ברוכים הבאים, אורח

פשוט, כמו שביקשו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: פשוט, כמו שביקשו 4318 צפיות

בעניין: פשוט, כמו שביקשו לפני 11 שנים, 4 חודשים #23537

• 1only
  • דירוג כסף
  • (יניב)
תודה לכם!
כנראה זה מה שהייתי צריך (ועוד כמה חיזוקים שהגיעו במייל...) כדי להרים את הטלפון ולהכנס ל-12 הצעדים (שחשבתי בהתחלה כטפשי/מתנשא)
האמת, אחרי השיחה חשבתי שהבעיה שלי לא גדולה ממש, כלומר, אני לא ממש מכור לתאווה של מין וכל זה... אבל בהקשר של בריחה מהמציאות (שזו תכל'ס עיקר הבעיה כמו שהבנתי) אני נמצא עמוק עמוק בבוץ. כנראה שאני מכור הרבה יותר לשינה, קצת מחשבים והמון המון הגדרות של הבעיה שאני נמצא בה, כנראה מתוך ייאוש וחוסר יכולת להתמודד עם המציאות.
בקיצור, יותר קל להיות חולה מסכן (ואני מדבר על עצמי בלבד) מאשר לקחת אחריות על החיים ולהתמודד עם כל הקשיים ובמיוחד עם העובדה שלפעמים אני מזיק לאחרים שזה דבר שאני לא מסוגל להכיל, לא מסוגל לקבל מצב שמישהו סובל (אפילו אם זה רק בדימיון שלי) בגללי (דימוי עצמי נמוך, אמרתי?)

אני פשוט מקווה להתקשר כל יום לקבוצה, אפילו כמו רובוט, העיקר לעשות משהו.
הלוואי ואהיה בריא כבר, הלוואי וכלנו נהיה בריאים ולא נצטרך את על הבלאגן הזה...

תודה לכולם!!!
"אבוד" זה משהו שלא קיים

בעניין: פשוט, כמו שביקשו לפני 11 שנים, 4 חודשים #23544

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אני מתפלל ע"ז כל יום בברכת-המזון: "ונא אל תצריכנו ה' אלוקינו לא לידי מתנת"

אבל הוותיקים והמנוסים מסבירים שתפילתינו תתקבל לאחר הלווייתינו. ואני בכלל לא ממהר. עדיף לי להשאר בקבוצה הנוכחית מאשר לשכב בד' אמות על אמה. (צפוף שם. ואין לאיפה לברוח)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: פשוט, כמו שביקשו לפני 11 שנים, 4 חודשים #23675

• 1only
  • דירוג כסף
  • (יניב)
סמס לאשתי (יצא נחמד אז אני מעתיק)

עוד מפגש הסתיים... מסקנה מהיום: כל התאוות והשינה וכו' הכל זה בריחה מחוסר יכולת להתמודד עם המציאות (מן הסתם גם ההודעה הזו היא בריחה מההרגשה שיש לי עכשיו...)
הפתרון (שלאט לאט לומדים ליישם) הוא להכניס את הקב"ה לחיים, לדבר איתו ולהודות בחוסר האונים (שהבנתי שזה מה שהכי חשוב)
זה עבודה לכל החיים וכנראה שאין הוקוס פוקוס להפוך להיות עם דימוי עצמי גבוה ופחות רגיש וכל שאר הסלט שאת מכירה. הכל מוביל לנקודה אחת: להיכנע לפני ה'. להבין שאי אפשר לבד. מסכן מי שמצליח להסתדר לבד ו"זוכה" להיות רחוק מה'.
כמה צרות וחסרונות צריך כדי להבין לאט לאט שאתה לא יכול לבד.
הנה, הבנתי אבל עדיין אני חסר אונים לגמרי, אין כוחי ועוצם ידי, רק ציפיה של טיפה סרוחה אל מלך רם ונישא שירחם ויגאל ויסיר ממני את הגאווה אם ירצה ומתי שירצה.
סבלנות ללא תאריך, בקיצור

מצחיק שכשכותבים כזה דבר פעמיים זה כבר לא נראה אותו הדבר...
עכשיו, אפילו שבא לי לשחק וכו' (כדי לפרוק קצת...) אני מבין שאני צריך לדבר איתו, מקווה שירשה לי.
"אבוד" זה משהו שלא קיים

בעניין: פשוט, כמו שביקשו לפני 11 שנים, 4 חודשים #23772

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
1only כתב on 06 ינו' 2013 21:21:

מסכן מי שמצליח להסתדר לבד ו"זוכה" להיות רחוק מה'.

כך מסבירים את עונשו של הנחש. "ועפר תאכל כל ימי חייך" מי לא היה רוצה לאכול עפר? אין צורך לעבוד לבשל לאפות לשלם במכולת וכו'. פשוט יוצאים לגינה ממלאים כמה מנות ובתאבון! (אנחנו "התרגלנו" לטעמים שונים. אם מלכתחילה היינו מקבלים את זה זה היה טבעי)

התשובה היא שעפר יש בשפע ובחינם. אמר הקב"ה לנחש "קח מה שאתה צריך ואל תסתכל אפילו לכיוון שלי! לא רוצה שום עסק איתך!"
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן