידך זה לא סותר לרצון והתפילה שלי להגיע בעז"ה כל יום לכולל ערב.
תודה רבה ויום טוב

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145449

ערב טוב חברים יקרים ואהובים.
אני רוצה לעדכן שבס"ד הנסים של אלוקים ממשיכים הלאה, וכאשר אני משתדל למסור לו את החיים, קורים דבר הרבה יותר טובים מכאשר אני משאיר את החיים בידים שלי. אני רוצה לזכור הלאה שכל מה שקורה איתי זה מאלוקים והוא נותן את היכולת, את הכח ואת הנכונות. אני רוצה להיות אסיר תודה על הדברים שהוא נתן לי היום, וגם לזכור הלאה להיות אסיר תודה על הכל. בין היתר אסירות תודה שהיום בבוקר קמתי לתפילה מוקדם בזמן הראוי, ולא ברגע האחרון או הרגע אחד לפני האחרון או אחרי האחרון. גם שמתי לב שכבר הרבה שנים אני ביקורתי על האנשים שמגיעים לשחרית דקה לפני שמונה עשרה ויוצאים דקה אחרי שמונה עשרה, ופתאום אני רואה את עצמי בערך באותו מקום... אז כנראה שאין כלל תועלת בביקורתיות שלי על אנשים..... וגם על הענין הזה אני רוצה להתפלל ולמסור לו את הפגם אופי של ביקורתיות, ולהתמקד רק בעצמי ובעבודת ה' שלי, ותו לא. ויש לי מספיק מה לעשות עם עצמי, לפני שאשנה את כל העולם כולו....
כמו"כ בצהריים יצאתי עם אשתי לקניות, ולא הספקנו את כל מה שרצינו, ובחלק מהדברים לא ידענו להחליט מה והאם לקנות, אבל אסירות תודה שאני יכול ליהנות ולחוות כל רגע ורגע, ואני לא חייב להסתכל רק על התוצאה, ולכן למרות שיש עוד דברים שאנחנו צריכים לקנות ועדיין אנחנו לא יודעים מה להחליט בזה, בכל אופן אני יכול להמשיך להישאר בשלווה.
אני אסיר תודה לה' על הכל, ומתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145497

ערב טוב חברים יקרים ואהובים
אני רוצה לשתף שאתמול והיום היו ימים שונים בשבילי בשונה משאר ימי השיגרה, גם בבקרים וגם בלילות. בבקרים הייתי צריך לשלוח את כל הילדים למוסדות הלימוד, בשונה מכל יום שזה מתחלק ביני לבין אשתי. וכן בלילות אשתי יצאה לאירועים ואני שומר בבית על הילדים.
אתמול בערב ברחתי לחיפושים באתר מסויים, אולי אוכל למצוא בו איזשהו קצה קצהו של תאווה ואז אוכל "לדווח" לנטפרי שיש בעיה בחסימה, וכמובן שלא עלה בידי,
אסירות תודה שהיום בערב הגעתי עם כמה תוכניות מסודרות של דברים שאני צריך לעשות בבית, ואמנם לבסוף עד עכשיו טיפלתי בתקלה מסויימת בחשמל שקרתה היום, וזה כלל לא היה בתכנונים, אך עכ"פ עסקתי בדברים מועילים וחיוביים.
אני מתפלל גם להמשך הערב והלילה, לעשות את הפעולה הנכונה הבאה, ולא לברוח לתאווה ולא לשום מקום אחר.

תודה רבה

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 2 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145500

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי .
המקום המסודר והארגון מראש לדברים, לא מפחידים יותר אם יהיו שינויים.
ואנחנו לא במקום של , מי הזיז לי את הגבינה.
זה המקום של הקבלה ורצונו יעשה.
אוהבים אותך

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145503

• שפע-רב
  • חבר ותיק

כל הכבוד. מאוד שמח בשבילך!

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145539

ערב טוב,
עוברים עליי כמה דברים בימים האחרונים, ואני צריך הרבה נכונות וכנות שחסרים לי כעת, אני מתפלל בנוכחותכם לקבל מאלוקים את הנכונות והכנות, ואת השלוה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145545

• שפע-רב
  • חבר ותיק

השם יהיה בעזרך.
חזק ואמץ!

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145578

בוקר טוב,
אני רוצה לשתף שיש לי כל יום אפשרות קלה להיכנס לאינטרנט שמבחינתי הוא לא מספיק מסונן, ומלבד זאת יש לי אפשרות באותו מקום גם להתחבר לאינטרנט שאינו מסונן כלל, והשבוע יש יום אחד שיהיה לי עוד יותר זמן לנצל את ההזדמנות הזאת.
אני רוצה לחשוף את זה ולשחרר את זה, ולהתפלל לאלוקים שישחרר אותי מהתאווה, שאולי לאנשים אחרים היא עושה טוב, אבל לי היא ממש לא עושה טוב.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145583

• שפע-רב
  • חבר ותיק

בהצלחה!

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145614

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 19 פבר' 2023 05:17:

בוקר טוב,
אני רוצה לשתף שיש לי כל יום אפשרות קלה להיכנס לאינטרנט שמבחינתי הוא לא מספיק מסונן, ומלבד זאת יש לי אפשרות באותו מקום גם להתחבר לאינטרנט שאינו מסונן כלל, והשבוע יש יום אחד שיהיה לי עוד יותר זמן לנצל את ההזדמנות הזאת.
אני רוצה לחשוף את זה ולשחרר את זה, ולהתפלל לאלוקים שישחרר אותי מהתאווה, שאולי לאנשים אחרים היא עושה טוב, אבל לי היא ממש לא עושה טוב.

אני רוצה לשתף על ימים טובים, מחוברים ומפוקחים. ובס"ד היתה לי נכונות לשתף את כל הסודות ולוותר על כל הכוסיות, וב"ה אני עובר ימים מאד טובים.
מתפלל לעוד יום אחד נקי שפוי ומחובר.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 1 חודש #145623

• שפע-רב
  • חבר ותיק

שמח בשבילך.
שבוע טוב!

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 1 חודש #145642

אוהבים

שעשה ניסים לאבותינו בימים ההם בזמן הזה לפני 1 שנה, 1 חודש #145647

פורים תשע"ה:
עודני שרוי עמוק עמוק בתאווה, עמוק עמוק במעמקי האשפתות, מנותק מעצמי, מהקרובים לי, מהעולם ומאלוקים. והמחלה רק מחמירה ומחמירה, ואחרי הפורים הראש שלי כבר פונה לכיוונים רחוקים שמעולם לא הגעתי אליהם......

פורים תשפ"ג:
בשעות אחה"צ של הצום כשאני מעט חלש מהצום, ואילו אשתי לא צמה, אך היא הלכה לנוח מעט מחמת שלא הרגישה כ"כ בטוב, והיא אמרה לי להעיר אותה כאשר הגיע הזמן לקחת את הילדים מהמעון, אך בס"ד לא הקשבתי לה. החלטתי לתת לה להמשיך לישון, ואני אלך במקומה. וכך יצאתי מהבית עם הילדים מהחיידר ומהגן בשביל לקחת את הילדים מהמעון, ולעשות גיחה קטנה בסופר.
בדרך חזור הביתה, התחלתי לבכות.
הנה אני חווה כל יום ויום וכל רגע ורגע, את נס הפורים הפרטי שלי. המחלה שלי לא רק רצתה להרוג אותי, ולא רק שלחה אגרות, אלא הרגשתי ממש מת. כל הרגשות שלי מתו, כל הפנימיות שלי כבר מתה, הרוח שבתוכי כבר לא היתה...
והנה למרות שעם כל הנסיונות לא הצלחתי להתעורר לחיים, זכיתי בנס של תחיית המתים שאני חווה כל רגע ורגע.
אם עד שהגעתי לתוכנית הייתי כותב לעצמי הרבה אגרות של נסיונות ומלחמות בתאווה, מה שלא עלה בידי,,, מיני אז התחלתי לכתוב "אגרות שניות", של אסירויות תודה ומכתב לאבא אוהב שבשמים, והנס ממשיך איתי כל רגע ורגע.
איני יודע איך היו נראים הצהריים הללו, לולא המתנות הענקיות של התוכנית, ובכלל איני יודע איך כל יום היה נראה, ואיך הייתי מסוגל לקום כל יום בבוקר לעוד יום של מוות.

תודה לך אבא אוהב על הנסים הללו שאתה עושה איתי בכל רגע ורגע,
ואני מתפלל להמשיך לצעוד ולהתחבר אליך יותר ויותר, 
כי בלעדיך איני יכול כלל.

פורים שמח

זמן ליצירת דף: 1.10 שניות

Are you sure?

כן