ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: פוסט סקירה וביקורת על pluckeye 154 צפיות

תגובה: פוסט סקירה וביקורת על pluckeye לפני 4 ימים, 4 שעות #119362

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 113 ימים
  • דירוג זהב

הכל מדוייק !

אשרייך כל הכבוד שאתה ככה מעמיק ומפרסם לאנשים איך להתקין ולהסתדר בקלות !!

כל הכבוד על ההשקעה אחי!

תגובה: פוסט סקירה וביקורת על pluckeye לפני 4 ימים, 4 שעות #119363

• מתרפא
  • דירוג זהב

לגבי העניין עם היוטיוב, אני אצטרך לנסות ולשחק קצת עם ההגדרות כשהם במצב זמן המתנה 0 שזה מסוכן עבורי אז אעשה איתך את זה על הקו בלייב ביום שאני מרגיש שפוי ומחובר בו ושאין סכנה שאנצל את זה לגלישות אסורות

אבל, אם תחת ערוץ מסויים כשרואים סרטון ששיך לערוץ הכתובת url לא מכילה את שם הערוץ אלא רק את המזהה של הסרטון זה לא יהיה אפשרי לצערי...

רק אם הסרטון מוצג בשורת הכתובת תחת הערוץ יהיה אולי אפשר לאפשר את כל סרטוני הערוץ אחרת אין דרך להבדיל בין כל סרטון אחר לבין סרטון של הערוץ

תגובה: פוסט סקירה וביקורת על pluckeye לפני 4 ימים, 3 שעות #119364

• robinhood
  • דירוג זהב
מתרפא כתב on 02 דצמ' 2019 18:18:

לגבי העניין עם היוטיוב, אני אצטרך לנסות ולשחק קצת עם ההגדרות כשהם במצב זמן המתנה 0 שזה מסוכן עבורי אז אעשה איתך את זה על הקו בלייב ביום שאני מרגיש שפוי ומחובר בו ושאין סכנה שאנצל את זה לגלישות אסורות

אבל, אם תחת ערוץ מסויים כשרואים סרטון ששיך לערוץ הכתובת url לא מכילה את שם הערוץ אלא רק את המזהה של הסרטון זה לא יהיה אפשרי לצערי...

רק אם הסרטון מוצג בשורת הכתובת תחת הערוץ יהיה אולי אפשר לאפשר את כל סרטוני הערוץ אחרת אין דרך להבדיל בין כל סרטון אחר לבין סרטון של הערוץ

זהו ככה חשבתי - בגלל שיוטיוב נותנים לכל סרטון מזהה משלו, אין אפשרות לאפשר ערוצים בלחיצת כפתור אחת.
אל תטרח לבדוק את זה על זמן המתנה 0, אני לא רוצה לסבך אותך בזה. אני פשוט אשאל את המנהל של pluckeye.

תגובה: פוסט סקירה וביקורת על pluckeye לפני 4 ימים, 3 שעות #119365

• מתרפא
  • דירוג זהב

סבבה מעולה תודה.

יש ימים שאני יכול לעשות את הבדיקה הזאתי... פשוט צריך לחכות לרגע המתאים

אני לא חושב שאפשר יהיה בצורה הנוכחית לפתוח סרטונים ספציפיים של ערוץ ביוטיוב אבל שווה לנסות..

תעדכן על תשובתו

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.24 שניות

Are you sure?

כן