ברוכים הבאים, אורח

התמודדות של מתחיל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: התמודדות של מתחיל 1393 צפיות

התמודדות של מתחיל לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149594

אני חדש בקהילה ההתחלה הראשונית הקפיצה לי את האנדרלין ונהנה מהתוצאות לומד את המערכת מכיר ממה אני יכול להעזר ולהבנות 
והנה כשעובר יום והראש מרגיש קצת רגוע וכאילו נכנס לשגרה מתחיל זמזומים ומחפש ריגוש הראש כבד עלי הדם פחות בזרימה בעצם מציאות נכונה יותר רק פשוט לא רגיל אליו וכאילו הנורמלי הוא מוזר לך
כמו השתיין בתחילת ההתפכחות 
אני משתף לא בשביל הפתרון אולי יש אבל אני לא יודע בכל אופן אני מעלה את הרגשות בשביל לא לשאת אותם לבד 
ברור לי שמי שיקרא יהיה איכפת לו בשביל לי וזה ללבד עוזר לי

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149598

• haimke
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

אני אחרי נפילה רצינית הרגשתי גיבור עד עכשיו, שבועיים עברו ואני מתחיל להרגיש עקצוצים... מאמין שזה יהיה קשה ויתכן שגם יהיו נפילות אבל כולנו מחזיקים אצבעות וירטואליות אחד לשני עד להצלחה
יחד ננצח:innocent:

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149607

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצאתי את היומן שלך
כמו שחיימקה אמר, אתה עובר את התהליך שכולנו עברנו / עוברים. 
כל הכבוד לך מחזיק לך עשר אצבעות [כותב בשיטה עיוורת], מתפלל עליך, נעקוב אחרי הבשורות הטובות שלך

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149717

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אנחנו מחכים לשמוע משלומך הטוב, איך אתה מתמודד ומתקדם.

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 3 חודשים, 1 שבוע #149809

כל יום יהיו בעיניך כחדשים אז מה כל פעם נתחיל מחדש כולל ההתמודדויות 
וממש לא.
אם נשכיל להוולד כל יום מחדש הרי נשכח מאתמול. מה שהיה היה ומה שיהיה זה לפי איך שנחיה
אתמול היה סתם מצב רוח דפוק דומה למזג האויר סגרירי מעונן השמש לא זרחה לי
והעיקר שגם לזה מצאתי פתרון הרי בימינו כשחשוך אז פשוט להפעיל את המתג ויאיר לך .
נכון זה מלאכותי.  אבל עדיף מהחושך שאז מוביל אותך מנגנון אוטומטי שפועל. שהיא מסוכנת 
ישבתי בכולל מתאמץ סתם כי קשה לי יום מפרך ואין מידי הרבה סבלנות לילדים ביום כזה ובעבר היה מתעורר במערכת הבקרה פתרונות אפלים של חושך שמחשיך 
מי שהוא לוחש פורנו אתה צריך
והיום ברוך השם זה לא קיים. אומנם בקול אנות חלושה עדיין הוא מאיז ללחוש ובחיים להתערב ולבחוש
אבל תודה לקל למדנו את הכלים מה הם תמוררי האזרה היכן הפניה ופשוט להתעלם ולהתרומם תודה לך אלי השומר וכן להרבה חברים כאן. שלמדתם אותי את המערכת

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 3 חודשים, 1 שבוע #149819

ליפול זה לא נחמד אז לא בדיוק נפלתי 
אבל נכנסתי לאין כניסה הזמנתי לעצמי לא ממש במודע טריגר מסוכן צעד שלא הייתי אמור להגיע אליו
הייתי מופתע מעצמי ברגע הראשון ישר נדלקו נורות אזהרה כלים שלמדנו באתר. מיד נסגרו דלתות הכניסה ועכשיו מערבולת טיסה  ברוך השם עבר בהצלחה
אני משתף א' בשביל לסגור מעגל
ב' שאלו שמתמודדים יהיו שותפים זה קורה זה לא נפילה כי בעבר הייתי מתרסק וכהיום עם זה אני נוסק לומד תמרון ונהיה אלוף 
 ג' ללמוד אל תהיה שאנן תמיד ללמוד ולהתקדם

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150044

אז זהו כבר לא מתחיל ברוך השם 36 יום נקיים
כאן הזמן המקום לשתף את העובר עלי את קורות הימים האחרונים להבין את גודל התודה לכם לחברים למערכת המדהימה הזו כמה כח אתם נותנים כמה שיניתם לי את החיים
אז ככה אישתי יצאה לנופש לא יום לא יומים לארבעה ימים וזה אחרי יומים של שפעת לא קלה בקיצור סוג של פרידה של כמעט שבוע
טוב לפרק זמן כזה לא צריך טריגרים בשביל להתמודד פשוט הדלת פתוחה למי שרוצה לאתגר
ואכן בעבר זה היה סיוט סבל חיפוש אחרי פורנו ועוד פורנו. הספאם היה מתמלא באפס מקום
וברוך השם כן אני ביחד איתכם חיי השתנו נושאי ההתעניינות שונים מקורות הסיפוק הוחלפו והצלחתי בלי להתמודד עד כעת. ובתפלה עד שתשוב ולתמיד
ומאחל לכולכם הצלחה זה אפשרי רק להתמיד וללמוד
ולסיום אקח את החלק היפה בהעדרות של אישתי שאני יכול לגלוש לאתר מבלי לחשוש להחשף ולא צריך אוזניות בשביל לשמוע שיעורי הדרכה

נערך לאחרונה: לפני 2 חודשים, 3 שבועות על ידי 676tali.

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150045

• hersh
  • משתמש

כל הכבוד לך 4 ימים לבד בבית, ללא האשה!
אתה אדיר!!! זה פשוט מטורף לדעתי...
לא התנסתי, אבל אני בטוח שזה האבא של כל הטריגרים...

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 2 חודשים, 3 שבועות #150052

לפעמים הטריגר הגדול דווקא זה האישה

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150144

אני רואה שתמיד צריך להתמודד .
אולי חשבתי או שרציתי שאחרי כבלים שהרכב פשוט יסע בלי לראות מוסך 
אבל זה לא 
אז אשתף ימים עמוסים אתה לא מצליח להגיע ללמוד לשמוע עוד שיעורי עזר שיעורים שמנחים 
אתה גם לא מצליח ליפול אין זמן גם לזה 
אבל זה באסה כי המוח בשביל לחשוב הוא לא צריך זמן בשבריר שניה הוא בונה דמיון מפתה 
אז כמו שאמרתי  ברוך השם לא הוביל לנפילה
אבל ברור לי אם אני לא יעצור את זה בצורה בריאה בדרך של למידה אז ברגע של הפוגה למחשבות לרצונות יהיו זמן לרקום עור וגידים ולהבשיל את הקרקע לנפילה
בקצור בלשון התורה לפתח חטאת רובץ אין חכמות שווה הכל ולעצור לכמה דקות ימיות ולהשקיע כי אחרת תצטרך להשקיע יותר.
כמו טיפול שיניים דחית קבלת טיפול שורש

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150154

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אוהבים ומחכים לשמוע הלאה מההצלחות שלך

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150162

תודה על התגובה
זה נותן כח כשאתה מדבר ומקשיבים לך
אז אלי שומר זה לא רק שם זה גם תפקיד

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150185

רציתי לצעוק די עד מתי שטיגען של חודש וחצי כתיבה של 6 חבורת בטח שהראש נקי כבר
ולא פתאום מאיפה שהוא. הרגשתי שהנה הרצפה נפתח ואיפה שאני עומד שם אני נופל משהוא חלף לי מול העיניים
וכאילו אני נמצא בדיוק כמו בעבר אם אותו תשוקה  עם אותו דמיון של שלחוות מחמש אגורות כאילו שווה מליון
ופשוט הגבתי ישר  לחצתי על כפתור עזרה ואני משחזר לעצמי את ההתמודדות של חברי לפורום את העוצמות שמגלים מול הדחף כן את המילים שלכם  הם עומדים מול עיני ומדברות 
דמות דיוקן שלכם ניצבת מולי ומלווה אותי
תודה לכל המשתפים זה נותן כח מעצים בעת קושי
נערך לאחרונה: לפני 2 חודשים, 1 שבוע על ידי 676tali.

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150188

676tali היקר
אוהב אותך מאד.
מזדהה מאד עם הקושי, עם התסכול. לחיות כביכול בשתי עולמות, מצד אחד חבורות ושטייגען, ומצד שני רצון עמוק לשימוש...
אסירות תודה לאבא אוהב שמצאתי את הפתרון שעובד לי כל יום ויום בחסדו הגדול מכוחו ולא מכוחי.
מאחל לך הצלחה רבה 
ושתמצא גם אתה את הפתרון שלך בעז"ה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: התמודדות של מתחיל לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150194

676tali כתב on 18 פבר' 2024 13:04:
רציתי לצעוק די עד מתי שטיגען של חודש וחצי כתיבה של 6 חבורת בטח שהראש נקי כבר
ולא פתאום מאיפה שהוא. הרגשתי שהנה הרצפה נפתח ואיפה שאני עומד שם אני נופל משהוא חלף לי מול העיניים
וכאילו אני נמצא בדיוק כמו בעבר אם אותו תשוקה  עם אותו דמיון של שלחוות מחמש אגורות כאילו שווה מליון
ופשוט הגבתי ישר  לחצתי על כפתור עזרה ואני משחזר לעצמי את ההתמודדות של חברי לפורום את העוצמות שמגלים מול הדחף כן את המילים שלכם  הם עומדים מול עיני ומדברות 
דמות דיוקן שלכם ניצבת מולי ומלווה אותי
תודה לכל המשתפים זה נותן כח מעצים בעת קושי

תודה לך על השיתוף.
השיתוף שלך נותן כוח.
הכתיבה שלך זה מצב של שני מנצחים 
אתה כותב ומשתף ומקבל מזה כוח.
ואני/חנו קוראים ומקבלים כוח.
ממליץ לך להכנס לפחות פעם ביום ולקרוא ולכתוב
בהצלחה יקירי

• עמוד:
  • 1
  • 2