ברוכים הבאים, אורח

מה עושה החריג?
(0 צופה) 

נושא: מה עושה החריג? 8240 צפיות

מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9161

• Yehezkel
  • חבר חדש
הבעיה שלי קצת חריגה ושונה ואני לא כל כך מוצא חומר עליה באתר, אשמח אם תפנו אותי לחומר שקשור אלי.
אני לא מכור לפורנו ואף לא לאוננות. ברגע שגיליתי שהאינטרנט הוא בעייתי התקנתי נתיב וחסל.
אלא מה?
אין לי תאווה לבני המין השני אלא רק לבני מיני. אשה וקיר בשבילי מושכים בערך אותו דבר. אבל בחור קצת חמוד יכול לגמור לי את הראש.
כשאני מול התאווה, [וזה קורה לפעמים] המצב אבוד.
מה עושים?????
העצות שבאתר די עוזרות בהתמודדות אבל עדיין היא קשה מנשוא. האם יש דרך להתפטר מהסטיה הזו?
אשמח מאוד לקבל עזרה.

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9168

• גד
  • דירוג זהב
אם אין לך תאוה לנשים אלא רק לגברים, כמדומני שעליך לפנות לאיש מקצוע, ולא לחפש פתרונות כאן באתר. (אם אתה מעונין באורח חיים דתי, כמובן.)
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9175

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
ברוך הבא!
שלום לך, יחזקאל.
וכל הכבוד על האומץ והשיתוף.

יש מאמרים\עזרה על זה באתר באנגלית.
www.guardyoureyes.com/resources/ssa

אם תמצא כאן חבר שמזדהה איתך בסטיה, תוכל להתקדם איתו במיוחד, ואני בטוח שיש.
אבל גם אם לא, כדאי שתתחבר לאנשים פה, וכן לקרוא בפורום, ולהתחיל תהליך גמילה.

לקרוא את החומר, ולהתחיל לעבוד.

בהצלחה
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9180

• Yehezkel
  • חבר חדש
גד,
זה בדיוק השאלה שלי. איפה ואיך מטפלים בדבר כזה.
למען הגילוי הנאות אני חרדי נשוי ואב לילדים.
בן אדם די מכובד בקהילה. מוסר שיעורי תורה וראשון לדבר בכל אירוע.
יש לי כוחות נפש להלחם, וזה מה שאני עושה במשך המון שנים. [אני את התאווה מכיר מגיל 9]

אבל, המלחמה אבודה. כי זה כמו שיגידו לך להסתכל כל היום בנשים ולא לחטוא בכלל. הייתכן?
אז תחשוב רגע...
אני לא יצא לבית הכנסת, כי יש שם בחורים חמודים?
אני לא יבקר במקווה כי זה ה' ישמור? [אגב אני באמת לא מבקר כמעט במקווה בגלל זה]
אני לא יטייל? לא יצא לים? לא ילך ברחוב?

הפתרונות שכאן באתר מבוססות על שמירת העיניים והשאלה שלי איה העצה למי שזה לא רלוונטי...

כובש,

אני כמעט לא יודע אנגלית, והתרגום של גוגל יוצא גרוע מאוד באתר הזה.
אני חושב ששותף זה דבר מסוכן מנסיון מר בעבר. [בדיוק כמו שאתה לא תקח "שותפה"]

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9182

ל"יחזקאל"
אולי תתחיל לזכות את הנשים בשיעורי התורה שאתה מעביר? שם לא תהיה בכלל תאווה.. מה אתה אומר?
ואם תרצה שותפה, וזה מה שיעזור לך, תמיד אפשר למצוא.
חוץ מזה, תתחיל לגלות מה עבר עליך שהביא אותך להיות חד מיני, בדרך כלל זה בעקבות התעללות מצד ההורים, או משבר קשה מאוד שחווית בקטנותך, כל הסטיות, ההפרעות, נובעות ממשהו עמוק ושורשי, שחייבים לשים עליו את אור הזרקור ולהסתכל מה קרה שם. על מנת למצוא את הפתרון...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9185

• Yehezkel
  • חבר חדש
מה עבר עלי?

אני חושב ששתי דברים גרמו לזה.
1. בכיתה ב ישב לידי ילד שהיה כל היום שולח ידיים לשם. אתה מבין שבגיל כזה צעיר לא מבינים שזה בעיה אבל זה משאיר חותם מסויים.
2. אני בן אדם מאוד חם [מה זה חם? אש!] והיה לי גישה מאוד קיצונית בגיל הבחרות לגבי שמירת העיניים כך שבאמת אבל באמת אף פעם לא הסתכלתי בנשים. ומה קורה כשהתאווה מגיעה? היא חייבת להתפס על משהו, וזה על חבריי בישיבה.
כמובן שלאורך כל הדרך הייתי פתוח עם רבותי בישיבה וניסיתי להעזר בהם. אבל לצערי שום דבר לא עזר.

אז שוב, בגלל העוצמה שיש לי אני מצליח לחיות עם אשה ולתת לה להיות מאושרת בלי לדעת מה קורה לבעלה בבטן. אבל אני באמת כל הזמן שואל את עצמי, האם זו הדרך? הרי אני במאבק כל הזמן כי אני לא חי בקונכיה.
הבו עצה הלום.

עכשיו לגבי שיעורים לנשים זה תפור עלי בול אבל אשתי נורא קנאית, אין סיכוי.
חוץ מזה שהרב שלי טוען שאם אני יתעסק עם נשים זה יכול לבוא גם לכיוון שלהם...
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9187

אומרים שהמגע הראשון מהבחור או הבחורה הראשון יהווה חותם ארוך וממושך לאורך שנים...
ייתכן מאוד שבתוך תת מודעך, ללא כוונה בכלל, אתה רוצה להרגיש שוב איך גבר נוגע לך באיבר כמו שהיית בכיתה ב'.
עליך לפתור את זה בדרך זו או אחרת, אחרת זה יקנן בך ולא ישאיר בך הרבה אופציות, אלא להכיר בחור ולממש את הפנטזיה שלך מגיל 8.
אני חושב שזה שזה השאיר בך חותם דיי גדול. צריך לבדוק את זה לעומק עם איש מקצוע ירא שמיים שמטפל בדברים כאלו.

תאר לך, מה יקרה, אם כל העוצמה שיש בך, תחליט לשנות כיוון 180 מעלות, ומעכשיו להיתפס על בחור חייך? אתה חושב שתוכל לשלוט על יצריך בזמן? יצא לי להכיר בחור ממש ממש במקרה כאשר הייתי בקבוצה הטלפונית של 12 הצעדים, דיברתי איתו אחד על אחד ואחר השיחה הוא אמר לי ש"שעשיתי לו את זה, והוא מרגיש ממש חם עליי". אני הייתי בשוק ובהלם. כי הוא אדם נשוי עם ילדים, ואני בכלל לא בקטע של גברים...
לגבי שיעורים לנשים, תנסה לדבר עם רבותיך על כך, לראות את תגובתם, ייתכן מאוד וייתנו לך, יש הרבה רבנים שמעבירים הרצאות לנשים בלבד. ושינסו להשפיע על אשתך...
ואולי גם שאשתך תהיה מעורבת בכל העניין הזה שלך.. אולי הגיע הזמן לגלות את האמת לאשתך? לחיות בשקר כל החיים זה עוול גדול לה ולך, ועוד שאתה אומר שאתה נמצא במאבק ומי יודע מה יוליד העתיד?

רק מנסה לשבר לך את האוזן, כמובן שהכל כאן תיאורטי והשערות אישיוות שלי, מומלץ כמו ש"גד" אמר להיוועץ באיש מקצוע אמיתי וירא שמיים...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9189

• Yehezkel
  • חבר חדש
מישהו כאן בפורום יכול להמליץ על איש מקצוע כזה?
זה צריך להיות מישהו מאוד אמין ודיסקרטי, מסיבות מובנות.

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9190

• גד
  • דירוג זהב
שלום יחזקאל.
הייתי ממליץ לך לשלוח מייל למנהל האתר (תכנס ל"קו החם") הוא יוכל להפנות אותך למטפל מתאים.
בהצלחה.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9197

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
יחזקאל שלום,

ראשית כל, הגעת למקום הנכון למרות שרוב החברים כאן מתמודדים עם תאווה שונה, אבל במהות זה אותו דבר.

אני יכול להבין אותך באופן חלקי כיון שאני נמשך לשני המינים, וכך גם התאווה שלי היתה במשך הרבה שנים עם פעולות בשני המישורים, כך שאני בפירוש מבין מה שאתה אומר שבנים מדליקים אותך וכמה לא ניתן לברוח מהעולם הזה כי כולם מסביבי בנים.

יחד עם זה, אני גם קצת לא באמת מבין כי אני נמשך גם לנשים אז בסוף התחתנתי וזה הרבה הרבה יותר קל.

אני מבקש להצטרף לדברים של גד ידידי שממליץ על טיפול פסיכולוגי. אני מסיים בימים אלו שלב ראשון של טיפול פסיכולוגי, ובין היתר חפרנו בהרחבה בנושא של המשיכה שלי לגברים. יש לי הרבה תובנות שאני יכול לחלוק איתך, אבל נראה לי שזה לא באמת יעזור כי מה שאתה צריך זה את מה שאני עברתי וזה טיפול מקצועי.

כמובן חשוב מאוד שהטיפול יהיה אצל מישהו שמבין ענין ומבין מה הבעיה שלך ולא אחד שיפתור אותך ויאמר לך שזה בסדר גמור. אני מטופל אצל פסיכולוג חרדי, איש מקצוע עם מספר תארים, שיש לו קבלות מוכחות על העבודה שלו.

אם אתה צריך עזרה במציאת איש מקצוע מתאים, כדאי שתפנה לקו החם והם ישמחו לתת לך פרטים.

אם יש לך שאלות לגבי מה שכתבתי - אשמח לנסות לעזור.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9203

• Yehezkel
  • חבר חדש
הו
סוף סוף מישהו מבין אותי
יש דרך להתכתב מאחרי הקלעים או במייל?
אני רוצה לקבל ממך יותר פירוט על התהליך.
תודה

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9207

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום חבר
ברוך הבא
אני לא רוצה להפיל עליך יותר מידי בהתחלה
אבל למען הידע , אם וכאשר תרגיש בשל , יש קבוצות אנושיות של SA
בהם החברים מחלימים יחד באחדות,
בקבוצות ישנם אנשים שגורלם כגורלך , וחלקם נקיים מעל 5 שנים, כן ירבו,
והם מנהלים אורח חיים בריא , בזכות תכנית 12 הצעדים.
"לא משנה לאן התאוה לקחה אותך, מה שחשוב זה מה אתה מוכן לעשות בקשר לבעיתך" (מתוך ספרות התכנית)
אשמח לתת לך עוד מידע דרך מערכת המסרים האישים,
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9210

ב"ה

יש לי בעיה דומה לשלך, אבל אני נמשך גם לבנים וגם לבנות :o

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9226

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
יחזקאל היקר,

אתה מוזמן להתכתב איתי דרך המסרים האישיים, ואם תרצה - נוכל גם לשוחח בטלפון. אנא פנה אליי ונעמוד בקשר.

למרות שזה נראה אבוד, אני אומר לך בהתחייבות שיש דרך לצאת גם מזה. זה עוד סוג של מחלה (אמנם קשה) ויש תרופות גם עבורה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מה עושה החריג? לפני 11 שנים, 11 חודשים #9227

ל"זלמן"
כאשר אתה אומר "תרופות" אני מקווה שלא תסמם כאן את הבנאדם עם תרופות פסיכוטרופיות... הכל צריך להיות דרך הטיפול הטבעי לנפש האדם.
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן