ברוכים הבאים, אורח

שלום , זה אני , ואני צריך עזרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום , זה אני , ואני צריך עזרה 1007 צפיות

שלום , זה אני , ואני צריך עזרה לפני 10 שנים, 2 חודשים #55437

• Stoppp
  • חבר חדש
  • השם זכני שכשם שאני כרוך לתאווה,כך אהיה כרוך אליך
אני לא כל כך חדש בפורום , אבל לא כל כך פעלתי פה עד לאחרונה .
עיקר הסיבה שבאתי להציג את עצמי כי אני רוצה שמי שיכיר אותי יבין את הבעיה שלי ואולי ירצה לעזור לי .

אני סובל מכפיתיות , אם בנוגע למראה שלי , לכפיותיות בעבודת השם, לפארנויה על מחלות , בקיצור ..נרבים זה השם השני שלי.
לפעמים הכפיותיות שוברת אותי עד שאני מחפש פריקת עול , בריחה מהעולם.. יותר מדי פעמים ..

ופה אני נכנס להתמכרות -
אני מכור לראיות אסורות פי כמה יותר מהמעשה עצמו , הוא ממש תופעת לוואי ,ממש שולי לפנטזיה..
ויותר ממה שאני מכור לראיות אסורות אני מכור למחשבות אסורות , לשריטה הזאת שיש לי בראש ,
ויותר מזה אני מכור לארוסתי לשעבר , זאת שהשארתי בעולם החילוני מאחוריי , כל מחשבה עליה יכולה להפיל אותי לעצבות ונפילה תוך זמן קצר.

חייב מכם עזרה , וחייב ספונסר דחוף .
בבקשה , הצילו !
" וּמשֶׁה נִגַּשׁ אֶל הָעֲרָפֶל אֲשֶׁר שָׁם הָאלקים.. "
"מִי שֶׁהוּא בַּר דַּעַת יָכוֹל לִמְצוא אֶת הַשֵּׁם יִתְבָּרַך בְּתוֹך הַמְּנִיעוֹת בְּעַצְמָן כִּי בֶּאֱמֶת אֵין שׁוּם מְנִיעָה בָּעוֹלָם כְּלָל כִּי בְּתֹקֶף הַמְּנִיעוֹת בְּעַצְמָן נִסְתָּר הַשֵּׁם יִתְבָּרַך"

בעניין: שלום , זה אני , ואני צריך עזרה לפני 10 שנים, 2 חודשים #55471

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
אומרים שמי שנכווה ברותחים נזהר בפושרים

מהטקסט אני מבין שאתה חוזר בתשובה, אני גם מנסה ככה להתקרב לאמת בהיבט הזה.

כשאתה בא מעולם שהכל בו מותר ומעודדים אותך לראות ולחוות עוד (בטח שלפני החתונה) לעולם ש"שששש... לא מדברים על זה, אולי עם מדריך חתנים"
אז זה כמו שיורידו לך צבע אחד משאר הצבעים שאתה רואה, המוח שלך ינסה לפצות בכדי בכל זאת "לראות" אותו.

לפי מה שאני מבין ממה שאתה אומר שאתה
Stoppp כתב on 24 פבר' 2014 23:20:

אני מכור לראיות אסורות פי כמה יותר מהמעשה עצמו , הוא ממש תופעת לוואי ,ממש שולי לפנטזיה..
ויותר ממה שאני מכור לראיות אסורות אני מכור למחשבות אסורות , לשריטה הזאת שיש לי בראש ,

אתה מנסה להיות קדוש מאוד, לא לראות דברים אסורים זה נאמר על אברהם אבינו שהיה שולט שלא לראות מה שהוא לא רצה לראות.
כמו שהיה באחד מהמיילים היומיים בשבוע שעבר נראה לי, סיפור על מישהו שכל דבר ניסה לעשות בקיצוניות, כמו לנסוע מהר בכדי להגיע, לעבוד המון שעות בכדי להצטיין, לערוך תיקונים כדי לעזור לקב"ה לתקן את העולם וכו'

פה לדעתי נכנס הצעד הראשון, להכיר בעובדה שאתה חסר אונים מול התאווה לא מול המין, כמו שכתוב בספר הלבן (קראתי היום זה לא שאני כזה מלומד) שהתאווה גורמת לך להשתמש בדחף טיבעי בכדי למלא צורך שלא לשמו נוצר הדחף הזה, תשאל איזה צורך הראיה האסורה ממלא אצלך?

ולצורך העניין, ארוסתך לשעבר היא ראיה אסורה שפשוט לא נכנסה למוח שלך דרך העיניים אלא דרך הזיכרון באותו הרגע.

וההוכחה הכי טובה לחוסר האונים שלך... לך ברחוב ותבדוק האם אתה מסוגל שלא להסתכל, תנסה כמה פעמים, יש לך שליטה או שהעיניים בורחות לך?

השלב השני לבקש מכח גדול ממך שיעזור לך, כי לך אין מספיק כח להתמודד צריך כח שהוא יותר גדול מהתאווה שיעזור לך להצליח להתמודד (מפני שאתה חסר אונים).

אני מאוד רוצה לעזור לך רק שאני בערך באותו הבור שלך זה שאני חסר אונים אני יודע בשכל אבל לא הפנמתי, מעולם לא חשתי חסר אונים מאז שאני זוכר את עצמי, אצלי זו הבעיה הניתוק בין למוח הקר(אולי) ללב

מקווה שזה עוזר ושיהיה לתועלת
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: שלום , זה אני , ואני צריך עזרה לפני 10 שנים #58707

• brother
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך אח יקר, מקווה שאתה עוד כאן...
הייתי שמח לעזור, אנחנו באותה סירה, אין לי כרגע זמן, אך רציתי להזדהות איתך ולומר לך ברוך הבא!
יש כאן הרבה מה לקבל ולקרוא!
תתחיל ולא תצטער... ההתחלה היא הכי משובחת!
בהצלחה, ואם צריך משהו בשמחה ממש!!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן