ברוכים הבאים, אורח

נופל, קם ונופל שוב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נופל, קם ונופל שוב 143 צפיות

נופל, קם ונופל שוב לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148183

• amirme
  • חבר חדש

שלום, מה קורה?

האמת שנרשמתי לאתר לפני מס' שנים ורק לאחרונה הצטרפתי לפלטפורמה אחרי תקופה ארוכה שאני מתמודד עם פורנוגרפיה על כל הצורות שלה. אם יש משהו שאני רוצה הכי הכי בעולם זה לעשות נחת רוח לקב"ה, ויש תקופות שאני כן מצליח לשלוט בדחפים שלי, אבל ברגע השיא אני נשבר וחוזר לתקופה אפילו ארוכה וצופה בתכנים פורנוגרפיים, הכל מהכל.

האמת שזו פעם ראשונה שלי שאני פותח את זה כאן, בתקווה שתהיה לי בעיקר אוזן קשבת ומתן מוטיבציה

תגובה: נופל, קם ונופל שוב לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148184

• HopeA1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר קבוע
כמתחיל גם אין בי מילים אלא לחזק ולתת תמיכה, שה' יתברך איתך ובטח יש לו נחת גדולה מפוסטר שכזה.
ורק לומר שאולי נכון יותר 'קם, נופל וקם שוב'... לא?
אשריך, והמון הצלחה!
נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים, 1 שבוע על ידי HopeA1.

תגובה: נופל, קם ונופל שוב לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148197

ברוך הבא חבר יקר!
בהצלחה!
משה

תגובה: נופל, קם ונופל שוב לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148201

ברוך הבא חבר יקר.
אני רואה שאכן נרשמת לפורום לפני הרבה הרבה שנים.
ממליץ לך לשתף מה קורה איתך, ואולי גם לפתוח יומן מסע.
ותעבור כאן באתר על הכלים והפוסטים בפורום.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן