ברוכים הבאים, אורח

מה עושה החריג?
(0 צופה) 

נושא: מה עושה החריג? 8238 צפיות

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9378

לhappyjew",
עשית לי את הלילה, תודה ידידי, סוף סוף יש אחד שמבין עניין, ואני מדבר על הצד הפסיכיאטרי שהזכרת.
לגבי ייעוץ אישי, טיפול קבוצתי, אני בעד ומקדם בברכה. ואני בעצמי מטופל על ידי איש מקצוע נאמן וטוב (למרות שלאחרונה גליתי שהוא קצת בעייתי),
לגבי שאר סוגי הרפואות, אני דיברתי על טיפול מונע בעיקר, אם כבר התפרצה מחלה רצוי מאוד ומומלץ בחום לגשת לרופא ולבדוק את המצב, אם יתברר שאפשר לקחת דברים טבעיים ולאו דווקא את הטיפול רגיל (הרבה פעמים הטיפול הטבעי עוזר מאוד), אז עדיף כמובן הטבעי.
עדיין אקמול, אספירין, אנטיביוטיקה, הם בעייתים, אך כאשר אי אפשר להמנע מהם, חייב לקחת אותם! הם מצילות חיים!

ושוב, תודה "happyjew" אני באמת שמח שיש אדם שמסכים עם דעתי...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9559

• Yehezkel
  • חבר חדש
את האמת שאין מצב שאני יסכים לעבור טיפול תרופתי. אני לא חולה במחלה כל כך סופנית.
מה כן?
אני די אובד עצות ומתלבט בדרך שאני הולך בה, ויש לי הרגשה שהקושי הנורא שאני נמצא בו מגיע מאיזו תפיסה שגויה שצריך לטפל בה.
לזה ביקשתי ועדיין אני מבקש חומר.
כי איך שאני רואה אין בנמצא ברשת בשפה העברית חומר עזרה.
ויש לי המון שאלות פרקטיות שאין לי את מי לשאול... בקיצור אני חושב שהסברתי את עצמי טוב.
אגב שלחתי מייל לתמיכה ועדיין אין לי תשובה.

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9561

ליחזקאל שלום,
אולי תנסה לפנות ליועץ בעניינים האלו? כמובן בהמלצות ואדם ירא שמיים בתכלית..
יש רבנים, שמגיעים אליהם תלמידים עם מצבים כמו שקיים אצלך, והם מפנים אותם לטיפול אצל יועץ ירא שמיים.
ניסית את זה?
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9565

• Yehezkel
  • חבר חדש
עשיתי את זה בישיבה קטנה. וזה לא ממש הלך.
הרגשתי שהוא לא מבין אותי. וכשהוא הבין [אחרי כמה חודשים] הוא נתן לי להבין שלא יכול לעזור.
והוא נחשב די חזק בתחום.

אדרבה אשמח לשמוע רעיונות אם יש לכם באישי.

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9570

הרבה נחשבים ל"די חזקים בתחום", אתה חייב למצוא את האחד שתתחבר אליו בצורה אישית מאוד, ולאו דווקא שהוא יבין אותך...
הקשר בין המטפל למטופל צריך להיות הדוק פתוח ובכוונה לעזור עד כמה שניתן...
כמובן שלפני שתלך למטפל, תברר איתו, האם היו אצלו מטופלים עם בעיות דומות לשלך, והאם הוא הצליח לגרום להם להתגבר על נטייתם/מחשבתם הטורדנית...
אך, יש שאלה שלפי דעתי תהיה חייב לשאול את עצמך בכנות, האם באמת אתה רוצה להתפטר ולקבור את הנטייה שקיימת בך? כמו שאנחנו שואלים את עצמנו לגבי ההתמכרות, האם באמת אנחנו רוצים להחלים, חייבים להיות כנים!
מקווה שעזרתי עד כה...

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9607

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שוב: אני בפירוש לא מדבר על טיפול תרופתי (כל הדיון על זה היה בגלל שמישהו כאן חשד בי כאילו אני מדבר על טיפול כזה, אבל כמובן להד"ם).

אני מדבר על טיפול פסיכולוגי שעברתי בעצמי אצל מטפל חרדי מוצלח וירא שמים, שהצליח במידה רבה ביותר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9626

לזלמן, מי כאן חשד בך שאתה כאילו מדבר על טיפול תרופתי? אחמ אחמ...

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 10 חודשים #9642

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
בבקשה:

ל"זלמן"
כאשר אתה אומר "תרופות" אני מקווה שלא תסמם כאן את הבנאדם עם תרופות פסיכוטרופיות... הכל צריך להיות דרך הטיפול הטבעי לנפש האדם.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 10 חודשים #9698

זלמן ומשוש חיי,
כיף לקרוא אתכם...
יחזקאל,
מטפל טוב זה בעשערט - תברר על מישהו טוב, תנסה בפעמים הראשונות להרגיש, אם הוא נותן לך תחושה של בטחון ונוחות לדבר על כל מה שאתה רוצה, ובעיקר - אם אתה מרגיש שאתה סומך עליו ויכול להפתח. אם לא, לך הלאה. זה לא קל, וגם לא זול - אבל טיפול טוב זה משהו שאין לו תחליף. ויש היום לא מעט יהודים יראי שמים שמטפלים, וחלקם גם טובים.
ואחרי כל זה, צריך לדעת שלוקח זמן הרבה פעמים עד שמוכנים לשתף בדברים כל כך אישיים פנים אל פנים. כאן בפורום זה יותר קל: כולנו באותה סירה, וגם לא מכירים בפנים בד"כ.
אולי כדאי לפנות כאן למארגני האתר, זלמן - אולי דרכך: אם מכירים מטפלים שעסקו בתחום הזה, והם טובים, אולי כדאי להפנות אנשים מעוניינים למטפל כזה? יתכן שאם יש מטפל שאדם ידע שהוא מוכן לעניין, ואולי גם מכיר את האתר ואת הראש של הצעדים, זה יקל על אנשים כמו יחזקאל למצוא עזרה.

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 10 חודשים #9714

אנחנו במשפחתנו לאחרונה, גילינו שאחי הקטן יש לו נטיות לבנים גרידא. קיבלנו המלצה לפנות לרב אבינר אשר הוא יוכל לשלוח אותנו ולייעץ לנו לאן לפנות ומה לעשות, אומרים שיש לו הרבה ידע בתחום... כנראה שננסה ליצור איתו קשר עוד היום.
אם יחזקאל ירצה, יוכל לפנות גם כן אל הרב, או לשמוע ממני, מה הוא המליץ לעשות.. אשמח לשתף (אני מדבר במידה ולא ניסית לגשת את הרב הנ"ל).

לזלמן, הייתי חייב להסיר כל שמץ של חשד, שאין מדבר על תרופות פסיכוטרפיות, יש לי ממש פחד מהדברים האלה!

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11676

• jhhctu
  • חבר קבוע
בס"ד

האנגלית שלי לא רעה בכלל,ואם אתה עדיין בפורום ומעוניין בכך אני אוכל לתרגם לך מאמר מסויים אם תרצה:

אני אפילו מוכן ב"נ לתרגם לך ככל שיתאפשר לי,כי באמת אין מספיק מענה לבעיה הזאת בעולם דובר העברית..

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11728

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
בכל הנושא של הטיפול הפסיכיאטרי לא ניתן להכליל. יש טובים ויש רעים. יש כאלה שכל מגמתם היא לעזור והם אכן לא מחפשים "פתרונות קסם" בצורה של תרופות אלא עושים את העבודה הקשה ומטפלים במטופל ויש שכל מטרתם זה לגמור את החודש והדרך הקלה ביותר זה איבחון קצר ומהיר רשימת תרופות ולהתראות בביקור הבא
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11732

בכל הנושא של הטיפול הפסיכיאטרי לא ניתן להכליל. יש טובים ויש רעים. יש כאלה שכל מגמתם היא לעזור והם אכן לא מחפשים "פתרונות קסם" בצורה של תרופות אלא עושים את העבודה הקשה ומטפלים במטופל ויש שכל מטרתם זה לגמור את החודש והדרך הקלה ביותר זה איבחון קצר ומהיר רשימת תרופות ולהתראות בביקור הבא

מנין לך?

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11733

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
מנסיון אישי.
לצערי הרב "הסתובבתי" הרבה לפני שהגעתי לבן-אדם הנכון ששם את כל התרופות בצד ופשוט ישב והקשיב לי. לאחר שנים של טיפול (לא "חאפ-לאפ") הוא עזר לי לעלות על שורש הבעיה וההחלמה יצאה לדרך
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11739

לי אין  נסיון בזה, אך אני שואל אם לא יתכן שלאחרים תרופות יכולות להועיל?
(בענין ההתמכרות אני מכיר כאלו שלקחו תרופות, ומה שהבנתי שזה עזר לתחילת הנקיון עם הצעדים אך כשזה היה בפני עצמו- לא היתה תועלת.
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן