ברוכים הבאים, אורח

בלילה במיטה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: בלילה במיטה 1988 צפיות

בלילה במיטה לפני 9 שנים, 7 חודשים #65061

שלום לכולם  יש לי בעיה שמטרידה אותי מעוד ביום אני יחסית בסדר אבל שמגיע הלילה במיטה אני פשוט לא נירדם בלי אנונות זה מה שנתן לי לירגע מהיום ולירדם אני ישמח עם משהוא ישתף איזה עיצה או תחליף
תודה לאבא ששם אתנו פה

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 7 חודשים #65066

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוכים הבאים,
אהבתי "ביום אני יחסית בסדר"
יש אנשים אחרי שמשתמשים בלילה הם רגועים 24 שעות,
אין לי מה לכתוב עיצה או תחליף, הגעת למקום מציל חיים, תהיה איתנו ולאט לאט תמצא דרך לצאת בעז"ה,
תמשיך איתנו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 7 חודשים #65067

תודה 
תודה לאבא ששם אתנו פה

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 7 חודשים #65175

• אוהב את ה'
אני זוכר שפעם כשרציתי להירדם הייתי חושב על התאווה וככה נרדם
אבל היום אני מדבר ומתפלל ומספר לה' את היום שעבר עלי ומבקש ליום הבאה וככה ב"ה נרדם

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 7 חודשים #65258

שלום לכולם  יש לי בעיה שמטרידה אותי מעוד ביום אני יחסית בסדר אבל שמגיע הלילה במיטה אני פשוט לא נירדם בלי אנונות זה מה שנתן לי לירגע מהיום ולירדם אני ישמח עם משהוא ישתף איזה עיצה או תחליף

גם לי יש את הבעייה הזו הרבה מאד פעמים, ואני מצטרף לבקשתך.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 7 חודשים #65263

אפשר אחרת. הישאר איתנו

וקיפאון

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 6 חודשים #65598

• גבע
  • חבר קבוע
גם אני הייתי בזה.. בתכלס' אל תעלבו אבל בדיעבד קטע די מטומטם..
אני התחלתי ק"ש שעל המיטה וכיוונתי מאוד בברכת המפיל.. ואם לא נרדמתי ישר והיו עולים הרהורים הייתי קורא שוב ק"ש או מנסה להרהר אותיות שם ד'. כשאני חושב על זה בנוסף כשהייתי מרגיש ממש ב'התקף' אפשר לרדת מהמיטה לכמה סטים של שכיבות סמיכה (בסוף תהיה בריון.. ;-) ) לאחרונה הוספתי לימוד קצת ספר מוסר לפני כיבוי האורות.. וכמובן מאוד מאוד חשוב שלא לישון על הבטן זה כמו להתגרות בעצמך... עוד נקודה חשובה נסה בכל בכל תוקף לא לגעת במקום הנודע. בטח שלא לאחוז באמה. כשאתה שוכב שים את הידיים במקום אחר. תתחיל בעבודה על נקיות המחשבה והסטתה ואח"כ צרף גם הרחקות פיזיות.. עוד עצה ששמעתי מרה"י אי אפשר לחשוב על ב' דברים בו זמנית.. אז אם בעת הרהור תחשוב על דבר אחר שזורם לך לחשוב עליו וקל מתנדפת המחשבה מבחוץ.. כמובן בנוסף שא תפילה לאלוהי הרוחות שיעזור לך וישמור עליך.. ובעז"ה העיקר זה ההשתדלות וההשתפרות המעשית אפילו האיטית וסוף הסייעתא לבוא ממרום!! תנו בראש.. שבוע מבורך מלא אור וברכה ונקיות וכמובן טהרה.. בסימנא טבא פרשת בראשית אחלה זמן להתחלה חדשה ושינוי ראש וכיוון.
נקי ומאושר מאז אב התשס"ט. יש תקוה!
forum.gye.org.il/index.php?topic=6070.0

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 6 חודשים #65709

ברוך הבא!
גם אני הייתי בעבר במקום הזה, ומה שאני מציע לך מהניסיון שלי, זה שתתחיח כבר עכשיו את השיטות שיש באתר כדי להפסיק, אחרת רוב הסיכויים שהמצב רק יחמיר. זה כבר לא ישאר רק בלילה, ולא רק לפעמים, אלא ישתלט לך על החיים, כמו שקרה לכל משתתפי הפורום.
אשריך שזכית להגיע לאתר כבר בשלב הזה.
שתהיה לך הצלחה גדולה בעז"ה!
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 6 חודשים #66303

• special
  • חבר ותיק
ספורט. מוזיקה, להגיע עייף לישון...
אבל זה רק תחליפים!
אחי הדבר האמיתי נמצא בעבודה עצמית יסודית ומעשית
בהצלחה

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 5 חודשים #67203

• שלמה(די דיינו)
תקשיב אחי היקר גם לי היתה את אותה בעיה..
לא יכולתי להירדם ללא האוננות ולהירגע אל תוכה..
הדבר שהכי עוזר לי זה הטלפונים לחברים בזמן הקושי..
כשמגיעה שעת לילה מאוחרת וכבר לא נעים להיתקשר השגתי מספר טלפון שעובד כל הלילה שבו חברים משתפים ומתקשרים
אני עד לכך שקוראים ניסים אמיתיים רק שרוצים באמת להפסיק ויחד עם זה עושים את הפעולות הנכונות..
אם תרצה פנה אלי בפרטי ואתן לך את מספרי הטלפון...

בהצלחה

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 5 חודשים #67271

תודה אחי אין כמו הניסים שיש בתכנית
היום ורק להיום בעזרת האל אני נקי 10 יום :D :-\
תודה לכולם בתכנית
תודה לאבא ששם אתנו פה

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 5 חודשים #67276

שמח לשמוע! 
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 5 חודשים #67328

אתם לא ידעים עד כמה זה אמת ליתקשר לחברים ערב שבת לא יתקשרתי ונפלתי :-\
תודה לאבא ששם אתנו פה

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 5 חודשים #67386

אחי! תזכור שהיית נקי עכשיו עשרה ימים!! עשרה ימים שלא השתמשת בתאווה!
תתמקד בזה, בכוחות שגילית, בזכויות שצברת, ומתוכם תתחיל מחדש ביתר כוח.
בהצלחה
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: בלילה במיטה לפני 9 שנים, 5 חודשים #67387

תודה
תודה לאבא ששם אתנו פה
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן