ברוכים הבאים, אורח

כן כן, גם אני חדש כאן!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: כן כן, גם אני חדש כאן! 6949 צפיות

בעניין: כן כן, גם אני חדש כאן! לפני 11 שנים, 10 חודשים #9992

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מצטרף בחום לדברים של נתן, וברשותך אני רוצה להוסיף נקודה קצרה על הכניעה (נכתב על זה הרבה כבר).

כאשר אני עומד על החוף ומגיעים גלים שמאיימים להטביע אותי, יש לי שתי ברירות:

א. לנסות להיאבק בהם (ואז כמובן שבמוקדם או במאוחר אטבע, כיון שהם חזקים ממני - תמיד תמיד).

ב. להוריד את הראש, להבין שהם חזקים ממני ולתת להם לעבור מעליי (ואז כמובן לקום בחזרה ולהמשיך בחיים עד הגל הבא).

אז מה עדיף? תלוי. אם אתה מנסה לנצח את הגל - עדיף האופציה הראשונה. אם אתה מנסה לחיות - עדיף האופציה השניה.

זה אותו דבר גם עם התאווה. אם המטרה שלי היא "לנצח את היצר" - אז אני מנסה להילחם בו (ובסוף כמובן אני נופל). אבל אם המטרה היא לחיות - אני מעדיף להיכנע ולתת לזה לעבור מעליי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: כן כן, גם אני חדש כאן! לפני 11 שנים, 10 חודשים #10081

• layo (יונתן)
נתן וזלמן היקרים!
מסכים עם כל מילה שלכם!
תודה רבה על החיזוקים.... קשה נורא להתמודד עם גל שמגיע, והאמת היא, כאשר הגל מגיע- אני בהחלט רוצה אותו..

בנתיים ה' לצידי! כבר 14 יום נקי!

המשך יום טוב לכולם!!!

בעניין: כן כן, גם אני חדש כאן! לפני 11 שנים, 10 חודשים #10155

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
זלמן לאיו נתן היקרים!
שמח באמת לקבל את החיזוקים הנ"ל
וב"ה נראה לי שה' עוזר לי במיוחד בהתמודדות הפעם
סיפרתי קודם שיש לי התלבטות אם להכיר הכך שאני מכור או להמשיך להאבק...
כאשר הדימוי הוא גל ואני ללא סירה ללא משוט וצף על בדל עץ אז באמת אין מה להאבק...
אך האם אנו בלב ים בלי סירה ?? איך היגענו לשם
לפחות פעם עלינו על אוניה גדולה שנסעה ללב הים באותה הפלגה הבטיחו לנו שיט תענוגות שלא חלמנו עליו תענוגות ללא גבול ככל העולה על דמיוננו. נראה לי שקניתי להפלגה באוניה הזו כרטיס במחלקה ראשונה... מאוד נהנתי מהיחס של הצוות באוניה... מאוד נהנתי מהמראות הנשקפים מחלון האוניה... ובכלל מכל התענוגות שצוות האוניה הציע לי חינם אין כסף...
אך פתאום הספינה "התפוצצה" וגיליתי שאני בודד בלב ים עם בדל עץ שאיתו אני אמור להגיע לחוף מבטחים...
אך נראה לי שהיום אני כבר על חוף מבטחים לא בזכות החתירה החזקה שלי לא בזכות חכמתי שעמדה לי אלא שה' סייע לי במעט ההשתדלות שעשיתי
ונראה לי שהעבודה שלי היום היא פשוט לא להתקרב לים הגדול וכל פעם שמרגיש מעט רטיבות משתדל להתנגב מהר מהר ...
נראה שאני תקוע קצת במשל כי זה לא מסתדר לי במובן מסוים.
כוונתי לומר שבאמת מלחמת היצר היא בלתי אפשרית. ובאמת חז"ל מדברים על כך (דרך אגב לא רק למכורים אלא אפילו ביחס לתנאים הקדושים כמו רבי עקיבא ורבי מאיר ) שאלולי הקב"ב עוזרו אין יכול לו...
אבל בדימויי היצר שלי נראה לי היצר כדבר שהולך וגדל וגדל וגדל וגדל ולכן צריך ואפשר להתמודד איתו כשהוא קטן ובאמת שאי אפשר להתמודד איתו כשהוא גדול
אבל הוא גדול רק כשאנחנו נותנים לו מקום לגדול. זאת מלחמת היצר.
כמובן שאי אפשר להרוג אותו. כמו שאי אפשר להרוג את הגל אבל כן אפשר לשמור את עצמנו רחוקים מהיצר כמה שיותר
מקווה מאוד להצליח כמובן רק בעזרת ה' ובישועתו!!!
(הלוואי שהייתי יכול להשתמש במושגים שאומרים כאן למסור את חיי לה' לוותר על התאווה ועוד אך לא מרגיש שיודע בדיוק על מה מדובר...)
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: כן כן, גם אני חדש כאן! לפני 11 שנים, 10 חודשים #10171

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
כבר כתבתי לך ולאחרים ואכתוב את זה שוב:

אם אתה לא מכור ומספיק לך מודעות גבוהה - אשריך ואשרי חלקך. אף אחד לא מקבל אחוזים על מי שהוא משכנע שהוא מכור, זה לא העבודה שלי.

לעומת זאת אני כאדם מכור - שונה ממך, וכל הדברים שאתה כותב, לא ממש יעזרו לי.

איך תדע באמת האם אתה מכור או לא? קח את הזמן ותנסה בעצמך. היו כאן חברים רבים שניסו את השיטה שאתה מדבר עליה, ולבסוף כשהתרסקו - הודו שהם מכורים. יש כאן כאלו שהיו נקיים חצי שנה או שנה ובסוף התרסקו. אני לא בא לומר לאף אחד ש"כולם" מכורים חס ושלום, וברור שיש גם כאלו שאינם, אבל מי שמכור, לא יעזור לו לטמון את הראש בחול. זה פשוט לא יעבוד בטווח הרחוק.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: כן כן, גם אני חדש כאן! לפני 11 שנים, 10 חודשים #10187

• layo (יונתן)
שלום מיאני וזלמן היקרים....
מצטרף לדבריו של זלמן...
בכל מקרה רציתי לשתף, היום נפלתי שוב לאתרי תאווה.... אני באמת כבר לא יודע מה לעשות
ננסה דברים נוספים, אולי סוף סוף אתקין פילטר. אבל את שאלותי הרבות על הפילטר אני אפתח הפורום המרכזי אשמח אם תוכלו לייעץ לי...

בעניין: כן כן, גם אני חדש כאן! לפני 11 שנים, 10 חודשים #10294

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד

לדעתי אינטרנט רימון
ולנייד תוכנת רימון לי זה עזר מאוד
נרלי שאסור לוותר על זה
בהצלחה
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: כן כן, גם אני חדש כאן! לפני 11 שנים, 10 חודשים #10525

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
הבעיה היא שאינטרנט רימון חוסם כל מיני דברים שלא צריך לחסום
ולא חוסם דברים שכן צריך.
חוץ מזה יש מלא שיטות לעקוף את החסימה, אני לאחרונה דיווחתי להם על כמה והם תיקנו את זה.
נסה K9 בדרגה נמוכה לי זה עובד.
הצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: כן כן, גם אני חדש כאן! לפני 11 שנים, 10 חודשים #10564

• layo (יונתן)
שלום אין יאוש
תודה רבה על העצה, באמת התקנתי את k9 ואני מתרשם ממנו לטובה
מקווה שזה יעזור, כי בעיקרון אני נופל רק כשאני לבד בבית מול המחשב....
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן