ברוכים הבאים, אורח

ברוכים הנמצאים!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ברוכים הנמצאים! 501 צפיות

ברוכים הנמצאים! לפני 2 שנים, 3 חודשים #141041

אז ככה.

נכנסתי לעסק מתוך סקרנות של ילדים, באזור גיל עשר. ראיתי תמונות וסרטונים שלא פוגשים ביום יום וזה משך אותי פנימה. בערך באותה תקופה, בלי ידע קודם, שיחקתי עם עצמי במקלחת ועם הזמן מצאתי לי הנאה חדשה. עוד לפני שידעתי בכלל מה המשמעות שלה ושהיא בעייתית. מאז ועד היום זה מלווה אותי בגלים (מעל עשור).

לא מזמן, אחרי נפילה חזקה במיוחד, החלטתי שהגיע הזמן לחשוב על פתרונות ברצינות. חיפשתי באינטרנט ובסוף הגעתי לפה. אני עוד לא משוכנע שהבנתי את המטרה המוצהרת של האתר והמיזם, ובטח שלא יודע לומר האם ומה מתאים לי ב'מסע' שלי. בינתיים אני כאן בנסיעת מבחן.

(יש לי הרבה שאלות לוותיקים בעלי הניסיון בינינו, נראה איפה אמצא את הכתובת לזה...)

מה שמטריד אותי במיוחד זו התחושה שאחרי כ"כ הרבה שנות ניסיון (בתאוות למיניהן), משהו אצלי נשחק, נעשיתי אדיש. "נעשית לו כהיתר". אם פעם לפני, תוך כדי ואחרי מעשה הייתי מרגיש שקורה פה משהו חמור מחוץ לסדר הרגיל, הרי היום זה נשאר רק בשכל. אני מבין שזה לא טוב, שזה אסור, שזה מזיק פיזית, נפשית וכו', שעלולות להיות לזה השלכות בחיי הנישואין (בבוא היום בע"ה), על האישה והמשפחה והכול - אבל זה רק בשכל. הצער, הכאב, הרתיעה סרו. גם רגע אחרי נפילה, התחושה היא "באסה, חשבתי שסיימתי עם זה. איך שוב הגעתי לזה?". בלי הרבה כאב, בלי הרבה יסורי מצפון. רק ידיעה שזה לא טוב ושאני עוד בתוך הלופ.

נשמע שברוב ככל הדרכים להתנקות עומדים בבסיס הצער והתחושות השליליות שמלווים את הנפילות. מה אם אני כבר מטושטש מכדי לשוב לתמימות הזו? מה אם לא אזכה לחוש גועל וסלידה מהחטא? מה אם לא אזכה לחוש גאה ומאושר מהנצחונות? צלם האנוש שלי התקהה וזהו?

מכירים את התחושות? מה עזר לכם לקום מהמקום הזה?

*שלא תיפול טעות - הכותב הוא יהודי שמח ב"ה! החיים שלי מתוקים ויפים. כרגע משתף בחלקים שעוד פחות נוצצים בינתיים ;-)

תגובה: ברוכים הנמצאים! לפני 2 שנים, 3 חודשים #141042

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוכים הבאים! 
אהבתי את השם... 
מאוד מזדהה גם אני כשבאתי לפה לא הרגשתי את הכאב, 
הערפל של השימוש עשה לי מסך עשן שגרם לי אדישות, 
אבל האדישות היתה מזויפת אצלי, 
מבפנים כאב לי כל כך! כאב לי עד שהייתי חייב לברוח מהכאב לעוד בריחה ועוד בריחה, 
ככל שאני נקי יותר אני לאט לאט מבין את הסבל של השימוש, 

תמשיך לשתף תנסה ליצור קשר עם חברי חברים, כאן כולנו מזדהים עם התחושות שאתה מתאר ויודעים בדיוק איך זה מרגיש, 

אוהבים אותך נחשון היקר! 

תגובה: ברוכים הנמצאים! לפני 2 שנים, 3 חודשים #141043

קודם כל אוהבים וברוך הבא!!
אשיב לך מהנקודה שלי - כמובן שזה רק הדעה שלי וכולם רשאים לחלוק עלי
אך לדעתי:
מצד אחד - אין שום יאוש בעולם כלל, אתה תעבוד ותגיע למצב של טהרה ונקיות, זה ברור. דרך טובה לפניך ורבים השיבה מעוון.
מצד שני - לא יודע אם תצליח להגיע למצב הקודם, לפי דעתי, מהנקודה בה אני נמצא עכשיו, יש פה אכן קהות חושים ואני רק יודע שאני אלרגי לתאווה הזאת, שהתאווה מסוכנת לי, אבל אין לי רגש של "גיוועאלד".

וכדי לעודד אותך, אספר לך סיפור,
על אחד מגדולי ישראל, לא זוכר אם זה היה החפץ חיים או ר' ישראל סלנטר, ואולי מישהו אחר
שסיפרו לו על יהודי שחילל שבת, ומיד הוא התעלף.
ואחרי שבוע שוב סיפרו לו על אותו יהודי שחילל שבת, אבל אחרי דקה בערך הוא התעלף. לא מייד.
וכשהוא התעורר, שאלו אותו מאי האי, מדוע פעם קודמת התעלפת מיד, ועכשיו לקח לך זמן להתעלף.
אז הוא אמר להם כך:
בפעם הראשונה - התעלפתי מעצם השמועה המחרידה שיהודי מחלל שבת!!
בפעם השניה, סיפרו לי שיהודי מחלל שבת, אבל הלב שלי "התחסן" כבר מפני שמועות נוראות כאלה... ולא התעלפתי. ואז חשבתי לעצמי, למה זה לא מעלף אותי? והבנתי שהתקררתי ביראת שמים.
ועל זה התעלפתי בפעם השניה!! על ההתקררות שלי ביראת שמים!!

חזרה אלינו...
בפעם הראשונה שראיתי פור' זה היה לא פחות ולא יותר בהושענא רבא אחרי שחרית ומוסף בנץ...
וכל השמחת תורה הייתי מתחת לשמיכה בדיכאון...
שביום כזה קדוש הלכתי לדירה של מישהו וראיתי פור'...
זה היה ה"התעלפות" שלי.

אבל אחר כך... כמה שנים אחר כך... כבר כלום לא זעזע אותי... גם בערב שבועות ראיתי פור' ואחר כך כל החג שחזרתי את הסרט בראש והשתמשתי על זה... וזה בכלל לא זעזע אותי...
אז היום אני מזועזע מזה שלא הזדעזעתי.

והאמת שגם זה בקושי מזעזע אותי...
רואה את עצמי בקטע מאבחן, כמו שפרמדיק מסתכל על גופה... בלי זעזוע.
מה שכן, אני יודע שאם יעשו לי החייאה יש סיכוי שאצליח לחיות... וזה מה שחשוב לי

לא אכפת לי שזה יותר לא יזעזע אותי.

אכפת לי לסיים את היום הזה נקי.

========

יש לי קרוב משפחה ששומר את העיניים שלו בצורה מרחיקת לכת... הוא ממש "חידוש" בזה...
אני מקנא בו. בפה מלא אני אומר את זה. וכשאני רואה אותו אני מרגיש בושה איומה. איפה העיניים שלי היו ואיפה העיניים שלו נמצאות... אשריו.
מבחינתו,
אם הוא ילך בחושך, ו-200 מטר לפניו תהיה זקנה של מאה שערים עם לבוש שחור כהה ועבה + שאל, והוא יראה את הדמות הזו לשניה - זה פגם העיניים... ממש נפילה... והוא נשמר אפילו מזה...
ואיפה אני מונח?

אם אני מדבר עם אשה לצרכי עבודתי, והיא לא לבושה חשוף, אני מודה להשם שהוא שומר עלי מהעברה...

אז החושים של הצדיק ההוא מחודדים ממש... וכן, עלי השתלטה קהות חושים.... אני לא יודע אם יום אחד אצליח להגיע לרמה שלו בשמירת העיניים, וגם אם אצליח - לא אזדעדע מכישלון.... זאת האמת.

אני נמצא פה רק כי החיים שלי נהרסו על ידי התאווה שלי, עוד ועוד ועוד ועוד, והגעתי למצב שזה כמו שכתוב בספר הגדול:
או להתרפא
או למות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן