ברוכים הבאים, אורח

הפעם ברצינות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הפעם ברצינות 63 צפיות

הפעם ברצינות לפני 2 שבועות #150580

• Haggai
  • חבר חדש

זה אף פעם לא פשוט לקום מבור עמוק, זה הרבה יותר מתסכל אם אתה חפרת אותו. 
ניסיתי פעם לדמיין חיים בלי ההתמודדות הזאת והבנתי איזה יפים הם היו יכולים להיות. קצת הרגשתי פספוס שרק עכשיו אני מתחיל לקחת את זה ברצינות אבל אם זה האתגר שיש לי בחיים אין ברירה חוץ מלהסתכל לו בעיניים ולהתגבר. 

תגובה: הפעם ברצינות לפני 2 שבועות #150581

ברוך הבא!!!
מאחל לך הצלחה רבה, יש כאן באתר ובפורום הרבה חומר. שתזכה למצוא ולהגיע לפתרון.

בהצלחה רבה
אוהב מאד
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הפעם ברצינות לפני 1 שבוע, 6 ימים #150584

• nbym
  • דירוג זהב

מרגש!
אכן, זה מסע שאני מאחל לך בו הצלחה רבה. הצבת לך מטרה יפה ונכונה. לפני כל מסע אתה יודע שלפעמים טיפה סוטים מהדרך או שלפעמים מעקמים רגל, והכי חשוב זה לקום. לנער את האבק ולהמשיך להתקדם. אני מאחל לך שלא תיתקל או תיפול אבל אם זה קורה, אל תתייאש. תסתכל על ההודעה הראשונה ותמשיך לצעוד. עצם הרצון הוא כבר התקדמות. גם חייל הנפצע בקרב אינו מרים ידיים ומוסר עצמו לאוייב, הוא ממשיך להילחם ולרוקן את המחסנית עד הסוף על אף הפציעה. 
תמשיך לצעוד כי הזמן הכי טוב לעשות את הצעד הוא תמיד עכשיו. לא משנה מה היה בעבר או לאורך הדרך. להמשיך להמשיך להמשיך. בצלחה רבה.

תגובה: הפעם ברצינות לפני 1 שבוע, 5 ימים #150591

• mose
  • חבר ותיק

אחי היקר מאחל לך הצלחה בדרך ושתהייה עם כמה שפחות מכשולים.
טיפ קטן: אני 11 חודש מאז התחלת את דרכי אל החופש ורציתי לומר לך שלעולם אבל לעולם אל תתייאש אפילו אם יש לך נפילות לא להתייאש ובסוף אתה מצליח.. המלחמות בהמשך נהיות יותר קלות וכמובן שתמיד צריך להיות עם יד על הדופק אבל אתה מתמודד פחות
אין עליך ימלך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן