ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: יומן המסע של משתמש1 442 צפיות

תגובה: יומן המסע של משתמש1 לפני 1 חודש #127207

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 398 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשתף אותך בסיטואציה שקרתה אתמול - חם מהתנור.

בימי רביעי אני בד"כ באופן קבוע נוסע ישר מהעבודה לקבוצה, קבוצת הבית שלי, ומשם ממשיך לשיעור תורה. מגיע הביתה סביבות 9 וחצי בלילה רק.

אתמול חזר השיעור אחרי בין הזמנים.. חודש שלא הייתי בשיעור.
ובקבוצה היה לי מסר ציון דרך שנה והזמנתי אנשים והודענו שיהיה פיצות וכו'.

לקראת 6 אישתי התקשרה אמרה שקשה לה ואם אני יכול לבוא מוקדם ולעזור לה עם הילדים.

הסברתי לה שהיום יום רביעי אני ישר מהעבודה לקבוצה ולשיעור.. היא אמרה לי "לא תוכל לוותר על זה רק היום אני ממש באפיסת כוחות"

בעבר, כבר בנקודה הזאת היה מתחיל בלאגן.

הייתי כועס עליה שהיא לא מתחשבת בי בכלל, עסוקה בעצמה, ומה איתי?! מה עם ההחלמה שלי!? אתמול פספסתי קבוצה כי הייתי חולה ושיעור תורה ביום שני פספסתי מאותה סיבה וזה אחרי חודש בלי תורה ואת יודעת כבר כמה זה חסר לי רק אתמול דיברנו על זה!! אז איך פתאום בחוסר אכפתיות גמור את אומרת לי לוותר על זה ולבוא הביתה?!
וכבר בשלב הזה רק מהמחשבה שאישתי מתבעסת עליי כבר לא הייתי יכול ללכת לקבוצה ולשיעור והכל היה נדפק לי.

זה בדיוק פגם האופי של תלו וריצוי.

אבל אתמול הסברתי לה בעדינות שאני לא יכול.. שאני חייב להיות בקבוצה כי יש לי איזה משהו מיוחד ושלשיעור אני מאוד מאוד מתאווה ללכת כי כבר חודש לא הייתי בשיעור תורה והנשמה שלי צריכה את זה..

היא התבעסה קצת.. וקיבלתי את זה.. קיבלתי את זה שמותר לה להתבעס היא מבחינתה עייפה וקשה לה וזה בסדר שהיא תתבעס אני לא צריך להתבעס מזה בעצמי...

הלכתי לקבוצה ובסיום הקבוצה הרגשתי שהדבר הנכון זה לשאול אותה איך היא. אם קשה לה והיא עייפה זה לא רצוו אלוקים עבורי שאלך לשיעור תורה על חשבון הגב שלה. היא מהבוקר עם ארבעת הילדים בבית מעסיקה אותם.. כבר חודש וחצי... 
אז התקשרתי אליה ואמרתי לה שאם היא במצב קריטי אני אבטל את השיעור ואבוא הביתה לעזור.

היא שמחה. אמרה תודה רבה על האכפתיות. ושלחה אותי לשיעור ושאבוא אחריו להשכיב את הילדים.

בפעם הראשונה אם הייתי מבטל זה היה ממקום של ריצוי. בפעם השנייה שהצעתי לבטל זה לא ממקום של ריצוי אלא ממקום של שירות ונתינה ובאמת מה רצון אלוקים עבורי.

שים לב שזה בדיוק אותה סיטואציה.. אותו מהלך... מה שמשתנה זה היחס שלי אליו.

ולמה זה משנה אתה שואל? אם בסוף ויתרתי על השיעור תורה כשברור לכל שזה רצון אלוקים אז למה אם הייתי עושה את זה מריצוי זה לא בסדר אבל ממקום של נתינה כן?

בגלל איך שאני בעצמי הייתי מתייחס לזה אח"כ.

אם הייתי מבטל בפעם הראשונה הייתי נכנס הביתה עצבני. כועס. מנוהל. 
כשאני פועל מתוך פגמי האופי שלי זה מנהל אותי וגורם לי להרגיש רע.

הייתי עושה את אותה פעולה סופית אבל מרגיש רע מאוד בפנים! וההרגשה הרעה הזאת הייתה גורמת לי לרצות לברוח לפורנו. כדי להעניש. את עצמי. את אישתי. את אלוקים. את כל העולם ואחותו...

פה הסכנה שלי. אני חייב להשתחרר מפגמי האופי האלה ולא לפעול מתוכם.

וזה הנס שלי של אתמול.

אוהבים

תגובה: יומן המסע של משתמש1 לפני 1 חודש #127209

• mitmoded
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • דירוג כסף

וואו מתרפא אתה בין האנשים היחדים שאני מכיר שהתאווה וההתכרות השפיעה עליהם כל כך לטובה, אני באמת קירא ונדהם, 
איך הגעת לרמה כזאת שאתה לא זקוק להכרה ממנה ? הלוואי עלי, אני עדיין ניזון מההסתכלות שלה (ושל כל העולם) בעזרת ה שנזכה להגיע לרמה הזאת של הכרה בעצמי ובמעלותיי ללא שום קשר לסובבים אותי.

תגובה: יומן המסע של משתמש1 לפני 1 חודש #127235

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

כואב איתך מאוד.

בתקופת הנקיות הממושכת שלך גילית שיש בך כח עצום!
תמשיך לממש אותו. מציע לך לשתף יותר באתר.

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: יומן המסע של משתמש1 לפני 3 שבועות, 2 ימים #127554

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

מה שלומך יקירי?

תגובה: יומן המסע של משתמש1 לפני 2 שבועות, 6 ימים #127633

• משתמש1
  • דירוג זהב

חסדי השם. תודה המשתוקק.
היו לא מעט ימים של חוסר שקט אבל כעת מעט נרגע.
המצב בבית עדיין לא משהו בכלל. מצד אשתי אפילו לפרק את הכל ולא להסתכל אחורה אבל אני לא מסוגל לכך בשום מצב. בעזרת השם מקווה לעשות את ההשתדלות שלי בכל הנוגע לשלום בית והשם יעשה את שלו ויביא אותנו למקום טוב יותר.

תגובה: יומן המסע של משתמש1 לפני 2 שבועות, 5 ימים #127666

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מנסיון של חברים בתכנית, לא מפרקים חבילה כל כך מהר, 
תשקיע בהחלמה, ובמקביל להיות סבלני לאישה, ואנחנו איתך לאורך כל הדרך.
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן