ברוכים הבאים, אורח

תכנית הריאליטי הכי קשה שיש!אבל גם הכי משתלמת!!! המירוץ להקב"ה מתחיל עכשיו!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תכנית הריאליטי הכי קשה שיש!אבל גם הכי משתלמת!!! המירוץ להקב"ה מתחיל עכשיו! 807 צפיות

תכנית הריאליטי הכי קשה שיש!אבל גם הכי משתלמת!!! המירוץ להקב"ה מתחיל עכשיו! לפני 9 שנים, 1 חודש #72328

• בוטח בהשם
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • חבר חדש
היום אני והקב"ה מתחילים את המירוץ ביחד כי אחרת אין לי שום סיכוי להתמודד..תודה לך הקב"ה שהסכמת להיות איתי ביחד 

תודה לחברים שנמצאים כאן

בעניין: תכנית הריאליטי הכי קשה שיש!אבל גם הכי משתלמת!!! המירוץ להקב"ה מתחיל עכשיו! לפני 9 שנים, 1 חודש #72330

• avi408
  • דירוג כסף
כל הכבוד מנסיון זה שווה אין לך מושג כמה רוגע ושלווה זה נותן, כמה שמחה וסיפוק, והכי חשוב לכל הפחות מבחינתי שאני כבר לא חי בזבל נכון שהזבל מגרה אותי ומושך אותי אבל אני יודע שזה זבל ועכשיו יש לי את החיים האמיתיים ברוכים הבאים לחיים ואוסיף ברשותך טיפ קטן וזה מה שעבד עבורי תתאבד על התכנית לא משנה כמה קשה בהתחלה וכמה אתה אומר לעצמך יאללה רק עוד קצת תאווה ואח"כ אני אמשיך בתכנית זה השקר הכי גדול אלא תלך עם זה עד הסוף ואז תצליח .
באהבה ובהערכה עצומה
אבי

בעניין: תכנית הריאליטי הכי קשה שיש!אבל גם הכי משתלמת!!! המירוץ להקב"ה מתחיל עכשיו! לפני 9 שנים, 1 חודש #72332

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
בהצלחה רבה אחי,

מה שיפה במירוץ הזה שיש יותר ממנצח אחד. כולנו במקום הראשון. ..

אהבתי. גייסת את התחרותיות כדי לנצח 
אתה יודע מה הקושי האמיתי כאן? לזכור בכלל שאני בתחרות. כי ברגעי קושי נמחק לי האר דיסק ואני לא זוכר כלום.

בהצלחה אחי
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: תכנית הריאליטי הכי קשה שיש!אבל גם הכי משתלמת!!! המירוץ להקב"ה מתחיל עכשיו! לפני 9 שנים, 1 חודש #72398

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
ברוך הבא

פה המשימות נהיות יותר קשות ככל שמתקדמים
אבל אתה יודע מה המנטרה
Keep your eyes on the prize

בעניין: תכנית הריאליטי הכי קשה שיש!אבל גם הכי משתלמת!!! המירוץ להקב"ה מתחיל עכשיו! לפני 9 שנים #72429

• בוטח בהשם
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • חבר חדש
אוףףףףףףףףףףף נפלתי  :(החזקתי מעמד שבוע .אני לא מתייאש הקב"ה תעזור לי!! אני אעשה את המוטל עלי אתה תילחם בשבילי

בעניין: תכנית הריאליטי הכי קשה שיש!אבל גם הכי משתלמת!!! המירוץ להקב"ה מתחיל עכשיו! לפני 9 שנים #72430

אוףףףףףףףףףףף נפלתי  :(החזקתי מעמד שבוע .אני לא מתייאש הקב"ה תעזור לי!! אני אעשה את המוטל עלי אתה תילחם בשבילי

בוקר טוב "בוטח"

אכן זו הרגשה נוראית, אבל תשמח שעכשיו אתה יודע שאתה לא יכול להיות בוטח בעצמך, אלא אך ורק להיות "בוטח בהשם".

עכשיו אל תסתכל אחורה, אלא רק קדימה ו - "רק להיום".

בהצלחה רבה.
וחג שמח.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן