ברוכים הבאים, אורח

צפייה תכנים פורנוגרפיים בסמארטפון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צפייה תכנים פורנוגרפיים בסמארטפון 959 צפיות

צפייה תכנים פורנוגרפיים בסמארטפון לפני 10 שנים, 3 חודשים #53990

• mikish99
  • חבר חדש
שלום,

פעם הראשונה שאני נכנס לאתר "שמור עיניך" אם תוכלו לעזור לבעיה שמטרידה אותי במשך שנתיים
אני בן 22, לקוי שמיעה ואני נולד במשפחה חרדית וחונכתי בבית ספר רגיל מיוחד לק"ש מאז שהייתי קטן עד עכשיו אבל אני מגדיר את עצמי כדתי, לפני שנתיים קניתי סמארטפון הראשון אז מאז גישה לאינטרנט שלו הרבה יותר קל מאשר בעבר שאפשר לצפות בתכנים פורנוגרפיים בכל מקום.
אני צופה בסרטי פורנו בעיקר בלילה לפני השינה בסמראטפון לצערי הרב ואני לפעמים מוציא זרע לבטלה כבר במשך שנתיים, כל פעם שאני הולך לישון נזכר בפורנו כאילו אי אפשר לשכוח מזה גם אני צופה בפורנו תוך שעמום והנאה תוך כמה פעמים בשבוע אני מוציא זרע לבטלה עד היום.
אני מנסה להפסיק אבל לא מצליח כל פעם תאווה מושכת אותי לאתרים טמאים עלי אדמות כל פעם שאחרי אני מוציא זרע לבטלה מתחרט שלגלשתי לאתרי פורנו כאילו הרגשתי שנשמה שלי נפגמה והשם מתרחק ממני.
מה שמוזר שאני מתערבב במצוות כלומר אני מניח תפילין בכל בוקר ושומר שבת אבל צופה בפורנו זה ממש לא הולך ביחד ולא מתאים בכלל,
איך אתחיל להפסיק בהדרגה לצפות עד הפסקה מוחלטת? אפילו ניסיתי להפסיק לאיזה שבוע לצפות אבל זה חוזר בסופו של דבר מרוב שתאי זרע מחכה לפלוט החוצה.

מיכאל, תודה אם תעזרו לי איך לצאת מזה.
לא באמצעות טלפון אינני יכול לדבר טלפון אלא רק בהתכתבות במיילים או בפורום.

בעניין: צפייה תכנים פורנוגרפיים בסמארטפון לפני 10 שנים, 3 חודשים #53993

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
הי מיקיש

ברוך הבא בצל שרתינו, הדרך הטובה להתחיל להפסיק היא להבין שאין הדרגה בהפסקה, תאווה היא אולי משהו שאתה נשאב אליו בהדרגה, לוקח זמן עד שאתה מיישב את הסתירה שאתה חש בין קיום מצוות לפעולות שאתה מתאר, במקרה של תאווה אין קשר אם אתה כבד שמיעה או כבד ראיה, תאווה זה משהו שלא קשור למוגבלות פיזית, לצוך העניין גם משותק מהמותניים ומטה עדיין יכול להיות מכור לתאווה (אני יודע בוודאות, לא מנסיון אישי).

תקרא את 20 הכילים שהאתר נותן, תצטרף למסע של 90 הימים (זה מסע לאלו שאינם אוהבים ללכת  ).

חשוב לדעת שלא כל אחד שצופה בפורנו נהייה מייד מכור כמו שלא כל מי ששותה אלכוהול נהייה מייד אלכוהוליסט, כמו בכל דבר בעולם יש דרגות בעניין, וגם בהתמכרות יש כאלו שבמצב יותר טוב מהאחרים.

לאחר שתקרא באתר, אם תגיע למסקנה שאתה כן מכור זו התחלה אבל לא חלק מהפתרון, כי בנאדם יכול להכיר בעובדה שהוא מכור ולמצוא תירוצים למה הוא הגיע לשם ולמה הוא צריך להשאר שם, כמו כל דבר צריך לעבוד, ולהתמיד, כמו שרבי עקיבה גילה שגם אם אתה חלש כמו המים יחסית לסלע בכח ההתמדה אבנים שחקו מים, צריך פשוט להתמיד.

אני אישית הגעתי לאתר הזה אחרי הרבה מאוד נסיונות להפסיק, השתתפתי אפילו בתיקון מיוחד לעניין הזה ללא הועיל, לאחר שהבנתי שהעניין הזה גדול ממני, שזה מעל לכוחות שאני חושב שיש לי, הבנתי שאני צריך עזרה חיצונית.

אולי תחשוב להפרד מהסמארטפון ולחזור לסטופדפון, הוא פחות מרגש אבל לפחות הוא פחות מסוכן

שיהיה המון בהצלחה, באתר ומחוצה לו,
ושהשם ישמור אותנו, כי אנחנו לא מצליחים

בעניין: צפייה תכנים פורנוגרפיים בסמארטפון לפני 10 שנים, 3 חודשים #53997

• יעקב י
  • חבר ותיק
אתה יכול פשוט להשים חסימה לאינטרנט ופתיחה לאפליקציות. תסתכל ב"ונשמרתם"מה הם מציעים...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן