ברוכים הבאים, אורח

עזרה בדחיפות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה בדחיפות 769 צפיות

עזרה בדחיפות לפני 10 שנים, 8 חודשים #41635

הכל התחיל ששמעתי על זה מחבר בגיל 11(!) והתעניינתי מאז אני מכור בלי ידיעת אף אחד ויש ימים שאני נופל 5 6 פעמים אני כל כך רוצה להפסיק עצות וכו יעזרו מאד

בעניין: עזרה בדחיפות לפני 10 שנים, 8 חודשים #41636

הכל התחיל ששמעתי על זה מחבר בגיל 11(!) והתעניינתי מאז אני מכור בלי ידיעת אף אחד ויש ימים שאני נופל 5 6 פעמים אני כל כך רוצה להפסיק עצות וכו יעזרו מאד

ראשית, ברוכים הבאים לפורום הזה, בהצלחה רבה.

שנית, משום מה אני מרגיש שאתה כותב את הסיפור שלי, או על כל פנים את תחילת סיפורי, שגם אני בגיל הזה גילה לי את זה חבר, ומאז אני נופל ונופל.

שלחתי לך הודעה בפרטי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: עזרה בדחיפות לפני 10 שנים, 8 חודשים #41651

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
שלום לך חבר יקר,
מצורת הכתיבה שלך ניכר שזה מאד כואב לך ומעניק לך הרבה סבל שווא. אתה בהחלט נראה לחוץ מזה.
אבל את יכול להיות רגוע, כל מי שנמצא בפורום פה חולה במחלה הזאת, ואנחנו כולנו פועלים יחד כדי למגר ולהעלים אותה (אף שהיא תמיד קיימת).
אני מציע לך לשוטט קצת ברחבי הפורום בתור התחלה, ואם אתה רוצה עצות יש לך בקטגוריה פורום מיוחד בשביל זה.
אני מאד מזדהה עם המצב שלך, כולנו מזדהים איתו,
הייתי ממליץ לך גם להיכנס לפורום לוח מרכזי שם יש לך אשכול 'האם אני חסר אונים', תיכנס ותכיר את מצבך.
תראה ישועות אכי"ר!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן