ברוכים הבאים, אורח

הזדמנות לומר תודה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הזדמנות לומר תודה. 173 צפיות

הזדמנות לומר תודה. לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149740

ראיתי בעבר את הפרסום על האתר בפרסומת ביוטיוב ונרשמתי, עוד אז מיד התעורר רגש חיובי על כך שיש קהילה תומכת וחמה שמשקיעה אנרגיה כדי באמת לעזור במשהו בו אני באמת זקוק לתמיכה. הערב מצאתי את עצמי מאבד את המיקוד לגבי הדברים שבאמת חשובים לי בחיים, הכמיהה הרוחנית שלי אל העליון, ונאמנות לערכים פנימיים, ויחד עם זאת פתאום התחילו לסגור עלי מחשבות מיניות, שהינן כמו חותם מכהה ומתסכל בו אני חווה את עצמי רע ולא בסדר, ומאבד את הראיה של התקווה באופק. נזכרתי באתר ונכנסתי, וזו היתה הזדמנות מיידית להיזכר שהבעיה הזו שלי 'להימשך החוצה' יושבת על כ"כ הרבה כאב ורגשות קשים מעכשיו ועוד יותר מהעבר, ושמשיכה מינית הינה בפועל אפילו שולית, נזכרתי וכתבתי לגבי כך לעצמי כפי שהומלץ באתר, וזה מאד עזר, והאיר אצלי תקווה ונכונות לבחור מחדש להעיז להיות בוגר ולצעוד קדימה. אחרי הרוח המעודדת והתומכת שמצאתי באתר, יחד עם כמה משחקים קטנים ומעודדים, מבין שעכשיו נשאר לי להתמקד בתפילה ושהשם יתברך יעזור לי בהדרגה להתנקות ולהיטהר  מכל מה שעומד בדרך אליו וחוסם. תודה מקרב לב...

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים, 3 שבועות על ידי vtprkn108. סיבה: תיקון שגיאות עתיב

תגובה: הזדמנות לומר תודה. לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149741

אוהבים אותך
בהצלחה רבה
מאחל לך שתמצא את הפתרון

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן