ברוכים הבאים, אורח

שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) 3357 צפיות

שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32269

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום חברים. שמי הושיעה נא. ואני מכור לתאווה. (אוהבים אותך הושיעה)

החידוש היום הוא, שלראשונה אני מודה שאני מכור לתאווה. אסביר את כוונתי.
מהרגע שהצטרפתי למייל היומי, היה ברור לי שיש לי נפש של מכור. הייתי יושב שעות משחק בבלס. משחק אידיוטי חסר אופק שמבטא את ההתמכרות והבריחה שלי.
הייתי מכור לעידכוני חדשות. חייב לבדוק מה מתרחש בכל רגע ב9 אתרי חדשות. (ווינט, וואלה, הארץ, בחדרי, כיכר השבת, תיק דבקה, גיא בכור, ערוץ 7, גלובס, וכו'...)
ובעת ההיא מכור כבד לסרטים. יכול להסניף 10 סרטים רצוף בלילה. שכחתי שיש את יום המחר. או בכלל את עכשיו.
אז הנה אני בוודאי מכור. אך מבחינת התאווה, שם הביצועים שלי לא מרשימים.

אין לי את הנושא של אוננות כפייתית. אין בי את האומץ לצפות בפורנו. לא נתתי לתאווה ביטוי בחוץ. למזלי (יותר מזל משכל) לא הייתי מעורב בשיחות צ'אט.
אז זהו, הסקתי מכך שאצלי המין נתון לבחירה. וא"כ אני לא חסר אונים מול התאווה. בעצם בכלל לא מכור לתאווה. הידד.
אבל משהו בפנים הטריד אותי. הרי אני כן נמשך. כן משוטט ברחבי הרשת בניסיון לצוד תמונות וסרטונים. הרי אני מחפש את האקשן! שבסרטים.
זה המקום לציין, שאינני שה תמים לעולה טלית שכולה תכלת. בילדותי, עברתי מעשי "ילדות"... בהתבגרותי חיטוט במגזינים... לאחמ"כ חיפוש נואש ביוטיוב... ובשאר רחבי הרשת.
אני במהותי אדם רוחני, שואף תמיד לקרבת ה'. עבורי כל ריחוק מה' זה קטסטרופה. גם ראיית סרט שבה פיפס תאווה קטן ראיתי זאת כבגידה בו יתב'.
הרגשתי, מה ההבדל אם אני גונב ממנו שקל אחד או מיליון. שניהם שוים מבחינת הבגידה באמון. הרגשתי זוועה.
אבל זה לא עזר. נשאבתי לתוך שעות של חיפושים אחר "חומר מושך". סרטונים, בדיחות, וכל מה שמזכיר תאווה. ולמרות שלא נגעתי בתאווה בעיין, חיפשתי את העקבות.
אני זוכר, שעת לילה מאוחרת. אשתי עייפה. אני מחכה לרגע שתירדם. אוכל לקפוץ למחשב. היא נרדמה, סוף סוף אפשר לנשום. רצתי למחשב...
טיפש שכמותי, הרי רק בלילה הקודם חטפתי ממנה על הראש על זה שהלכתי לישון ב3 בלילה. או 4 בבוקר. איך שכחתי? איך הכחשתי?

באלול האחרון, הקעתי לקרקעית. כל כך רציתי להתחזק לקראת ראש השנה. זה כל כך לא הצליח. שקעתי בחיעפוש הזוי אחר תאווה. חרשתי באתרי סרטים למצוא התרחשויות.
ואז מצאתי באחד מאתרי החדשות החרדים את המודעה, "טובע בפיתויי האינטרנט"? כן. אני טובע. הצטרפתי לשמור עינך.
הרגשתי שאני שייך לתכנית. התחלתי לקבל את המייל היומי במשך 3 חדשים. באותם חדשים לא נגעתי במשחק מחשב או סרט או אתר חדשות. גם לא תאווה. ספרתי כ100 ימי נקיות.
כנראה שהאוירה המחלימה היתה מעיין אקומול עוצמתי עבורי. זה מילא לי את הצורך. המייל לבד, היה לו עלי השפעה חזקה.
אבל הרגשתי שאני חייב להתקדם. רציתי לעזור לארגון שמור עינך. הצעתי ליחזקאל עזרה. כתבתי קצת למייל היומי.

אז באזור חנוכה, הצטרפתי לפורום בעצת ר' יחזקאל. פתאום נתגלה בפני לראשונה עולם הפורומים. כמכור בנפשו התחברתי תוך שניה לזרם החברתי הזה. התמכרתי לפורום.
בשבת הראשונה שלי, אחרי איזה 100 הודעות בשבוע, היה לי קשה לא לבדוק מה קורה בפורום. הזדעזעתי מעצמי.
כמובן שלמדתי מהר מאוד על המושגים, אני טוב בשפות. למדתי את שפת ההחלמה. הרגשתי שאני על הסוס. החלטתי לחזק את החברים בקריאות עידוד וחיבה.
תוך זמן קצר, נשאבתי כל כולי אל תוך הפורום. על חשבון, האשה הילדים, הכולל העבודה, הדף היומי החברים, התפילה והאלוקים...
הרגשתי שאני כונן הצלה שבא בשליחות של פיקוח נפש להציל נפשות. אם אפספס תגובה של חבר בזמן אמת חלילה, הרי זה ממש דוחה הכל! אולי אפילו דוחה שבת?!

אבל הלב מרגיש שזה טעות. שזה לא פרופורציה נכונה. שלחתי בפרטי הודעות עזרה. אותות מצוקה. נעניתי. שוחחתי ארוכות באחד מלילות חנוכה עם אחד הוותיקים.
קיבלתי את הספרות. החלטתי להתחיל לעבוד ברצינות. ביקשתי ספונסר. קיבלתי ספונסר.
בשיחה הראשונה, שאל אותי הספונסר, מה אני מחפש בשמור עינך? הרי אין לי את הקשיים שיש לחברים האחרים. אמרתי לו שיש לי משיכה לתאווה. ובכלל הדרך של הצעדים נראית לי דרך רוחנית טובה אז למה לא. הספונסר התייעץ, וקיבל את האישור להמשיך איתי.

עם הזמן הספונסר קילף לי כמה שכבות. כתבתי צעד ראשון. כתבתי על מעשי הילדות שלי. אבל לא התחברתי לזה. אמרתי, זה לא חלק ממני זה סתם שובבות ילדותית.
כתבתי על חיטוט במגזינים, טוב, זה היה לפני שהתחזקתי אז זה לא נחשב לי. אכן הודיתי על הסרטים, אבל הרי אני כ120 יום בלי זה אז היכן החוסר אונים?
שאלתי את הוותיקים, על מה הרב טווערסקי מודה בצעד 1? שאלתי את הספונסר האם אוכל להודות בחוסר אונים מול התפילה? (אינני מצליח להתפלל כראוי)
לא ידעתי איך להציג את עצמי בקבוצות. לומר שאני מכור לתאווה? הרי אני אולי לא. וותיקים המליצו לומר, אני מכור. כזה כללי. הרי בזה אני מודה.
ברור היה לי שיש לי פגמי אופי. רבים וכואבים. ברור לי שאני חייב לטפל בהם. ברור לי שבדרך הצעדים אמצא את מבוקשי. אך זה היה מנותק מההקשר של תאווה. אני סתם מכור.

הימים חולפים, ימי הנקיון מצטברים, השכבות מתקלפות. תובנות במסות. זכיתי למתנות נפלאות. באתי לקבוצות חיות. התכנית אכן עבדה לי. וכן, גם על הנקיון שלי שמרתי.
נקיון מתאווה. אפילו מסרטים משחקי מחשב וחדשות. ספרתי עוד כמה שבועות של נקיות. אפי' האובססיה לפורום טיפה נרגעה. אך עדיין היה לי קושי בתאווה בבית. התאווה המותרת.
נדלג לעיקר הנושא, בפסח האחרון, מיוזמתי, לקחנו שבועיים של הימנעות מרצון. יצא לי טוב גם טכנית. ואז המרצע יצא מן השק.
הדופק עלה, הראות הטשטשה, חטפתי קריז. איבדתי את השפיות. לאט לאט מהר מהר, ההגנות התקלפו, צרכתי חדשות, הורדתי לפלאפון משחקים, נגעתי כבר בסרטים, ומצאתי את עצמי מחפש תאווה... ואז חוויתי את מלא המשמעות של חוסר אונים מול התאווה. אנסה להסביר זאת מהזווית שלי.

התאווה היא לא המעשה. התאווה היא גישה. אני חולה אנוש בדיוק כמו כולם. רוצה לברוח בדיוק כמו כולם. לברוח עמוק אל תוך עצמי. לשקוע בניתוק מהעולם. הבנתי שביטוי ההתמכרות שלי הוא בחיפוש אחר התאווה... החיפוש עצמו. אינני רוצה למצוא! כי אז יפסיק החיפוש. פורנו לא היה מספיק טוב עבורי, שם הכל זמין. רציתי לעבוד קשה ולחפש... זו הסריטה שלי. למזלי לא ממש מצאתי, אבל זה לא מוריד כלום מהמחלה, מהגישה החולה של חיפוש וחיפוש וחיפוש אחר התאווה!
הייתי מריץ סרטים, בודק כל 5 דקות האם קורה שם משהו טוב... כשמצאתי, ברחתי... כיסיתי את המסך ב2 ידי... והמשכתי לחפש. הזוי הזוי הזוי. המשכתי עוד שעות בדיוק כך.
במקרה שלי, התאווה המותרת, המצוותית! ניקזה את מושא התאווה. אשתי הפכה לכספומט התאווה. שאגב, לעולם לא יכול לספק את פרנסת המכור לתאווה.
זה היכה בי כל כך חזק! איך שהצורך בסם הזה צובע לי את כל החיים. לא משנה שהייתי נקי 200 יום, עדיין החוסר ב"גישת התאווה" יבש אותי עד עפר.
הרגשתי בחוש את הרצון להיות "נאהב. ולא להיות אוהב." אוי, כמה חיפשתי ערך בתאווה. כמה חיפשתי את החיבוק והחום של התאווה. הבנתי, אני מכור לתאווה.

למה אני מספר לכם את כל זה,
1. שאדע, שנדע, התאווה אינה תלויה במעשים. היא גישה חולה. אני אולי יותר חולה מהרבה אחרים, ולא משנה מהם תופעות הלוואי ואיך הסימנים למחלה מתפרצים.
2. להסתיר את מצבי האמיתי נהיה בעיני חוסר כנות. לנופף בימי נקיון שהם בעצם לא כאלו איכותיים כמו של מכורים האחרים. אני לא כזה מיסטר החלמה אבו עלי כמו שזה נראה.
3. היה לי פחד. פחדתי שאם ידעו את אופי ההתמכרות שלי יזלזלו בי. איזה חנון! אפי' לא צ'וטט. איזו החלמה חסרת אופי. לא רציתי לאכזב אותכם חברי היקרים. אבל מה לעשות, אינני יכול יותר להסתתר מאחורי הפוזות. זה לא בריא לי. אמנם רציתי להרגיש שיך לכאן יותר, וזאת סיבה חיובית. אך לא אסתתר יותר מאחורי הפוזה הזאת. ואם יורשה לי להוסיף, מהסיבה הזאת אני לא ספונסר. כי אין לי את הנסיון האישי מה עבד לי. כן, התעסקתי בפגמי האופי של עצמי, אך לא באותה זוית של חוסר אונים מול התאווה.
(אולי עכשיו שאני מודה שאני מכור לתאווה, כי זיהיתי איך היא סם עבורי, כבר אוכל להיכנס למועדון הספונסרים? ואקבל הרבה ערך וצומי? ימים יגידו. ספונסר יגיד...)

לסיכום,
שלום חברים. שמי הושיעה נא. ואני מכור לתאווה.
התאווה שלי מתבטאת בשיטוט וחיפוש בלתי פוסק אחר תאווה. יש לי פחד אדיר למצוא אותה עם דחף אדיר לחפש אותה...
חיפוש בסרטים חיפוש בחדשות וחיפוש תאווה מותרת בבית.
אני מאוד חולה. יש לי פגמי אופי רבים. הראשי הוא ריכוז עצמי מטורף. זה גורם לי גם לברוח וגם למצוא ערך בתאווה.
נקי בחסד ה' בלתי מובן מאליו מח"י אלול תשע"ב. (עוד קשה לי עם כל יום רק להיום)
תודה חברים
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32271

אוהבים אותך הושיעה...

גם אני שואל את עצמי שאלות דומות לפעמים. האם אני מכור לתאווה דווקא? הרי אני מכור גם למחשבים, ולאינטרנט, ובכלל אני מפתח אובססיה התמכרותית כלפי כל דבר חדש שאני נכנס אליו.
החלטתי להפסיק לשאול. כי זה לא משנה. אני חסר אונים מול התאווה ומול עוד כמה דברים, במינונים שונים. כרגע התאווה היא ה"כלי מחזיק ברכה" עבור ההחלמה שלי.  היא הדבר היחיד שגרם לי לצאת מעצמי ולפנות לעזרה.
ואולי במבט לאחור תגלה שאף כי היית פה זמן רב על תקן כונן הצלה (גם אני באתי לפה כדי "לעזור"), בעצם נדחפת לפה כי הרגשת שתמצא כאן פתרון לכאב שלך.

תודה רבה על פוסט מחלים
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32312

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
היי הושיעה,
נעים להכיר, ואני דווקא מזדהה עם התחושות,
גם לי היתה תקופה ארוכה שיכולתי רק לחפש כשפחדתי למצוא,
אם מצאתי רק הצצתי שנייה, לא יכולתי יותר, והמשכתי לחפש,
הריגוש הוא למצוא את הנסתר, אם זה כבר לא נסתר זה כבר לא מרגש...

גם אני קלטתי שאני מכור כשראיתי שזה מתדרדר, ואני לא יודע מתי זה יעצור, אם בכלל,
למרות שלא הייתי בתחתית של הרבה מכורים.

אני זכר ששמעתי פעם צעד ראשון של מכור בערך כמוך,
ואח"כ כולם חולקים בקבוצה עם מה הם מזדהים,
כשהגיע תורו של אחד המכורים הכבדים ולא כל כך מחלימים,
הוא אמר: תודה על המסר, ואני חייב להודות שאני לא מתחבר או מזדהה.

הנקודה היא שחוסר האונים הוא המניע לפעול לפי הצעדים.
ולכל אחד חוסר האונים הוא במקום אחר.

עכשיו אני חושב, שאם הצלחת להרגיש את חוסר האונים בשלב כזה,
כנראה שיש לך חושים טובים, כי רוב האנשים לא הרגישו חסרי אונים עד תחתית עמוקה,
אשריך,
אוהבים.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32314

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה חברים. תודה שאתם מקבלים אותי.

דוקטור,
אכן קלעת למצבי. אקח את עצתך ' כלי מחזיק ברכה'.

אינאונימי,
שוב תודה. אתה מהחברים הראשונים שקיבלו אותי בפורום. אז. גם היום.
אני פוחד מאוד שיבוא מישהו ויאמר לי מהיום, שידוע מה אתה, אני לא מתחבר אליך כי אתה לא יכול להבין אותי.
אז ארגיש מנותק.  לא אוכל להשפיע ולחזק. ובעומק, לא אוכל לנהל את העסק... לנהל את ההחלמה של החברים.
לכן שמתי היום על השולחן בדיוק מי אני. שלא אקבל קרדיט שלא מגיע לי.
ואם דברי יהיו פחות נשמעים, לאלוקים פתרונים.

תודה חברים

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32319

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
יש לך מתיקות שאין הציבור יכול לעמוד בה...
כלומר המשך...
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32320

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
בשביל לשמוע, לדמוע, להכיל
לא משנה כ"כ מה אתה
ואת זה אתה עושה מצוין
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32322

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
הושיעה יקר, אין לי מושג אם אתה מכור, לימדו אותי שהגדרה שכזו יכולה להגיע רק מהמכור על עצמו... דבר אחד אני יודע, מאז הלטקע'ס קרה וקורה איתך משהו... והוא יותר טוב ממה שהיה לך קודם.

עוד יוסיף ויתגלה.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32339

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
הושיעה ידידי האהוב
איזה רגע מכונן, כמעט אחד הרגעים החזקים שחוויתי פה בפורום.
עומד לו אדם, מן היישוב, לא מכור לתאווה, לא סובל מהבושה, מפיצול האישיות, (למראית עין). ומכריז, אחיכם אני, גם אני שייך אליכם, אליכם מזילי הריר כאובי התאווה, כמה בדידות, כמה רצון לחיבור, כמה כמיהה לחברי אמת, ענווה, מתיקות, ופשטות.
שאלה אחת לי אליך, אפשר להיות חבר שלך? אני רוצה הרבה ממה שיש לך.
אוהב
מוישל'ה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32344

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
הושיעה היקר,
אני אוהב אותך אהבת אח.
גם אני לא יודע אם אתה מכור לתאווה, או שיש לך רק דפוס של מכור.
מה שאני יודע זה שאני קיבלתי ממך המון. המון החלמה, והמון תקווה.
אני לא יודע אם אתה מכור. אבל את הנשמה העמוקה והרגישה שיש למכור, יש לך.
המשך בכוחך זה וראה נפלאות.
אוהב.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32347

• משה "חפץ-חיים"
אוהבים!!

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32348

הושיעה נא היקר,התרגשתי מהכנות וההבנות שהתכנית הביאה לך.האם אתה מוכן להיות ספונסר שלי?

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32379

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה חברי, אחי היקרים. כל אחד בשמו הטוב יבורך.
טוב לי יום אחד בחצריכם מאלף ימים במקום אחר.
בחיי לא ראיתי מקום שאלוקים שוכן בו בעצמה כה רבה. כל כך רחוק ויחד עם זאת כל כך עמוק. יהא חלקי עמכם.
אני חולה. הגישה שלי חולה. רק היום נשפכתי לכיוון התאווה. אני מעדיף להיות חסר אונים, חלש, נכנע.
מתחנן לאבא שירפא את כולנו. כל אחד ותופעות הלוואי שלו.
אני כאן בשביל להישאר.
אוהב , וצריך, מאוד. אתם הדבר הכי טוב שקורה לי. הבאתם אותי מאוד לקרוב לאבא. מאוד קרוב לעצמי.
לילה טוב
הושיעה נא

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32392

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
הושיעא היקר - תודה רבה.

לא מזמן היתה לי שיחה ארוכה עם חבר שעיקר הנפילות שלו היו פנטזיות. הוא העדיף לקרוא מאשר לצפות בפורנו, וזה היה מובן מאוד כיון שבצפיה הוא מוגבל למה שהוא רואה, ואילו בקריאה הוא מסוגל להמשיך לפנטז על זה כמה שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה. היה לו מאוד קשה עם הצעד הראשון כי לא היו לו סיפורי זוועה כמו אצל אלו שנדפקו להם החיים (ולמרבה הצער יש איזה תחרות מטומטת בנושא הזה).

לבסוף הוא הודה שהוא מכור לריגוש מיני. התחברתי מאוד לכך, ואז ראיתי בספר הלבן שנכתב איך אנחנו מכורים להתגרות ולפנטזיה. נראה לי שזה משקף בדיוק נמרץ את מה שכתבת. התמכרות להתגרות.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32421

• מנחם
  • דירוג כסף
שלום הושיעה...

מרגש להכיר את סיפורך.
תרמת לי המון במהלך החודשים האחרונים.
יש דברים שכתבת שרק עכשיו אני מתחיל להבין אותם.
הייתי שמח להגיב באריכות אבל הנסיבות לא מאפשרות לי כרגע.

בעניין: שלום חברים... אני מכור לתאווה. (סיפורי האישי) לפני 11 שנים #32610

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
שלום הושיעה היקר
דבריך באו עלי כמים קרים על נפש עייפה, כיוון שבימים האחרונים התחילו המחשבות של האם אני מכור, כן, לא וכו... אולי אני משכנע את עצמי שאני מכור, כי אם לא אז חוזרים למבוי הסתום... מוכר אני מניח. הרי השימוש שלי הוא די בנאלי, כמו נער בן 15. אני אפילו לא צופה ממש בפורנו, משום מה יש לי דחייה מזה, אלא בחומרים יותר 'קלים'... וגם תהליך ההידרדרות- פיתוח הסבילות ועליית רף הסיפוק המיידי, שהוא חלק מהותי מההתמכרות - לא ממש קרה אצלי. אופי השימוש שלי כיום דומה מאוד לאופי לפני 15 שנה... אגב, אני לא מעביר כל 5 דקות, אלא כל שתי דקות... שלא נפספס בטעות... וגם אני מעביר (אחרי האוננות) שעתיים שלוש בסשן זיפזופ פסיכודאלי בין רוטר לטמקא לערוץ 7 ובחודשים האחרונים ל'הארץ' (מה שמזין את הצורך הכפייתי שלי להתעצבן...). ראבק, היום אני מבין שאם תשים אותי על אי בודד עם מחשב נעול הרמטית על ויקיפדיה בלבד ברמת סינון רימון הכי גבוהה - אני מפתח תוך יום דפוס שימוש התמכרותי לגמרי, גם בלי שום אוננות ותאווה... אגב אני לא מרגיש כהוא זה יותר טוב מחברים שמספרים על הבורות העמוקים שהגיעו אליהם, שאני מעריך שלא הייתי מגיע אליהם גם אם לא הייתי מגיע לפה לעולם - אני יכול להסביר מדוע חוסר ההידרדרות באופי השימוש שלי נובע דווקא מפגמי אופי, שבמקומות אחרים בחיים אני משלם עליהם מחיר יקר...

אלא שאני חושב שכל זה לא באמת העיקר. בסוף הכל זה הבריחה. מפגמי האופי, מאתגרי החיים, מהרצון הפנימי. המהות מבחינתי של ההתמכרות היא חוסר היכולת לצאת ממעגל הקסמים, כחלק ממנגנון מעוות שהנפש פיתחה. ואת זה הבנתי הרבה לפני שהגעתי לפה. ואני חולה.
בהחלמה
זיו
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?