ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: כישלון 1003 צפיות

כישלון לפני 10 שנים, 1 חודש #56273

• ali
  • חבר חדש
שלום לכולם!
אני בן 25,סטודנט ונורמטיבי לחלוטין.
לצערי הרב התאווה הארורה הזאת שולטת עליי. כמה שאני מנסה להימנע אני פשוט נמשך לזה.
הפיתויים סביבי חזקים ממני. בחורות,אינטרנט ו כו'..
הלוואי שהייתי יכול לקבל החלטה ולהפסיק עם זה. כמה שניסיתי תמיד נכשלתי.
בתור בחור מאמין אני בטוח שבגלל זה מתעכב לי זיווג ועוד דברים שלא מסתדרים לי . שלא נדבר על רגעי העצבות שאופפים אותי.
אחרי המעשה אני מרגיש פשוט אפס מאופס ובא לי למות באותו הרגע.
תמיד אחרי מעשה אני לא יכול להסתכל על הבחורה שאיתי.רק רוצה לברוח מהמקום שאני נמצא.תחושה גועלית ונוראית.
בטעות נכנסתי לאתר הזה וראיתי שהרבה אנשים הצליחו להתגבר על התאווה הזאת וזה מה שגרם לי לכתוב פה ואולי להתעודד טיפה .
אני מבקש ממי שקורא את ההודעה הזו ויש לו אולי דרך לעזור לי שיכתוב פה.זה נורא חשוב לי.
תודה מראש,
נשמה מדוכדכת שמקווה לטוב.

בעניין: כישלון לפני 10 שנים, 1 חודש #56274

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
יש כאן באתר המון כלים לעזרה בנושא.

נשמע שאתה קצת מכור  , אז כדאי לך לנסות הליכה לקבוצות.

כדאי גם ליצור קשר טלפוני עם חברים. אשמח להיות הראשון  ;D, שלח לי הודעה פרטית אם אתה מעוניין.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

הצלחה! לפני 10 שנים, 1 חודש #56275

אם כבר שוטטת פה אני מעריך שאני לא מחדש לך הרבה אבל אני מוכרח לומר בכל זאת שהמקום הזה הוא קרש ההצלה שחיפשת.
יש פה אנשים שראו ניסים בעיניים שלהם והגיעו ממצבים קשים מאד לנקיות של שנים רבות ולשלווה פנימית שיסודה בשנים של בירור פנימי עמוק ועבודה עצמית ארוכת שנים.
האמת היא שאני דווקא לא מגיע אליך עם שנים ארוכות של נקיון ברזומה ולא עם ותק גדול בתכנית, אלא דוקא כחבר חדש לא הרבה יותר ממך שבודק ומחפש. בכל זאת אני אומר לך שאני עומד נפעם מול העזרה  הדדית שאני רואה פה, מול העומק הנפשי שניכר בתגובות של מרבית האנשים פה ומול ההבטחה האדירה שגלומה בתכנית שהאנשים פה משתדלים ליישם.
אני ממליץ לך מאד לבקש (במייל) את החומר הספרותי שמציעים כאן ולהתחיל לעבוד על זה לאט לאט (קודם להתחבר לרעיון ואם מתאים תתחיל לעבוד) בשילוב של התחברות לאנשים דרך הפורום והקבוצות הטלפוניות (גם על זה פרטים במייל).

בהצלחה רבה שיהיה לך.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: כישלון לפני 10 שנים, 1 חודש #56284

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
מאחל לך שלא יכבה לך הצורך להמשיך לחפש את האור. ב"ה הוא יגיע, בעזרת האתר, בעזרתך ובעזרת ריבון העולמים.
הצלחה.

בעניין: כישלון לפני 10 שנים, 1 חודש #56305

• העברי
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא יקירי
גם אני תמיד ניסיתי להפסיק ולא הצלחתי
הייתי בוכה אחרי נפילות, אשתי כעסה עליי, כל זה לא עזר לי, תמיד הייתי נופל בסוף
זה דווקא מחדד לי כמה אני חסר אונים, שזה הצעד הראשון בתכנית 12 הצעדים
היום באסירות תודה אני נקי 120 ימים שזה כלל לא מובן מאליו בשבילי
התכנית עובדת בשבילי
אם גם אתה מרגיש שאתה חסר אונים מול תאווה אני מציע לך לנסות את התכנית
אתה יכול להתחיל היום בקבוצה הטלפונית הפתוחה בשעה 1 וחצי

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ובהחלמה

בעניין: כישלון לפני 10 שנים, 1 חודש #56310

• ali
  • חבר חדש
חברים תודה רבה לכם

בעניין: כישלון לפני 10 שנים, 1 חודש #56344

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
זה שאתה נגעל מהמעשה לאחר המעשה יכול גם לנבוע מהחינוך שלך, חבר פה שדיבר איתי די בהתחלה(וזה לא מזמן) שאל אותי שאלה כזו, האם התאווה מפריעה לך? אתה בטח עונה שכן אחרת לא היית רושם כאן...עכשיו נשנה את תנאי המשחק, נניח שאני משיג לך אישור כתוב מאלוקים שזה בסדר מבחינתו שתאונן או שתשכב עם כמה נשים שאתה רוצה, מכתב ממש כמו לוחות הברית עם השם שלך עליו...עדיין זה היה מפריע לך? היית מרגיש אשמה? אם התשובה היא לא (וזה בסדר להגיד שלא) אז הבעיה שלך היא ערכית מצפונית ולא התמכרותית, אתה נמשך לזה כי אסור...אם במקום מין ההתמכרות שלך הייתה לשוקולד ואין לך בעייה עם סוכר גם אז היית מנסה להלחם?

אצל מכור, כמוני לדוגמא, זה לא משנה אם זה מין,שוקולד,או אלכוהול (ותתפלא יש גם התמכרות למים) זה מפריע למהלך החיים התקין של המכור והוא אינו שולט עוד במעשיו...לא מחוסר רצון ולא בגלל התחמקות מאחריות, יש לו אלרגיה וכל פעם שיש לו איזו בעיה המין הוא הפתרון קסמים, הבריחה מהמציאות...אם אתה שם יש פה כלים שמסוגלים לעזור לך לאט לאט לפתור את בעיותך ללא מין.

בכל מקרה ברוך הבא בצל שרתנו, כולנו כאן אורחים במחלקת טיפול נמרץ לאילו שהחיים הכניעו אותם, ואז גילו שאין צורך להלחם
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 1.07 שניות

Are you sure?

כן