ברוכים הבאים, אורח

שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) 3355 צפיות

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #33069

בס"ד
שלום הושיעה נא.
הושיעה את עמך וברך את נחלתך..
אתה פשוט ברכה.
לא הבנתי כל כך את המצב שלי עד שקראתי את הסיפור שלך. אני מכור כמוך. "מכור לגישה".
אומנם אני נופל גם בפועל.
אבל עיקר הסיפור שלי הוא בדיוק כמו שלך אני מחפש שהעולם "ידליק אותי" שמשהו מעניין יקרה בעולם במציאות בלימוד בעשייה. בכל דבר שאני עושה/פועל/נימצא  בו אני רוצה להרגיש את ההידלקות וזהו. אני עבד של הריגוש הבא ואני לא מוכן להוציא מעצמי רגעים של קושי רגעים של מאמץ של עשייה אפרורית ויבשה בשביל זה. ולכן אני נופל לחיפוש. לא הצלחתי אם ספ מסוים להיתמודד איתו אני עובר לספר הבא. לא היצלחתי אם חלום. אני משנה אותו בהנפ מחשבה.
יכול להיות שזה ישמע לך לא קשור אבל אני מרגיש שהסיפור שלך הוא מראה בשבילי. וזה מחזק אותי להיתמוד רק היום בע"ה אם החולשה הבריחה הזו. גישת התייר על העולם ("ולא תתורו") תודה ובהצלחה גדולה לשנינו...

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #33140

שעיה היקר.

דוקא כאחד שלכאורה נמצא בצד השני של הסקאלה שלך, אוכל לאמר שהיטבת כדרכך, להאיר, להגדיר, ולהסביר את המהות את החיפוש. כן כמו הרבה פה מזדהה לגמרי עם הצורך לחפש.. ולא רק במובן הרעיוני שקיים בבסיסה של המחלה. אלא גם באופי ההתעסקות בתאוה.
הגם שאני אישית לא חיפשתי לראות אלא לעשות.. ואת זה לא מחפשים בסרטים.. כך שהחיפוש שלי לא היה באיזור החיפוש שלך.
אבל כן אוכל לאמר [וללא שארד לפרטים בשביל שלא ללכלך את הפורום כאן.] שפעמים רבות עד אין ספור.. קרה שנעניתי לחיזורי וקיבלתי מענה למה שחיפשתי, השארתי את האופצויות פתוחות והמשכתי לחפש...ולחפש שעות עם עוד שעות ארוכות לא נגמרות..
לא פעם שאלתי את עצמי למה לי לחפש אם כבר מצאתי? ולא רק תוצאה אחת או שניים, למה שאחפש את המציאה החמישית וכו'"?
כנראה שהתשובה באה בדבריך לעיל. ותודה על כך.

כך שאולי נראה כי שנינו עומדים על שני קצוות בסקאלה אבל כנראה שיש קו מאד משווה ומחבר ובפן מסויים אפילו זהה.

אין לי מושג אם אתה מכור או שלא, אבל כן יש לי מושג כמו הרבה פה שאני מרויח מכך שאתה חושב שאתה כזה
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן