בחן את עצמך

בחן את עצמך

כפי שראית בסרטון למעלה, זה לא יעיל לשאול את עצמך אם אתה ״מכור״ או ״לא מכור״. במקום זה הרבה יותר יעיל לבדוק מה היא העוצמה והתדירות של ההרגל השלילי לצפות בפורנוגרפיה. כך תוכל לבחור תוכנית מסודרת ומותאמת להתמודדות האישית שלך.

בדוק מה ״רמת ההתמודדות״ שלך בעזרת 7 שאלות פשוטות (3 דק’), וגלה איזו תוכנית הכי מתאימה לך.

דלג לשאלון עכשיו

למה כדאי לי למלא את השאלון?

לרבים מאוד קשה להפסיק את ההרגל לצפות בפורנו. הם מנסים כמה רעיונות אבל לא באמת רואים שיפור. כשאתה יודע איזה רמת התמודדות יש לך ובוחר להתמקד רק בתוכנית שמתאימה לך, היציאה לחופש יכולה להיות הרבה יותר מהירה וקלה. הנה עוד כמה סיבות לבחון את עצמך בעזרת השאלון:

כל אחד הוא סיפור מיוחד

להתנהגויות שליליות יש דרגות שונות, וכל דרגה דורשת אסטרטגיית התערבות שונה. טווח רמות ההתמודדות הוא רחב, החל מ”פספוסים” קטנים ועד לרמה של תלות מוחלטת. הצעד הראשון שלך לחופש מפורנו הוא להבין באיזה רמה אתה נמצא כיום.

אל תשקיע בפתרונות לא יעילים

יותר מדי אנשים מבזבזים שנים וכסף רב על פתרונות שאינם מתאימים להם. זיהוי המצב שלך יכול לחסוך לך זמן רב ותסכול מיותר.

קבל המלצות מותאמות אישית

לאחר שתענה על השאלות, תקבל מאיתנו הצעות לדרכי פעולה מעשיות המותאמות לך אישית, ותוכל ליישם אותן באופן מיידי. כל הצעה מיועדת להדריך אותך במסע שלך אל החופש מפורנוגרפיה.

שאלות ותשובות

מה זה GYE?

GYE הוא ארגון ללא מטרות רווח שמטרתו הסברה, הדרכה ותמיכה אנונימית לנפגעי פורנוגרפיה. אתר האינטרנט של GYE מספק כלים מתקדמים לגמילה מהתנהגות מינית כפייתית. עם עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם שנעזרו במשאבים שלנו, GYE שם לו למטרה להגיע לכל אדם המבקש לצאת לחופשי מנזקי הפורנוגרפיה.

איך GYE מבטיח שההרשמה שלי אנונימית?

השאלון וקבלת ההמלצה המלאה – לא דורשים הרשמה בכלל.

חלקים נבחרים באתר דורשים פתיחת חשבון משתמש כדי שנוכל לשמור את ההתקדמות שלך ולהמשיך להציע לך כלים ושיעורים נוספים לאורך הדרך. GYE אינה משתפת, ולעולם לא תשתף, את פרטי המשתמש שלך עם צד שלישי. אנו מיישמים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע ומקפידים על הגנת הפרטיות שלך. במהלך ההרשמה, כל שנדרש הוא כתובת אימייל פעילה, ואתה מוזמן לבחור לך שם משתמש בדוי, כזה שלא ניתן יהיה לזהות אותך באמצעותו.

על מה מבוסס השאלון?

השאלון שלנו מבוסס על כלי שנקרא Hypersexual Disorder Screening Inventory – HDSI, או בתרגום חופשי לעברית: רשימת מצאי לאבחון הפרעת היפר-מיניות. היפר מיניות היא שכיחות גבוהה של דחפים מיניים או פעילות מינית, והכלי לאבחון ההפרעה פותח אל ידי קבוצת העבודה של האגודה האמריקאית לפסיכיאטריה DSM-5. זהו כלי ההערכה המקוון היחיד מסוגו בתחום זה.

למה אני יכול לצפות לאחר מילוי השאלון?

מיד לאחר השלמת השאלון, אנו נעריך את רמת ההתמודדות שלך ונמליץ לך על אסטרטגיות שמותאמות לצרכים הייחודיים שלך. במידה ותרצה תוכל לקבל גישה חופשית לתוכנית העזרה העצמית המקיפה שלנו אונליין, ולמשאבים נוספים רבי ערך באתר שלנו, הכל בחינם לחלוטין וללא צורך בזיהוי אישי.

אין פיתרון אחד שמתאים לכולם?

יש רק פתרון אחד לכל מי שסובל מבעיית פורנוגרפיה, נכון? אז, לא. זה בכלל לא נכון. ובכל זאת יש סיכוי טוב ששמעת כזאת אמירה. הפסיכולוג האמריקאי אברהם מאסלו תיאר יפה את התפיסה השגויה הזאת כשהוא אמר שכשיש לך פטיש ביד, כל דבר נראה כמו מסמר. האמת היא שיש יותר מפתרון אחד. הניסיון הרב שרכשנו, לימד אותנו שאין מענה אחד שמתאים לכולם. כי יש רמות שונות של התמודדות – ולכל רמה יש דרישות אחרות שיעזרו להשיג שינוי ביעילות. 

שים סוף לאי הוודאות, ענה על השאלון עכשיו!

בחן את עצמך

בחן את עצמך

בדוק איפה אתה על הרצף בין נפילות להתמכרות בעזרת 7 שאלות פשוטות (3 דק'), וקבל המלצות אישיות בדרך שלך לחופש מפורנוגרפיה.

אנונימי

חינמי

מוכח מחקרית

התחל עכשיו

רוצה להשקיע בשינוי?

מחקרים מראים שהרבה יותר קל ויעיל להפסיק צפייה קבועה בפורנוגרפיה בעזרת כמה כלים ממוקדים.

מה תקבל?

  • תקבל בחינם: תוכנית מקיפה ומקצועית
  • תלמד: לזהות את הגורמים
  • תלמד: לצמצם את האתגר
  • תלמד: להתגבר גם על דחף חזק
  • תקבל בנייה הדרגתית ויציבה של היכולות שלך

כולל בונוסים בשווי מאות דולרים:

מעקב יומי

מדיטציות

סרטונים

דפי עבודה

סטטיסטיקות

הירשם בחינם

חופש מפורנו - לאנשים עסוקים

יצרנו אתגר אימיילים, במיוחד למי שרוצה לעבוד קצר, לעניין, מסודר ומקצועי:

משימה יומית חדשה
העקרונות הכי חשובים
בלי בזבוז זמן
התקדמות מסודרת - מהבסיס למעלה
חינם!
מידע נוסף

חופש מפורנו - לאנשים עסוקים

יצרנו אתגר אימיילים, במיוחד למי שרוצה לעבוד קצר, לעניין, מסודר ומקצועי

משימה יומית חדשה

העקרונות הכי חשובים

בלי בזבוז זמן

התקדמות מסודרת - מהבסיס למעלה

חינם!