החזון בעבורך

אנו שסבלנו את הכאב של הנפילות, יודעים היטב להעריך את הנס לו זכינו בהחלמה. לא רק אנחנו הרווחנו ומרווחים מכך, אלא גם נשותינו, ילדינו, חברינו והאנשים העובדים איתנו. פעמים רבות, אנשים שאינם יודעים דבר על הבעיה שלנו או על הפתרון שמצאנו, אומרים לנו כי הם ראו שעברנו שינוי מהותי לטובה. זה יכול להיות המעסיק או אדם שעובד איתנו, אח שלנו, החברותא ללימודים או אנשים מכל מעגל אחר של החיים. אין ספק שהרגעים הגרועים ביותר בהחלמה, עדיין לא מגיעים לרמה של הרגעים הטובים ביותר לפני שהגענו לכאן. קיבלנו את החיים במתנה, קיבלנו סיכוי נוסף.

זה לא אומר שאנחנו לא מתמודדים עם קשיים או כאב בחיים, אלא שלמדנו להתמודד בצורה נכונה, וכמובן למדנו לבטוח בא‑להים כך שכעת אנחנו יכולים לעבור כל התמודדות, קשה ככל שתהיה, מבלי שנאבד את השפיות שלנו או את הנקיות שלנו. אנחנו ממשיכים ללכת לפגישות כי טוב לנו להיות שייכים למקום הזה שבו ישנה כנות בלתי מתפשרת והוא בדרך כלל המקום היחיד שבו מקבלים אותנו כפי שאנו, ובוודאי המקום היחיד שבו אנחנו יכולים לשתף אחרים בדיוק במה שעובר עלינו, ולקבל רק מנה גדושה של תמיכה והזדהות. אנחנו ממשיכים לעשות את הצעדים כי הם מעניקים לנו שחרור בכל פעם שאנחנו עושים אותם, ומשאירים אותנו לא רק נקיים אלא גם קרובים לא‑להים.

אחד הדברים שמעניקים לנו סיפוק גדול הוא העבודה עם חברים חדשים. אין הנאה גדולה יותר מאשר לראות חבר שמגיע שבור ומרוסק, משפחתו לפני פירוק והוא עצמו קרוע מבפנים, ולאחר שאנחנו מושיטים לו יד הוא עולה על דרך ההחלמה, אוסף את השברים ומתחיל לחיות מחדש. לעתים אנחנו מרגישים שאולי כל הכאב והסבל שעברנו לא היו לחינם כיוון שכעת אנחנו יכולים להשתמש בהם כדי לעזור לאדם אחר. אנחנו מפסיקים לברוח מהעבר שלנו, ובמקום זה הוא משמש לנו כמנוע רב עוצמה שדואג שנישאר מחוברים, שנמשיך לעשות את הפעולות הנכונות, ושלא נתפתה לשכוח מאין באנו ולאן איננו רוצים לחזור.

גם אתה, החבר החדש שכעת מסיים לקרוא את הדברים, גם אתה יכול לקבל את מה שאנו קיבלנו, אם תעבוד לצורך כך. הנס הפרטי שבו זכה כל אחד מאתנו, ממשיך להתרחש מידי יום, כאשר המסר של ההחלמה מגיע לחברים חדשים, והתרחבות הקבוצות היא ההוכחה הטובה ביותר לכך שהנסים האלו מתרחשים באופן נרחב ביותר. א‑להים לא שכח אותנו, ובתוך עולם שהופך להיות קשה יותר ויותר עבור אנשים כמונו, הוא דואג להאיר אותנו בקרן אור ולהושיט לנו יד לצאת מהבוץ.

אנו מקווים שבאתר מצאת תשובות לכל השאלות שלך וכעת אתה מבין מה נדרש ממך כדי להחלים, ובנוסף אנו בטוחים שכעת אתה מעוניין בכך ומוכן לעשות את כל מה שצריך, כיוון שאתה יודע שיש סיכוי והדבר אפשרי. אם כן – כעת הזמן להצטרף לקבוצה, לקבל ספונסר ולהתחיל בעבודת הצעדים.

מעוניין במידע נוסף? מלא את הטופס כאן ונחזור אליך בהקדם.

צור קשר – סודיות מובטחת

בחן את עצמך

בדוק איפה אתה על הרצף בין נפילות להתמכרות בעזרת 7 שאלות פשוטות (3 דק'), וקבל המלצות אישיות בדרך שלך לחופש מפורנוגרפיה.

אנונימי

חינמי

מוכח מחקרית

התחל עכשיו

רוצה תמיכה אבל חושש?

רבים רוצים לעשות צעד קטן לפני שהם יחליטו ללכת לקבוצות תמיכה.

מתנדבים מתוך קבוצות 12 הצעדים ישמחו לעשות איתכם שיחת התאמה לתוכנית, לענות על שאלות בנושא, ולפזר את הערפל

כדי שתוכלו להתקדם יותר בקלות לדרך שמתאימה לכם.

מידע נוסף

רוצה להשקיע בשינוי?

מחקרים מראים שהרבה יותר קל ויעיל להפסיק צפייה קבועה בפורנוגרפיה בעזרת כמה כלים ממוקדים.

מה תקבל?

  • תקבל בחינם: תוכנית מקיפה ומקצועית
  • תלמד: לזהות את הגורמים
  • תלמד: לצמצם את האתגר
  • תלמד: להתגבר גם על דחף חזק
  • תקבל בנייה הדרגתית ויציבה של היכולות שלך

כולל בונוסים בשווי מאות דולרים:

מעקב יומי

מדיטציות

סרטונים

דפי עבודה

סטטיסטיקות

הירשם בחינם

חופש מפורנו - לאנשים עסוקים

יצרנו אתגר אימיילים, במיוחד למי שרוצה לעבוד קצר, לעניין, מסודר ומקצועי:

משימה יומית חדשה
העקרונות הכי חשובים
בלי בזבוז זמן
התקדמות מסודרת - מהבסיס למעלה
חינם!
מידע נוסף

חופש מפורנו - לאנשים עסוקים

יצרנו אתגר אימיילים, במיוחד למי שרוצה לעבוד קצר, לעניין, מסודר ומקצועי

משימה יומית חדשה

העקרונות הכי חשובים

בלי בזבוז זמן

התקדמות מסודרת - מהבסיס למעלה

חינם!