ברוכים הבאים, אורח

גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון
(0 צופה) 

נושא: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון 3348 צפיות

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 2 שבועות #134525

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 340 ימים
  • דירוג פלטיניום

בעזרת ה' בסוף תצליח. 
תלמד את עצמך ותבין.
אני לא יודע איזה הגנה יש לך, ולמה אתה צריך להוריד אותה. מאד יכול להיות למשל שעשיתי הגנה גבוהה של רימון, וכשהיא חוסמת משהו אתה מבטל לגמרי, והעצה לזה, שתוריד רק לבינוני.
דבר נוסף יכול להיות מאד מומלץ, שאתה לא תדע מה הקוד להוריד את ההגנה. רק אישתך, ותחליט בצורה גמורה, שאם צריך משהו היא מורידה לרבע שעה ואז היא עומדת לידך.
זה לא בושה שצריך הגנה, זה כבוד שיש הגנה, ובושה למי שאין הגנה במחשב. 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 2 שבועות #134540

• המתגבר100
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • דירוג זהב

שמח בחלקי היקר,
שומעים את הצער בקולך, שומעים את הרצון להשבר ולזרוק הכל אבל מיד את חוסר הרצון לוותר.
היצר צועק מגרונך די, עד כאן, זה כבר בלתי אפשרי. אבל אתה נאבק ואומר הפעם זה יהיה שונה.
כתבת בסוף דבריך שאשתך מספיק חשובה כדי שתצליח בזה..
ראיתי לפני כמה זמן סדרה אמריקאית שבה יש אדם שמכור לסמים (תרופות נגד כאבים) ולאחר שהסיפור שלו התגלה הוא התחיל תוכנית גמילה שבתחילתה יש את אתגר 90 הימים ותוכנית 12 השלבים. המליצו לו לעזוב את אשתו למשך 90 יום של האתגר, וכך הוא יהיה נקי בשביל עצמו, ואחר כך הוא יחזור אליה וזה יהיה גמילה אמיתית.
הם ציינו שם שאם הוא נשאר איתה אז הוא עושה את זה בשבילה, וכאשר יש חלילה איזה מריבה או משהו הוא מיד נופל חזרה.
היות ואנחנו אנשים דתיים ומאמינים אני לא מציע לך לעזוב את אשתך חלילה. אני כן חושב שהמיקוד של העבודה צריך להיות בך. אתה מרפא את עצמך בשבילך, לא בשביל אף אחד אחר.
אתה אומנם שואב כוחות מאשתך והילדים, שואב כוחות מאיתנו, שואב כוחות מריבונו של עולם, אבל אתה לא עושה את זה בשבילנו.
קח את עצמך בידים בשביל עצמך, תראה לעצמך שאתה מסוגל לעשות את זה לפחות עד חג הפסח הקרב ובא. תשקיע בבית ובנקיון כדי לשמח את אשתך, תקנה לה משהו לחג ותיכנס שמח לחג הזה.
כמובן קח את כל העצות של החברים כאן כגון סינון ושיחות ותשתמש בהכל. וככה בעזרת ה' תצליח להתגבר מעל זה...
בהצלחה
המתגבר

"לא בכל הדרכים שרציתי ללכת הלכתי
בדרכים שהלכתי טעיתי ודאי לא פעם אחת
ועצבות מהלה כל שמחה, כל שמחה ששמחתי
כמו ביקשתי דבר, דבר שאבד
" (יהודה פוליקר)

כל כך מתחבר למילים הללו, עצבות ותסכול מתמשכים מובילים אותי כל פעם כמו עיוור אל הנפילה הבאה.
עצבות שלא נותנת לי שניה אחת של נחת, לשמוח בכל הטוב שה' נתן ונותן לי.

תודה לך ה' על כל הטוב (וגם על מה שאני חושב שהוא רע) שאתה נותן לי כל יום כל שעה.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 2 שבועות #134549

• המתגבר100
  • דירוג זהב

אחרי שסיימתי לכתוב אצלך החלטתי שאני חייב ללכת לישון, אבל אז הגעתי למיטה וראיתי שאשתי כבר נרדמה אז כתבתי עוד כמה דברים בשרשור שלי.
כתבתי רעיון נפלא שיצא לי ללמוד בשבת בבוקר ורציתי לשתף את כולם אבל לא יצא לי עד עכשיו.
למה אני מספר את כל זה? כי אני חושב שהדברים מתאימים כל כך גם אליך. יש בהם המון נחמה למצב בו אנחנו נמצאים. אז אני מעתיק לכאן את עיקרי הדברים ומקווה שיהיה לתועלת.
לילה טוב,
המתגבר

רחמנא ליבא בעיי

האדמור מסלונים על הפרשה שקראנו שהשבת מביא את עניין הקורבנות וכותב שהכל עניין של כוונת הלב של האדם.
הוא שואל שאלה מדוע דווקא במנחה, כלומר בקורבנו של העני, מופיע הביטוי "נפש" ואילו בשאר הקורבנות לא מופיעה. ועונה על פי המדרש שאמר הקב"ה שהעני הזה שמביא את כל מה שיש לו, זה כאילו הוא מקריב את עצמו, את נפשו בקורבן הזה.
בהמשך מביא את הפסוק לא הביט און ביעקב ולא ראה עמל בישראל, ה' אלוקיו עמו וכו'. וכתב אם אנו אומרים שהקב"ה לא רואה את האון שלנו (את החטאים שלנו) אז זה כאילו אנחנו אומרים שהקב"ה הוא ותרן.
ומיד הוא מסביר שאין זה המצב, אלא התורה מביאה ישר את המשך הפסוק- ה' אלוקיו עמו. כלומר גם כאשר יהודי חוטא, ה' נמצא עימו. איך אתם שואלים? הרי הוא חוטא? אלא שביחד עם מעשה החטא ליבו של היהודי נשבר בקירבו והוא לא מבין איך עשה זאת נגד רצונו של ה'. ועל און כזה, על חטא כזה, שה' אלוקיו עמו, הקב"ה באמת לא מביט.
ומכאן לפסח. כתוב שהקב"ה הוציאנו לא על ידי מלאך או שרף, אלא הוא בעצמו.? ומדוע?
כי מלאך ושרף מסתכלים על המעשים. הם רואים שהללו עובדי עבודה זרה והללו עובדי ע"ז, ולכן אין סיבה לגאול את אלה. אבל הקב"ה הוא רוצה את הלב. את הלב הנשבר והנדכה. הוא רואה פנימה אל הפנימיות של היהודי ושם הוא רואה נשמה טהורה, שלא קשור אליה החטא.
וכאן אנו חוזרים לפרשתינו פרשת הקורבנות, אפילו שהעני נותן רק מנחה שזהו הקורבן הפחות ביותר, כלומר בצד המעשי זה משהו מאוד פשוט, אבל היות ובפנימיות זה כל מה שיש לו, אז דווקא שם נחשב כאילו מקריב את נפשו.

כמו ביקשתי דבר, דבר שאבד
" (יהודה פוליקר)

כל כך מתחבר למילים הללו, עצבות ותסכול מתמשכים מובילים אותי כל פעם כמו עיוור אל הנפילה הבאה.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 2 שבועות #134558

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 152 ימים
  • דירוג זהב

חברים יקרים, עיניי דמעות!
מתרגש מאוד מהתגובות שלכם, זה כל כך חשוב ומרגש. אני זקוק לזה, אני בלב נשבר, אתם עוזרים לי להתמלא באור.
חשבתי על זה שאני ממשיך ומתקדם לעבר ההחלמה ואם הייתה לי היום נפילה סימן שאני עוד לא מהודק מספיק, עוד לא מספיק הרמטי, יש עוד פתחים לתקן.
הלכתי איתי היום אחרי הנפילה עם משפט lose the battle but win the war
זה לא נגמר עד שזה נגמר.
מודה לה' על מתנות שקיבלתי ממנו, לא הייתי מוותר על התאווה שלי בשום אופן, אני חי איתה ומלא תשוקת חיים איתה ומתעלה במידות איתה. כשאני מתגבר אני טוב יותר.
מודה לכם שוב, אלי שומר והמתגבר100 על הרצון לחזק ולתמוך ולשתף מנסיונכם ברגעים קשים.
לילה טוב באהבה.
שמח.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 2 שבועות #134653

• שמח בחלקי
  • דירוג זהב

מהימים האלה שאני מרגיש שמי זאת בכלל התאווה הזאת ואין לה מה להתקרב אלי כי אצחק לה בפנים.

פוחד מעליה על גל חיובי שאני לא יודע איזה הפתעות יכולות פתאום לקרות.

אני שומר על עצמי מאוד במרחב האינטרנטי ומבצע פעולות שמהדקות את החומות וגם אם ארצה פשוט לא אוכל ליפול דרך האינטרנט ששם אני נופל עיקר.
עיקר הניסיון שלי כרגע אחרי שאני מרגיש/חושב שהגנתי על עצמי בצורה טובה דרך האינטרנט זה שמירת העיניים ברחוב.
ברוך השם הרחובות מלאים עד אפס מקום וביניהם גם נשים ובחורות לרוב... זוכר כל הזמן שלא יצא לי כלום מלהסתכל וההתגברות על הניסיון שווה לי הרבה יותר מהמבט הזה. ברוך השם הולך לי טוב.
מתפלל להמשך הצלחה.

אני רק ביום השלישי לניקיון מפורנו, אבל עשיתי צעדים עוקרי שורש של מה שגרם לי ליפול והדרך שבה נפלתי. אפשר לומר שהנפילות הן כמו 'בדיקת תוכנה' סריקת וירוסים, דרך הנפילה אני מזהה את גורם הנפילה ומשתדל לתקן אותו.

כבר היו לי תחושות דומות בעבר שהפעם זה שונה, הבעיה שלי היא ברגע האמת ואחרי צבירת ימים נקיים.
למה לי לא להגיד שהפעם זה זה?
זה צריך לקרות מתישהו...

חברים יקרים והאוהבים, תודה לכם על מסע משותף בדרך אל השפיות וחיים נעלים של איזה הוא הגיבור...

אוהב אתכם,
שמח בחלקי.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 2 שבועות #134666

• המתגבר100
  • דירוג זהב

חבר יקר,
איזה כיף לקרוא את הדברים שאתה כותב.
זה לא מובן מאליו לעשות ככה ויתורים, 
זה גם לא מובן מאליו שאחרי נפילה אפשר לקום עם כל כך הרבה כוחות.
מאחל לך לא ללמוד מטעויות אלא ללמוד מההצלחות.
אני יודע שמטעויות לומדים, אבל אפשר גם ללמוד מטעויות של אחרים.
מאחל לך לצאת לדרך חירותית בלי דברים שינהלו אותך, אלא אתה תיהיה המנהיג שמנהיג את הגוף.
אני היום ממש קצר בזמן, אבל נורא התרגשתי לקרוא את הדברים שלך והייתי קצת עסוק בעצמי אז לא התפנתי להגיב לך.
אבל עכשיו קיבלת את תוגבתי.
עשית לי את היום הזה מאושר יותר, ותודה לך על זה.
שתף אותנו בדרך, שתף אותנו בהצלחות. שתף אותנו גם בהתמודדויות.
איתך,
המתגבר

כמו ביקשתי דבר, דבר שאבד
" (יהודה פוליקר)

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 2 שבועות #134672

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • דירוג זהב

בס"ד

כל הכבוד שמח יקר!

ממש מחזק ומשמח לקרוא על התעודדות, קימה והתגברות. 
מאחל המון הצלחה, התרפאות והתחזקות.
שנצא מעבדות לחירות כפשוטו. 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 2 שבועות #134677

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר, ראיתי את ההודעה על הסיסמה, זה דבר גדול מאוד אם נתמיד בו, יישר כח גם על הטלפונים.
כל הכבוד שאתה לוקח את ההחלמה ברצינות ומקריב הרבה למענה.
חיזקת אותנו מאוד.

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 2 שבועות #134679

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך שמח בחלקי
אתה מזכיר לי שבכל התקופה הזאת [למעלה מ4 חודשים] שאני נקי מפורנו, היה לי הרבה התמודדויות האם ללכת ולצפות, אבל עצם זה שגילתי מה השורש ואיך לעשות את הדברים שביכולתי לא להגיע למצב הזה...

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 1 שבוע #134864

• שמח בחלקי
  • דירוג זהב

צהריים טובים חברים יקרים!
ברוך ה' הולך ותופס תנופה חיוביות, יום 12 של נקיות מוחלטת מכל סוג של תאווה כולל מבטים ברחוב, אני עוד לא זוכר הרגשת נקיות מרוממות כל כך, זוכר שהכל מתנות שמיים, שום דבר לא מובן מאליו.

מאוד מתקשה מול זכרונות פורנוגרפיים, זוכר סרטונים, תחושות וכו'... לפעמים מרגיש שאני ממש רוצה לראות איזה כמה סרטונים. עכשיו שאני כותב את זה נהייתה לי בחילה לכתוב את זה, כנראה שזה לא הנשמה הטהורה שלי כתבה את זה אלא התאווה שבתוכי... לומד להכיר אותה.

ברוך ה' זוכר את הגלים ממסעות קודמים של ימים גבוהים בטבלה, יודע שזה הולך ונהיה קשה, 90 יום נראה לי רחוק, אבל אני כל כך רוצה.

שם לב שצריך משהו ממול, בלי משהו שיתן איזון לתאווה, למה שלא נחזור אליה?
אני מתמקד בבניית חיי, בהחלמה, ברצון להיטיב לעצמי, לחיי, לסביבתי, מי אמר שלא באנו לעולם כדי לעבוד על עצמנו? (לעבוד על עצמנו יכול להישמע גם "לשקר לעצמנו", שנים אמרתי שאני רוצה להפסיק, כנראה רק כדי להרגיש בנוח עם זה שאני ממשיך ליפול)

מתפלל כל יום מחדש ליום נקי ממבטים ברחוב, ממחשבות של תאווה, להתרכז באהבה בשמח בחלקי, באשתי, בשמחה שלנו.

תודה שאתם איתי במסע של החיים!

רק להמשיך ואף פעם לא לוותר, בסוף עולים על הגל.
אני כרגע במודעות החלמתית שלא הייתי בה לפני האתר הזה והשיחות עם החברים.

שיהיה חג שמח, מעבדות לחירות אמיתית,
שמח לראות את על הקהל בבית הכנסת סופר יחד איתי, הם סופרים ספירת העומר, אני סופר ימי נקיות,
כולנו יחד.

אוהב אתכם עד בלי די,
בריאות הנפש ובריאות הגוף,
חג שמח ושבת שלום.
שבת שלום

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים, 1 שבוע #134866

• שמח בחלקי
  • דירוג זהב

הימים עוברים והימים בטבלה גם הם עולים וזה כבר הזמן המוכר בו האש מתגברת, הגעגוע לתאווה...
לפעמים רק המחשבה ש90 יום אהיה בלי הדבר שאני הכי אוהב מצמררת אותי, ברוך השם שיש לי איזון בריא שמנמיך את אש המחשבה.

היום בחזור מבית הכנסת אחרי 3 שעות תפילה, הייתי עייף ורעב, כל כך רציתי רק לראות פוי', ידעתי לתפוס בזמן אמת שאני כרגע גם עייף וגם רעב ויש את מדד עכב"ר. עייפות, כעס, בדידות, רעב.

ברוך השם איפסתי מחשבה וחזרתי הביתה רענן.

במהלך היום נזכרתי בעוד כל מיני קטגוריות של סרטוני תאווה ופשוט הייתי חסר אונים מול זה,

אני זוכר ויודע שלהיות נקי זה הדבר הטוב ביותר לחיים שלי מכל בחינה שהיא.
הן בתחום האישי, האדם שאני ליד אחרים והן גם ביחס שלי כלפי עצמי, הן בתחום הנשואין, ייראת שמים, קשר עם הקב"ה, איפה שלא אשים אצבע, רצון ה' ממני זה שאשמור את העיניים וזה הטוב ביותר בשבילי.

הידיעה הזאת לא עזרה לי פעמים קודמות ברגע האמת, ברוך השם מאז הנפילה האחרונה חיזקתי את הסינון ואני גם לא יודע את הסיסמה, אני זוכר שאני לא רוצה ליפול וכמה זה כואב ומעצבן לאפס את הטבלה, כביכול הכל שווה מול כמה דקות של אותם רגעי עונג המשמשות כפלסטר על נפשי הפגועה.

מתי אלמד להתמודד עם החיים במבט לתוך העיניים, עם כל ה"חמץ" שבתוכי יחד עם הכוחות הטובים שבתוכי.

מזכיר לעצמי ששרפתי את המידות הרעות בשריפת חמץ וממשיך לשרוף אותן כל יום מחדש.

השבוע אני חזק ואוהב את עצמי ואת הסביבה.

שבוע טוב.

אוהב,
שמח בחלקי.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים #134879

• שמח בחלקי
  • דירוג זהב

יום 14.
יום 0.
נפלתי שוב, נטו צפייה פורנוגרפית ללא גמירה.
יום בעל פוטנציאל עצום שזרקתי לפח במו ידיי.
הכתובת היה בענק על הקיר ואני שיחקתי לידי היצר כמו ילד חסר דעת.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים #134881

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

דרך הרשתות החברתיות?

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים #134882

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 191 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי.. מחילה שלא הייתי זמין לך בטלפון היום.

ממליץ ליצור קשר טלפוני עם עוד חברים כך שברגעי משבר ייגדלו הסיכויים לתפוס מישהו

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים #134907

• שמח בחלקי
  • דירוג זהב

כן דרך הרשתות החברתיות... מחר בעזרת ה' אעשה נטפרי. כבר לא סומך על עצמי עם סינון שאפשר להתחכם איתו

זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן