ברוכים הבאים, אורח

קבוצות חיות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קבוצות חיות 149 צפיות

קבוצות חיות לפני 4 חודשים #149636

מעונין ללכת לקבוצות חיות, לא נראה לי שמשהו אחר יכול לעזור לי.
 אבל לבצע את זה יש לי שתי בעיות:
אני בישן
אני גר אצל אמא, אין מצב שהיא לא יודעת לאן אני הולך, ואני לא מסוגל לשקר
נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים, 4 שבועות על ידי אברהם איש.

תגובה: קבוצות חיות לפני 3 חודשים, 4 שבועות #149639

• 9625
  • דירוג זהב

אהלן חבר יקר!!
מה נשמע? הכל טוב? איזה יופי!
אני מקווה שזה בסדר, קצת עברתי על ההסטוריה של ההודעות שלך כדי לחשוב ברצינות אם יש לי מה לומר לך.
אני חושב שהסיבה למחלה היא: שהפסקתי לאונן לזמן ממושך, ומרוב החוסר השתגעתי. הפסיכיאטר שלי לא יודע על  הסיבה למחלה הנפשית שלי, אני לוקח כבר שנים כדורים וזה עוזר לי, אבל עדיין לפחות פעם בשנה יש לי בעיות פסיכיאטריות שבהם אני "חולה" לחודש לפחות, עד שאני חוזר לעצמי. וגם לא סיפרתי לו שאני מכור לפורנו.
[ציטוט מדבריך בעבר].
2 שאלות. 1. למה הפסיכיאטר לא יודע? זה סוד? לאנשי המקצוע יש אמינות מאוד גבוהה וחיסיון על המידע שמגיע אליהם.
2. בהנחה שאמא שלך יודעת על הפסיכיאטר, מה יכול להיות גרוע יותר שהיא תדע על קבוצות תמיכה? חייב להיות שהיא תדע מה בדיוק מטרת הקבוצה?
אוהב אותך מכל הלב, אפי

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: קבוצות חיות לפני 3 חודשים, 4 שבועות #149648

מספיק לאמא שלי היו ייסורים מזה שאני חולה נפש עכשיו היא גם תדע שאני מכור… 
לגבי הפסיכאטר דיברתי איתו אבל לא הסברתי לו שאני ממש מכור
ה׳ יעזור
תודה על התגובה ועל ההשקעה בחיפוש התשובה

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים, 4 שבועות על ידי אברהם איש.

תגובה: קבוצות חיות לפני 3 חודשים, 4 שבועות #149649

דרך אגב כתבתי בהמשך שהצלחתי לשמור על הברית קודש בלי להיות חולה בנפש, כך שאני לא בא חלילה להרפות ידיים ולומר חס וחלילה שמי ששומר על הברית נהיה מזה חולה חס ושלום

תגובה: קבוצות חיות לפני 3 חודשים, 4 שבועות #149650

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

אוהבים אותך, אברהם היקר.

אני חבר בקבוצות החיות כבר כמעט שנתיים וחצי. וכמה שאכתוב, לא אוכל לספר עד כמה קיבלתי שם.
ההורים שלי לא יודעים על הבעיה שלי. כל פעם שאני בבית והולך לקבוצה חיה, אני אומר להורים שלי שאני הולך ל"חברותא" - שזה שקר לבן קטן. 
זה בסדר גמור מצידם והם לא חופרים.
אולי כזה דבר יוכל גם להתאים לך... נראה לי שאתה ממילא חי בשקר מול אמא שלך - גם אם מסיבה נאצלת, שאתה לא רוצה להכאיב לה. נראה לי שעדיף לשקר על ההחלמה מאשר לשקר על המחלה.

אוהבים ובהצלחה בהמשך הדרך.

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים, 4 שבועות על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים. סיבה: טעות כתיב :)

תגובה: קבוצות חיות לפני 3 חודשים, 4 שבועות #149651

ערב טוב אברהם איש היקר.

אני מצטרף לדברי חברי וידידי היקר אבי0533.

אם יורשה לי אני אוסיף משהו קטן, אני מקווה שהשאלה לא תכאיב, אבל אולי זה יעזור לך להחליט.
האם בשביל להשתמש אתה לא נעלם מהבית, בלי לספר לאמא שלך להיכן אתה הולך?

לימדו אותי שאם אשקיע בהחלמה אפי' רק 10% ממה שהשקעתי במחלה - אזי אוכל לעלות על דרך.
וכיון שבמחלה נעלמתי מהבית, ונעלמתי מהישיבה, ונעלמתי מכל הסובב אותי,
אז גם בהחלמה אני נעלם מהכולל בשביל ללכת לקבוצות, גם אם זה יגרום לי לקבל הערה מהראש כולל, וגם אם האברכים כבר יותר לא יחשבו שאני האברך הכי טוב בכולל, שאף פעם לא מפספס, ומגיע תמיד בזמן ויוצא בזמן.... וכן כל כיוצ"ב.
ואסירות תודה על כל הנסים הגדולים שה' עושה איתי כל השנים הללו, וכמובן ששום נזק לא קרה לי בכל שנותיי בקבוצות, וגם בשידוכים לא ניזוקתי כלל (רק סיפור השידוכים בעצמו, הוא נס עצום בפני עצמו), וה' יתברך מראה לנו דרך הסיפור חיים שלי (ושל עוד חברים רבים אחרים) את כוחו הגדול, לעזור לנו, לרפא אותנו, להחיות אותנו ולהעלות אותנו על דרך.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן