ברוכים הבאים, אורח

אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים 2161 צפיות

סיפורי האישי לפני 10 שנים, 3 חודשים #53999

• יעקב י
  • חבר ותיק
נראלי שהתעניינות שלי בנושא התחילה בכיתה ו' או ז' שהיינו בהפסקה בבי"ס, שמעתי דיבורים בלחש ושאלתי על מה מדברים, חבר שלי ענה לי שמדברים על איך אשה נהיית בהריון, ואז אמרו לי את זה.. הדבר הראשון שהיה לי זה הלם! אני גדל בבית ממש דתי ויש לנו אינטרנט כמעט הרמטי, ושמעתי את זה והתחיל להיות לי מחשבות רעות והרבה שאלות, איך עושים וכו'... ואז הגיע הגיל של שלצערי פעם ראשונה שהקשתי את עצמי לדעת... אמנם לא היה שכ"ז לבטלה אבל אני זוכר את האשמה שהיה לי וזה נמשך..
בכיתה י"א בערך נכספתי בטעות לחומר ממש בעייתי, אם אני לא טועה זה היה מתי שהיה לי את המחשב נייד ואני חייכתי לאוטובוס אז בינתיים פתחתי את המחשב ונכנסתי ליוטיוב וכתבתי משהו ופתאום זה צץ, בהתחלה נרתעתי ואז לבסוף ראיתי את זה.. וכך שלב אחר שלב במשך כמה שנה וחצי ראיתי דברים לא צנועים מדי פעם (הרוב בשוגג), פעם אחת האינטרנט רימון שלנו היה פתוח בלי חסימה מאוחר בלילה ואז ראיתי משהו ביוטיוב ממש לא צנוע, אני לא ישכח את הרגע הזה, מיד אח"כ התחרטתי ממש ונדרתי שאני לא נכנס יותר ליוטיוב דרך היוטיוב עצמו, אלא אם אני רוצה שיר משם אני כותב לדוגמא: "איציק אשל ארץ ישראל" ואז אני מגיע ישר לתוצאה ואני לא נכנס משם לסירטון אחר...
מאז הסירטון הזה גילתי ליד הישיבה התיכונית מבנה זנוח שיש בו עיתונים ממש נוראים, הייתי הולך לשם ובפעם הראשונה אני קרעתי את העיתון הייתי רואה את זה עד שלא נשאר זכר לזה וכך הייתי עושה הרבה, עד שבהמשך שמרתי אותם... וכך זה המשיך.
בישיבה שהייתי בשיעור א'(בן 18) חטאתי בש"ז לבטלה בפעם הראשונה, אני לא ישכח את זה על איך בכיתי... יש לי מישהו שאני בקשר טוב איתו שאולי חלקכם מכירים אותו והוא עודד אותי ואמר לי שהבכי זה מכפר וכו', עבר בערך 3 חודשים שראיתי בהם קצת פינוגרפיה ואז חטאתי שוב, ואח"כ שוב וכו', אני לא ישכח את הגועל שהיה לי  מכל זה..
ואז לפני 4 חודשים בערך אוננתי לצערי, אני לא ישכח את זה בחיים שלי זה משהו שכל כך היה , לי דוחה שבכיתי וגם כמעט הקאתי...
חשבתי על עצמי רע והיה לי רע ממש... הייתי בתפקיד מדריך על קבוצה של ילדים ואני לא ישכח שאני חשבתי 'איך אני מדריך אם אני בתוך התינופת הזו?!
התביישתי כל כך בעצמי, ואז גילתי את שמור עיניך, התקשרתי וניתקתי והם חזרו אלי ודחיתי שאני לא יכול עכשיו... אחרי חודשים גילתי שאני חייב את זה כי חטאתי בערך 5 פעמיים בשבוע שזה כבר היה מוגזם ממש...  אז הצטרפתי לפורום.. פתאום הבנתי שיש עוד אנשים שמבינים ומכירים את זה שאני ולא בודד בקרב...
בקיצור: אני עדיין מתוסכל מזה שאני חוטא (או בלשון אחרת- חולה) אני מנסה כמה שיותר פחות לחטוא, אני יודע שזה לא שווה ההנאה הזמנית הזאת לחטא הנורא הזה וההגשה אחרי זה..

בעניין: אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים לפני 10 שנים, 3 חודשים #54027

• אוהב את ה'
אני הלכתי לקבוצה של 12 צעדים ואני כבר מחכה ללכת עוד פעם היה שם כזה חוויה רוחנית חילונים ודתיים וחרדים יושבים ודנים וכל אחד מספר את הצלחותיו ואת קישוריו וזה נותן לך את הכח לעמוד שמע לי אני הרגשתי אחרי שהלכתי כמו שמלאך מלווה אותי ונותן לי כח אני נדמע לי גם כמו אתה תפתח פתח קטן ואז ה' פותח ולוקח ממך את הנסיון אני לא אומר לך שהיה לי קשה לחשף את עצמי אני מטבעי מאוד ביישן אבל זה היה כדאי אני מרגיש בן אדם חדש
ואני מציע לך תעשה כמוני ולא תתחרט
ואני מברך אותך המשך החלמה אתה במקום הנכון

בעניין: אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים לפני 10 שנים, 3 חודשים #54034

• יעקב י
  • חבר ותיק
אני עדיין חושש מקבוצה...

הגעתי למסקנה- אני מכור. לפני 10 שנים, 3 חודשים #54118

• יעקב י
  • חבר ותיק
היום דיברתי עם מישהו משמור עיניך (בפעם הראשונה) והוא שאל אם אני מכור.. עניתי שאני לא יודע, אבל עכשיו הגעתי למסקנה שאני מכור, איך הגעתי- כי כל פעם שאני פותח את האינטרנט אני ניגרר לחפש דברים לא צנועים.. ב"ה שיש לי את החסימה K9 אבל עדיין זה לא חוסם הכל...
אני מתכנן להיפגש בפעם הראשונה עם מישהו משמור עיניך כי אני חייב את זה.
באסה לגלות שאתה מכור... אוף איזה מעצבן! כמה אפשר להילחם מול היצר הזה.. אני יודע שזה רע וזה גם יהיה קשה אבל כמה?!!

בעניין: הגעתי למסקנה- אני מכור. לפני 10 שנים, 3 חודשים #54129

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מכיר את התחושה הקשה הזו, שהעסק לא יעבור ולא ייפתר מעצמו כמו שדמיינתי.
הדבר היחיד שאני התנחמתי בו הוא ההכרה שלפחות יש לי דרך, מסובכת, אבל קיימת, וממש מעשית - עובדה, יש אנשים שהצליחו בה.

בהצלחה בדרך
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

עצוב לפני 10 שנים, 3 חודשים #54172

• יעקב י
  • חבר ותיק
באסה! החזקתי מעמד יום (הייתי כל יום כמעט חוטא) ונפלתי... "למה ריבונו של עולם? אני לא יודע מה לעשות... אני בה לפניך תן לי כוח ויכולת להמשיך והחזיק את עצמי.. אני יודע שאני מכור ולכן אני חייב את עזרתך אנא רחם עלי בבקשה!!

עוד מעט והיאוש מתקרב... " אם היאוש בה לקראתך אל תיתן לו יד התחבר לנשמתך ואל תיהיה לבד"... אני חייב חיזוק אני לא יודע מה לעשות אני מפחד מכל יום.. אז הצלחתי יום אחד אבל אח"כ נפלתי, אני יודע שזה משהו אבל... לא יודע.. יש לי עצבות נוראית מהעניין הזה.. אני לא יודע מה לעשות... אני רק יודע שאני חייב להתחבר כמה שיותר לשמור עיניך כדי לצאת מהשיגעון הזה מההתמכרות המטופשת הזו... אני חייב להיתחזק.. אני מפחד מהמשך!!  :

בעניין: עצוב לפני 10 שנים, 3 חודשים #54177

אוהבים אותך חבר יקר.
מבין אותך
הישאר עימנו
זה באמת באמת קשה.

בעניין: אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים לפני 10 שנים, 3 חודשים #54331

• אוהב את ה'
קודם כל שאתה מחפש פיטרון זה כבר חצי פיטרון ואתה פותח פתח כחודו של מחט לה' והוא ישלח לך הרבה סעייתא דשמיא
אח"כ יש כאן הרבה כלים תתחיל ואני מברך אותך הרבה הרבה הצלחה
וזכור אל תתייאש בגלל שאתה בסך הכל חולה ואתה צריך את התרופות המתימות והכל יהיה בסדר
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן