ברוכים הבאים, אורח

נושא: יכול להצליח ב"ה 2313 צפיות

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133312

באתי לכתוב על כמעט נפילה שהייתה לי(צפיה וקצת אוננות אבל עצרתי) ושברוך השם בסוף הפסקתי הכל.
רציתי לשתף את זה. (אני יודע שיש כאלו שמאפסים על צפיה אבל אני לא איפסתי).

וקראתי את התגובות האחרונות במיוחד שלך המתגבר. ואני רוצה לומר תודה רבה!
זה מאוד עוזר...

אני מצידי אשתדל בלנ"ד לשתף יותר.

הבוקר התאווה תפסה אותי לאחר שיחת עדכון בוקר עם המנהל שלי בזום.
פשוט לקחתי את המחשב ונכנסתי לחדר השינה כדי לצפות.. וכאמור ב"ה אולי אחרי 15 דקות הפסקתי.

שוב - יש כאלו שמאפסים, אולי אני צריך לאפס אבל אני מצד שני שמח שהפסקתי ושזה לא התקדם למשהו חמור יותר... 

רוצה להתאפס על עצמי. להמשיך בספירה ולשבור ב"ה את השיא הקודם(כולל אי צפיה וכולל הכל). אני יכול ב"ה. מתחיל עכשיו מחדש לעוד יום נקי.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133317

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • דירוג פלטיניום

הזכרת לי נקודה שהיא רלוונטית לכולנו,
המכתב מאליהו מסביר שכל אחד יש לו נקודת בחירה אחרת,
אחד זה האם לחלל שבת מדאורייתא והשני זה על דרבנן והשלישי זה אצלו בכלל לא בנקודת הבחירה,
העבודה שלך היא לשנות את נקודת הבחירה,
וזה שכרגע אתה לא נסחף,
זה התקדמות עצומה,
זוהי נקודת הבחירה שלך,
אתה אלוף אשריך.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133319

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 86 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני חייב לשתף אותך בנושא הזה במשהו שהיה לי לפני שבוע בערך.. צפיתי במחשב של העבודה שלי בזמן העבודה בסרטים אירוטיים והתגריתי ונגעתי בעצמי עד שעצרתי רגע לפני הגמירה.
עשיתי כך שוב בהמשך ועוד פעם נוספת.. עד שקול קטן לחש לי בראש- בשביל מה בעצם אתה עוצר? מה המטרה שאתה עוצר ולא גומר? מה עומד מאחורי זה? והקול המשיך וענה בעצמו- זה רק הפחד מלאפס את הספירה.. אתה משקר לעצמך ולחברים שלך בפורום ובקבוצות.. אתה כולך מצג שווא של מישהו שנקי שנה וחצי ובתאכלס אתה בכלל לא נקי אתה פשוט לא שזל"ת... אז תגמור ותאפס ותפסיק לשקר לכולם ולהתחבא מאחורי הלא שז"לתי הזה.

וזה היה ממש עניין של שניות ותסכים איתי שהקול הזה מאוד מאוד משכנע... וכמעט שהקשבתי לו..
אבל החלטתי שרגע לפני שאני עושה משהו פזיז אני מתקשר לחבר להתייעץ. אסור לי להקשיב לראש שלי באף נקודה.

והחבר בטלפון אומר לי- זה מחלה שמדברת. יש הבדל של שמיים וארץ בין המקום שאתה הגעת אליו לבין הרגע שאחרי. הבדל תהומי.
ההבדל הוא שעבורך כרגע להוציא זרע זה קו אדום. אתה כבר שנה וחצי לא חצית את הקו האדום הזה. וזה מעל הכל הגדרת הנקיות שלך והספירה שלך. במהלך הדרך היו לך תקופות מפוכחות ארוכות שבהן ויתרת על כל פעולת תאווה אפשרית, והיו גם ירידות ומעידות שבהן שוטטת, נכנסת לאתרים, פנטזת, אוננת ועצרת, השתמשת באישתך, הכל טוב.. זה אומר שאתה לא מפוכח ולא עושה את הדברים כמו שצריך אבל על הקו האדום שלך אתה שומר.
הגבול אצלך הסופי והאחרון נמצא שם.. 
נכון שזה לא טוב להיות שם ושצריך לעשות פעולות ולהתחבר כדי לצאת מהמצב הזה ולהפסיק מכל פעולת תאווה כלשהי, אבל אם אתה תחצה את הקו האדום הזה כרגע, חצי שעה אחרי זה זה קו לא יהיה קו אדום... ואתה תחצה אותו שוב. ושוב. ושוב.

והקו האדום יהפוך להיות שוב פעם מה שהוא היה לפני שהגעת לSA... הרבה יותר רחוק מלאונן בלי לגמור... ואז אתה תמצא את עצמך שוב פעם עומד באותה נקודה, הפעם לא מול לא לגמור... זה אתה כבר תעשה בדרך קבע... אלא האם ללכת לשימוש חי או לא.. האם ליצור קשר רומנטי עם נשים אחרות.. הקו האדום יתרחק ויעמוד שם.. ואותה נקודה שאתה נמצא בה היום אתה תהיה שם. בהתמודדות מול הקו האדום שאתה במו ידייך הרחקת כי חשבת ש"מה כבר ההבדל?"

אז יש הבדל... הבדל תהומי. לפחות עבורי.

הכל זה עצת היצר שרוצה את כל החבילה... הכל. הוא לא מסתפק בקצת... והוא מתוחכם ויודע לגעת בנקודות הכי רגישות שלנו... ולשכנע... אוייי כמה שהוא משכנע....

אוהבים ומקווה שעזרתי !

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133328

תודה קדימה.
תודה מתרפא.

אני מתחבר לדברים שכתבתם.

המתרפא - זה ממש כך.. ברוך השם שהיה לי את הכח/מצפון לחשוב זאת היום.
הבעיה היא שגם אסור לחשוב שיש רק קו אדום אחד.. כי עצם הצפיה היא קו אדום(אולי קו אדום חלש יותר אבל עדיין אדום) ואם אני אכנס למוד של צפיה ואחשוב שזה בסדר ואני רק לא אעבור את הקו האדום החשוב יותר זה כנראה בסוף יגיע(לפחות אצלי, לא אצל כולם אולי)

כי עוד גירוי ועוד גירוי בסוף יביאו אותי לדבר הגרוע יותר וב99% בסוף אני אפול.

ולכן אני ממש מנסה ואנסה לא לצפות...

הבעיה היא שכרגע זה ממש מאבק או שאני מנסה להסיח את דעתי... וכשזה מאבק אני לפעמים מפסיד.

קראתי פה שהדרך הנכונה היא לוותר.. זו הדרך הנכונה לפתור את הבעיה(ואולי לא לפתור אבל לפחות לעקוף את הבעיה)
רק שאני כנראה לא ממש הבנתי מה המשמעות של לוותר על התאווה ומה זה בתכל'ס אומר..

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133334

• המתגבר100
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג כסף

יכול להצליח היקר,
קראתי את דבריך והם בהחלט דברי טעם. אתה אלוף אמיתי. לראות ולראות ואפילו לאונן זה גבורה.
אני אומר לך את זה כי הייתי באותו מקום בשבוע שעבר. משום מקום זה בה ותקף אותי למשך חצי שעה.
והצלחתי לעצור רגע לפני. והחלטתי לספר את זה בכל מקום שאפשר. התגובות שקיבלתי היו שאני גיבור.
בהתחלה לא הבנתי מה גיבור באחד שאחרי 40 יום יושב משך 40 דקות וצופה בכל הזבל הזה.
אבל הגבורה האמיתית היא היכולת לעצור בקו האדום.
אני יגיד לך את זה בכנות.
אם עד היום גמרת רק כמה פעמים בודדות והבעיה שלך היא שאתה רק מסתכל על נשים. אז הקו שלך צריך להיות צפיה.
אם אתה כמוני, והיית גומר שלוש פעמים ביום, והיית אכול רגשות אשמה, והיית שונא את עצמך על זה, 
אז הגבול של זה הוצאת זרע לבטלה. אין מצב שיוצא לך זרע. אין מצב שאתה נותן לזה יד. ורק על זה אתה מאפס.
עד אז (בעזרת ה' לא יקרה יותר) אתה לא מאפס ולא נוגע בספירה.
תעמוד איתן עכשיו מול היצר הרע שתכף יבוא אליך ויגיד לך:
"זוכר את הפעם ההיא שצפית בכל הסרטים האלה ואוננת והצלחת לעצור, אתה אלוף בוא נעשה את זה שוב. אל תדאג את לא תגמור, אל תדאג אני אשמור עליך שתצליח לעצור".

אל תקשיב לו. הוא שקרן. והוא מתוסכל שפעם קודמת הוא לא הצליח.

תמשיך לשתף אותנו ותמשיך להאמין בעצמך,
אתה גיבור אמיתי,
המתגבר
בעקבות חבר שהכרתי כאן החלטתי לקחת שם קצת יותר מתאים למקום בו אני נמצא..תודה לך צורצור על העצה שלא הצעת מעולם אבל הייתה לי להשראה...
אני לא מנצח ולא אלוף אני פשוט מתגבר...מתגבר100 כי מתגבר היה תפוס..

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133338

תודה רבה המתגבר!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133340

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי חבר, 
אשמש לרגע כדובר של 'מתרפא' בעיקר בגלל שאני לגמרי התחברתי לתגובה שהוא כתב לך, 
אף אחד לא אומר שהעיקר זה לא לגמור והצפייה זה בסדר כל עוד שלא הגעת לקו האדום..
נהפוך הוא!
ככל שחברים נקיים יותר זמן הם מבינים (אני לא חבר וותיק אבל ככה אני שומע מהם) שהצפייה היא בעייתית לפחות כמו המעשה אם לא יותר, (אני מדבר בקטע של מחלה ולא בקטע של דת), 

הכוונה בהערכה שלנו לקו האדום היא להבין שאי אפשר בבת אחת להפוך ממשומש שלא רואה בעין וכל פעם שעולה לו התאווה הוא הולך ומשתמש (ככה אני מתנהג כשאני בשימוש), להיות פתאום קדוש כמו חסיד קמאי או קדוש מלוב"ן , 
לפני שהתחלתי בתכנית לא ידעתי שיש דרך אמצעית לא ידעתי שאני יכול לאהוב את עצמי, ולהכיל את עצמי כשאני לא מושלם, 
בכל פעם שהפסקתי (והפסקתי עשרות אם לא מאות פעמים בחיים) לא רק הפסקתי להשתמש אלא בראש שלי הפכתי ברגע אחד לצדיק גמור, והמילים של הרמב"ם על הבעל תשובה שאתמול היה משוקץ ובזוי והיום הוא אהוב לפני המקום היו המנטרה והסיסמא שלי, 
רק להיום אני מבין שזה הכל טוב למישהו שהוא קצת חוטא קצת חסר לו יראת שמים, 
אבל אני חולה...אני מכור... וכמו שלא מבריאים ממחלה קשה ביום אחד, ככה לא מחלימים ביום אחד, 
יש לי בן משפחה קרוב שלצערנו חולה מאוד ועובר טיפולים כימותרפיים עד היום,  תודה לה' שלאט לאט הוא מרגיש יותר טוב, 
אתה צריך לראות את השמחה שיש לו ולנו בכל פעם שהוא מתקדם במשהו,
אפילו קטן..
כל פעם שהתאבון חוזר עוד קצת, כל פעם שהוא מצליח לעשות דברים קטנים הוא מבסוט וכולם מאושרים איתו!
כי הצעדים הקטנים האלה גם אם הם לא מושלמים הם הכיוון הנכון והסימן שהוא הולך ומבריא, 
רק להיום אני רוצה ללמוד ממנו, 
אוהבים אותך אחי תמשיך לשתף! 

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133440

שבוע טוב,

אני מעדכן שביום שישי כשעה ורבע לפני כניסת שבת נפלתי לגמרי..
זה קרה לאחר שעה וחצי של צפיה בפורנו.

הנפילה הזאת קרתה לאחר 11 יום נקיים כשהקודמת לאחר 40 יום. שניהם הם הצלחות לא מבוטלות בעיניי ואני בוחר לנסות להסתכל על הנתון הזה כי זה אומר שאני כן יכול ב"ה למנוע את עצמי לתקופות ולא רק לתקופות קצרות של ימים או גג שבוע.

גם בפעם הזאת וגם בפעם הקודמת הנפילה הסופית קרתה כ3-4 ימים לאחר שהסכר הראשון נפרץ ו(שוב)צפיתי בפורנו. אצלי זה כנראה בלתי נמנע שזה ילך ביחד למרות שישנם כאלו כאן שיכולים לראות ולא ליפול בשז"ל.

אני רוצה לציין שאני חושב שחלק מהנפילה שלי מקורה פשוט בצורך פיזי ולא רק מההתמכרות.. קראתי פה באתר איזה חבר שמייחל שיקרה לו בלילה קרי כי זה יגרום לו להיאבק פחות ביום יום... אני מאוד הזדהיתי.

אבל אני יודע שגם אם אני גבר בריא שנמשך לבנות המין השני(ועדיין רווק), עדיין חלק גדול מהעניין אצלי הוא כן התמכרות לא בריאה ולכן אני עדיין מתייחס לזה בצורה כזאת. כי וואלה..אם זה היה רק יצר אז למה הייתי צריך לצפות שעה וחצי בפורנו לפני ולסיים סמוך לכניסת שבת?

אז איפסתי את הספירה(יש פה באג כי מאתמול להיום עברה יממה אבל הוא משאיר את זה על אפס כי איפסתי היום על התאריך של אתמול ולא אתמול מיד לאחר הנפילה) ואני מאחל לעצמי ב"ה לשוב ולהתחיל מחדש.. כי הסכנה הגדולה לאחר נפילה היא שתבוא עוד נפילה.

עשיתי קצת שיטוטים כאן בהודעות האחרונות בכל הפורומים ואני חושב שאני אקשיב לפודקאסט של אבי רוט(מולד הלבנה) ואולי אוריד את אפליקציית פורטיפיי.

שבוע טוב ונקי ומבורך לכולם.

נ.ב. אני עדיין מקווה שאצליח להפנים וללמוד את העניין של להיכנע/לוותר על התאווה... משהו שאני חייב לומר שלא הצלחתי להבין ממש עד כה. כי כרגע זה בעיקר מאבק/הדחקה וזה לא תמיד עוזר.

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 1 שבוע על ידי יכול להצליח.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133448

• יוסי91
  • דירוג זהב

קראתי עכשיו את השרשור שלך, שמחתי לשמוע על ההצלחות שלך, והצטערתי לשמוע על הנפילות..
מאחל לך להמשיך לעלות על ימי הנקיות שלך. (11 יום ובטח ש-40 יום זה בהחלט לא בא ברגל)...

אם תרצה אתה מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133449

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחת שאלתי כתב on 05 אוק' 2020 19:07:

יכול להצליח כתב on 04 אוק' 2020 19:38:

תודה רבה לכל המגיבים...

לעניין הסינון - אני מודה שזה הדבר הנכון לעשות. ואני שוקל זאת(אולי עם תוסף בשם פלאקי שהבנתי שהמתרפא למשל משתמש בו) - האמת שמקריאת תגובות של חברים פה אני מבין שכמעט כל סינון אפשר לעקוף/לבטל אז אני קצת מבולבל...

ולעניין הדרך להחלמה, אני מבין בראש ומקווה שגם בלב זה התיישב קצת("וידעת היום והשבות אל לבבך...") שאני לא רוצה להיות במקום הזה יותר, אני מבין את התועלת שבלהיות נקי וכמה זה מלוכלך לחיות בצורה שהתאווה שולטת בי ושאני שורץ בפור' ועוסק בהוז"ל.. כרגע אני אולי כנראה בהשפעת העניין הזה ואולי בגלל זה אני הצלחתי לעצור את עצמי, אבל ברור לי שיבואו ימים קשים מאוד(שגם עם סינונים אנסה לעשות דברים לא טובים).. אני מוכן לחתום מראש על 30 יום ולא על 90 יום..מוכן לקחת את האפשרות הזאת כרגע בשתי ידיים. 
ומצד שני... יש פה אנשים שב"ה אשכרה מחזיקים מאות ואלפי ימים, אולי צריך להאמין שזה אפשרי..

בעז"ה נעשה ונצליח.

קראתי על הנפילה , אני חושב שלהיות נקי שבוע בלי סינון זה הישג גדול מאוד! לא סתם רשמתי שרואים שיש לך כוח רצון כל כך גדול .

לעניין הסינון , בכל פעם שנפלתי בעקבות פירצה לקחתי על עצמי בזמן התפילה לחסום את אותה פירצה. היום אני יכול להגיד לך שאין לי פירצות ואשמח מאוד לעזור לך להגן על עצמך . דרך אגב הרב יעקב אריאל אומר שמי שלא מתקין סינון אין לו זכות בחירה ברגע האמת . הזכות בחירה שלך היא כאן ועכשיו להתקין סינון !!!.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים, 1 שבוע #133459

• המתגבר100
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג כסף
משנכנס אדר מרבים בשמחה,אבל איזה קושי לראות את הקושי שעובר עליך, את הבדידות.
שעה וחצי ישבת מול הפורנו לפני שבת, ובסופו נפלת.
אני עצוב בשבילך אחי היקר,
ממש הרגשתי שאתה על המסלול.
אבל אל תתבלבל, אתה באמת על המסלול. זה המסלול שלנו. נופל וקם. מיד קם.
זה הדרך שעברנו במשך עשרים שנה, זאת הדרך שנעבור בעוד 20 שנה.
נפילה היא לא סיבה ליאוש או לויתור.
השבת למדתי את הרמב"ם המפורסם שמובא גם בגמרא על אדם שנושא אישה על דעת זה שאני צדיק גמור, אפילו הוא רשע גמור מקודשת, ולמה? שמא הרהר תשובה. הרהור תשובה הוא עצום וחזק.
אתה בשונה מהמקש ברמבם לא רק שמא הרהרת תשובה, אלא עשית תשובה ודאי.
צא לדרך ודע לך שלא קרה כלום.
תשמח. תאהב את עצמך, רק ככה אפשר להתמודד עם התאווה הזאת.
אל תשבר מההצלחות של אחרים, גם הם חוו את אותו הדבר. גם הם חווים את הקשיים והנפילות.

השבוע קראנו את המלחמה המדהימה ומעוררת ההשתאות של מתרפא. ברוך ה' הוא הצליח להתגבר אבל זה מראה שההתמודדות ממשיכה וזה בסדר גמור.
כאשר אני הגעתי לאתר, דבר ראשון שראיתי זה אנשים עם 600 ו700 ימים נקיים, ואמרתי לעצמי וגם כתבתי את זה, אני? אני הצלחתי רק 11 יום וזה בעשרים שנה, אז כנראה שזה לא המקום בשבילי.
היום עם הזמן שצברתי כאן בחודשיים האחרונים הכרתי כל כך המון אנשים שנמצאים במצב שלי, מצאתי המון אנשים ששוברים את השיא שלהם יום אחר יום. פגשתי אנשים שמספרים את הקשיים שלי. הבנתי שזה המקום שלי. אני לא כמו אף אחד. כי  יש לי את הנשמה שלי.
אבל ההתמודדות זהה לאחרים. יש שהצליחו להגיע לנקודה שב הם מצליחים לצבור את הימים הנקיים שלהם בקלות יחסית ויש כאלה שעוברים את זה בקושי יותר. יש כאלה שהקב"ה מסייע להם יותר ויש כאלה שפחות. אבל כל זה לא משנה. אנחנו צריכים לקום בבוקר להתפלל להצלחה ולעבור את היום הזה.
אם אתה מרגיש שניסית את הכתיבה בפורום וזה לא עוזר לך מספיק, אתה מוזמן להוסיף משהו נוסף על מנת לעזור לעצמך. יש את תוכנית 12 השלבים יש שיחות יש קבוצות חיות.
אבל קודם לכל אתה חייב לפתור את בעיית האינטרנט הפתוח. חייב לשים מעקה קטן כדי למנוע את הגישה החופשית. אני ידמה את זה ליחסי שכנות.
כאשר יש שני בתים צמודים והם פרוצים אחד לשני, הילדים יכולים לעבור חופשי בין החצר שלנו לשכנים ואז חלילה להשחית וכדו'. אבל אם נשים גדר בגובה עשר סנטימטר, זה מחלק את האזור שלנו לאזור של השכנים וזה עושה סדר.
אותו דבר אצלנו, החסימה לא תמנע ממך להגיע בסוף אם תתעקש, כי כמו שאמרת כל דבר הוא פריץ. וגם מה שלא פריץ ניתן למצוא עם חיפוש מתמיד משהו שאפשר להתגרות ממנו.
אבל החסימה נותנת לנו את ההבנה ברגע של חולשה שצריך לעשות מאמץ כדי להגיע לסרט פורנו, וזה השלב שעלול לעזור לנו להיכנס לכאן ולדבר עם מישהו או להתקשר למישהו לפני שאנחנו יושבים ורואים עוד ועוד.
בהצלחה חבר יקר. תזכור "רק להיום".
המתגבר.

בעקבות חבר שהכרתי כאן החלטתי לקחת שם קצת יותר מתאים למקום בו אני נמצא..תודה לך צורצור על העצה שלא הצעת מעולם אבל הייתה לי להשראה...
אני לא מנצח ולא אלוף אני פשוט מתגבר...מתגבר100 כי מתגבר היה תפוס..

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133496

תודה רבה לכל המגיבים ובמיוחד לך עשר שמעון והמתגבר100 על התשובות המושקעות זה לא דבר של מה בכך.

לגבי הסינון, אז אכתוב כמה דברים:

1) מסכים שצריך... על איזה סינון אתם ממליצים?

2) יש לי מחשב מהעבודה שאני לא חושב שאני יכול להתקין עליו דברים. ולגבי אינטרנט מסונן - מנסיון של אחת החברות המפורסמות שעבדתי מולן - הם מסננים 80 אחוז מהדברים שכן אפשרי לראות(הנסיון היה לפני הרבה שנים אולי השתפר מאז)

3) עוד נקודה חשובה - **לצערי ב95% מהפעמים זה לא מה שימנע ממני לחטוא בשז"ל** ,  למשל - בשעה האחרונה התעורר אצלי היצר.. ואני נלחם בו/מנסה להתעלם גם תוך כדי כתיבת השורות האלו.... אבל לא יודע כמה זמן זה יחזיק.
ואצלי ספציפית גם בלי פרצות באינטרנט הייתי עושה דברים עם עצמי או שרואה סרטונים תמימים לחלוטין ביוטיוב עם נשים יפות והייתי כנראה מגיע לאותה תוצאה..

לכן אני מנסה לפתור את זה מהשורש וכתבתי את זה כמה פעמים - ופה דווקא הייתי שמח לעזרה(יש בפורומים  קישור מפורסם על סוד הכניעה וקראתי אותו אבל לא הצלחתי להבין ולהפנים הכל)  -כי הרי להלחם בתאווה ראש בראש לא יעזור...אני אפסיד(שוב - גם עם הסינונים ונכון זה לא אומר שלא צריך סינון בכ"ז אבל תבינו את הפואנטה שלי) אז הפתרון הנכון הוא להכנע ולוותר לתאווה... אבל את זה אני לא באמת מצליח להבין איך עושים. אז אשמח לעזרה בנושא הזה.

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים על ידי יכול להצליח.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133497

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג פלטיניום

מעריך אותך על ההתמודדות והרצונות הגדולים!
אין חולק שדרושה כאן עבודה עצמית ופנימית גדולה אך אני למדתי על עצמי שכל עוד שיש לי מקום בו אני יכול לצפות וליפול אני פשוט נופל אני חסר אונים מול אינטרנט לא מסונן לכן בפלאפון שלי אין לי יוטיוב ואין לי אתרי חדשות וחסומים לי דברים שאנשים בכלל לא מבין את ההווא אמינא לחסום אותם אבל אני מעדיף להיות קיצוני בעניין הזה ולא ליפול כל פעם מחדש...
מאחל לך המון בהצלחה אחי!!
תמשיך לשתף אותנו!!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133498

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר אני לגמרי מבין אותך, 
אני חושב שהרבה חברים שנמצאים כאן באתר במשך תקופה ארוכה יותר לפעמים מקבלים קצת תסכול מתשובות בנוסח הזה, 

המון המון חברים היו כאן שאמרו "אני צריך לטפל בבעיה עצמה והבעיה היא לא האינטרנט היא עמוקה יותר ושורשית יותר"
כעיקרון אני מסכים אתם,
ולכן אם חבר עושה פעולות אמיתיות של הליכה לקבוצות עבודת צעדים או אפילו טיפול פסיכולוגי יכול להיות שהוא יצליח להתנקות בלי סינון, 
יש הרבה חברים לא יהודים בsa שנקיים בלי סינון ובהחלט זה אפשרי, 

אבל הם עןשים עבודה אחרת! 

חושפים את עצמם !עושים מאמץ! ודברים נגד הטבע שלהם! משלמים כסף ומפנים זמן לטיפול!
ובכל זאת רובם יגידו שבלי סינון זה לא הולך, 
הבעיה היא בחברים שמצד אחד לא רוצים סינון כי הם רוצים להתמקד בשורש ולא בגרורות, 
אבל מצד שני לא עושים שום פעולות נוספות כמו טיפול או קבוצות... 
הם מצפים שאם קצת ישתפו באינטרנט תחת שם חסוי, בלי סיכון זה עצמו יעזור להם, 
הנסיון של כל מי שהיה כאן בפורום תקופה מסוימת שיש לזה 1000 אחוז כישלון...

אני יודע את זה כי אני עצמי עשיתי זה! כשהגעתי לכאן לראשונה הייתי בדיוק ככה, שמתי סינון שיכולתי לפרוץ אותו לא עשיתי צעדים טלפונים או קבוצות וציפיתי שהשיתוף עצמו יעבוד, 
זה אכן עבד,,, עד שזה לא עבד, עד התחילו המעידות והנפילות, 
חבר יקר המשימה  שלי היא לא לומר לך מוסר... קטונתי,  אני מסתכל עליך ורואה את עצמי בדיוק !!! ממש !!! ואולי האחריות שלי היא לספר לך שלי זה לא עבד בכלל!!! וגם לא לאף אחד פה, 
אף אחד לא הצליח בלי סנון מצד אחד או קבוצות וצעדים מצד שני, יש אלה שצריכים את שניהם יש כאלה  שרק אחד, אבל בל שום פעולת הקרבה זה פשוט לא עובד,  
אולי אתה תהיה הראשון....
אוהבים אותך תמשיך לעדכן!!!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133499

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף להנ"ל,
גם לי לא עבד בלי סינון,
מה שהועיל לי זה להיפתח לאנשים,
מספיק אפילו רק במייל,
האמת היא שלא האמנתי על עצמי,
ולאחרונה נחשפתי לאיזה אדם לצורך כלשהו,
ודווקא,
לא הרגשתי בושה,
הרגשתי הקלה,
זה אני ואני לא מתבייש במה שאני,
לי זה מאוד עוזר בהתמודדות,
אנחנו איתך חבר,
אוהבים,
תעריך כל ההתגברות,
זה לא דבר של מה בכך.

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים על ידי קדימה.
זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן