ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: קרי 488 צפיות

קרי לפני 4 שנים #121418

• באו הצלילים
  • רצף ניקיון נוכחי: 104 ימים
  • חבר חדש

איך להתמודד/להחשיב קרי? 
קשה להגדיר זו כנפילה, אך האם עדיין להתעלם ממנו ולהמשיך בספירה של ימי הנקיון?
ההגיון אומר שכן, כי זה לא בשליטתי וגם לפעמים אחרי קרי היצר הוא אפילו מוגבר יותר מיום רגיל. מצד שני מבחינת התופעות הפיזיולוגיות והנפשיות אני כן מרגיש שמתחיל מהתחלה כמו קול דק יותר, מצבי רוח משתנים, ירידה קלה בכושר. לפחות בימים הראשונים עד שתופס תאוצה שוב. איך אתם מתייחסים/מתמודדים עם זה? 
הדרך התמודדות שלי שעזרה לי להגיע ל55 ימים לפני כחודש, שיא שלא ידעתי מאז שהתחלתי להשתמש וגם לא הייתי קרוב אליו, זה לעשות ספירה כפולה - סופר את הימים בלי קרי ובנפרד עם קרי וזה מה שעודד אותי. העובדה שלא שכחתי את הימים שלא השתמשתי מרצון. 

תגובה: קרי לפני 4 שנים #121419

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני אישית לא מחשיב את זה בתור נפילה.. תעשה מקלחת תגיד לריבונו של עולם שזה לא רצונך ותמשיך הלאה זו דעתי.. בהצלחה רבה אחי!

תגובה: קרי לפני 4 שנים #121421

• באו הצלילים
  • חבר חדש

תודה לך! 
אהבתי את העניין להגיד לקב"ה שזה לא רצוני!

תגובה: קרי לפני 4 שנים #121426

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אצלי לא רק שאני לא מחשיב את זה כנפילה.. אלא שיסלח לי השם אבל אני מודה לו על זה שיש לי קרי.. שמרגיע לי את הגוף קצת בצורה הפיזית.. ולא בשליטתי כך שאין לי מה להרגיש רע עם זה...

אני יודע שזה לא נכון ולא כך, אבל אני רואה את זה אפילו כמתנה.. כאילו אומרים לי אתה לא יכול בעצמך אבל מאוד רוצה / צריך / זקוק לזה ברמה הפיזית? אז הנה קח וזה ברמה שאתה אנוס ולא אשם..

ממש לא חושב שצריך לאפס על זה.. אפילו לא רואה טעם בלספור את זה.. זה תופעה חיצונית שאין לנו שום שליטה עליה ולחלקינו אף שום רצון בה.. 

קודם שנצליח להתמודד עם המזיד.. אח"כ נחשוב על להתמודד עם השוגג / אנוס.

אוהבים !!

תגובה: קרי לפני 4 שנים #121427

• באו הצלילים
  • חבר חדש
מתרפא כתב on 30 מרץ 2020 17:13:

אצלי לא רק שאני לא מחשיב את זה כנפילה.. אלא שיסלח לי השם אבל אני מודה לו על זה שיש לי קרי.. שמרגיע לי את הגוף קצת בצורה הפיזית.. ולא בשליטתי כך שאין לי מה להרגיש רע עם זה...

אני יודע שזה לא נכון ולא כך, אבל אני רואה את זה אפילו כמתנה.. כאילו אומרים לי אתה לא יכול בעצמך אבל מאוד רוצה / צריך / זקוק לזה ברמה הפיזית? אז הנה קח וזה ברמה שאתה אנוס ולא אשם..

ממש לא חושב שצריך לאפס על זה.. אפילו לא רואה טעם בלספור את זה.. זה תופעה חיצונית שאין לנו שום שליטה עליה ולחלקינו אף שום רצון בה.. 

קודם שנצליח להתמודד עם המזיד.. אח"כ נחשוב על להתמודד עם השוגג / אנוס.

אוהבים !!

תודה על התגובה... 

אהבתי במיוחד שקודם שנתמודד עם המזיד... ממש כך! 

תגובה: קרי לפני 4 שנים #121674

• מוזס7
  • חבר ותיק

אני אישית סופר עם הימים של קרי, אני חושב שקרי הוא כלי מאוד טוב למקם את עצמך איפה וכמה אתה חושב על דברים 'לא ראויים' נקרא לזה ככה. הדברים שאתה חושב עליהם, מטרידים אותך, מלחיצים אותך, ואפילו שאתה מפנטז עליהם, הרבה פעמים באים בחלומות. אני בעצמי שמתי לב שאם לא חשבתי על דברים כאלה כל היום, ובלילה הזכרונות האלו באו לי, גם בלי רצוני, לא משנה כמה נלחמתי בזה, אז בום, קרי. 

בגלל זה אני חושב שזה כלי מעולה להבין כמה אתה חושב או לא חושב על זה, כמה חשיבות אתה נותן לזה במחשבות שלך, ואם תשתדל באמת להמנע ממחשבות וחלימות בהקיץ כאלה, אתה תשים לב שלאט לאט לא יהיה קרי. 

בהצלחה גיבור

תגובה: קרי לפני 4 שנים #121677

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אגב.. יש לילות שאני נכנס למיטה עם אישתי ובסופו של דבר לא מתאפשר הדבר.. ואז הלילה יש לי חלומות על זה ואפילו קרי.. אז האם הייתי לא בסדר?

שוב.. לא חושב שזה בשליטתנו וגם אם כן תמיד תמצא מקרים יוצאי דופן..

אבל מה שעובד לך אחי אני בעד

תגובה: קרי לפני 3 שנים, 3 חודשים #131840

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

מסכים באופן שהקרי הוא בלי פנטזיות...
שזה משחרר בקטע מסוים... 
אבל ברגע שהחלום הוא ארוטי, אז כנראה שהדופמין מופרש ברמה כזו או אחרת... וזה משפיע על המשך ההחלמה - בכל זאת ככה אצלי...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן