ברוכים הבאים, אורח

יומני היקר, היום לא אפול.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: יומני היקר, היום לא אפול. 3805 צפיות

יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים, 1 חודש #72377

שלום לכולם. התלבטתי הרבה האם לפתוח כאן יומן מסע, אחרי הכול "אני לא באמת מכור". זהו. שהבנתי שיצר הרע מתמרן אותי ברמות מטורפות.

ההרשמה לפורום היתה קשה אפילו יותר כי זו בעצם הודעה באשמה, ואחרי הכול אני- הבחור הנורמלי מהמשפחה הנורמלית , אגיע לרמות כאלה?! היה קשה מאוד להודות שאני צריך עזרה.

עד שפגשתי את אתר שמור" עיניך" הייתי חוטא וחוזר בי ,חוטא וחוזר. ממש כמו בני ישראל. לאחר הנפילה הייתי שבור וניסיתי לדכות את עצמי בכל מיני דרכים. ניסיתי להרעיב את עצמי, לרוץ ולעשות ספורט עד קצה היכולת כדי לסבול. אך לשב. דבר לא עזר!

לאחר תקופות שהגיעו מקסימום לשבוע וחצי נשברתי. נפלתי. והגלגל חזר על עצמו, שוב דיכוי עצמי וחרטות. הייתי מיואש. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. לפנות לעזרה?! ללכת לאדם שמכיר אותי ולהגיד לו "תקשיב זה יישמע לך קצת מוזר אבל אני חוטא בשמירת הברית" את התגובה של האדם תיארתי כך:" אתה?! עליך לא הייתי מאמין. מה אני יגיד לך..תנסה להפסיק."

זה הפחיד אותי. שיחשבו שאני לוזר שלא מסוגל לשלוט בעצמו? למה זה מגיע לי בכלל?! מה עשיתי רע?? למה יש אנשים אחרים שלא נפלו בזה בכלל?!

ראיתי בעלון שבת "עולם קטן" פרסום ברשות הדיבור על האתר "שמור עיניך" שאמר בפשטות שזה יכול לעזור למכורים. נכנסתי . מה יש להפסיד?

כיום בזכות הכלים באתר והפוסטים כאן בפורום אני נקי 8 ימים..עכשיו שאני כותב את זה זה נשמע לי קצת האמת..זה מרגיש הרבה יותר.

דרך אגב מצטער על השעה..לא מצליח להירדם ):

רוצה להיפטר כבר מהמחלה הארורה הזו!!!!

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים, 1 חודש #72383

רוצהשינוי היקר!! ברוך הבא!!
בין אם אתה מכור או סתם נופל כל הזמן בתאווה (אוננות, פורנו וכו'), זה המקום! מפה אפשר לעלות והרבה!
בהצלחה!!!

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים, 1 חודש #72390

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כן, תכניס חזק "היום לא אפול"
ובעז"ה יהיו לך הרבה ימים נקיים,
תמשיך לשתף בחופשיות ובעיקר בשעות הקשות,
ותמצא כוח ותקווה להמשך הדרך,
אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים, 1 חודש #72397

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
ברוך הבא...מאחל לך שתמצא כאן מה שאחרים מצאו....קצת שקט ושלווה מהתאווה
בנימה יותר אישית אני אגיד לך על עצמי שרצון לבד לא מספיק, אם לא פועלים לשינוי השינוי לא בא

חג חירות שמח

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72427

תודה רבה לכם על התגובות!

היום נסעתי עם חברים לקולנוע והיו שם כמובן קטעים לא צנועים, ניסיתי להסיט את העיניים כמה שיכולתי..שחזרתי הביתה היצר היה חזק יחסית לימים קודמים..אבל אמרתי לעצמי שאני לא רוצה להרוס את מה שבניתי וסיפוק מיידי לא יעזור.

10 ימים של נקיות. מקווה לטוב!!

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72428

תודה רבה לכם על התגובות!

היום נסעתי עם חברים לקולנוע והיו שם כמובן קטעים לא צנועים, ניסיתי להסיט את העיניים כמה שיכולתי..שחזרתי הביתה היצר היה חזק יחסית לימים קודמים..אבל אמרתי לעצמי שאני לא רוצה להרוס את מה שבניתי וסיפוק מיידי לא יעזור.

10 ימים של נקיות. מקווה לטוב!!

אוהבים.

10/10

אני ב"ה גם נקי 10 ימים רק להיום, בהצלחה גדולה לשנינו.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72488

היום אם לא אפול אצליח לשרוד שבועיים שלמים (!). אבל היצר חזק..אוי כמה שהוא חזק..הוא מגיע אלי עכשיו בחלומות..משכנע אותי שאם כבר קמת ככה..אז כבר תעשה ככה.
קשה לי

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72489

היום אם לא אפול אצליח לשרוד שבועיים שלמים (!). אבל היצר חזק..אוי כמה שהוא חזק..הוא מגיע אלי עכשיו בחלומות..משכנע אותי שאם כבר קמת ככה..אז כבר תעשה ככה.
קשה לי

14/14

;D ;D

בהצלחה רבה רבה, חזק ואמץ.

רוצה לדבר במייל: matchilshuv@gmail.com ?

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72490

אתה מוזמן ליצור קשר גם איתי דרך הודעה פרטית!
בהצלחה!

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72574

תודה רבה על התמיכה! קהילה חמה ואוהבת כזו עוד לא פגשתי..
כרגע אני לא מרגיש שאני צריך לדבר עם מישו תודה בכ"מ (:

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72674

ובכן, אחרי 16 יום..אתמול בלילה נפלתי. איך זה קרה? הייתי בטוח שהיצר בשליטתי. הייתי בטוח שאני כבר לא צריך לשמור את העיניים כי הרי כבר אני נגמלתי ומה זה כבר יעשה לי? אז זהו, טעיתי.

תחושת דיכאון ופספוס עמוקה מאוד..מקווה להישאר נקי היום ובלילה.

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72676

אוהבים! מי יתן (אלוקים ואתה) וזו תהיה הנפילה האחרונה!

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72677

ובכן, אחרי 16 יום..אתמול בלילה נפלתי. איך זה קרה? הייתי בטוח שהיצר בשליטתי. הייתי בטוח שאני כבר לא צריך לשמור את העיניים כי הרי כבר אני נגמלתי ומה זה כבר יעשה לי? אז זהו, טעיתי.

תחושת דיכאון ופספוס עמוקה מאוד..מקווה להישאר נקי היום ובלילה.

16 ימי נקיות "רק להיום" זה נפלא.

תתחיל עכשיו ימים נוספים של נקיות, וה' יהיה בעזרך, אמן.

תודה על הכנות שלך.

בהצלחה רבה.

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72903

מקווה לסיים היום 4 ימים של נקיות. היה יום קשה, חמסין , נראה כאילו כל העולם נגדי היום. זה גורם לי להתעצבן. גורם לי לרצות לברוח. מהחיים והלימודים. אבל אני לא אברח לתאווה. הרי היא זמנית ומשם לא תבוא הישועה. אתמודד מול הכעסים ואתקדם בחיי, בתקווה שמחר יהיה מזג אוויר נעים יותר.

בעניין: יומני היקר, היום לא אפול. לפני 9 שנים #72953

אוי לה לבושה..אוי הכלימה..! איך נפלתי?
אל-נא רפא נא לי!
הסר ממני המחלה הנוראה!
שאוכל אליך להתקרב!
שאוכל בחיי להתקדם!
מדוע אני?
מדוע אנחנו?
קשה לי
מה אוכל לעשות?
הייאוש מכרסם. מנסה מנסה ומנסה אבל נופל. אולי אני לא רוצה מספיק. אולי אני פשוט חסר כוח רצון?
אוי לה לבושה..
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן