ברוכים הבאים, אורח

מציג את עצמי אחרי כמה שבועות בלטוס על החופש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מציג את עצמי אחרי כמה שבועות בלטוס על החופש 286 צפיות

מציג את עצמי אחרי כמה שבועות בלטוס על החופש לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150014

בן 26, בכלא הפורנו מגיל צעיר מאוד. עברתי הרבה מסעות בדרך שלי, תקופות ללא(לא ארוכות מידי אבל כן היה כמה חודשים כמה פעמים). לפני כמה שנים החלטתי שהדבר הזה דורש קצת יותר מסתם לנסות להפסיק בעצמי, התחלתי ללכת לטיפול ול12 צעדים. אחרי כמעט שנתיים התחלתי להרגיש ב12 הצעדים שזה לא עובד בשבילי, לא מספיק מפתח עצמאות והעצמה אישית ולא עוזר לי להפסיק עם פורנו. אינני אדם דתי או מאמין, אומנם כן מחובר לרוח וליקום.

לא בטוח אם אני מאמין שדווקא פה אמצא את מה שאני מחפש, אבל התחברתי למה שהתוכנית הזאת אומרת, והבטחתי לעצמי לעבוד אותה באופן יום-יומי למשך חצי שנה ברצינות, ולראות מה יהיה. כותב פה למרות שבתכל׳ס הייתי מעדיף גם את התוכנית לעשות במחשכים עם עצמי, אבל זה חלק מהעניין. לצאת מעצמי ולהתחבר החוצה.

אם מישהו מעוניין במערכת יחסים של טייס משנה ומתחבר למה שכתבתי בצורה כזו או אחרת, מוזמן ליצור קשר.

תגובה: מציג את עצמי אחרי כמה שבועות בלטוס על החופש לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150015

ברוך הבא לפורום
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מציג את עצמי אחרי כמה שבועות בלטוס על החופש לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150030

שלום חבר יקר
אני מתחבר למה שכתבת
אמת ההתמכרות זה לא דבר פשוט
אין כפתור כיבוי.
וזה דורש תהליך ורצון אמיתי ופנימי
בנוסף אהבתי שכתבת אני אנסה לתקופה מסוימת ואחכ אחליט אם להמשיך
שזה ממש נכון להרבה דברים בחיים, כי לא כל דבר עושה שינוי מידי..
לפעמים עושים משהו ורואים תוצאות רק אחרי חודשים של התמדה.
אני מאחל לך ולי ולקוראים האחרים לדבוק במטרה להאמין בדרך ובעצמינו.
ולראות שינוי אמיתי שמתחולל.
שמתי לב אצלי שהמרחקים של השימוש התחילו לגדול.
בהתחלה זה כל יום מס'פעמים אחכ אחת ליום ואחכ כל יומיים וכן הלאה.
יש שינוי ולפעמים הוא מאוד קטן

תגובה: מציג את עצמי אחרי כמה שבועות בלטוס על החופש לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150034

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב , רוצה לשתף אותכם במשהו שכתבתי לפני 5 שנים ויותר. 
הדבקות בהחלמה והרצון להיות נקי ..

מנסה לצוף זה השם הראשון שלי , במסע  שהתחיל את התוכנית .
 נכנס בהתלהבות לקבוצה חיה , והצטרפתי לפורום וכמובן לקבוצה הטלפונית. היה ממש מדהים ורצתי אחרי הימים . כל כך רציתי לסגור את ה30 היגעתי ל 29 וזחלתי ל 30 ונפלתי . רצתי ל 90 ושוב נפלתי .
החלטתי שאני מתחיל מהתחלה , התחלתי לכתוב כמנסה לצוף 2 , אבל הייתי למוד נפילות והחלטתי לאמץ את המושג ההזוי הזה רק להיום.
הרק להיום הזה הפתיע אותי !
דבקתי בזה כמו חולה אמיתי כאילו זה הסיכוי היחיד שלי לצבור ימים נקיים והאמת זה הפתיע אותי. לא הייתי מוכן להגיד את המילה מחר אהייה או עוד שבוע אגיע למספר מסויים, פשוט רק להיום, וזה עבד. אסירות תודה שהגעתי לאן שהגעתי בצברת הניקיון רק להיום . וכמובן שכל מה שעזר לי עד היום זה הרצון להגיע לקבוצה קבוע אחת לשבוע , ולחכות כל שבוע ליום המיוחל . במשך חצי שנה לא פספסתי קבוצה טלפונית כל יום מאזין ומשתתף , היה מדהים . טוב בילבלתי לכם יותר מידי , ניתקעתי בדרך ל 90 יום מתוך כוונה לקבל החלמה וגם לתת. התחלתי לכתוב סוג של יומן מסע . עם השם הייתי שם , כן ולא רוצה לחזור לשם . זה היה כואב  וגם מטורף המקום ההוא.
תודה לאבא יקר על המשך החלמה , עם חברים ניפלאים ותומכים ועם תוכנית החלמה מדהימה . תודה לך אבא .
בהצלחה לך חבר יקר. 

תגובה: מציג את עצמי אחרי כמה שבועות בלטוס על החופש לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150036

• hersh
  • משתמש

אני מוכן להיות הטייס המשנה שלך.
בשמחה!

תגובה: מציג את עצמי אחרי כמה שבועות בלטוס על החופש לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150037

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
חחח אוהבים אותך איש יקר
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן