ברוכים הבאים, אורח

שלום חברים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום חברים 160 צפיות

שלום חברים לפני 7 חודשים, 4 שבועות #148476

• carot
  • חבר חדש
האמת שאני ממש מתבייש, אבל אם זה יעזור למישהו להרגיש טוב יותר אז למה לא.. גם ככה אני אפס
אני כבר נופל משהו כמו 11 שנים, והמצב ב5 או 6 שנים האחרונות הוא שאין שבוע נקי. כמעט כל יום. למעט אולי תקופה אחת קצרה של שבועיים שאני זוכר.. האמת היא, שאני מרגיש שההתמכרות הזאת, ממש הרסה והורסת לי את החיים. בין אם זה ברמת האכפתיות שלי מדברים, אני כבר לא זוכר הרבה דברים שהייתי אמור לזכור, פגיעה בקשרים החברתיים, כי אני פשוט מתייאש מלשמוח ולראות עניין בדברים... פגיעה בלימודים (במקום ללמוד ולעשות משימות אני נופל ומתייאש)
ואפילו במימד יותר עמוק, של תפיסה. איך אני תופס את המין השני, יאוש מהאפשרות ליצור קשר זוגי עם מישהי.. ואפילו אפילו איך אמורים להיראות חיי אישות.. נחשפתי לדברים מעוותים ולא מציאותיים, ואני פוחד שהם משפיעים על התפיסה שלי באופן כמעט בלתי הפיך.
אשמח מאוד אם מי שיכול ישתף. גם אתם מרגישים ככה? שזה פוגע בזיכרון ובאכפתיות מהחיים?
מקווה שה' יעזור לי
נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 4 שבועות על ידי carot. סיבה: מילים מיותרות

תגובה: שלום חברים לפני 7 חודשים, 4 שבועות #148479

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר חדש,

דבר ראשון - אני רוצה להגיד כל הכבוד על שליחת ההודעה הראשונה. החשיפה לא פשוטה ומגיע לך כל הכבוד על זה!
דבר שני - צר לי לשמוע את הכאב שלך מתוך המילים שכתבת. אני מאחל לך שה' יעזור לך בכל הקשיים שלך.
דבר שלישי - אכן קיים פתרונות לקשיים/פחדים/לבטים שרשמת.. לעניות דעתי,הפתרונות דורשים עבודה עמוקה ולא יכולים להינתן בצורה כזאת.

בהצלחה!  

תגובה: שלום חברים לפני 7 חודשים, 4 שבועות #148488

carot כתב on 05 ספט' 2023 20:38:
האמת שאני ממש מתבייש, אבל אם זה יעזור למישהו להרגיש טוב יותר אז למה לא.. גם ככה אני אפס
אני כבר נופל משהו כמו 11 שנים, והמצב ב5 או 6 שנים האחרונות הוא שאין שבוע נקי. כמעט כל יום. למעט אולי תקופה אחת קצרה של שבועיים שאני זוכר.. האמת היא, שאני מרגיש שההתמכרות הזאת, ממש הרסה והורסת לי את החיים. בין אם זה ברמת האכפתיות שלי מדברים, אני כבר לא זוכר הרבה דברים שהייתי אמור לזכור, פגיעה בקשרים החברתיים, כי אני פשוט מתייאש מלשמוח ולראות עניין בדברים... פגיעה בלימודים (במקום ללמוד ולעשות משימות אני נופל ומתייאש)
ואפילו במימד יותר עמוק, של תפיסה. איך אני תופס את המין השני, יאוש מהאפשרות ליצור קשר זוגי עם מישהי.. ואפילו אפילו איך אמורים להיראות חיי אישות.. נחשפתי לדברים מעוותים ולא מציאותיים, ואני פוחד שהם משפיעים על התפיסה שלי באופן כמעט בלתי הפיך.
אשמח מאוד אם מי שיכול ישתף. גם אתם מרגישים ככה? שזה פוגע בזיכרון ובאכפתיות מהחיים?
מקווה שה' יעזור לי

אח יקר ברוך הבא!
אני מזדהה עם כל מילה שלך
יש לך כנות מיוחדת!
תודה על השיתוף והחיבור
אוהב אותך משה

תגובה: שלום חברים לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148613

• carot
  • חבר חדש

תודה על התגובות! חיממתם את הלב.
עכשיו ב"ה מרגיש יותר טוב ומעודד, מקווה שאמשיך לאורך זמן.
יוסי91 תוכל אולי לפרט לגבי הפתרונות? האם אתה חושב שהכלים שיש בתכנית של GYE לא מספיקים? אם כן, מה היית ממליץ לי לעשות?

נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 3 שבועות על ידי carot.

תגובה: שלום חברים לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148618

שלום חבר יקר וברוך הבא!

הכלים של gye עשויים בהחלט לעזור לך לצאת מזה, או לשפר מאוד את המצב.
נשמע שאתה די מיואש ופוחד שהגעת ל'אל חזור'.
לדעתי זה ממש לא ככה ועם התמדה ואמונה ביכולת שלך אתה תצליח!

תגובה: שלום חברים לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148623

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום carot,

"יוסי91 תוכל אולי לפרט לגבי הפתרונות? האם אתה חושב שהכלים שיש בתכנית של GYE לא מספיקים? אם כן, מה היית ממליץ לי לעשות?"

דבר ראשון - קטונתי מלהגיד לאנשים אחרים מה לעשות - אני רק יכול להגיד את מה שעושה טובה עבורי.
דבר שני אנסה לכתוב קצת לגבי הפתרונות/דרכים שאני מכיר שאולי יעזרו לך:
1. כתיבה ביומן אישי - אני פתחתי יומן שבו אני מתעדכן בין 1-7 פעמים בשבוע (תלוי בצורך). היומן מאוד עוזר כי הוא מרגיל אותנו לדבר על הקשיים והרגשות שאנו חווים במקום לפרוק אותם בצורה של תאווה (היומן נמצא בפורום של הצלחות וקשיים וקוראים לו "תהליך התנקות", אתה מוזמן להסתכל עליו).
2. קריאה בפורום - יש בפורום המון מידע רלוונטי שקשור לנושא - בין אם אתה מכור ובין אם אתה מתמודד יש הרבה מידע רלוונטי (לי אישית זה עזר).
3. יש תכניות שהאתר מציע (כמו לטוס אל החופש) - פחות השתמשתי בזה אבל שמעתי על חברים אחרים שזה עזר להם.
4. קבוצות טלפוניות - קבוצות שמיועדות למכורים.
5. קבוצות חיות - קיימות קבוצות של מכורים. לכל קבוצה יש אופי קצת שונה אבל הרעיון הכללי אותו דבר (קריאה בספרות, שיתוף, מסר מחבר מחלים וכו').
6. 12 הצעדים + ספונסר - עדיין לא ניסיתי את זה אבל הבנתי מחברים אחרים שזה שינה להם את החיים.
7. יש שני ספרים ( שלי אישית קצת קשה לקרוא בהם כי משקפים דברים לא פשוטים) - לראשון קוראים הספר הלבן ולשני קוראים הספר הגדול. שני הספרים האלה מסבירים על ההתמכרות בצורה מאוד טובה. מוסבר שמה גם על 12 הצעדים ועל עוד דברים חשובים אחרים.  

בהצלחה רבה!!

שנה טובה וחתימה טובה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן