ברוכים הבאים, אורח

ההבדל בין מחלה להחלמה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ההבדל בין מחלה להחלמה 2336 צפיות

ההבדל בין מחלה להחלמה לפני 8 שנים, 1 חודש #86092

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מיכתב...

התאווה הופכת אותי לאדם חסר סבלנות שכל דבר קטן מפריע לו, צועק וכועס על דברים קטנים, שכשאני מפוכח איני מייחס אליהם חשיבות.

התאווה מעייפת, אני יכול לחוש עייפות באמצע היום ולהירדם, או להגיע הבייתה ולקראת סוף היום להירדם, לא מעייפות פיזית אלא מעייפות נפשית.

התאווה גוזלת ממני את הרצון לעבוד את תוכנית 12 הצעדים, להיות עצל בכל הקשור לביצוע פעולות החלמה.

התאווה רוצה שאהיה עבד שלה, של הכמיהה החולנית והבלתי נשלטת לפנטז, להסתכל, לחפש את המרגש יותר, המספק יותר, רק עוד פעם אחת ודי. למול עיניה עומדת מטרה אחת בלבד- להרוס את חיי, את תחום העבודה, המשפחה, הלימודים, לחטוף ממני את המתנות הנפלאות שקיבלתי ואני מקבל בדרך ההחלמה.

והדבר הנורא מכל-התאווה מנתקת אותי ממך ה' יתברך, חותכת באכזריות שאין להעלותה על הדעת את החיבור אליך, את הרגשת הקירבה אליך, שיש לי אותך אבאל'ה שבשמיים, אוהב, מלטף מרגיע, תומך-הכתף.

ולעומת זאת:

בהחלמה, אני הופך לאדם עם סבלנות יתירה, את הדברים הקטנים "המעצבנים" כביכול, אני מקבל בשמחה, כחלק מתוכניותיך ה' יתברך. אני מדבר בשקט ובצורה מכובדת וראויה.

בהחלמה אני מלא באנרגיות חיוביות, איני נרדם באמצע היום וגם לא בסופו, מכיוון שהאנרגיות והפעולות שלי מנותבות לנתיבים בריאים ומועילים.

בהחלמה אני רוצה להתקדם בעבודת הצעדים, לרצות לעשות בשמחה ובחשק פעולות של החלמה מתוך מטרה להתחבר אליך.

בהחלמה אני כבר לא עבד אלא בן-בן אהוב של אלוקים, ילד מיוחד שלו. והכמיהה שלי היא לחפש את הקשר העמוק יותר, המשמעותי והעוצמתי עם האחד והיחיד שיכול להשאיר אותי נקי-אלוקים.

והדבר הנפלא מכל-ההחלמה מחברת אותי אליך ה', חיבור אמיתי ועמוק באופן שאין להעלותו על הדעת. עוצמת החיבור והקרבה אליך נשגבת מבינתי, דבר שאין לי איך להסבירו.

א-לי, עזור לי לזכור מי אני-אדם חולה וחסר שליטה כלפי תאווה ותשוקה מינית. ושהיום יש לי פיתרון-הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים, המתנה העצומה והיקרה לי מכל-ההחלמה, תוכנית 12 הצעדים!

אוהב אותך ה' יתברך וצריך אותך בכל צעד ושעל בחיי, ואוהב אתכם חברים יקרים לדרך!
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ההבדל בין מחלה להחלמה לפני 8 שנים, 1 חודש #86093

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
קיבלתי מחבר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ההבדל בין מחלה להחלמה לפני 8 שנים, 1 חודש #86095

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
אבי גולן כתב on 28 מרץ 2016 12:11:
והדבר הנפלא מכל-ההחלמה מחברת אותי אליך ה', חיבור אמיתי ועמוק באופן שאין להעלותו על הדעת. עוצמת החיבור והקרבה אליך נשגבת מבינתי, דבר שאין לי איך להסבירו.

תודה רבה לך ולכותב היקר.

אהבתי מאד,
אני גם חש שההחלמה מחברת אותי בצורה לא טבעית לאבא אוהב,
סוג של "חור תולעת", שמעביר אותי למימד גבוה/עולם אחר/זמן אחר.

תודה אבא על ההחלמה.
ועל המחלה.
תודה.
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי פנימה.

תגובה: ההבדל בין מחלה להחלמה לפני 8 שנים, 1 חודש #86105

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מקסים. תודה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: ההבדל בין מחלה להחלמה לפני 8 שנים, 1 חודש #86113

התאווה גוזלת ממני את הרצון לעבוד את תוכנית 12 הצעדים, להיות עצל בכל הקשור לביצוע פעולות החלמה.

אז בעצם, זו לולאה. כי בגלל התאווה - אני לא רוצה לעבוד. ובגלל העבודה - אני לא רוצה תאווה.
איך יוצאים ממנה?

תגובה: ההבדל בין מחלה להחלמה לפני 8 שנים, 1 חודש #86120

בעצתך תנחני כתב on 28 מרץ 2016 16:38:

אז בעצם, זו לולאה. כי בגלל התאווה - אני לא רוצה לעבוד. ובגלל העבודה - אני לא רוצה תאווה.
איך יוצאים ממנה?

זה נשמע ממך כמו:
תאווה > לא עובד  > תאווה
אז תעבוד

זו מסקנת ביניים שלי

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: ההבדל בין מחלה להחלמה לפני 8 שנים, 1 חודש #86124

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
בגלל זה יש חברים עושים טלפון ולוקחים כוח לפעולה הבאה בלבד ולאט לאט נכנסים למסלול.

תגובה: ההבדל בין מחלה להחלמה לפני 8 שנים, 1 חודש #86177

נהנתי.
תודה רבה על התובנות.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: ההבדל בין מחלה להחלמה לפני 8 שנים #86881

אבי, תודה רבה על הבאת הדברים,

יש לי בעיה שאני לא יודע כ"כ לכתוב פוסטים,
אבל אותו חבר כתב את כל מה שאני חווה בתוכנית באסירות תודה,

כמה כיף לעשות את הדברים שכ"כ "מעצבנים" אותי ולעזור בבית לנקות לפסח,

אני מקוה שאני לא יהיה עייף מדי בכנס.

להתראות!!!

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן