ברוכים הבאים, אורח

מתחיל כתיבת צעד ראשון, בעזרתו ואהבתו יתברך, וזקוק לעזרתכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מתחיל כתיבת צעד ראשון, בעזרתו ואהבתו יתברך, וזקוק לעזרתכם 2292 צפיות

בעניין: מתחיל כתיבת צעד ראשון, בעזרתו ואהבתו יתברך, וזקוק לעזרתכם לפני 10 שנים, 1 חודש #56885

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
תודה טהרני

אני רק רושם את האמת, מכיוון שאנחנו במחלקה כזו בבית רפואה שאנרגיה שלילית יכולה להרוג אני משתדל להתרכז בחיובי כשאני רושם
לא תמיד זה קורה, וכשאני חושב פעם שניה על דברים שהם פחות חיוביים זה מצער אותי שרשמתי

בעניין: מתחיל כתיבת צעד ראשון, בעזרתו ואהבתו יתברך, וזקוק לעזרתכם לפני 10 שנים, 1 חודש #57041

• דבוק בה'

צעד ראשון זה לא כתיבה ולא מסירה ולא שום פעולה חיצונית. צעד ראשון זה תהליך פנימי שאנחנו עוברים, או כמו שזה נכתב בספר הלבן: את הצעד הראשון אנחנו לא מבצעים אלא ההיפך: הצעד הראשון משיג אותנו. צעד ראשון כפי שנכתב בספר הגדול זה להודות בפני האני הפנימי שלי שאני לא אדם רגיל ולעולם לא אהיה כזה. שימו לב שמדובר כאן על להודות בפני האני הפנימי, לא משהו חיצוני, לא פעולה מסויימת, לא כתיבה אלא הודאה בפני עצמי במצב האמיתי שלי.

אם אני כותב צעד ראשון ומוסר אותו וכן הלאה אבל לא מפנים את המשמעות האמיתית שלו - אני מפספס את כל הענין של הצעד הזה (והצעדים הבאים אחריו). אי אפשר לעשות את הצעדים כפי שאנחנו מקיימים מצוות, מהשפה ולחוץ בלי שום כוונה פנימית ובלי שום משמעות. זה פשוט לא עובד ככה. אם אני מתמקד בפעולות הטכניות של הצעדים ולא במה שהם אומרים באמת - לא אחלים לעולם. כדי להחלים צריך לעשות את הצעדים באמת, ובצעד הראשון החשוב ביותר - זה אומר להפנים באמת את המצב שלי.

כל שאר הפעולות של הצעד הראשון הינן כלי עזר נפלאים כדי שאוכל לעשות את הצעד הראשון באמת. אני כותב את הדברים ומספר לאחרים כדי שלא יהיה לי כל כך קל לשקר את עצמי (כידוע שלשקר לטיפש זה קל...), וככל שיש יותר אנשים קרובים אליי שיודעים בדיוק מי אני, כך יותר קשה לי לחזור להכחשה שלי שבעצם הכל בסדר ואני יכול להסתדר לבד. כלי העזר האלו הם נפלאים ובדרך כלל גם הכרחיים, אבל הם רק כלי עזר. עלינו לזכור שהצעד הראשון עוסק במי שאני ובמה שאני, ובכך עלינו להתמקד.

מסכים עם כל מילה של 'סוד הכניעה' היקר.
יחד עם זאת אוסיף קצת..

כשהגעתי לתוכנית לא ממש הבנתי כמה חמורה המחלה הזאת, וכמה אין לי ברירה אלא לעבוד את התכנית ולשנות את חיי, אחרת אין לי סיכוי!
יש חברים מיוחדים שה' כנראה ממש אוהב אותם שאצלם זה שונה, הם סוחבים על עצמם במשך שנים ארוכות את הרוע והסבל של השימוש בלי פעולות מיוחדות (אמר לי חבר יקר שנקי כמה שנים 'ראיתי בחורה, הרגשתי שאני הולך למות אז פשוט הפסקתי להסתכל'... פשוט וקל..) הם פשוט חיים את זה. ואכן בשביל אנשים כאלו לא צריכים להשתגע בכתיבה וכו'

אצלי זה קצת שונה. היום ב"ה מבין ומרגיש טוב מאד מה זה מין ותאווה, מה הדבר הזה עשה לי ואולי אפשר לומר שאני גם מרגיש שזה מוות. לא רוצה למות ולכן לא רוצה לחזור לשם!
אבל זה הגיע אחרי הרבה פעולות לא פשוטות. כתבתי המון על זה, שיתפתי המון, ביקשתי עזרה מאלוקים, ושוב כל פעם שתקף אותי גל חזרתי למחברת. ברור שאם אתמקד רק בטכני זה לא יעבוד. אבל אני לא יכול להגיע לחוויית הצעד בלי זה.

מקווה שהיה לעזר.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן