ברוכים הבאים, אורח

אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים 2162 צפיות

אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53745

• יעקב י
  • חבר ותיק
אני רוצה לעלות לפניכם בעיה שלי- אני בחור ישיבה ואני נכשל לצערי הרבה בעינים.. אני רואה דברים שלא תיארתי שאני יראה, אני ממש לא רוצה בכך ואני מפחד מההמשך, יש פעמים שאני מצליח לדחות את היצר לשבוע שבועיים אבל זה חוזר שוב, (ד"א אני רווק), אני חייב לחשוב איתכם על פיתרון, אני רוצה לשמוע מה דעתכם... בבקשה תעזרו לי, אמנם אני לא חושב שאני במצב ממש ממש גרוע אבל אני מפחד מההמשך...

אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53747

• יעקב י
  • חבר ותיק
אני חדש באתר והיום נרשמתי... אני בחור ישיבה בן 19 ואני לצערי נכשלתי המון בעינים, אני נרשמתי באתר ואני באמנצע לקרוא את ה 20 צעדים, אני מרגיש כאילו חיים חדשים נכנסים בי, אני לומד רציני אבל אני נכשל אני יודע שזה לא טוב וכ"ו אני יודע שזה גם לא יהיה לי טוב לבחירת בת זוג שזה יהרוס, אז אני החלטתי שנמאס לי ואני נרשם לאתר ולחיזוק היומי, כל הזמן חשבתי שאני חזק ואני יכול לשלוט בזה, אבל כמו שכתוב שזה יתמכרות ומי שיתמכר יהיה קשה לו לצאת לבד, אמנם אני לא חושב שאני במצב של מכור ממש אבל אני נראלי קרוב לזה ולכן אני נרשמתי, אם היה באפשרותי לתרום לאתר הייתי תורם אבל אין לי כסף עצמי ולכן אני לא יכול...
אשמח לעצות! תודה!!

בעניין: אני חדש באתר לפני 10 שנים, 3 חודשים #53748

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וברוך הבא,

חברים רבים נעזרו במדריך המפורט שמופיע באתר עצמו (לא בפורום). המדריך מיועד לחברים שנמצאים בכל מיני רמות של התמודדות עם הבעיה של התאווה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53759

ברוך הבא חבר יקר.
מכיר את ההרגשה שאתה מתאר.

בעקבות ההכרות שלי עם האתר התחלתי במסה של 90 הימים. הופתעתי לגלות שבעקבות המסע אני מגלה על עצמי דברים חדשים כל הזמן.
גם היום שאני כבר חצי שנה כמעט בשמור עיניך אני כל הזמן מגלה דברים חדשים.
מאוד מומלץ לבוא עם ראש פתוח. הכל יכול להיות. הכנות זה אחד מאבני היסוד של התוכנית.

בהצלחה ובהחלמה.

בעניין: אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53778

• brother
  • דירוג פלטיניום
בתור התחלה הייתי מציע לך לקרוא את הפוסטים ב"קולות של החלמה" ולענות על ה20 שאלות של "האם אני מכור".
אוהבים בהצלחה.
כל הכבוד על התעוזה, תישאר אתנו תאמין לי לא תתאכזב, יש כאן חיים נפלאים!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53795

• ציקו
  • רצף ניקיון נוכחי: 2405 ימים
  • חבר ותיק
שלום חבר
המון הצלחה

חטאתי שוב... לפני 10 שנים, 3 חודשים #53907

• יעקב י
  • חבר ותיק
אני לא יודע למה אבל חטאתי שוב... זה מתסכל, החזקתי מעמד קצת ונפלתי..
אם אני חושב על זה זה כנראה בגלל שראיתי סרט והתפתתי לראות סרט לא טוב אחר... אני חושב וחשתי את זה על בשרי, שמה ששמור עיניך אומרים שלא לראות אפילו סרטים הם צודקים ב100%, זה גרם לי לחטוא נראלי...
אני מקווה להישתדל בלנ"ד לא לראות סרטים.. אני יכול נראלי לעשות את זה..
אני מדוכא מזה שחטאתי, אני יודע שאסור להתייאש ואני מקווה להצליח...
אני לא בנוי קרקע לקבוצת חייה, אולי בהמשך, אבל יכול להיות שאני בסוף יצטרך את זה, מקווה שלא.

בעניין: חטאתי שוב... לפני 10 שנים, 3 חודשים #53909

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אני לא חוטא. בסך הכל חולה.
אתה בטוח שאתה כן חוטא?

forum.gye.org.il/index.php?topic=1677.0
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: חטאתי שוב... לפני 10 שנים, 3 חודשים #53915

• יעקב י
  • חבר ותיק
נראלי שאתה צודק אני חולה... אבל זה עדיין חטא. אני רוצה להיתכתב עם מישהו משמור עיניך.. מה המייל שלהם שאפשר להיתכתב (אני לא בנוי כרגע לשיחה ישירה)...

בעניין: חטאתי שוב... לפני 10 שנים, 3 חודשים #53920

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אני אף פעם לא הייתי בנוי לשיחה ישירה..
היית פשוט מספיק מפורק לשיחה ישירה...

תוכל להתכתב בפרטי עם כל חבר בפורום.

שבוע טוב
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

סיפורי האישי לפני 10 שנים, 3 חודשים #53927

• יעקב י
  • חבר ותיק
ב"ה שאני עכשיו על המחשב בשביל הפורום ולא בשביל מה שלצערי הייתי רגיל לו הרבה...(ברור למה אני מתכוון)
אני רוצה קצת לספר את סיפורי ולשמוע מה דעתכם:
נראלי שהתעניינות שלי בנושא התחילה בכיתה ו' או ז' שהיינו בהפסקה בבי"ס, שמעתי דיבורים בלחש ושאלתי על מה מדברים, חבר שלי ענה לי שמדברים על איך אשה נהיית בהריון, ואז אמרו לי את זה.. הדבר הראשון שהיה לי זה הלם! אני גדל בבית ממש דתי ויש לנו אינטרנט כמעט הרמטי, ושמעתי את זה והתחיל להיות לי מחשבות רעות והרבה שאלות, איך עושים וכו'... ואז הגיע הגיל של שלצערי פעם ראשונה שהקשתי את עצמי לדעת... אמנם לא היה שכ"ז לבטלה אבל אני זוכר את האשמה שהיה לי וזה נמשך..
בכיתה י"א בערך נכספתי בטעות לחומר ממש בעייתי, אם אני לא טועה זה היה מתי שהיה לי את המחשב נייד ואני חייכתי לאוטובוס אז בינתיים פתחתי את המחשב ונכנסתי ליוטיוב וכתבתי משהו ופתאום זה צץ, בהתחלה נרתעתי ואז לבסוף ראיתי את זה.. וכך שלב אחר שלב במשך כמה שנה וחצי ראיתי דברים לא צנועים מדי פעם (הרוב בשוגג), פעם אחת האינטרנט רימון שלנו היה פתוח בלי חסימה מאוחר בלילה ואז ראיתי משהו ביוטיוב ממש לא צנוע, אני לא ישכח את הרגע הזה, מיד אח"כ התחרטתי ממש ונדרתי שאני לא נכנס יותר ליוטיוב דרך היוטיוב עצמו, אלא אם אני רוצה שיר משם אני כותב לדוגמא: "איציק אשל ארץ ישראל" ואז אני מגיע ישר לתוצאה ואני לא נכנס משם לסירטון אחר...
מאז הסירטון הזה גילתי ליד הישיבה התיכונית מבנה זנוח שיש בו עיתונים ממש נוראים, הייתי הולך לשם ובפעם הראשונה אני קרעתי את העיתון הייתי רואה את זה עד שלא נשאר זכר לזה וכך הייתי עושה הרבה, עד שבהמשך שמרתי אותם... וכך זה המשיך.
בישיבה שהייתי בשיעור א'(בן 18) חטאתי בש"ז לבטלה בפעם הראשונה, אני לא ישכח את זה על איך בכיתי... יש לי מישהו שאני בקשר טוב איתו שאולי חלקכם מכירים אותו והוא עודד אותי ואמר לי שהבכי זה מכפר וכו', עבר בערך 3 חודשים שראיתי בהם קצת פינוגרפיה ואז חטאתי שוב, ואח"כ שוב וכו', אני לא ישכח את הגועל שהיה לי  מכל זה..
ואז לפני 4 חודשים בערך אוננתי לצערי, אני לא ישכח את זה בחיים שלי זה משהו שכל כך היה , לי דוחה שבכיתי וגם כמעט הקאתי...
חשבתי על עצמי רע והיה לי רע ממש... הייתי בתפקיד מדריך על קבוצה של ילדים ואני לא ישכח שאני חשבתי 'איך אני מדריך אם אני בתוך התינופת הזו?!
התביישתי כל כך בעצמי, ואז גילתי את שמור עיניך, התקשרתי וניתקתי והם חזרו אלי ודחיתי שאני לא יכול עכשיו... אחרי חודשים גילתי שאני חייב את זה כי חטאתי בערך 5 פעמיים בשבוע שזה כבר היה מוגזם ממש...  אז הצטרפתי לפורום.. פתאום הבנתי שיש עוד אנשים שמבינים ומכירים את זה שאני ולא בודד בקרב...
בקיצור: אני עדיין מתוסכל מזה שאני חוטא (או בלשון אחרת- חולה) אני מנסה כמה שיותר פחות לחטוא, אני יודע שזה לא שווה ההנאה הזמנית הזאת לחטא הנורא הזה וההגשה אחרי זה... מאחל לכולם בהצלחה!!

בעניין: סיפורי האישי לפני 10 שנים, 3 חודשים #53950

הסיפור שלך כול כך מוכר, ככל כך כועב וכל עך חולה.
ההידרדרות של המעשים.  בהתחלה מסתכל וקורעה את העיתונים. בסוף אוסף אותם אליו.
כולנו פה באותה סירה.
למרות ההרגשה הנוראית שלך מצבך טוב יחסית. אני התחלתי לאונן הרבה לפני גיל 18. למען האמת אני לא זוכר מתי היה הפעם הראשונה אבל זה היה בערך בגיל 11-12. מאז לא נראה לי שהצלחתי להפסיק ליותר משבוע שבועיים. עד שהגעתי לשמור עיניך ואז התחלתי תהליך ארוך שכיום, אחרי חצי שנה, אני בתחילת הדרך.

מאחל לך בהצלחה ובהחלמה.
גם הבושה שלך מאוד מוכרת. זה מאוד מביך. כולנו באותה סירה. ההבנה הזאת מאוד עוזרת.

בעניין: אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53982

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
אשריך. מזדהה מאוד עם עומק הכאב שלך. אני פעמים רבות הרגשתי צורך פשוט לשחוט את עצמי ולהעלות כליל על המזבח (לא באופן מעשי- אך הרגשתי שאני מבין היטב את מהותם של הקורבנות). אך מקנא מאוד בזמן בו אתה מתחיל לרפא ומודע למחלה בצורה טובה. רובנו התחלנו הרבה קודם והגענו למקומות גרועים יותר. אשריך שבלשב זה אתה קורא למרפא. בטוח שתצליח להתקדם ולהפוך הכל לזכויות.

בעניין: חטאתי שוב... לפני 10 שנים, 3 חודשים #53984

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
אני שאלתי את עצמי אלפי פעמים, כיצד ניתן לקחת את הכוחות המוחלטים האלה עם כל הכוונות הטובות של אחרי החטא, כדי שיחזיקו ולו במעט בהמשך..
בדרך כלל גיליתי שלמרות חוזקם העצום, קלילות הדעת של מצב החטא מסיר מעליו כל מכשול. אם יש למשהו רעיון או מחשבה כיצד ניתן לשמר את הכוחות או ליעל אותם אשמח לשמוע.
וליקב מאחל שכוחות אלו יעמדו לזכותך ותצליח. חזק ואמץ.

בעניין: אני חדש באתר- וכבר מרגיש חיים חדשים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53995

• brother
  • דירוג פלטיניום
הישאר עמנו יש מקום לכולם תחת המטריה. היא גדולה וכל חבר נוסף שמגיע היא מתנפחת עוד כדי לתת לו מקום.
אוהב ומחבק אותך כמו שרק אח יודע לעשות!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן