ברוכים הבאים, אורח

בלי ציפיות
(0 צופה) 

נושא: בלי ציפיות 113642 צפיות

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 2 חודשים #55416

• guni (אחד שלא יודע)
תודה. לפחות מישהו נותן מקום לעובדה שהחוויה שלי ייחודית. לא כי אני כזה ייחודי (ואני כן), אלא כי באמת אי אפשר לדחוף את כולם לאותה משבצת, ללחוץ על הכפתור ולצפות שיגיבו בצורה אחידה. גם לתכנית הקדושה לא אמור להיות הקסם של שליטה, ולא מכניסים אנשים מצד אחד של המכונה כדי שכולם ייצאו באותו שטאנץ.
אני עדיין מלא כעסים ותסכולים, אבל אני מקווה שאוכל לעבור את מחר בקושי רב אבל נקי. מבקש סיוע לצורך זה.
לילה טוב

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 2 חודשים #55684

• guni (אחד שלא יודע)
בוקר טוב.
עברו עליי כמה ימים טובים מאוד, עם דברים טובים גדולים וקטנים, עם עזרה לא צפויה למלעלה בדברים הכי קטנים אבל הכי משמעותיים ביום יום, במיוחד בכל מה שקשור בנסיעות מהבית ואליו (נושא די משמעותי אצלי, לכל מי שעוקב אחרי  מה שאני כותב כאן).

הייתי רוצה לתת משהו בתמורה לכל השפע הזה, אבל קצרה ידי. לכן אני אסתפק בוויתור על האמצעים למימוש תאווה (כמו אתרי אינטרנט מסויימים) ועל המצבים הרגשיים שעלולים להפנות אליהם (כעס, שיעמום, ריכוז עצמי) לפחות עד לשעה 3 אחרי הצהריים.
אני מקווה שעבודה כזאת תניב פירות יפים כך שאוכל להוכיח לעצמי ולאחרים שהוויתור הזה השתלם גם ביחס לצרכים רבים אחרים שאינם בשליטתי, ושאני מבקש עליהם סיוע מלמעלה. 

חודש טוב

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 2 חודשים #56085

• guni (אחד שלא יודע)
בשבוע שעבר הוצע לי להתמקד בכמה נקודות לתרגול: כנות, התחשבות באחר, נתינה ללא תנאים וויתור פנימי על התאווה.
הפריט הרביעי ברשימה הזאת נראה לי קצת בלתי אפשרי. ניסיתי כמה ימים.
היום היה יום שכולו שקרים גמורים. לא נתתי כלום בלי תמורה (על פי רוב לקחתי מאחרים בלי לתת תמורה אמיתית משלי), התחזיתי, שיקרתי, לא ספרתי אף אחד ממטר והייתי מרוכז בעצמי ורק בעצמי. ויתור פנימי על תאווה? הצחקתם אותי.
כמובן באה עם כל זה גם נפילה.
אבל בדרך הביתה בטרמפ עם חבר טוב ומוסיקה טובה, עלתה לי בראש המחשבה שלאחרונה קונה לה שביתה אצלי בפנים.
יש אצלי בפנים משהו מאוד טוב. בלתי תלוי בכל מה שאני עושה. אהוב ושלם ונקי. נקודה פנימית כזאת, חפה מכל הג'יפה שאני מערים על חיי בכזאת התמדה. נקודה שראויה שיאהבו אותה, בלי קשר למה שעשו לי, בלי קשר למה שעשיתי/עושה/אעשה, בלי קשר לשובל ההריסות שאני מותיר מאחוריי, בלי קשר לנשמות טובות עם לשונות רעות ואצבעות שמורות עליי בלעג במציאות או בדמיון, בלי קשר לציפיות של אבאאמא, בלי קשר לציפיות של היושב במרומים. אפילו בלי קשר לציפיות שלי מעצמי (עד כדי כך).
ואת הנקודה הזאת אני אוהב גם ביום מלוכלך שכזה. כי מגיע לה שיאהבו אותה בלי תנאי. היא לא תלויה בכלום.
ויום אחד היא תאיר כל כך חזק מבעד לענני התאווה וערפילי הביצות, שכל הטרולים ייהפכו לאבן.
אני לא יודע כמה זמן זה יקח, אבל אני מוכן להמשיך להגיע לשם. ולחקוק לי בראש שמגיע לי שיאהבו אותי בלי שום קשר למה שאני עושה או אעשה. כי יש לי בפנים משהו ששווה שיאהבו אותו ולא משנה מה.
נראה לי שעליתי פה על נקודה אסטרטגית במהלך של החיים שלי. מעניין מה יהיה השלב הבא
ליל מנוחה
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 2 חודשים #56090

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מקסים. ממש לא מובנת מאליה לקיחת האחריות שלך. מי היה מאמין שתכתוב פוסט שלם בלי מילה של כעס על כל המנוולים שהרסו את חייך, אח שלי, חבק את הנקודה הזו. היא מהדברים הטובים הכי טובים שקרו לך. אוהב.   
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 2 חודשים #56096

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותכם... ( אותך ואת הנקודה שלך )
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 2 חודשים #56115

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
נשמע כמו חוויה רוחנית (למרות שאני לא מבין בזה כלום)
מאחל לך שבמקום שהטרולים יהפכו לאבן שהם יתחילו לעבוד בשבילך ולא נגדך

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 1 חודש #56978

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
guni כתב on 09 מרץ 2014 20:12:

...בדרך הביתה בטרמפ עם חבר טוב ומוסיקה טובה, עלתה לי בראש המחשבה שלאחרונה קונה לה שביתה אצלי בפנים.
יש אצלי בפנים משהו מאוד טוב. בלתי תלוי בכל מה שאני עושה. אהוב ושלם ונקי. נקודה פנימית כזאת, חפה מכל הג'יפה שאני מערים על חיי בכזאת התמדה. נקודה שראויה שיאהבו אותה, בלי קשר למה שעשו לי, בלי קשר למה שעשיתי/עושה/אעשה, בלי קשר לשובל ההריסות שאני מותיר מאחוריי, בלי קשר לנשמות טובות עם לשונות רעות ואצבעות שמורות עליי בלעג במציאות או בדמיון, בלי קשר לציפיות של אבאאמא, בלי קשר לציפיות של היושב במרומים. אפילו בלי קשר לציפיות שלי מעצמי (עד כדי כך).
ואת הנקודה הזאת אני אוהב גם ביום מלוכלך שכזה. כי מגיע לה שיאהבו אותה בלי תנאי. היא לא תלויה בכלום.
ויום אחד היא תאיר כל כך חזק מבעד לענני התאווה וערפילי הביצות, שכל הטרולים ייהפכו לאבן.
אני לא יודע כמה זמן זה יקח, אבל אני מוכן להמשיך להגיע לשם. ולחקוק לי בראש שמגיע לי שיאהבו אותי בלי שום קשר למה שאני עושה או אעשה. כי יש לי בפנים משהו ששווה שיאהבו אותו ולא משנה מה.
נראה לי שעליתי פה על נקודה אסטרטגית במהלך של החיים שלי. מעניין מה יהיה השלב הבא...

guni היקר!
אהבתי מאוד מאוד את דבריך
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 1 חודש #57158

• guni (אחד שלא יודע)
אני סוגר כשלושה שבועות ללא הוצאת זרע.
מקבל על עצמי למחר בלבד לא להיכנס לשום אתר שיגרור אותי למטה.
הכעסים על מה שעשו-או-לא-עשו לי עדיין אוכלים אותי. אולי יום אחד אני אוכל לחוות את זה ולא לברוח משם כמו שראיתי בפוסט היפה של אסירותודה מהערב. בינתיים אני לא שם.

כותב כאן הרבה פחות לאחרונה כי מעדיף לשתוק קצת ולא להחצין הכל. החושפנות שבה כתבתי עד לא מזמן קצת מביכה אותי. סך הכל מרגיש טוב ורגוע יותר, למעט ההתפרצויות של הכעס פה ושם, שאני משתדל לדכא או לוותר עליהן או איך שלא קוראים לזה.
לילה טוב
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 1 חודש #57161

guni כתב on 30 מרץ 2014 20:06:

כותב כאן הרבה פחות לאחרונה כי מעדיף לשתוק קצת ולא להחצין הכל. החושפנות שבה כתבתי עד לא מזמן קצת מביכה אותי. סך הכל מרגיש טוב ורגוע יותר, למעט ההתפרצויות של הכעס פה ושם, שאני משתדל לדכא או לוותר עליהן או איך שלא קוראים לזה.
לילה טוב

שלום לך גוני היקר!
עד עתה נמנעתי מלכתוב תגובה ואפי' לא קריאת התפעלות מהדרך המרשימה והמהדימה,
דרך שהשפיעה עלי רבות, דרך שביססה וחיזקה לי את השתתפותי בתוכנית.

התחברתי למזדהים שכבר הגיבו, וחשתי שהם הגיבו גם בשבילי. לא רציתי להידחף ולקלקל.
אך בשלב זה אני חש צורך עז להגיב.
גוני, חשוב עלינו, מה יהיה איתנו שמקבלים החלמה מהכנות? ששואבים תקוה מהתהליך המדהים?

מתחדש, והמון מדרכך.

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 1 חודש #57162

• אסירותודה
  • מנהל
יקירי, תרשה לי כמה מילים בנימה אישית, דווקא כמי שמשוחח איתך גם מחוץ לפומביות הזו -  11,625 (נכון לרבע לשתיים עשרה לליל ה 31.3.2014) פעמים נצפה השירשור הזה.. לא מעט על ידי אותם אנשים שוב ושוב, אבל גם על ידי אורחים וכפי שרשמו לך מעלי על ידי מי שעברו 'בזכותו' לסטטוס של רשומים ומגיבים...

אתה באמת חושב 'שזה' שלך? כמובן שיש לך האפשרות 'לבחור' שלא לרשום עוד, להשתבלל אל תוך המבוכה, אבל זהו המוצא הקל, ומה עם הנתינה? רק כי זה מה שהיית רוצה שיעשו עבורך? אחי, יש כאן כאלה הזקוקים לך. תן להם. בלי ציפיות. אבל משהו לתת בטוח שיש לך. אוהב.

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 1 חודש #57175

• guni (אחד שלא יודע)
לא חשבתי שהכתיבה של החוויות הלחצים המצוקות והשמחות שלי נחשבת כנתינה. אם זה ככה אני אכתוב, בהנחה שעדיין תמוהה בעיניי ששיתוף החוויות האלה מועיל למישהו (פשוט לפעמים נדמה לי שאני כותב בעיקר לעצמי). אבל אם זה נכלל תחת ההגדרה של נתינה שלפי מה שנאמר לי היא אמצעי חשוב בהתמודדות הזאת, אז סבבה. שיהיה לכם לבריאות.

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 1 חודש #57462

• guni (אחד שלא יודע)
חזרתי הביתה עייף וקרוע, ואין לי סבלנות לשום דבר בכל מה שקשור לבני המשפחה שלי. רוצה רק לברוח ולהסתגר בתוך שריון עבה לי בעבר, אבל לא באמת רוצה רק להסתגר בתוך שריון עבה ושיניחו לי. כועס על דברים שכאילו קרו בעבר אבל לא באמת. דווקא הייתי אחרי יום יפה של חופשה עם אשתי, אבל איכשהו עכשיו אני מותש, עייף ועצבני. ועדיין נקי בכל מה שקשור לאוננות והוצאת זרע, כבר קרוב לשלושה שבועות וחצי. מה עושים ?

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 1 חודש #57465

• אסירותודה
  • מנהל
אול תצא בחוץ... תנסה להתפלל לזכור שמבעד לעויינות יש עיניים נוצצות שזקוקות לך.. אוהב.

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 1 חודש #57964

• guni (אחד שלא יודע)
סיפור חיי, גרסה מקוצרת:

קוראים לי גוני ואני מכור לגילויים שונים של מין.
גדלתי בבית שלא היה חסר לי בו כלום, וההורים שלי אהבו אותי. הם רק לא ידעו לתת לי את התחושה שהאהבה שלהם לא תלויה בשום דבר שאני עושה. גדלתי עם ההתניה שאני צריך לעמוד בציפיות שלהם, של המורים, של החברה בכלל, כדי לזכות להיות אהוב ומוערך.
היו לי ועדיין יש הרבה תכונות חיוביות שיכולות לגרום לאחרים לאהוב אותי ולרצות בקרבתי. אבל איכשהו זה תמיד נראה בטל בשישים לעומת הביקורת, השיפוטיות המחניקה שאפפה אותי כל פעם שלא עמדתי באתגר שהוצב לי. במיוחד לא ראיתי את אבא של מאפשר לי להיות חלש ופגיע. זה היה ממש אסור מהתורה, למרות שהוא עצמו תחת החזות החזקה שלו היה רך כמו חמאה. לא יכולתי לסבול את הצביעות, השקר וההתחסדות שמצאתי אצלו לפעמים, ואצל כל מיני מורים שדיברו גבוהה גבוהה אבל הרשו לעצמם להוציא עלינו את התסכולים שלהם, לפעמים אפילו באלימות. חייפשתי את קרבתם של בעלי הסמכות בחיי כדי שיגנו עליי, ומצד שני רציתי לברוח מהם כמו מפני אש, שלא יךלעו אותי. הרגשתי שאני צריך אישור על כל צעד ושעל, גדלתי בלי להיות עצמאי, ולמדתי להיות פאסיבי בהחלטות הגדולות של חיי, חי לגמרי ממה יגידו עליי.
בקיצור, כל הנ"ל , בצירוף ליבידו מבורך בכמותו ובאיכותו, הביאו אותי לחפש את הישועה במיניות נחבאת אל הכלים. זה היה מין מחאה פרטית שלי, מרד חשאי, כאילו אמרתי לעצמי ש"הם" (ההורים/המורים/החברה/אלוהים - מחק את המיותר או סמן הכל) יכולים אולי להכריח אותי לעשות את מה שהם רוצים, אבל לי יש יכולות לעקוף את טבעות החנק שלהם ולחיות, רבאק. חיפשתי אישוש לגבריות שלי בקשרים עם גברים אחרים, שיבהירו לי שאני גבר, שאני לא חלש, שאי אפשר לדרוך עליי. התפרצויות כעס ותסכול פנימיות, בעיקר בדמיון, חזרו והופיעו באובססיביות, כשאני מתעמת מול דמויות מהחיים או מהדמיון שהרגשתי שעשו לי עוול, ותוקף אותן בכעס, לפעמים פוגע בהם פיזית, לפעמים בעצמי. רק בראש, אבל כמובן שחוויות כאלה פוצעות את הנפש ומותירות אותה חבולה, כאובה ומותשת.
כמובן שבקשות האישוש המיני לא ממש עזרו, בפעמים הראשונות שזה קרה המצפון היה אוכל אותי אחרי זה חודשים, כולל תפילות ותחינות וקבלות תשובה ומה לא. זה תמיד חזר על עצמו. כעסתי על עצמי שאני כזה, ניסיתי להשתנות, בתקופה מאוחרת יותר אפילו שיתפתי את ההורים שלי כדי לקבל סיוע בטיפול. הם קיבלו את זה הרבה יותר בקלות ממה שצפיתי, אבל איפשהו עדיין הרגשתי שה"עיקר שהוא יתקן את הילד". העיקר שאני אהיה נורמלי ולא ברווזון מכוער, כי אחרת מה יהיה. האמצעים הטכנולוגיים אפשרו לי ליצור קשר עם אנשים דרך הרשת, ולצרוך חומר פורנוגרפי בכמויות שמפריעות לי בחיי היום יום. אני נוטה לשקר בהתכתבויוות הללו, להציג את עצמי כמישהו אחר כולל צילום פיקטיבי. לפעמים כשאני כן מראה את עצמי והצד השני חושב שאני נראה טוב, גברי, מושך - אני די בשמיים. מרגיש חזק עוצמתי וחי.
איכשהו בתוך כל זה היו מספיק נחמדים אליי בשמיים שאמצא את דרכי בחיים ואתחתן עם בת זוג מדהימה, שגילתה את מצבי בעקיפין אבל ידעה לתת לי את המקום שלי, ושתומכת בי גם כשאני כועס ומתפרץ. היא מאוד מעריכה אותי בכל המובנים, כולל בדימוי הגברי שאני מקרין. משום מה זה עדיין לא מספיק לי, ואני צריך את האישוש של בני מיני לזה.
כבר כמה שבועות שלא הוצאתי זרע, כמעט חמישה להערכתי. זאת למרות שאני צורך חומר פורנוגרפי או משוחח עם אחרים, אבל לא מרשה לעצמי להגיע לשיא. אני נמנע מזה בגלל שתי סיבות: גיליתי שהמימוש הזה מפריע לי מאוד בקשר עם אשתי, אבל בעיקר שאחרי כל נפילה כזאת יש לי ירידה דרסטית בתחושת הערך העצמי שלי. ואמנם, אחרי התקופה הזאת אני מרגיש יותר טוב, אשתי טוענת שהעמידה שלי זקופה יותר, משוחררת יותר, ואני מצליח יותר ויותר לחוש מחובר, לחוש מה נכון לעשות לאותו רגע. שומע הרבה יותר מוסיקה ברדיו וצורך הרבה פחות אקטואליה, בעיקר כדי לא להתעצבן ממה שאני באמת לא יכול לשנות. אני עדיין צורך פורנו או משוחח עם אחרים, אבל רוצה להוריד גם את הגיבנת הזאת מעליי אם בתמורה ארגיש מחובר, פתוח, משוחרר. אני עדיין מרגיש את הכעס מבעבע לי בחזה הרבה פעמים, כשאני נזכר במה שעשו-או-לא-עשו לי, או שהקשרים מוזרים פתאום מדליקים אותי (משהו ששמעתי בחדשות, סיפור שחבר הביא, הצורך להפעיל סמכות כלפי הילדים שלי וכל זה). אני מאוד מקווה שגם על זה אני אוכל לוותר, ולהתמודד עם תחושת הפגיעות וחוסר האונים בצורה בונה, יצירתית, שמחה. בסופו של דבר זה נורא אנושי לחוש פחד, תסכול, כעס בגלל חוסר שלמות או חוסר אונים, ואני די אנושי. וגם טוב.

אני מקווה שיצאתי ידי חובה בביעור החמץ הפנימי עם הסיפור הזה. אולי יום אחד אכתוב את זה יותר באריכות.
תודה למי שקרא, שבת שלום ופסח כשר ושמח
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: בלי ציפיות לפני 10 שנים, 1 חודש #57975

תודה על הפתיחות והכנות.
מאחל לך הרבה רוגע ושלווה ושה' יעזור לך.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן