ברוכים הבאים, אורח

חיזוק גדול לכולם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חיזוק גדול לכולם 374 צפיות

חיזוק גדול לכולם לפני 3 שנים, 2 חודשים #132700

• shomerbrit38
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • חבר ותיק

אני אישית חווה על בשרי שבימים שאני שומר על הברית יש לי תשוקה לנושאים רוחניים. תשוקה ללמוד תשוקה להתפלל. אני לא אומר שאין זמנים של חוסר חשק אבל בכללי מרגישים רוחניות. תחשבו על זה לפני שאתם נופלים, איזה עליה גדולה תהיה לכם אם תשמרו  על הברית.

תגובה: חיזוק גדול לכולם לפני 3 שנים, 2 חודשים #132702

• scriply
  • חבר חדש

זה נכון, שמח בשבילך תמשיך ככה!
תודה על העצה.

תגובה: חיזוק גדול לכולם לפני 3 שנים, 2 חודשים #132703

• shomerbrit38
  • חבר ותיק

תודה על הפידבק! הלילה אני שומר

תגובה: חיזוק גדול לכולם לפני 3 שנים, 2 חודשים #132867

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
נכון מאוד מה שכתבת, הבעיה כשהתאווה פועלת בראש אנחנו שוכחים מה אנחנו מפסידים, בגלל זה קשר עם חברים כל הזמן נותן לנו כוח לזכור את זה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חיזוק גדול לכולם לפני 3 שנים, 2 חודשים #132872

• shomerbrit38
  • חבר ותיק

האם כדאי לספר לאמא שלי מה שאני עובר, שאולי אני מכור? יכול להיות שזה יעציב אותה

תגובה: חיזוק גדול לכולם לפני 3 שנים, 2 חודשים #133160

• shomerbrit38
  • חבר ותיק

לא יאומן אבל אני כבר 10 ימים נקי. היה קשה לי, ובעיקר מעציב, אבל אני מרגיש טוב עם עצמי מצפונית ורוחנית. מקווה שיהיה כך גם בימים הקרובים

תגובה: חיזוק גדול לכולם לפני 3 שנים, 2 חודשים #133163

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד,
אשריך אתה אלוף,
תמשיך לשתף,
יחד ננצח.

תגובה: חיזוק גדול לכולם לפני 3 שנים, 2 חודשים #133225

• בדרך אליך
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר קבוע

וואו 10 ימים. זה באמת כבר השלב שמתחילים להרגיש שמשתחררים מהכבלים שאוסרים אותנו ומעוורים את עיניינו. זה הזמן שאנחנו כבר מתחילים להרגיש שפויים ויכולים להתחבר לעצמינו

תמשיך כך ותמשיך לשתף! אנחנו פה תומכים לאורך כל הדרך

לגבי אמא שלך אני אישית לא הייתי משתף כי זה פשוט נראה לי לא יעזור חוץ מזה שהיא רק תדאג לך וזה יכול אפילו להוסיף לך משקל על הלב שרק יפריע לך בהתמודדות

תגובה: חיזוק גדול לכולם לפני 3 שנים, 2 חודשים #133226

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מעניין מה שאתה אומר... אני לא מרגיש שחרור מהכבלים האלה עד היום גם אחרי 550 ימים..
אני מרגיש שחרור מזה לרגעים מסויימים.. לזמנים לתקופות.. אבל אני דווקא לא תולה את זה במספר ימי הנקיון אלה דווקא בכמה פעולות תכנית עשיתי או יותר נכון כמה אני מחובר לאלוקים היום. זה גם מה שמשפיע בד"כ באופן ישיר על האם אני אוותר על מבטים ברחוב או לא, האם אוותר על מחשבות ופנטזיות או לא, האם אוותר על נגיעה בעצמי או לא, וכו'..

בשבילי בד"כ הימים הראשונים שאחרי שימוש היו ימים שבהם הייתי מרגיש "שבע".. לכן לא היה לי קושי מיוחד להימנע מההרגל בימים האלה ..

מאיזור היום ה-14 ועד ה-21 היה מתחיל הרצון בגוף למנת הסם הבאה... זה היה מתחיל לתקוף עד שכמובן זה היה מכריע אותי כל פעם מחדש...

כשהייתי עושה שריר ונאבק הייתי מגיע לשבועיים וחצי-שלוש.. גג...

פעם אחת ויחידה עשיתי שריר ענק והגעתי ל29 ימים.. אבל זאת הייתה פעם אחת בודדה שכמובן התרסקתי ממנה חזרה ונפלתי הרבה יותר חזק ורחוק ממה שהייתי לפני כן ..

הספירה של הימים האלה היא באמת חסרת משמעות וככל שאני מתקדם בה אני דווקא מבין את זה יותר ויותר.. אין לזה כל משמעות למספר הזה שיש לי ליד השם שלי למעלה... כי זה בשנייה יכול להתאפס ולהיעלם כלא היה.. 

המשמעות היחידה שלי היא רק להיום.. לעשות רק היום מה שאני יכול מבחינת הפעולות כדי לא ליפול היום ב-24 שעות הקרובות בלבד...
ולפעמים אני גם מרגיש שזה אפילו בלתי אפשרי...

אוהבים

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 2 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: חיזוק גדול לכולם לפני 3 שנים, 2 חודשים #133241

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
10 יום זה קצת או הרבה?
האמת לפעמים אנחנו לא מצליחים לעצור את הגלגל הנפילה, ועם אתה נקי 10 יום זה הזדמנות לתפוס את הגז, ולהמשיך להיות נקי, תחזיק מעמד, תהיה מחובר עם חברים מהפורום, ובעז"ה נעשה ונצליח.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן