ברוכים הבאים, אורח

שלום חברים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום חברים 2610 צפיות

שלום חברים לפני 7 שנים, 1 חודש #100419

• brhvkh
  • חבר חדש

את ההתמודדות, לא, את ההכרות עם פורנוגרפיה ואוננות, התחלתי בגיל מוקדם, עוד לפני שהבנתי בכלל מה בדיוק אני עושה. בהמשך, העובדה הזו שמשה כתרוץ עצמי למה אני לא רוצה ולא מצליח להפסיק. עם השנים זה הפך להיות אצלי משהו נורמטיבי, ועם תקופות פחות ויותר טובות, הנושא לא תפס אצלי מקום מרכזי בתודעה, הוא פשוט היה שם ברקע. אני מניח שגם בגלל זה, בשנים האחרונות חלה אצלי ירידה מבחינה דתית, קשה להשקיע בלימוד ובתפילה כשאתה יודע מה ממתין לך בלילה. המניע לרצות להפסיק, בעיקרו כבר לא רצון דתי פשוט לשמור על טהרה ועל הברית, אלא מגיע יותר מהרצון להצליח לשלוט בעצמי, ומהרצון לגבש תפיסת עולם בריאה יותר לגבי נשים ובכלל.
לאתר הגעתי כשנתקלתי בטעות במייל חיזוק יומי ישן, אליו נרשמתי לפני שנים ושכחתי ממנו, והמילים 90 יום נקיים תפסו אותי, ונרשמתי. בשיטוט בהדרכות של האתר ובפורומים, עולה אצלי התלבטות מרכזית: על אף האמור לעיל, בהרשמה לאתר, הגדרתי את עצמי כמכור קל, כיוון שאף פעם לא עשיתי נסיון רציני להפסיק, וההתמכרות לא עמדה במבחן... השאלה היא האם עדיף לעת עתה להישאר עם אתגר תשעים הימים, בתקווה שזה באמת יוביל לשינוי, או להירשם לכלים נוספים שמציע האתר (צעד שמרתיע אותי הן בשל החשש מחשיפה, קטנה ככל שתהיה, והן בשל ההודאה בכניעה הכרוכה בכך).
אשמח לשיתוף של בעלי ניסיון בעניין...

בתקווה להתחלה מחודשת, ולפריחה נפשית ורוחנית

תגובה: שלום חברים לפני 7 שנים, 1 חודש #100423

• ינון עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 404 ימים
  • דירוג זהב
לענ״ד זה מקום נפלא למי שרוצה לשמור על נקיות ולא לאבד מהאנונימיות שלו.החשש מובן בהחלט. אם תמצא שהמקום הזה מועיל לך כפי שהועיל לרבים, תראה עם הזמן ששיתוף כנה עם חברים יכול לסייע רבות בהתמודדות. שיהיה הרבה בהצלחה
שה׳ יהיה איתך

כלום זה לא סתם

תגובה: שלום חברים לפני 7 שנים, 1 חודש #100429

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לדברי קודמי, אבל,
אני שנה וחצי, אמרתי עוד פעם אחת שאני נופל, אני מגיע לקבוצה, ואחרי הנפילה אמרתי שוב עוד פעם אחת, וככה סבלתי שנה וחצי, אם אתה רואה שאתה לא מצליח, וזה יותר חזק ממך, אז ברוכים הבאים, קח אומץ דבר ראשון תתחבר לחברים מהפורום דרך הטלפון, ובהמשך תראה את הדרך המיוחדת עבורך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי אבי גולן.

תגובה: שלום חברים לפני 7 שנים, 1 חודש #100430

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תרשם לכל מה שאתה מסוגל להכיל כרגע. אם אתה מסוגל לקפוץ למים ולהגיע לקבוצות החיות זה כמובן הכי טוב

אתה חייב לעשות הכל כדי להחלים

תגובה: שלום חברים לפני 7 שנים, 1 חודש #100443

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

בדומה למה שכתבו קודמי, ממליץ להתחיל עם כל הכלים שאתה מסוגל להפעיל בתנאי שאתה מרגיש שהם מצמיחים אותך וגם לא פוגעים בתפקוד היומי שלך, ואם יהיה צורך לאט לאט תוסיף עוד כלים..

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: שלום חברים לפני 7 שנים, 1 חודש #100480

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא. 
יש פה כל מיני כלים שאפשר להשתמש איתם אבל ברעיון עובדים בשיטת 12 הצעדים שזה האופציה הכי יעילה להתמכרות. 
ה-90 יום זה רק איזשהיא מטרה בתוך הצעדים אבל זה לא עובד בפני עצמו.
מאוד מומלץ להצטרף לקבוצה הטלפונית כל יום זה ממש יעזור לך ויכווין אותך בהתקדמות.
חטוף ואכול ידידי...
אוהבים אותך!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן