ברוכים הבאים, אורח

ונהפוך הוא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ונהפוך הוא 990 צפיות

ונהפוך הוא לפני 10 שנים, 3 חודשים #53205

שלום חברים יקרים מלאכים נפלאים
אני ב"ה כבר נמצא בסירת ההצלה של שמור עיניך תקופה של מספר חודשים, וזכיתי לראות אותות ומופתים הן בענין של הנקיות והן בכל נושא אחר בחיים האישיים שלי.
לעומת כן באתר אני חדש, ורציתי לשתף אתכם במשהו מעניין שקורה איתי ואודה לכם מאוד על העזרה.
הנפילות שלי התבטאו מאז שאני מכיר את עצמי בנושא הזה, אך ורק בפורנוגרפיה והסתכלות בנשים, והנה ככל שהתקדמתי בתכנית התחלתי לשמור על מרווחים די גדולים של נקיות, אך מנגד, הרצונות שלי, בפעמים הבודדות שהם תופסים אותי, הם מנסים להביא אותי למקומות הרבה יותר רחוקים שבעבר אפילו לא חשבתי עליהם.
אשמח אם תוכלו להודיע לי אם התופעה הזו נורמלית, ומה יש בשביל למגר אותה.
תודה לחברים האמיתיים. 

בעניין: ונהפוך הוא לפני 10 שנים, 3 חודשים #53219

ייתכן והתופעה נורמלית. איני יודע.
בשביל למגר אותה - פה עובד לאנשים התוכנית של 12 הצעדים.
שזה כולל - דבר ראשון - לבוא לקבוצות. (צעד 0).
בהצלחה. אוהבים אותך.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: ונהפוך הוא לפני 10 שנים, 3 חודשים #53229

אני גם חווה תופעה דומה, ולפחות לגביי אני גם יודע את הסיבה לכך, והיא כיון שמאז שהגעתי לכאן - ומכאן לSA - נחשפתי לסיפורים רחוקים ממני, וממילא גם "הרצונות" מרחיקים.
מאידך המצב הנ"ל מהווה בשבילי חלק מההחלמה, כיוון שאני מבין לאן הייתי יכול להגיע לולא שהגעתי לכאן, וזה מעמיק את תחושת איבוד השליטה הנחוצה לצעד 1.
כך או כך, ההחלמה נמצאת כאן, ואני אסיר תודה לאלוקים על הפעם הראשונה שראיתי את הפרסומת "טובע בפיתויי האינטרנט" ולחצתי עליה, ומאז חיי התחילו להשתנות.

משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: ונהפוך הוא לפני 10 שנים, 3 חודשים #53245

תודה רבה
ההסבר נראה מאוד נכון והגיוני וגם מאוד מחזק
המשך דרך צלחה לכולנו.

בעניין: ונהפוך הוא לפני 10 שנים, 3 חודשים #53282

אור חדש

נכנסת לי בשם  , בסדר סלחתי.

אומר רק מהנסיון והתחושה שלי.

תמיד הראש החולה שלי סיפר לי שאני צריך עוד, כשחשבתי שאני מסופק ואני לא צריך יותר, הוא עדיין לא נרגע ודווקא חיפש עוד ועוד.

הראש החולה שלי גם תמיד מצא תירוץ למה אני צריך עוד ולמה בכלל אני דורש עוד.

לא בגלל שהגעתי עד התחתית של המיץ של הזבל אני מסוגל להחלים היום, אבל אני בטוח שגם אם לא הייתי מגיע לשם אז הראש שלי היה מספר לי את אותם סיפורים.

בסופו של דבר המחלה היא אותה מחלה ואצל כל אחד התפשטה בצורה שונה, אל תהיה בטוח שאם לא היית בהחלמה לא היית מגיע לאותם מחשבות רחוקות כביכול שאתה נחשף אלייהם בהחלמה.

למדתי גם דבר נוסף בהחלמה, תירוצים לא יעזרו לי, זה שנפלתי או פינטזתי או כל פעולה אחרת של תאווה שמילאתי, אני חייב לקחת אחריות, התירוצים שאני אוהב לתת לעצמי זה חלק מהמחלה שלי, ועלולים להביא אותי שוב לנפילה.

בהחלמה

בעניין: ונהפוך הוא לפני 10 שנים, 3 חודשים #53284

תודה אור
יפה מאוד. הדברים מאוד נכונים.
איך שלא יהיה, זכינו כולנו לאור אחד גדול... 8)

בעניין: ונהפוך הוא לפני 10 שנים, 3 חודשים #53291

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
הי אור חדש החדש
אני שמתי לב שככל שאני מנסה להוסיף בקודש היצר הרע, לא לשכוח שהוא גם שם לא רק המחלה, מושך לצד השני הוא בצד של המחלה

ככל שתתקדם יותר נסיונות יקרו והם יהיו יותר קשים
נסיון מלשון להרים על נס, אם אתה לא עולה אתה נופל

כשעולים במעלה ההר לפעמים וקשה צריך לבקש את היד של מי שעבר שם בכדי לעלות, בשביל זה כולנו פה
במשלחת לפסגת הטהרה, מטפסי הרים עם פחד גבהים
עוזרים אחד לשני

בעניין: ונהפוך הוא לפני 10 שנים, 3 חודשים #53865

• יעקב י
  • חבר ותיק
כך הגמרא אומרת- "הגדול מחבירו יצרו גדול ממנו.." זה טבעי... היצר הרע מנסה להפיל אותך למקומות יותר גרועים כדי להגיד לך שאתה לא באמת צדיק ואתה סתם משחק אותה... אל תיפול בעצת היצר הזה.. תילחם מולו.. או כמו כהגדרת רבותינו: צדיקים באים לבית דין של מעלה מראים להם את היצר הרע שלהם כהר ענק והם מתפלאים איך הצליחו לגבור עליו.. לעומת זאת הרשעים באים למעלה ורואים את היצר הרע כחוט השערה..., אחי כך זה וזה קשה מאוד נכון. היצר הרע מתחדש כל יום וכל יום הוא בא עם עוד חיילים... כמו מה שאומר המסילת ישרים שהיצר הרע מתחדש על האדם כל יום.. הוא לא נכנע אף פעם וזה מלחמה קשה אבל אפשרית מאוד.. אחי חזק ואמץ! יהיה ה' איתך בכל אשר תלך!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן