ברוכים הבאים, אורח

"אני מכור? לא,בעצם כן! "
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: "אני מכור? לא,בעצם כן! " 1658 צפיות

"אני מכור? לא,בעצם כן! " לפני 10 שנים, 2 חודשים #55654

שבוע טוב לכולם וחודש טוב!
אז אפתח בסיפורי
בתקופת הנעורים גיליתי את האפשרות של "לאונן" (בערך כיתה ט) ומאז במשך הרבה שנים זה נמשך,אני זוכר שכבר בפעם הראשונה אמרתי לעצמי תראה מה זה ,זאת תאווה נמוכה,ברגע שאתה מגיע לסיפוק ,הכל נעלם ויש ריקנות ,אבל זה לא הפריע לי להמשיך להתמכר ולהמשיך לחטוא..
הפעם הראשונה שניסיתי להפסיק במודע הייתה שהגעתי לישיבת הסדר,אז לראשונה ראיתי שיש לי בעיה ושזה מפריע לי להתקדמות רוחנית,לאחר לבטים שטחתי את הנושא בפני אחד האברכים שהזדהה איתי ובעקבות השיחה איתו הצלחתי להגיע להפסקה של חודש(!) אני עוד זוכר את ההרגשה העילאית שהייתה לי אז
כמובן שהנפילה לא אחרה לבוא ומצאתי את עצמי נופל שוב ושוב וממשיך ליפול גם בצבא גם לאחר מכן וגם בדייטים
הפעם השניה שבה התחלתי להפסיק הייתה כשהיכרתי את אישתי ,קשה לי לתאר איך זה קרה אבל זה קרה ,ואני לא יודע למה,אבל התדירויות ירדו לאחד לחודש ולקראת החתונה זה ירד להפסקה של כמה חודשים רצופים!
התחתנו במזל טוב ואני הייתי בטוח שזה מאחורי,התאוות ירדו ואני הרגשתי שרכשתי כוחות להתמודדות
לאחר כמה חודשי חתונה הרגשתי שיצרי מתגבר עלי ונכנסתי לתמונות לא צנועות,אני עוד זוכר את הגועל שעלה בי...במקום להתאוות נגעלתי מעצמי ועפתי משם

לאחר תקופה קצרה כבר לא החזקתי מעמד ונפלתי..איזו הרגשה נוראה ,איזה גועל עצמי!! אני נשוי וחוטא?! זה כבר לא כלפי שמיא בלבד ,זה גם כלפי אישתי!! (אני זוכר שהמדריך חתנים שלי סיפר שהוא מטפל בזוכ שהאישה תפסה את בעלה באתרים לא צנועים וכעת הם במשבר רציני..ואיך אמרתי לעצמי"לי זה לא יקרה..")
לאחר אותה פעם נשבעתי לעצמי שלא אחזור לזה יותר! איך אסתכל לאישתי בעיניים שוב? היא מעולם אפילו לא חשדה בי,היא סומכת עלי,אסור לי ליפול שוב
וכך ברוך ה' החזקתי מעמד עוד ארבעה חודשים בערב ואז הגיע הנפילה הגדולה....
מאז עברו חודשיים בערך שבהם אני מוצא את עצמי נכנס לאתרים לא צנועים כל יום ואפילו פעמיים ביום(!) לפעמים יש הפסקה של כמה ימים אבל זה חוזר
הרגש שלי התכהה לגמרי!אני כבר לא מרגיש חוטא! זה מחזיר אותי לימי התיכון שבהם פשוט השלמתי עם זה (גם שאני כותב שורות אלה..) אני מה שנקרא שחוק!
אני יודע שצריך להפסיק,שעד לפני חודשיים יכלתי לקרוא לעצמי נקי והייתי גיבור שמחזיק מעמד,אבל במקום לעלות אני רק נופל ונופל..אני כבר לא יודע איך להחזיר לעצמי את המצפון שוב..
אני רק רוצה לחזור להיות נורמאלי,כן,גבר נורמאלי עם חיים רגילים שאוהב את אשתו ונאמן לה,שמצליח ללמוד תורה בקביעות ומצליח לשמור על אחת הדרישות הכי בסיסיות ביהדות,לשמור על העיניים ועל הברית
תודה רבה לכם על העזרה! משנכנס אדר מרבין בשמחה!

בעניין: "אני מכור? לא,בעצם כן! " לפני 10 שנים, 2 חודשים #55664

• brother
  • דירוג פלטיניום
אוהבים!
אני ממש מזדהה איתך, אמנם איני נשוי אך הסיפור מוכר, יש כאן רבים וטובים כמוך! כולנו באותה סירה!
איננו רוצים לפגוע כלל באנשים שסביבנו אך איננו מסוגלים לעצור....
הבעיה היא אצלנו, יש לנו בעיה בפנים שאותה אנחנו פותרים באמצעות התאווה... אך אז אנחנו נכנסים לבעיה גדולה יותר...
כל ההבטחות, הבכיות והכול נשמע ממש מוכר.
חבר, הגעת למקום הנכון, ברוך הבא, התחל לצעוד ובעז''ה הנקיות תבוא, ההשלמה עם עצמך ועם חייך יגיעו, ולא תזדקק עוד לתאווה.
אם תרצה בשמחה אפשר גם לדבר בפרטי... תשלח הודעה של נכונות ומיד אשלח לך את המספר שלי...
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: "אני מכור? לא,בעצם כן! " לפני 10 שנים, 2 חודשים #55709

• העברי
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה אחי, סיפרת את הסיפור שלי והזכרת לי לאן אני לא רוצה לחזור
ברוך הבא לאתרינו, אני מצאתי כאן הרבה תקווה ומקווה שגם אתה תמצא
היום אני משתתף בתכנית 12 הצעדים ובזכותה ה' שומר עליי נקי, והיום הוא היום ה110 לנקיות שלי
שיהיה בהצלחה ובהחלמה

בעניין: "אני מכור? לא,בעצם כן! " לפני 10 שנים, 2 חודשים #55710

• dani
  • חבר חדש
והעונה מבית כלא -

אני ממש מזדהה איתך.

הסיפור שלך ממש זהה לשלי..

אני גם נשוי, דת"ל, בוגר הסדר, מתמודד עם ההתמכרות מאיזור התיכון - דרך ההסדר, הצבא וחיי הנישואים.

אני במסגרת של שמור עיניך כשבוע, ומרגיש שזה ממש טוב.

נרשמתי למסע 90 הימים ואני נקי בחסד ה' - ממש ממש לא מובן מאליו- כבר 5 ימים.  מתפלל לה' לעוד יום נקי, היום.

קראתי את המדריך של שמור עיניך (בעצם אני עדיין באמצע), והתחלתי להשתתף בקבוצות הטלפוניות.

אני מתכנן להתחיל לבצע בפועל את תוכנית 12 הצעדים, אני רק צריך להתארגן על זה טכנית  - ספונסר וכו'.

הסיבה שאני רוצה להתחיל את הצעדים למרות שאני נקי 5 ימים ויש לי את ההרגשה הזו של "זהו, סיימתי עם זה. עכשיו זה נגמר. אני לא מתקרב לזה יותר. אני עכשיו במקום טוב וכך זה ימשיך" היא שבאמת הפנמתי שאני חסר אונים מול התאווה וכי איבדתי שליטה על חיי. (זה המשפט של הצעד הראשון).

כל כך הרבה פעמים כבר הרגשתי זסיימתי עם זה, אך בפועל חזרתי לתאווה הביאו אותי להבין שאני בפועל חסר אונים מול התאווה וכי איבדתי שליטה על חיי.

אני ממליץ לך בחום להיכנס פה לענינים. אנשים פה נקיים כבר שנים - תחשוב איך הייתי רוצה לומר על עצמך "הכינוי שלי הוא העונה מבית כלא ואני נקי כבר 6 שנים, חודשיים וארבעה עשר ימים"

אתה מוזמן ליצור איתי קשר מתי שבא לך. או בהודעה אישית דרך האתר הזה או למייל הפרטי שלי  machurveralo@gmail.com או בשיחת טלפון.  אם אתה רוצה - שלח לי מייל או הודעה אישית ואשלח לך המספר.

בהצלחה אחי - אנחנו איתך!!

בעניין: "אני מכור? לא,בעצם כן! " לפני 10 שנים, 2 חודשים #55711

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
והעונה מבית כלא, סיפרת פה את הסיפור של הרבה מאיתנו, למעט המספרים... אני מעולם לא יכלתי להחזיק מעמד כל כך הרבה זמן (4 חודשים וואו).

וזו לא דרישה של היהדות, שבנאדם יוכל להשתלט על עצמו זו דרישה בסיסית של להיות בנאדם, דרישה שאין לי כל יכולת לעמוד בה כשזמגיע לתאווה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן