ברוכים הבאים, אורח

המדריך השלם לסכנות ה APK ואיך להימנע מהם ב pluckey
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המדריך השלם לסכנות ה APK ואיך להימנע מהם ב pluckey 354 צפיות

המדריך השלם לסכנות ה APK ואיך להימנע מהם ב pluckey לפני 3 שנים, 9 חודשים #126103

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

מה זה APK ?
APK זה כמו קובץ EXE במחשב של ווינדוס - זה קובץ התקנה שמכניסים לתוך פלאפון של אנדרואיד, מקליקים עליו - והוא מתקין שם אפליקציה.

מכאן אתם בטח מבינים את הבעיה ב APK - לא משנה כמה הפלאפון שלך חסום טוב באמצעות 
app blocker כמו של lock me out, זה לא ישנה דבר, כי כל מה שאתה צריך לעשות זה לגשת לווינדוס, להוריד משם APK של דפדפן (יש שם בשפע), ואז להעביר את זה מהמחשב שלך לפלאפון (יש שפע של דרכים להעביר), ולהתקין באנדרואיד את הדפדפן ולגלוש חופשי. וזה רע מאוד.

בנוסף, יש עוד סכנה - אפשר להיכנס במחשב windows שלך לדף האינטרנט של google play , להיכנס לדף האינטרנט של דפדפן כלשהוא, ללחוץ "התקן", ללחוץ איזה מכשיר שלך אתה רוצה להתקין, והאפליקציה תתקין את עצמה אוטומטית על המכשיר שלך מרחוק.

אז אם נסכם, יש לנו שני סכנות:
1. הורדת APK מהמחשב שלך (או מ pluckeye בפלאפון שלך) וההעברה שלו לפלאפון על מנת להתקין ולהשתמש חופשי.
2. כניסה לדפדפן במחשב windows שלך והתקנה מרחוק של אפליקציה על הפלאפון שלך, בלי שאתה נוגע בפלאפון.

(תוספת: 3. אפשר להוריד גם קובץ XAPK, שזה בעצם קובץ שמחזיק הרבה APK ביחד)
(תוספת: 4. קבלת APK מחבר בווטצאפ)

הנה הפתרון לארבע הבעיות:
1. תפתחו את CMD כמו שלימדתי אתכם לעשות במדריך ל pluckey, ותעתיקו בפנים את הפקודה הבאה:
pluck add "block application/vnd.android.package-archive"

זה יימנע מהמחשב שלכם להוריד כל קובץ APK מכל אתר שיש. בדקתי את זה בעצמי.

כמו כן, אם יש לכם אנדרואיד pluckeye, תעבירו את הפקודה הזאת מהמחשב לפלאפון, כמו שלימדתי אתכם.

2. תפתחו את CMD כמו שלימדתי אתכם לעשות, ותעתיקו את זה:
pluck add "block https://play.google.com/web/store/apps/"

זה חוסם את הדף המיוחד שאחראי לתהליך של העברת הפקודה של ההתקנה של האפליקציה למכשיר שלכם.

למזלכם, זה לא יחסום לכם את דפי האינטרנט של גוגל פליי עצמם, לכן תוכלו להמשיך להסתכל להנאתכם באפליקציות השונות.

3. תפתחו את CMD כמו שלימדתי אתכם לעשות במדריך ל pluckey, ותעתיקו בפנים את הפקודה הבאה:

pluck + block application/xapk-package-archive

זה יימנע מהמחשב שלכם להוריד כל קובץ XAPK מכל אתר שיש.

כמו כן, אם יש לכם אנדרואיד pluckeye, תעבירו את הפקודה הזאת מהמחשב לפלאפון, כמו שלימדתי אתכם.

4. בעיקרון, זה כבר יותר מורכב, אבל אפשרי לפתרון.

הפתרון המיידי הוא כמובן, להתחבר לאנשים הנכונים - אם החברים שלכם בווטצאפ מוכנים לשלוח אחד לשני קבצי APK כדי להרוס לשני את הנקיות, אני מציע לכם לחפש חברים אחרים...

אבל כמובן, יש אפליקציות ושירותים שמונעים מאדם להוריד APK או להשתמש בו, אפילו אם הוא הניח עליו ידיים והשיג אחד. אני לא בטוח איזה, לכן אני לא אציין שמות, אבל ההגנה הזאת קיימת.

בסך הכול, אם אנשים שולחים אחד לשני APK לפרוץ סינונים, ככל הנראה הם שולחים אחד לשני גם דברים יותר גרועים, לכן אני מתאר לעצמי שזה יהיה רעיון טוב לא להישאר שם גם מהסיבה הזאת.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 9 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: המדריך השלם לסכנות ה APK ואיך להימנע מהם ב pluckey לפני 3 שנים, 9 חודשים #126105

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

שאפו בענק!!!

תודה רבה לך!

תגובה: המדריך השלם לסכנות ה APK ואיך להימנע מהם ב pluckey לפני 3 שנים, 9 חודשים #126110

וואו אחי, תודה! בעיה רצינית שסוף סוף יש לה פיתרון!

תגובה: המדריך השלם לסכנות ה APK ואיך להימנע מהם ב pluckey לפני 3 שנים, 9 חודשים #126315

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

עדכנתי את המדריך.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן