ברוכים הבאים, אורח

אַיִן ממש
(0 צופה) 

נושא: אַיִן ממש 2454 צפיות

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136765

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה בהמשך, הדרך... תמשיך, להתמיד ולהיות עקבי.

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136791

• מאיןתמצא
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג כסף

לא יודע למה, אבל הפורום התחיל להציג את ימי הנקיות שלי. משום מה הוא לא מאפשר להסתיר וגם לא לתקן. בכל מקרה, עוד יום בדרך. היום התשיעי מאז שהתחלתי את הפוסט. זבובים באים,זבובים הולכים. ממשיך קדימה

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136813

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 658 ימים
  • דירוג פלטיניום

מסכים עם דף חדש, זה רעיון טוב המטרות הקטנות.
ה90 יום יכול להיראות רחוק ומייאש...
לאט לאט,
לא אוכלים את כל העוגה בביס

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136818

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר, לא קראתי את כל ההודעות שלך,
אבל רוצה קצת לייאש אותך, לדעתי אין כזה מציאות של שבוע חופש, התכנית עובדת רק להיום, כל יום ביומו אנחנו מתמקדים ביוםביום נקי,
בהצלחה בהמשך הדרך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136823

• מאיןתמצא
  • דירוג כסף

שלום חבר, 
אני לא מכיר את התוכנית, בעבר הייתי נקי חודשים ויותר (כלומר שנים). גם אחרי זה ב"ה לא התרסקתי. כל אחד ודרכו

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136842

• מאיןתמצא
  • דירוג כסף

עוד כמה שעות יעבור היום העשירי מאז שהתחלתי לכתוב. נראה לי שלעת עתה אקח הפסקה מהכתיבה כאן. תודה לכל המחזקים.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי מאיןתמצא.

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136851

• מאיןתמצא
  • דירוג כסף

בדרך כלל אני נוטה להקשיב לאינטואיציה שלי. היא לא תמיד צודקת, אבל בהרבה מקרים אני מוצא שכן.קבלתי פה תגובה מלפחות בן אדם אחד, שגרמה לי להבין שדברים שכתבתי "הדליקו" אותו. למשל,בתגובה של הבחור שמעלי שכותב לי "אני רוצה קצת לייאש אותך". אין לי עניין להדליק אף אחד. אני מתרחק מזה.

הרושם שלי שיש פה אנשים שמסורים לתוכנית וטבעי להם לנסות, בהצלחה גדולה יותר או פחות, לשכנע לכיוון הזה.באופן אישי אני מתקשה לתת לנושא הזה מקום כל כך גדול בחיים שלי.
בעבר הייתי נקי משך 3 שנים. רוב התקופה ההיא הייתי בדיכאון כזה שבכלל לא חשבתי לפול. משהו אחר הטריד אותי. אני בורר את המילים שלי, כי אני לא אוהב לכתוב דברים שלדעתי לא יועילו לאף אחד,לכן לא אפרט מהו. הנפילות שבאו אחרי, מוזר ככל שזה נשמע, הגיעו ממצב נפשי בריא יותר.

לסיכום, אני לא מעוניין להיות חלק מהתוכנית, ולא בטוח שאני מעוניין כבר לשתף אחרים במסע הזה. שיחה עם מישהו באופן פרטי עשויה להיות טובה עבורי יותר,או שאני ממשיך כטייס עצמאי.

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136853

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאין תמצא היקר, 
מאחל לך הצלחה גדולה מאוד מאוד בהמשך הדרך בכל העניינים!!
ואם תתרצה לחזןר תדע לך שאני באופן אישי מחכה לשובך.. 

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136884

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך חבר יקר !

אל תיקח קשה מידי הודעות שמורידות אותך.. בפורום כמו בכל פורום תמיד יהיה מישהו שלא יהיה מרוצה ממשהו או יתנגד למשהו וכו'...

ספציפית בפורום הזה צריך לשים את הדברים האלה בצד, א. כי אנחנו כולנו חולים רוחנית ויש לנו בעיות ולפעמים זה יוצא אחד על השני
ב. כי גם אני כמו כולם חולה רוחנית והרצון לברוח מכאן כנראה מגיע מהמקום הזה
ג. כי אין לי ברירה בעצם אם אני רוצה להפסיק להשתמש..

מאחל לך למצוא את הרוגע והשלווה ולהמשיך לבוא ולשתף.

גם אני כשרק הגעתי לכאן קיבלתתי קיתונות של צוננים לא פעם שגרמו לי לרצות להתפוצץ על מישהו או לחלופין להיעלם...
עם הזמן למדתי להתעלם לחלוטין.. אני מגיע לכאן לא כדי לשכנע אף אחד ולא כדי להיות חבר של כולם.. אלא רק כדי לשתף להתחבר ולקבל החלמה. אני בוחר למי להקשיב ולמי לא ולמי להתייחס ולמי לא.. מייעץ לך גם לעשות כך.

אוהבים אותך!

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136885

• מאיןתמצא
  • דירוג כסף

קיבלתי. תודה.
עוד כמה שעות יסתיים בע"ה היום ה11 מפתיחת הפוסט. המטרה הבאה: 15 יום.

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136913

• מאיןתמצא
  • דירוג כסף

ב"ה חלפו 11 ימים מאז שהתחלתי לכתוב כאן. הצלחתי בימים האלה להשמר מלדחוף את הראש לתוך בתי המחראות, שְׁאוֹל הַבְּחִילָה, חזיונות הבלהות והפלצות, של האינטרנט. אמת, פה ושם נתקלתי בתמונות מאתרי חדשות או יו טיוב שהם לא שיא הצניעות. אבל לא מהסוג שחורך לי את הנשמה עד כדי בחילה בחיים, כלומר,יותר מהבחילה הממוצעת שיש לי מהחיים. לכן גם לא נפלתי. קשה לי לפול בלי לטנף את עצמי טוב טוב קודם בבוץ. היום החמישי והשישי היו מאתגרים יותר. שאר הימים היו יותר קלים, יחסית כמובן. בכל יום באים הזבובים, אבל כל עוד אני לא מספק להם את המזון לו הם זקוקים, הם ממשיכים הלאה.

סוף השבוע הוא תמיד יותר מאתגר, ואני מקוה שאוכל לנצל את המומנטום שצברתי עד כה  ולהמשיך בשבוע הבא את הרצף הזה. תודה על האפשרות לשתף והתמיכה  שללא ספק סייעו לי בימים האלה.

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136918

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהביםםם ותודה רבה על השיתוף הכנה !!

מתפלל עבורך לעוד יום אחד שפוי נקי ומפוכח.

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136935

• מאיןתמצא
  • דירוג כסף

חמישי בערב עבר בקלות. יום שישי הגיע והביא איתו נחילים של זבובים. אני מזכיר לעצמי שלמדורה הזו אני לא מעוניין להוסיף שמן. חלק מהסיפור זה לדעת לספוג את הסבל. הקול שמחזק בפנים כרגע חלש,  אבל כשאני מתאמץ אני יכול לשמוע אותו אומר לי "אז מה? מה אכפת לך?". אחרי שהגל יעבור,כך אני מקוה,  לא אזכור על מה הייתה המהומה.

שבת שלום לכל החברים.

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136953

• מאיןתמצא
  • דירוג כסף

עדיין במשחק ב"ה. היומיים האחרונים היו יותר מאתגרים עם לא מעט מחשבות זבוביות והרהורים עכבישיים. אני מקוה שהכאב הזה חיזק במעט את השרירים הרוחניים, אבל איך שיהיה, עברו 13 ימים ואני ממשיך הלאה.

שבוע טוב לכולם.

תגובה: אַיִן ממש לפני 2 שנים, 11 חודשים #136954

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב.
בהצלחה... חבר יקר! 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן