ברוכים הבאים, אורח

חדש כאן נשוי ומאוד אוהב את אישתי ומתחנן לעזרה!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: חדש כאן נשוי ומאוד אוהב את אישתי ומתחנן לעזרה!!! 563 צפיות

תגובה: חדש כאן נשוי ומאוד אוהב את אישתי ומתחנן לעזרה!!! לפני 8 חודשים #148429

• ברון
  • חבר חדש

היי חבר יקר אתה לא חלש 15 יום זה זה לוחם אגדי במונחים של התאווה המסריחה הזאת. הריי תחשוב את מי אנחנו רואים שם? גויות וגויים מסריחים . שעושים מעשיי זימה לצורך זימה. וסרחונם של אלו להכעיס את השם יתברך. ואנחנו יהודים קדושים . ואל לנו לסור לסרחונם של אלו הבהמות . הריי תבין ברגע שאתה רץ לשם הם לא באמת במציאות שלך . זב דמיון מסריח שאין בו כלום. ככה יצר הרע מפיל אותנו בדמיונות. שמע בעבר למדתי  עדיין לומד תכניקות שיווק וכלכלת מישפחה . ושם לימדו אותי שאתה נכשל זאת המקפצה שלך להצלחה תלמד מהטעות תקום ממנה ותתחזק. אתה בדרך הנכונה. אנחנו כאן בשבילך. בהצלחה חבר תעדכו אותי מה קורה איתך. תותח אמיתי אתה.

תגובה: חדש כאן נשוי ומאוד אוהב את אישתי ומתחנן לעזרה!!! לפני 8 חודשים #148430

ברון כתב on 04 ספט' 2023 06:52:

תשמח .אני רק 7 ימים נקי אשריך אתה יותר חזק ממני .

תמשיך תמיד תזכור הטיפוס להר הכי גבוה מתחיל בצעד הכי קטן. שמירת הברית היא חשובה מאוד. וזה מה שהביא אותי לכאן.  תחשוב כמה אתה אוהב את הקדוש ברוך הוא וכמה אתה מייחל למצוותיו. וכמה הוא נתן לך בחיים. עצם הידיעה והכרת הטוב להשם יתברך תתן לך את הכוח להמשיך. חזק ואמץ . שיש לך דחף תתעניין במשהו. הכי טוב ללמוד תורה ואז זה יורד הדחף. אבל תזכור הדחף לא יעלם אם אתה לא תעבוד על זה. תמשיך אתה יהודי עם הרבה עוצמה. אל תשכח את זה . הפורנו הורס לנו את החיים. הגיע הזמן שאנחנו נהרוס אותו. תזכור יהודי לא מוותר לעולם. בהצלחה חבר . כתוב לי אם עזרתי לך אשמח לדעת.

ברון היקר,

ברור שעזרת לי כל תגובה מחזקת,  ואני לא אדם שאוהב מידי חיבוקים אבל אני לומד כל הזמן שהתגובות והפידבקים כאן מאוד מאוד מחזקים 

בכללי אני די בתחילת התהליך כאן אחרי המון שנים של ניסוי ותהייה לא יודע בכלל איך הגעתי אני בטוח שזה מתנה מלמעלה סוג של הושטת יד מהקב"ה, אבל כל פעם שיש לי דחף או תכנון כזה או אחר איך אני הולך שוב ליפול אני נכנס כאן לפורום וזה כ"כ מחזק אותי אני מקבל כוחות
לקרוא כאל סיפורים מסמרי שיער לא אפשרי להגיע איך אפשר לדפוק כ"כ את החיים ואיך אפשר לצמוח מזה ולעלות מהמקום שלנו עוד יותר למעלה אני מקבל חיזוק אני מצליח לא ליפול, ברור שזה לא מספיק ואני חייב לקחת את זה בצורה הכי רצינית שיש להתחיל לעבוד קשה, אוי אוי כמה שזה קשה אבל בסוף שווה זה חיים יפים זוגיות מעולה ילדים רגועים שמקבלים אבא שליו ורגוע
טאטע טאטע ממתחננים אליך תושיט לנו 2 ידיים תן לנו את הכוחות להובילהוביל את עצמנו ולא להיות מובלים,

מצטער אם חפרתי הייתי חייב לפרוק
תודה על ההקשבה אוהב אותכם..

תגובה: חדש כאן נשוי ומאוד אוהב את אישתי ומתחנן לעזרה!!! לפני 8 חודשים #148441

יעקב היקר
תודה על ההודעה האחרונה. ותודה על הכנות.
אם אתה כאן, כנראה שאבא אוהב רצה שתגיע לכאן. מאחל לך למצוא דרך האתר והפורום את הפתרון שלך.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: חדש כאן נשוי ומאוד אוהב את אישתי ומתחנן לעזרה!!! לפני 8 חודשים #148443

יעקב0987 כתב on 03 ספט' 2023 07:16:

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 29 אוג' 2023 18:40:

שלום וברכה,
הייתי שמח מאד לתת לך את המספר פלאפון שלי, אך כעת מבחינה טכנית זה עדיין לא מעשי.

בהצלחה רבה

אם אפשר דרך המייל אשמח מאוד להכוונה 
תודה מראש!!

תוכל לפנות אליי בכתובת המייל הזאת: matchilgye@gmail.com
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן