ברוכים הבאים, אורח

סיפור חיי. נא להגיב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיפור חיי. נא להגיב 1625 צפיות

סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54599

• שמוא-ל
  • רצף ניקיון נוכחי: 25 ימים
  • חבר חדש
שלום חברים.

הנני מציג את עצמי בתור חבר חדש בתוך הפורום. ראשית כל, הנני מביע תודה לה׳ ע״ז שנפלתי בפורום הזה שעדיין לא יודע איך הגעתי ולא מובן שאליו.

שמי שמואל גר בחו״ל בן 33 נשוי, ויש לי  ב״ה ילדים, מכור לתאווה, גדלתי בכפר קטן, ובכור למשפחה של 10 ילדים בלעה״ר, וב״ה גדלתי בתוך משפחה חרדי וחסידי, וכשהיתי ילד בן עשר, יחד עם זה שהייתי ילד דוגמא מצויין בכיתה ולומד ומתפלל יפה משוך לעניני קדושה, היה לי גם משיכה לטומאה, לכל תמונות היפות (לדעתי) של נשים, הנמצאות בקטלוגים של הבית, הטמונים בשירותים, בלי לדעת מה מושך אותי, הייתי יכל לישאר שעות רק על תמונה אחת, עד שהורי הבינו מה קורה, זרקו כל הקטלוגים מהבית, אלא היה לי עצה ללכת לשבת אצל סבי וסבתי, שגם אצלם מצוי קטלוגים אבל עדיין חשתי שחסר לי משהו, אני צריך לגשם כל מחשבותי המטרידים אותי לנסות לגעת בידי, ובגופי, במה שהנני מסתכל כל הזמן רק בתמונות, והייתי בגיל 12, וכמה פעמים נשארתי בביתי עושה עצמי חולה, ובשעה שהורי הלכו לעבודה, בלי  שירגישו, הייתי יוצא מביתי לבריכת רבים רגילה, גברים ונשים  ביחד, כדי שאוכל לגעת אותן, עד שבגיל 13 התחלתי לאונן, וכל ימי בחורי בישיבה הצלחתי מצד אחד להיות כאחד מבחירי הישיבה, לומד בהתמדה ושקידה, משתתף בשעורים וכו׳ ומצד שני, בבין הזמנים הייתי מאונן, ומסתכל בעיתון פורנו, בלי שירגישו לא הרב שלי ולא הראש ישיבה ולא ההורים שמשהו לא מאה אחוז אצלי, והייתי בטוח שיעבור עם הזמן ובפרט עם החתונה.

כשהגעתי לגיל נשואים מצאתי את זווגי ב״ה, ומתחת לחופה עושים תשובה אמיתית כמובן, אז התחלתי דף חדש בחיים, והפסקתי לגמרי כל השטויות, ובאמת חשבתי שהכל יגמר ולא אחזור לסורי, עד שלדאבוני, שנה אחרי החתונה, היצר הרע חזר אלי כאילו לא קרה שום דבר, ועבד עלי טוב טוב, ולאט לאט התחלתי לעבור לילות להסתכל בסרטי פורנו ולאונן, בהתחלה היה פעם בחודש בימי נדתה ואחר״ז מדחי אל דחי עד שהייתי במגע מעבר לבית עם כל מיני...יודעים ההמשך, ולא יודע אם מתאים להזכיר בפורום הזה, ובכל נפילה הנני מרגיש אשם בזה ומתחרט, וגם מעניש את עצמי, למשל לא קונה בגדים לעצמי, לא רוצה ללחום עבור פרנסה, מרגיש כאילו מגיע לי כל מה שקורה לי, ושוב חוזר ונופל ככה אלפי פעמים וכל פעם הנני אומר זה הפעם אחרונה. ובדיוק בשעה שאני מרגיש חזק ואין לי מה לפחד מהיצר, שוב הנני נופל.  עברו עשר שנים מהחתונה, ועדיין מצליח לכסות גם מאשתי כל הצד השני של המטבע. וזה גרם שיש לי ריכוז עצמי ומה שחשוב הוא רק אני ואני. לא מרגיש שום דבר לא עצבות ולא שמחה, ולא אכפת לי מאשתי ומהילדים.  חשבתי שקבלתי עונש משמים שלא מספיקים בידי לעשות תשובה. עד שסוף סוף הבנתי בזכות האתר שמור עניך ו12 הצעדים, שבאמת קיים בזה מחלה ושהנני באמת חולה ומכור לתאווה ולמין. וגם יש לי תקווה, ומהיום שנפלתי באתר שמור עניך, הנני מרגיש כאלו פורק משא מאוד כבד מעל צווארי. אני יכל לצאת מהבוץ שלי קשה אבל אפשר. ושאלוקים אוהב אותי והנני מודה לו. אני רק מתחיל להיות נקי. חברים נא להגיב ולענות לי ולעודד אותי זה יעזור לי הרבה.

שמוא-ל. 

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54603

• העברי
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך!
תודה רבה על התזכורת לאן אני לא רוצה לחזור
מאוד הזדהיתי עם הדברים.
ברוך הבא לאתר, אני שמח בשבילך שהגעת להכרה שאתה מכור
זה בסיס טוב כדי להיכנס לתכנית 12 הצעדים שמצילה חיים
מאחל לך שתישאר איתנו
שתזכה ליום נקי

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54604

ברוך הבא שמואל
כל כך מזדהה עם הסיפור שלך. הדברים שאתה מתאר כל כך אופייניים למכורים כמונו.
אתה באמת לא לבד (לפורום של שמור עיניך רשומים כ 1500 איש! אם אינני טועה )
גם אני כשהגעתי לאתר הרגשתי הרגשה של התעלות ועידוד.  אומנם לקח לי עוד כ4 חודשים עד שהצלחתי להתחיל בדרך חדשה אבל כל המאמצים משתלמים.
אני מציעה לך לקרוא את המדריך של שמור עיניך. להמשיך להכנס לפורום. להשתתף בקבוצות טלפוניות. ולברר על קבוצות של sa , יש קבוצות בכל העולם.
אוהבים ובהצלחה.
הגעת למקום הנכון, זה נס גדול.

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54610

cmma5774 כתב on 11 פבר' 2014 22:56:

ובכל נפילה הנני מרגיש אשם בזה ומתחרט, וגם מעניש את עצמי, למשל לא קונה בגדים לעצמי, לא רוצה ללחום עבור פרנסה, מרגיש כאילו מגיע לי כל מה שקורה לי,

ירית לי חץ ישר ללב. ההענשה העצמית הזו. ההרגשה שהחיים שלי ממילא לא שווים כלום ואין טעם לטרוח למענם. אפילו שאני רואה את אשתי וילדיי סובלים מחוסר המעש שלי. הציפייה הקבועה לאיזה אסון שינחת עליי, ובכל פעם שמגיע האסון, קטן או גדול, הקול בראש לי שצועק: מגיע לך! מגיע לך!
זה אני.
תודה רבה לאלקים שמוציא אותי משם ומחדש אותי בטובו בכל יום.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54614

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
הכותרת שלך משכה את עיני.
סיפור חיי נא להיכנס.
אבל למה להיכנס? למה אתה רוצה שאנשים יכירו את הצד הזה באישיותך, שאתה כל כך נגעל ממנו...
אני גיליתי שבחשיפה עצמה יש סוד, אני פתאום יכול לדבר, להגדיר, לאפיין...אותי זה מאוד שחרר, מקווה שתמשיך לכתוב ולהרגיש את הדברים שאני חווה כאן.

התחברתי לתחושת הגיהנום. אני לא יודע אם כשאני הייתי שם אלוקים העניש אותי, מה שאני יודע הוא שאני הענשתי את עצמי, ועם עונשים כאלה, לא היה צורך בעזרה אלוקית...
החיים הפכו למשהו ערטילאי, המציאות היחידה הייתה האם ומתי וכמה והאם לא והפעם לא והפעם לא סופרים כי זה מפחיד....
והאשמה...אכלה בי בכל פה

מקווה שתמצא כאן את התקווה שאני מצאתי
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54626

שלום לך רבי שמואל.

מאוד הזדהיתי עם הסיפור שלך ועם הרקע שלנו, ועם הכאב שלנו.

שלנו. בכוונה, כי כשאני הגעתי לפה חשבתי שאני היחיד עם הבעיה הכל כך גדולה כמו שיש לי, אפילו לא ידעתי להגיד שאני סובל מריכוז עצמי, אתה לפחות כבר יודע להצביע על חלק מאוד מרכזי בבעיה, כשהגעתי לאתר בפעם הראשונה מאוד חששתי, הייתי בטוח שאני החסיד היחיד פה, מצד אחר חשבתי שאני היחיד שכל כך נפלתי לתהום, וכולם פה אולי קצת נפלו, מצד נוסף בכלל חשבתי שאני לא כזה נופל, זה רק מעידות קטנות באידישקייט.

בתכלס מצאתי פה חברותא מאוד מגוונת ומעניינת, כולם פה כמוני, כולם דומים לי, ההתמכרות לא מבחינה בין חסיד לליטאי או לדתי או לחילוני, ההתמכרות אינה גזענית, היא מצליחה להתחבר לכולם.
הזדהייתי עם המון פרטים בסיפור המתומצת שלך, יכלתי לקרוא בין המילים את הדברים הנוספים שלא נכתבו, ואני יכול להגיד לך שהגעת למקום הנכון.

מהנסיון שלי כשהגעתי לפה לא הבנתי פה כלום, צעדים, חדרים, ועד אלפי קודים שהיו נראים לי מוזרים ושייכים יותר לאיזה מנזר.
ידעתי דבר אחד שאני רוצה להחלים ולא אכפת לי איך, מצידי הסכמתי כבר להתאשפז במחלקה פסיכאטרית העיקר לא לסבול יותר את החיים בתוך האשמה והבדידות.
מה שעשיתי זה, "לזרום" נתתי לאלוקים להוביל אותי בדרך, קיבלתי ספונסר, עליתי לקבוצות הטלפוניות, קראתי בספרות המקצועית של התוכנית, ובעיקר, זרמתי מבלי מדי הרבה להבין.

אני קיבלתי פה את החיים מחדש, אני מגלה את עצמי ואת אלוקים בכל בוקר מחדש, הלוואי שתשאר פה ויקרה לך דברים גדולים.

בהחלמה

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54642

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
השאלה היא האם אתה הגעת למסקנה שאין דרך אחרת? אין עוד אופציות? האם כלו כל הקיצים?
אם כן אז יש אפשרות לעזור, אם לא תמיד תהייה השאלה הזו אולי לא צריך את כל זה? איך אומרים, נעשה ונשמע, אם הגעת לשלב העשיה יש הרבה חברים פה שיוכלו להגיד לך מה לעשות ואיך ומה הכוונה ואיך זה קשור לחיים שלך, אם לא הגעת לשלב שאתה מוכן לעשות הכל בכדי לזכות בחייך בחזרה, הבושה והאשמה לא יתנו לך לבצע את כל הפעולות הנדרשות בכדי להחלים, זו הכרה שהרגע היכתה בי...אני מאחר לקבוצה...הפעם אולי אפילו אדבר  :-X

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54660

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה על כך שאתה מצטרף, תודה על שאתה משתף אותנו בסיפור חייך.

כפי שכתבו חברים לפניי, הסיפור שלך הוא הסיפור של כולנו, והכאב שלך הוא הכאב של כולנו. לא רק בגלל הערבות ההדדית וכל זה אלא בגלל שבאמת כל אחד כאן יכול להזדהות איתך, כיון שכולנו עברנו את אותו דבר.

תודה לא-ל שהסיפור לא חייב להסתיים כאן, ויכול להיות לו המשך אחר. רבים מהחברים שנמצאים כאן זכו במתנה הנפלאה של הנקיון, ואתה יכול גם כן. הישאר איתנו ודברים טובים יקרו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54672

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
אהלן וסאלן שמואל !

אני הגעתי לשמור עיניך לפני 67 יום , עברתי היסטוריה די דומה לשלך , (אולי קצת יותר סוער) בינתיים נראה שלמכורים כמונו השליח הנכון,שליחו של בורא עולם לעזור לנו נמצא פה באתר, פה בתכנית, פה אצל חברינו המטפסים יחד .
הסודיות שסבב אותנו עד להיום היתה מהדלקים הכי מזינים את התאוה ! היציאה מהקונכיה לראות שבלולים אחרים מכורים כמונו היתה לי מהדלקים הכי מזינים את ההחלמה !

אנא , השאר עמנו ,זה עוזר לנו שיש עוד חבר , ביחד אנו מחלימים יותר טוב !

בהצלחה ובהחלמה
יגל

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54679

• שמוא-ל
  • חבר חדש
תודה רבה על כל התגובות שה׳ ירחם עלי ועל כולנו שיהיה החלמה שלימה.
שמוא-ל

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54700

שלום שמואל אחי היקר והאהוב,

מאוד מאוד מזדהה איתך.

בניגוד לחלק מהקודמים שהגיבו פה אני לא יכול להתחייב שה"עסק" עובד ...כי גם אני חדש פה.

אני כן יכול להגיד לך שיש פה אנשים טובים, עם לב רחב, ואכפתיים שמזדהים ונותנים כתף- וזה המון !!!!!!!!!!

בוא תעלה !!!!! יש מקום גם בשבילך.

בהצלחה חבר יקר

הצלני נא

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54761

• בער
  • חבר חדש
שלום חבר
ברוך בואך לאתר

כואב מאוד לקרוא מאמרך, שמי כמוני יכול להזדהות עם כמעט כל מילה שלך, והסיפור שלי מאוד זהה לך, (גם אני מחו"ל) גם אני במקרה "נפלתי" על האתר הזה, שבשורה אחד הכה במוחי. שקראתי "אני לא חוטא, אני חולה" וזה הכה בי מאוד מאוד, והתחלתי להבין שאין זה ענין לענישה עצמית, או ללכת לרבי, או למורה דרך, זה ענין לרופא לרפאות, וזה השתיים עשרה הצעדים, שלדעתי הם המסילת ישרים מתורגם בשפה מודרנית.

אני באופן פרטי מרגיש, שבעצם הקשר עם עוד אנשים שבאמת מבינים ללבי, ולמצבי, זה מאוד מחזק אשמח מאוד להיות בקשר צמוד איתך.

שבת שלום אחי
דוב בער

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54769

• שמוא-ל
  • חבר חדש
בכבוד דוב בער.
גם רוצה להיות בקשר אתך. איפה אתה בחו״ל?

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #54770

• שמוא-ל
  • חבר חדש
הכי מחזק כשרואה שאני לא לבד

בעניין: סיפור חיי. נא להגיב לפני 10 שנים, 2 חודשים #55007

בס"ד
שמואל היקר והאהוב סיפורך מרגש ונוגע ללב. דבר ראשון טוב שאתה כאן שתראה שאנשים מבינים שמי שבמצב כשלך אינו פושע אלא חולה, ראיתי בסיפורך שאינני השחקן היחיד, אך מי שמצליח להגיע לכך כנראה ניחון  במתנות חזקות משמים שיוכל להיות מצוין בישיבה אע"פ ש... ותאר לך לאן תגיע עם כל המתנות האלו כשרונות וכו' לאחר שתתרפא,
בהצלחה רבה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן