ברוכים הבאים, אורח

יחסים עם גויה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יחסים עם גויה 1413 צפיות

יחסים עם גויה לפני 10 שנים, 1 חודש #56822

• eyal.h2
  • חבר חדש
הרבה שנים אני ביחסים עם גויה ואני רוצה  לסיים הקשר ולחזור בתשובה שלימה אני שומר חלק מהמצוות אנא תעזרו לי

בעניין: יחסים עם גויה לפני 10 שנים, 1 חודש #56824

זו שאלה קשה... אם היא בודאי גויה, ואין מה לדבר על גיור - תודיע לה, תריב איתה, תגרום לה לזרוק אותך. גם אם וכאשר תתחרט היא כבר לא תרצה אותך.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: יחסים עם גויה לפני 10 שנים, 1 חודש #56841

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא. מהבקשה הנוגעת ללב שלך אי אפשר לדעת האם מדובר בקשר אסור או קשר חולה. יש לי ניסיון במחלה, על עצמי אכתוב שככל שהדבר היה אסור ומסוכן יותר הוא היה בשבילי גם מרגש ומתוק יותר והיה לי מאתגר יותר לוותר עליו, בבחינת - "מים גנובים ימתקו".

בגלל שזהו פורום ציבורי וצריך לחשוב גם על מי שסיפורים מהסוג הזה יכולים לעורר אותו למחשבות על דברים שלא חשב עליהם עד עתה, אציע לך לפנות אלי בפרטי, שם נוכל להמשיך את הדיאלוג הזה באופן מחלים בלי שאחרים יכנסו למצוקה.

בכל מקרה אברכך שתמצא מרגוע לנפשך.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: יחסים עם גויה לפני 10 שנים, 1 חודש #56851

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
האם העובדה שהיא גויה גורם לך לרצות אותה או שזה קשר רגיל ככל הקשרים שהיו לך בעבר?

בתור חוזר בתשובה אתה בטח מכיר את האתר של הידברות וגם את ערוץ הטלויזיה, לרב זמיר כהן יש שם הרצאה על קשרים בין יהודים לאינם שכאלו ובין שני אנשים משתי תרבויות שונות בכללי, אולי זה יעזור לך לעשות סדר

שיהיה לתועלת

בעניין: יחסים עם גויה לפני 10 שנים, 1 חודש #56961

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
אנחנו אתך.

בעניין: יחסים עם גויה לפני 10 שנים, 1 חודש #57233

בס"ד

תראה אני רק עוד יהודי רוצה מאוד לעזור ובא נאמר שאני צעיר.
אני מבקש מאד ממך ואף מפציר שתקרא הודעה זו עד סופה ואם היא לא עזרה פשוט שכח ממנה אני לא מומחה לעיניינים אלו אלא רק רוצה לעזור.
אם ממילא לא תקרא את כל ההודעה הזו הנכתבת בשבילך רק תזכור את אתר ערוץ מאיר ואת מכון מאיר שיכול לעזור לך בחזרה בתשובה.
איני יודע אם אוכל לעזור בכל אופן מה שאני בא לומר הוא אך ורק מה שנראה לי מדעתי הצרה.
אני יכול לומר לך הרבה דברים בתגובה זו אך אני אסתפק בתמצות מהיר אנא קרא את הכל.
כותב ה"מסילת ישרים" כך:ושלא בשעת מעשה שיעלה לפניו זכרון כלל מעשיו וישקול אותם כמו כן במאזני המשקל הזה לראות מה יש בם מהרע למען ידחה ואתו, ומה מן הטוב להתמיד בו ולהתחזק בו. ואם ימצא בהם מן הרע, אז יתבונן ויחקור בשכלו איזה תחבולה יעשה לסור מן הרע ההוא וליטהר ממנו.וכו' עיין מסילת ישרים פרק ג'
השלב הראשון הוא החרטה והווידוי אני בטוח שאם תתמיד ותקדיש לכל יום מינימום של חצי שעה (כדאי לפני השינה) יתעורר בך רצון עז לעזוב את אותה גויה האסורה לך.
קרא תמיד בכל יום ספרי מוסר.
ולמד את ההלכה על האיסור מדי בשלושה ימים או שבוע פעם מן התורה דרך הרמב"ם וה"שולחן ערוך". אל תשכח שספרי הקודש נועדו לכל יהודי באשר הוא. וכן כתוב במסכת ברכות "דברי תורה אינם מקבלים טומאה" אף שהגויה הזו טמאה בעיניין קשר וכד'.
שלב ב'.
התייעץ עם רבנים כיום כשיש אינטרנט אפשר לשאול רב באנונימיות. כדאי להתקדם ולקבוע רב שעל פיו אתה הולך (אני מציע מערוץ מאיר). ברוך שמו שהגעת לאתר "שמור עינך"
בקש ממי שיודע על בעייה זו שיתפלל עליך בשומע תפילה וב"השיבנו" ואולי בתקע שופר.
נסה מדי פעם להתפלל תפילת שמונה עשרה בכוונה זה יכול להיות פעם אחת בשבוע ואפי' בחודש ואם מתקמים אפשר להתחיל אפי' פעם ביום(אפשר למצוא את נוסח התפילה להדפסה באינטרנט)

שלב ג'
למד על התשובה והאמונה.
אתר "ערוץ מאיר" נותן מגוון רחב של שיעורים על התשובה והאמונה ("אורות התשובה" וכד'). אגב יש שם מסלול גיור למקרה שהבחורה תתעניין.

שלב ד'.
אם לאותה בחורה יש מוסר אנושי ולב בשר אולי אם תספר לה על כך שאתה יהודי וכו' היא תעזוב. זהו שלב כמובן, מאוד מסוכן ומדובר רק אם אתה מכיר אותה והיא לא מי ש"פיתחה את הקשר" אם היא באמת אוהב ומבינה אותך או שלפחות חושבת כאנוש היא תסכים.

זכור אם חס וחלילה, נתפלל שלא, תתחתן עם אותה אחת- בניך שלך יהיו גויים לכל דבר!

תשתדל כל יום ללמוד לפחות הלכה אחת לאחר אמירת נוסח ברכת התורה. זה לא הרבה! פחות מחמש דק'.
אמר רבונו של עולם בראתי יצר הרע בראתי לו תבלין כנגדו זו התורה.
והשתדל לקרוא קריאת שמע פעם ביום ופעם בלילה.
בקש מרבונו של עולם עזרה בדרך שלך בנוסח שלך.

יש היום גם את "בראש יהודי" שיעזור לך המון.
מתפלל להצלחתך,
יהודי שרוצה בכל ליבולעזור.

בעניין: יחסים עם גויה לפני 10 שנים, 1 חודש #57754

• arielwriter
  • דירוג זהב
וואו הפורום הזה מתחיל לפספס לגמרי את המטרה שלו, מנהלים תעשו משהו!

התחלתי להבין קצת על מה מדברים בS.A ולמה מבודדים את הבעיה תמיד ואסור לערב שום דבר חיצוני ולקשר את התוכנית לדעה פוליטית או לכל מיני דברים אחרים.

בעניין: יחסים עם גויה לפני 10 שנים, 1 חודש #57764

תודה. נשלחה לך הודעה בפרטי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן